De goude regels:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Scheren is het verwijderen van haar op de huid door het af te snijden ter hoogte van de huid. Met scheren kan ook bedoeld worden het gelijkmatig afknippen van bijvoorbeeld een haag.quote:
Ja weetik ik ben niet domquote:Op woensdag 30 november 2011 20:48 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Scheren is het verwijderen van haar op de huid door het af te snijden ter hoogte van de huid. Met scheren kan ook bedoeld worden het gelijkmatig afknippen van bijvoorbeeld een haag.
Ja, ze noemen mij beer.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:49 schreef PamSwynfordDeBeaufort het volgende:
[..]
Ja weetik ik ben niet dom
maar elke 10 minuten ?
Mijn orenquote:
vind je het geen mooie muziek dan?quote:
dat dacht ik ookquote:
daaag lieverdje hou je nog van me ?quote:
Jawel, ik ben toch ook 050 mattie.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:50 schreef KoekiMonster het volgende:
[..]
vind je het geen mooie muziek dan?
Vinger op de klitter toch.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:50 schreef PamSwynfordDeBeaufort het volgende:
[..]
dat dacht ik ook
we we we?
wa wa wa
niveau kleuterschool
quote:Op woensdag 30 november 2011 20:51 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Jawel, ik ben toch ook 050 Battie.
ditquote:Op woensdag 30 november 2011 20:51 schreef KoekiMonster het volgende:
hoi my name is gans doe die blanke boy dans
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |