SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 17 maart 2011 23:52 schreef BigSmurf het volgende:
De meesten die hier regelmatig posten dragen dry denim, oftewel denim wat onbewerkt is. Er zit geen wassing overheen, en door de broek heel lang te dragen en niet te wassen (pas na een hele tijd) creëer je zelf de slijtage, waardoor je dus een eigen "wassing" creëert.
De meeste dry's hebben echter al wel een proces achter de rug om de krimp eruit te krijgen. Dit noemt men sanforized denim. Van deze broeken koop je over het algemeen een waistmaat die TTS (True To Size) is, of die 1 of zelfs 2 maten kleiner is, omdat sommige merken enorm uitlopen, en qua inseam (lengte) ook TTS of 1 maat langer (voor eventuele "rest"krimp of omdat je expres een omslag/cuff wil maken).
Mooi voorbeeld hiervan is APC, mensen kopen die soms zo smal qua waist dat de bovenste knoop niet eens dicht kan. Na een paar dagen/weken dragen lopen ze dan enorm uit, soms wel 2 - 3 waistmaten. Andere merken lopen weer minder uit, maar dry's doen dat over het algemeen altijd wel.
De broeken die te groot gekocht worden zijn unsanforized en worden over het algemeen shrink to fit genoemd, Levi heeft zelfs een hele STF lijn. Deze zijn helemaal niet bewerkt, ook niet één keer gewassen, waardoor ze bij de eerste keer wassen enorm krimpen, 2 - 3 maten is geen uitzondering. Door deze bij aankoop te "soaken" haal je de krimp eruit, dit kan door ze gewoon in een wasbak met warm water te leggen voor een tijdje, maar ook door met de broek aan in bad te gaan zitten en hem dan rond je lichaam te laten krimpen.
Even in een notendop wat jeans-informatie.
Projecten per 28-11-2011!
Ali_Ilegali - Edwin ED-67, Samurai S5000GX-K Wind, Momotaro X N&F, Red Cloud S400
Atta-boy - APC Petit Standard
BigSmurf - ALD Prescott Broken Twill, Nudie Even Steven Dry Grey, Momotaro 0201
Blaxje - N&F WeirdGuy Selvedge Chino, A.P.C New Standard, Nudie Thin Finn Dry Selvedge, Nudie Thin Finn Dry Black Coated
Bobr - ALD Prescott Broken Twill
Bokkepoot - Nudie Masa , ALD Prescott Broken Twill, Samurai S5000GX-M Water, Nudie Regular Ralf Dry Selvedge.
Bokkepoots Broertje - Nudie Thin finn Dry Black Coated , Nudie Straight Sven Dry Black Selvage
Bokkepoots Broer - Levi 501 STF Indigo, Artist Denim
Brummi3_NL - Momotaro 0701, ALD Frontier BB, Nudie Lab 16 BB, Thin Finn Dry Grey Coated.
Cpt. - A.P.C. New Standard
don-diablo - Momotaro 0201, Sugarcane Okinawa, Nudie Average Joe Dry Red Selvage, Nudie Average Joe Organic Selvage
DutchErrorist - Levi 501 STF Knight, en meer STFs!
Gaijin - Nudie Slim Jim Organic Dry Dark.
JopJuh - Tellason 15.5 oz Kuroki Denim.
Kasanova_ - N&F Slim Guy Nep Selvage, Nudie Grim Tim Red Selvage.
M1stral - Momotaro 0201, 0701 en G007, Naked & Famous Japan Heritage.
Neraice - Nudie Slim Jim Organic Dry Embu.
Nezhi - Nudie Slim Jim Organic Dry Dark.
One_conundrum - Red Cloud S400 17oz.
Patroon - Nudie Average Joe Dry Dirt Organic, Nudie Slim Jim Dry Black Coated
SatanicWarrior - Pace P-006 Dry Selvage, Nudie Average Joe Dry Selvage, Nudie Grim Tim Dry Stretch Selvage.
Sinji - Samurai 710xx
T_Fluff - Edwin Nashville, ALD Frontier en Artist Denim
ThePlaneteer - Edwin Nashville , Edwin ED-47 Rainbow selvage
Zwartemarktplaats: Denhram Grade Virgin Regular, Nudie Jeans Slim Jim Dry Organic Ecru Embo, Cheap Monday premium tight selvedge , Cheap Monday Autobahn Straight Selvedge, H&M Sliq Unwashed, Levis 504.
• Denim archive
• Denim care by indigofan
• Denim terminology by styleforum
• Getting the vintage look
• Superdenim encyclopedia by superfuture
• The denim design lab kit
• What is the difference between a $5 and a $500 pair of denim jeans?
[ Bericht 0% gewijzigd door BigSmurf op 28-11-2011 17:27:00 ]
Het is maar wat je wil. Stacks geven op den duur toffe fades en niet van die lelijke randen, maar te grote stacks zijn lelijk en onhandig bij een wat grotere leg opening (zonder schoenen loop je op de pijpen). Cuffs bieden ook het voordeel van het (grotendeels) tegengaan van denimbleed.quote:Op zondag 27 november 2011 18:05 schreef bokkepoot het volgende:
Sowieso stacks ... cuffen laat altijd van die lelijke randen achter
Wil je ook meteen in de OP?quote:
Bedankt! Het is een Average Joe dry dirt organic.quote:Op zondag 27 november 2011 18:18 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Zien er goed uit. Welke zijn het eigenlijk?
En je selvedge, nomnomnom.quote:Op zondag 27 november 2011 19:26 schreef M1stral het volgende:
Cuffrips geven wel karakter aan een broek. En daarnaast zijn ze gewoon te repararen. Plus dat je beter de roping kunt showen
M'n ALD heeft genoten van de mist, heeft ook prima geholpen.quote:Op zondag 27 november 2011 20:11 schreef Gaijin het volgende:
Nou mijn SJDD ligt lekker in de vriezer, bij elk feestje van de afgelopen tijd is die denk ik wel aan geweest.
Mooie brogue boots.quote:Op zondag 27 november 2011 19:50 schreef kaaspeer het volgende:
@ Patroon: Die Nudies doen het nog goed na 2 jaar! Dagelijks gedragen?
Ik heb toch geen Timberland Earthkeepers gekocht. Sale begint vroeg dit jaar kennelijk, had een mooie aanbieding voor deze boot.
[ afbeelding ]
Is dat een eigen pic? Welke dry is dat, jean shop toevallig?quote:Op zondag 27 november 2011 19:50 schreef kaaspeer het volgende:
@ Patroon: Die Nudies doen het nog goed na 2 jaar! Dagelijks gedragen?
Ik heb toch geen Timberland Earthkeepers gekocht. Sale begint vroeg dit jaar kennelijk, had een mooie aanbieding voor deze boot.
[ afbeelding ]
Geen haast dus kan tzt altijd nog wel een keer. Voor nu ben ik redelijk voorzien.quote:Op zondag 27 november 2011 21:03 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
Is dat een eigen pic? Welke dry is dat, jean shop toevallig?
@patroon, erg mooi die nudies. Heb je goed op gerocked man, na hoeveel wear heb je wasje gegeven? Misschien dat het al gevraagd is, maar heb je nog meer projectjes? Of wat gaat de volgende worden?
Mijn Artist Denim hebben heerlijke stacks![]()
Don, vrijdag groningen waarschijnlijk, maar wordt pas half 9 dat ik er ben, dus denk niet dat het dan chill is om te komen met die momo/artist denim? . Zeker niet omdat je eigenlijk geen extra broek wilt(verstandig, want je moet wel elk project afsluiten)
Bedankt voor het compliment. Het eerste jaar heb ik de broek bijna dagelijks gedragen. Tussen de 1 jaar en 1,5jaar heb ik de broek paar keer per week gedragen maar minder intensief dan eerst. Na 1,5jaar heb ik de broek voor het eerst gewassen. Nu draag ik hem weer regelmatig (+/- 2-3 dagen per week).quote:Op zondag 27 november 2011 21:03 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
@patroon, erg mooi die nudies. Heb je goed op gerocked man, na hoeveel wear heb je wasje gegeven? Misschien dat het al gevraagd is, maar heb je nog meer projectjes? Of wat gaat de volgende worden?
Jup, eigen pic. Het is idd een Jean Shop, regular skinny fit om precies te zijn. Ik heb al vaker fitpics gepost op dit forum.quote:Op zondag 27 november 2011 21:03 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
Is dat een eigen pic? Welke dry is dat, jean shop toevallig?
Ik heb nog een (nette) Nudie, een zwarte Nudie Slim Jim black coated en nog een G-star Jack pant. Dat zijn zo'n beetje de broeken die ik draag.quote:Op zondag 27 november 2011 21:30 schreef BigSmurf het volgende:
Wat draag je buiten je Nudie dan als ik vragen mag?
Okee, niet direct andere dry's die de moeite waard zijn om te posten. Alhoewel, die SJBC gaan toch shinen als een malle?quote:Op zondag 27 november 2011 22:53 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik heb nog een (nette) Nudie, een zwarte Nudie Slim Jim black coated en nog een G-star Jack pant. Dat zijn zo'n beetje de broeken die ik draag.
Moet toch nog wel een leuk bedragje op kunnen leveren.quote:Op zondag 27 november 2011 22:56 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Kwam zojuist die Nudie jeans slim jim in 30x34 met tags nog tegen. Als die de verkocht is toch nog een mooi meevallertje.Wie bewaart die heeft wat.
Klopt het is soms net een leren broek. Deze heb 1 jaar en 4 maanden en nog niey gewassen.quote:Op zondag 27 november 2011 23:09 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Okee, niet direct andere dry's die de moeite waard zijn om te posten. Alhoewel, die SJBC gaan toch shinen als een malle.
Ook maar even in de OP gegooid, staan wel meer DBC's in.quote:Op zondag 27 november 2011 23:12 schreef Patroon het volgende:
[..]
Klopt het is soms net een leren broek. Deze heb 1 jaar en 4 maanden en nog niey gewassen.
Idem, m'n Momo heeft nog amper noticable wear en m'n ALD heb ik pas nog updates van gepost.quote:Op zondag 27 november 2011 23:15 schreef M1stral het volgende:
Pfff, wou dat ik al eens wat te posten had. Denim genoeg, maar nog geen noemenswaardige wear op het nieuwe goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |