Nope, mijn laatste video is alweer meer dan een maand geleden. Maar in die maand had ik wel 3 video's geupload. Niet dat die nou zo heel bijzonder waren. Had ook gedacht dat het veel langer zou duren, maar niet dus.quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:56 schreef bobbernaut het volgende:
Lappen tekst in spoiler aub... Maar mender hoe heb je dat gefixt? Heb je opeens veel vids geupload of wat?
Had je ook een aanvraag gedaan?quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:05 schreef Mender het volgende:
[..]
Nope, mijn laatste video is alweer meer dan een maand geleden. Maar in die maand had ik wel 3 video's geupload. Niet dat die nou zo heel bijzonder waren. Had ook gedacht dat het veel langer zou duren, maar niet dus.
Ik vind die andere beter. Waarom de tekst verkorten als alle informatie nuttig is. Hou die oude gewoon. Iedereen die klaagt had hem al lang kunnen veranderen want eerst was hij ook lang genoeg.quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:23 schreef Mordecai het volgende:
''Minecraft is een sandboxgame en is gemaakt in Java, door de Zweden Notch (Markus Persson) en Jeb (Jens Bergensten) van Mojang AB
Een echt doel is er niet. Je begint in een oneindige wereld waar je hele gangenstelsels kunt bouwen of de mooiste kastelen of flatgebouwen. Je kunt er alles maken: blokje voor blokje.
Na vele testversies, is het spel officieel uitgebracht op 18 november tijdens de MineCon in Las Vegas, hoewel er alsnog telkens gratis updates beschikbaar zullen worden.
Naast singleplayer is er ook een multiplayer modus waar je samen met je vrienden of anderen op het net volledig je gang kunt gaan.
Tegenwoordig wordt er ook gewerkt aan een mobiele versie en een versie voor de xbox 360.''
nee nogal logisch dan heb je er niks meer aanquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:29 schreef bobbernaut het volgende:
Ik had eerst de hele OP in een spoiler gedaan, want hij moet elke keer die plaatjes laden enzovonden ze niet leuk
quote:
quote:
quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:47 schreef Jajong het volgende:
Datdus studeer je toevallig bouwkunde? Want dat is echt een epic bouwtekening.
Jep, het is ook niet echt een bos maar daar in de buurt zit een bos.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:12 schreef Mordecai het volgende:
Datdus, welk bos? Bos waar huizen van mij en Lorrelies staan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |