De jongquote:Op zondag 27 november 2011 15:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
als Boerrigter er weer is, de Jong, Sigthorsson, Bulykin, Boilesen etc. Dan gaan we echt weer een goede tijd te gemoet.
Ik weet het niet, maar die Boerrigter, hoe functioneel hij ook mag wezen, hij kan me niet bekoren,quote:Op zondag 27 november 2011 15:17 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Sinds wanneer ben jij weer vrij?
Klopt. Vooral Boerrigter kan ajax goed gebruiken.quote:Op zondag 27 november 2011 15:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
als Boerrigter er weer is, de Jong, Sigthorsson, Bulykin, Boilesen etc. Dan gaan we echt weer een goede tijd te gemoet.
Inderdaad.quote:Op zondag 27 november 2011 15:19 schreef Geo3kant het volgende:
Wat we worden we weer verwend deze zondag middagwat een triest niveau
quote:Op zondag 27 november 2011 15:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Inderdaad.
Gelukkig heeft Feyenoord de scheidsrechter omgekocht. Anders was het wel erg triest geweest vandaag.
quote:Op zondag 27 november 2011 15:22 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik denk dat Twente - Bony voor de neutralist een mooie wedstrijd kan worden.
Hij haalt tenminste rendement.quote:Op zondag 27 november 2011 15:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Boerrigter speelt een soort van claustrofobisch voetbal, hij rendeert alleen maar in een kleine vierkant links van het veld. Elders raakt hij het overzicht kwijt.²
Beetje het Babel syndroom. Duurt niet lang voordat elke verdediger weet wat hij gaat doen.quote:Op zondag 27 november 2011 15:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Boerrigter speelt een soort van claustrofobisch voetbal, hij rendeert alleen maar in een kleine vierkant links van het veld. Elders raakt hij het overzicht kwijt.²
quote:Op zondag 27 november 2011 15:23 schreef Geo3kant het volgende:
WIJ ZIJN AJAX EN WIJ HEBBEN MOEITE MET UTRECHT, FEYENOORD, NEC.
Die eerste was nooit geel.quote:Op zondag 27 november 2011 15:26 schreef S0nic het volgende:
Die scheids is ook echt lekker consequent. Was gewoon rood.
Ja, nu is hij nog ietwat verrassend. Maar hij is erg voorspelbaar in zijn "acties". Ik vind die andere négerboy veel leuker.quote:
Wij zijn Ajax wij kunnen niet verdedigenquote:Op zondag 27 november 2011 15:23 schreef Geo3kant het volgende:
WIJ ZIJN AJAX EN WIJ HEBBEN MOEITE MET UTRECHT, FEYENOORD, NEC.
Mwah. Ik zou Babs niet geven hoor.quote:Op zondag 27 november 2011 15:29 schreef Ajacied422 het volgende:
Twente - Vitesse
Dat wordt een mooie pot.
Het is ook gewoon rood, als de speler zou blijven staan was het been gebroken alles.quote:
toptenniser.quote:
Subtiel, maar je mag ook gewoon zeggen dat je homo bent, dat wordt tegenwoordig geaccepteerd.quote:Op zondag 27 november 2011 15:31 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Alleen in der kont en denken aan Frits!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |