Nee want versleten = APK afkeur. Mijn gordel is op een vrij kleine beschadiging afgekeurd. En afgekeurde gordels zullen de meeste mensen doneren aan de kliko.quote:
Je begint een beetje warm te worden ...quote:Op dinsdag 19 november 2013 15:04 schreef Ou-Tannu het volgende:
passen ze niet zowel links als rechts?![]()
maar ik gok.. dat links net gespiegelt is aan rechts
hoewel.. met die fransozen weet je t maar nooit natuurlijk
en dan nu t zwembad in de polo eens legen
Hoezee, jij gaat door voor de koelkast.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:45 schreef FransDeens het volgende:
Op de rechter staat D en op de linker staat G. Fysiek passen ze aan beide kanten, maar omdat ze licht achterover hellend gemonteerd zijn in de B-stijl is de afrolbeveiliging verschillend.
dan vond de APK meester dus dat die niet goed kon functionerenquote:Op woensdag 20 november 2013 21:26 schreef 2cv het volgende:
Die functioneerde al prima hoor. Alleen zat er een APK-onwaardig gaatje in.
Goed bezig en hoe oud was het hork ook alweer?quote:Op maandag 25 november 2013 18:53 schreef 2cv het volgende:
[ afbeelding ] BX weer voor een jaar goedgekeurd.
ja, zn even oude broertje / zusje is niet meer in nederland, of inmiddels tot reserve BX onderdelen verwerkt het RDW kent het kenteken niet meerquote:Op maandag 25 november 2013 19:39 schreef 2cv het volgende:
Het is de allernieuwste BX in Nederland volgens Plankhond.
Kwaliteitquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:57 schreef 2cv het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |