Ik sta nu ook wel zoiets ingeschreven op de interne wachtlijstquote:Op dinsdag 20 december 2011 17:35 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Je hoort inderdaad niets, tenzij jij de eerste keus bent (bij studio's 100% op basis van inschrijftijd). Ik heb mijn Stadswonen-studio gekregen na ruim 1,5 jaar ingeschreven te staan, maar de benodigde wachttijd hangt af van wie er toevallig nog meer op die studio's reageren natuurlijk.
Ah, die zagen er inderdaad gaaf uit. Twee verdiepingen o.i.d. toch? Lekker groot in elk geval.quote:Op dinsdag 20 december 2011 22:50 schreef Sjappel het volgende:
[..]
Ik heb na 2,5 jaar wachten mijn studio gekregen, het wachten is het zeker wel waard. Voor de kenners: de studio's aan de begane grond in het gebouw van de Scheepmakershaven.
Micro is best zwaar hè, je MOET alles weten en je krijgt al die rot vragen van studenten over gemiddelde kosten (geweldige grafiek). Als je een 8 voor micro en macro heb krijg je een uitnodiging om te solliciteren, anders zelf sturen naar vakdocentquote:Op vrijdag 23 december 2011 20:20 schreef Physics het volgende:
Hoe meld ik me eigenlijk aan om practicumdocent te worden? Micro positief afgesloten
Hmm ja, ik heb niet het hele boek gelezen.. Ik ben steeds 1 dag voor de midterms en 2 dagen voor het tentamen begonnen en ik heb 8.8 (99th percentiel).. De stof is voor mij erg "natuurlijk", heb nogal een economische opvoeding gehadquote:Op vrijdag 23 december 2011 22:42 schreef mctwigt het volgende:
[..]
Micro is best zwaar hè, je MOET alles weten en je krijgt al die rot vragen van studenten over gemiddelde kosten (geweldige grafiek). Als je een 8 voor micro en macro heb krijg je een uitnodiging om te solliciteren, anders zelf sturen naar vakdocent
Helemaal mee eens. Qua kennis ga je zelfs nog wel verder dan een 10. Om het (goed) uit te leggen moet je het zo veel beter begrijpen dan als je het alleen maar op hoeft te lossen. Voor micro had ik bijvoorbeeld al een 10, maar het échte begrip kwam pas toen ik les ging geven. Bovendien is het lesgeven ook erg goed voor je persoonlijke ontwikkeling, al is het maar omdat je presentatieskills en leiderschapsskills er een vlucht door nemen.quote:Op vrijdag 23 december 2011 23:47 schreef Kaas- het volgende:
Was zelf practicumdocent macro-economie. Het is echt heel tof werk en verdiende er omgerekend geloof ik ca. 20 euro per uur mee (je krijgt een vast bedrag, dus per uur hangt af van wat je doet), wat erg goed is! Ook al heb je een 9 gehaald (had ik ook), dan leer je er alsnog erg veel van, omdat je tijdens je student-assistentschap qua kennis naar een 10 gaat.
zeker! ik ben mentor en ook al kost dat minder tijd dan SA je hebt wel verantwoordelijkheden met opdrachten. Soms is SA soepeler daar in, als ze het niet doen is het gewoon PECH CIJFER WEG eigen verantwoording. Als mentor is het van ok dan nu vervangende opdracht en als ze daar lak aan hebben wat dan? Mailtje #600 sturen? Soms moet ik wel even met een stok erachter aan rennen, maar het is wel heel leukquote:Op zaterdag 24 december 2011 00:16 schreef Finitio het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Qua kennis ga je zelfs nog wel verder dan een 10. Om het (goed) uit te leggen moet je het zo veel beter begrijpen dan als je het alleen maar op hoeft te lossen. Voor micro had ik bijvoorbeeld al een 10, maar het échte begrip kwam pas toen ik les ging geven. Bovendien is het lesgeven ook erg goed voor je persoonlijke ontwikkeling, al is het maar omdat je presentatieskills en leiderschapsskills er een vlucht door nemen.
Dit. Vorig jaar bijles gegeven in wiskunde en statistiek en toen merkte ik pas hoe lastig het is om iets goed uit te leggen. Goede docenten respecteer ik dan nu ook een stuk meer.quote:Op zaterdag 24 december 2011 00:16 schreef Finitio het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Qua kennis ga je zelfs nog wel verder dan een 10. Om het (goed) uit te leggen moet je het zo veel beter begrijpen dan als je het alleen maar op hoeft te lossen. Voor micro had ik bijvoorbeeld al een 10, maar het échte begrip kwam pas toen ik les ging geven. Bovendien is het lesgeven ook erg goed voor je persoonlijke ontwikkeling, al is het maar omdat je presentatieskills en leiderschapsskills er een vlucht door nemen.
Het "gewicht" is het aantal studiepunten hé, niks anders..quote:Op maandag 26 december 2011 10:18 schreef EddyAlbena het volgende:
Hoe zit het met de 7 die vereist is voor HBO studenten om deel te mogen nemen aan het pre-master programma?
De eerste twee jaar zat er nog een behoorlijke 5.5 mentaliteit in. Ik ken de wegingen niet bij m'n hogeschool, maar ongewogen gemiddelde kom ik er niet aan. Met een gewogen gemiddelde denk ik wel (maar dat is dan mijn interpretatie van welke vakgebieden/toetsingsmethoden ik belangrijker acht).
Waarom niet? (1988)quote:Op vrijdag 30 december 2011 20:26 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik heb echt geen zin om volgende week weer te beginnen
I see What you did there.quote:Op vrijdag 30 december 2011 20:32 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Waarom niet? (1988).
Ik ook niet echt, 2 januari is wel erg kort op de jaarwisseling.
quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:35 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Dat is echt het ergste. 13-15 uur is ideaal.
Inderdaad, 11 uur is chill. Ik heb 2/3 keer 9 uur beginnenquote:Op vrijdag 30 december 2011 23:35 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Dat is echt het ergste. 11 uur is ideaal.
fu..quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:19 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Mijn rooster:
Maandag: 13:00-14:45 Materieel strafrecht
Donderdag: 13:00-14:45 en 15:00-16:45 Materieel strafrecht.
Lekker rustig.
Studeren is je eigen verantwoording, dus je mag zelf bepalen of je een week ziek bent. Je hebt geen herfstvakantie.quote:Op maandag 2 januari 2012 10:45 schreef Etsu het volgende:
Ik heb een vraagje.
Volgend jaar ga ik waarschijnlijk aan het Erasmus studeren. Nu wil het zo zijn dat ik en een vriend plannen hebben om een weekje naar Stockholm te gaan, in zijn herfstvakantie. Echter heb ik waarschijnlijk geen vakantie (weet niet hoe het zit op het Erasmus?), is het verboden om op vakantie te gaan of moet je maar een week lang ziek melden of hoe zit het?
Voor hoeveel van deze lessen is aanwezigheid verplicht?quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:10 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Volgende blok is voor mij wat minder:
Monday 23 January 2012
11:00-12:45 LB-077 RJ25-11 Class Rechtsfilosofie
11:00-12:45 M2-03 RP11-11 Class Handelsverkeersrecht
13:00-14:45 M1-12 RJ58-11 Class Formeel strafrecht
15:00-16:45 L1-110 RJ25-11/WG02 Workgroup WG02 Rechtsfilosofie
Tuesday 24 January 2012
11:00-12:45 LB-107 RP11-11 Class Handelsverkeersrecht
Wednesday 25 January 2012
11:00-12:45 M1-19 RJ25-11 Class Rechtsfilosofie
18:00-21:00 T3-02 RJ25-11 Class Rechtsfilosofie
Thursday 26 January 2012
11:00-12:45 VB-25 RP11-11/WG08 Workgroup WG08 Handelsverkeersrecht
13:00-14:45 LB-107 RJ58-11 Class Formeel strafrecht
15:00-16:45 LB-097 RJ58-11/WG10 Workgroup WG10 Formeel strafrecht
Niets.quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:19 schreef Finitio het volgende:
[..]
Voor hoeveel van deze lessen is aanwezigheid verplicht?
Vakantie buiten beschouwing laten hequote:Op woensdag 4 januari 2012 17:48 schreef Snuf. het volgende:
Binnen 3 weken moet je toch de uitslag van je tentamen hebben?
Ja.. blijft natuurlijk vervelendquote:
Heb ik geprobeerd, maar dan bleef het bij 6'jes.quote:Op woensdag 4 januari 2012 18:28 schreef Finitio het volgende:
[..]
Ja.. blijft natuurlijk vervelend
Mijn tip blijft om de colleges Niet te volgen en in plaats daarvan richting het einde van de periode de SIR-verslagen te lezen.
Misschien een idee om wat incentives voor jezelf te creëren. Voor mij zijn het vooral sociale incentives, in de zin dat ik me zou schamen tegenover vrienden en m'n vriendin als ik ergens een slecht cijfer voor zou halen. Je zou ook met een vriend kunnen afspreken dat degene met het laagste cijfer de ander op een kratje bier trakteert ofzo.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:41 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Heb ik geprobeerd, maar dan bleef het bij 6'jes.
Ik besteed er dan veel te weinig tijd aan, ik krijg het niet voor elkaar om meer dan een uur per dag te studeren en nog iets op te nemen.
Ik scoor wel goed over het algemeen, maar dat is door het hele blok door bij te blijven en dus steeds kleine hoeveelheden te doen. Voor het tentamen doe ik dan nauwelijks iets extra.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:48 schreef Finitio het volgende:
[..]
Misschien een idee om wat incentives voor jezelf te creëren. Voor mij zijn het vooral sociale incentives, in de zin dat ik me zou schamen tegenover vrienden en m'n vriendin als ik ergens een slecht cijfer voor zou halen. Je zou ook met een vriend kunnen afspreken dat degene met het laagste cijfer de ander op een kratje bier trakteert ofzo.
Als je vervolgens een aantal vakken eenmaal goed geleerd hebt gaat de rest steeds makkelijker, en ben je steeds minder tijd kwijt om ergens een goed cijfer voor te halen.
Never change a winning teamquote:Op woensdag 4 januari 2012 21:09 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Ik scoor wel goed over het algemeen, maar dat is door het hele blok door bij te blijven en dus steeds kleine hoeveelheden te doen. Voor het tentamen doe ik dan nauwelijks iets extra.
Ja belachelijk he? Hoorde pas van een meisje dat ook een accounting master doet dat die Grieken bijna niets kunnen met de kennis die ze tijdens de master opdoen, omdat die redelijk op Nederland gericht zou zijn.quote:Op woensdag 4 januari 2012 22:28 schreef waaromniet1988 het volgende:
Waarom zijn er zoveel Grieken in de Master Accounting & Finance?
Er zijn zelfs meer grieken dan nederlanders
Aaittt, doe ik nu ook.quote:
Hun antwoord: geadresseerd aan ene "jeroen" (WTF, ik had toch echt mijn naam onder mijn mailtje gezet)quote:Beste [naam van diegene die de email de vorige keer had beantwoord].
na lange tijd kom ik hier weer op terug - weet je hoe het zit met de langstudeerboete? Ik ben in principe op weg om mijn bachelor nominaal af te ronden. Geldt de premaster dan als een jaar 'uitloop' van de master?
Wordt de premaster in het Nederlands of Engels gegeven?
En tot slot - is er ergens een vakkenlijst beschikbaar?
Hartelijk dank alvast voor het antwoord, ik heb de benodigde informatie helaas niet op de website van de ESE kunnen vinden,
wikwakka2.
Nu is die ene Rena niet degene aan die mijn e-mail de vorige keer had beantwoord, dus is hij dit keer bij iemand anders aangekomen, maar of ze mij daarom nou met een andere naam aanspreekt?quote:Beste Jeroen,
Helaas is het nu niet meer mogelijk om de pre-master econometrie te starten tijdens het 3e bachelorjaar. De eis is nu een afgeronde bachelor: nieuw beleid..En het zal ongeveer 4 tot 6 vakken bevatten, maar verspreid over het jaar, dus kost wel een jaar.
Helaas; met vriendelijke groet,
Rena XXXX
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |