abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 23 november 2011 @ 00:22:06 #1
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104704554


Het centrale FOK! topic over de Noord-Amerikaanse National Hockey League, de grootste en bekendste IJshockey League ter wereld. Bespreek hier je favoriete team(s), wedstrijden, en alles omtrent de sport IJshockey in de Verenigde Staten van Amerika en Canada.

:? Wat is de NHL?

De NHL staat voor National Hockey League, en is de voornaamste hockeycompetitie in Noord Amerika, en bevat teams uit zowel de Verenigde Staten van Amerika als Canada.

:? Hoe steekt de competitie in elkaar?

Bron: Wikipedia.

De National Hockey League bestaat uit 30 teams, verdeeld over twee conferences (Western Conference en Eastern Conference). Deze twee conferences zijn weer verdeeld over drie divisies. Elke conference bestaat dus uit 15 teams en elke divisie bestaat uit vijf teams. In het eerste gedeelte speelt een team in de competitie, zestien teams gaan dan verder in de play-offs.

Competitie opzet:

Elk team speelt in de competitie 82 wedstrijden, waarvan 41 thuis en 41 uit. Deze wedstrijden zijn niet gelijk verdeeld, een team speelt niet even vaak tegen elk team. Je speelt namelijk 24 wedstrijden in je divisie, zes wedstrijden per divisieteam. Dan speel je 40 wedstrijden tegen conferencegenoten die niet in je divisie zitten, vier wedstrijden per conferenceteam. De 18 wedstrijden die overblijven speel je tegen teams van de andere conference. Er wordt een keer tegen ieder team uit de andere conference gespeeld. De drie overblijvende wedstrijden worden gespeeld tegen random gekozen teams uit de andere conference. Voor de wedstrijden tegen de teams uit de andere conference wordt elk jaar afwisselend thuis en uit gespeeld. Dus de ploeg die het vorige seizoen op bezoek moest bij een team uit de andere conference, speelt het seizoen erop een thuiswedstrijd tegen datzelfde team. Deze opzet is van toepassing sinds het seizoen 2008 - 2009.

Play-offs opzet:

Na de competitie volgen de play-offs. Hieraan doen de beste acht teams van elke conference mee. Deze acht teams worden als volgt berekend: plaats 1-3 zijn gereserveerd voor de drie divisiewinnaars en plaats 4-8 voor de niet-divisiewinnaars met de meeste punten. Het kan dus voorkomen dat er een team negende is geworden, dus niet geplaatst voor de play-offs, terwijl het team meer punten heeft dan een divisiewinnaar.

De play-offs zijn eigenlijk het beste te zien als twee conferenceplay-offs, waarvan de beide winnaars tegen elkaar strijden om de Stanley Cup. Elke ronde bestaat uit een best of seven serie. In de eerste ronde van de conferenceplay-offs, de kwartfinale, speelt de nummer één van de conference tegen de nummer acht, twee tegen 7, drie tegen zes en vier tegen vijf. In de halve finale wordt er opnieuw geplaatst: het hoogst overgebleven team wordt al eerste geplaatst enzovoort. Nummer één speelt dan tegen nummer vier en twee tegen drie. De winnaars van deze serie spelen tegen elkaar in de conferencefinale. Het team dat deze serie wint krijgt alvast een prijs, maar die prijs is niet veel waard vergeleken met de prijs waarom de twee conferencewinnaars spelen. De winnaar van deze tweestrijd wint namelijk de Stanley Cup.

Het hoogst geplaatste team speelt eerst twee keer thuis en dan twee keer uit. Als de serie dan nog niet beslist is, zullen het hoogst geplaatste team eerst thuis spelen, indien noodzakelijk nog een wedstrijd uit en als de serie dan nóg niet beslist is, vindt de beslissing plaats in het stadion van het hoogstgeplaatste team.

Puntentelling:

Het team dat een wedstrijd wint, verdient twee punten. Het maakt voor de punten niet uit, of je de wedstrijd wint in de reguliere speeltijd, in de verlenging of tijdens een shootout. Als je de wedstrijd verliest in de reguliere speeltijd, krijg je nul punten. Als je de wedstrijd verliest in de verlenging of tijdens een shootout, krijg je één punt. In de play-offs zijn er geen punten zoals in de competitie, de winnaar krijgt een punt in de best of seven serie. In de play-offs maakt het niet uit of je de wedstrijd wint in de reguliere speeltijd of in de verlenging.

:? Wat zijn de spelregels van IJshockey?

Voor een goede doch beknopte uitleg van de spelregels, zie deze Wikipedia pagina.

Team overzicht:

met alle teams.



Atlantic Division:

New Jersey Devils
New York Islanders
New York Rangers
Philadelphia Flyers
Pittsburgh Penguins

Northeast Division:

Boston Bruins
Buffalo Sabres
Montreal Canadiens
Ottawa Senators
Toronto Maple Leafs

Southeast Division:

Winnipeg Jets
Carolina Hurricanes
Florida Panthers
Tampa Bay Lightning
Washington Capitals



Central Division

Chicago Blackhawks
Columbus Blue Jackets
Detroit Red Wings
Nashville Predators
St. Louis Blues

Northwest Division

Calgary Flames
Colorado Avalanche
Edmonton Oilers
Minnesota Wild
Vancouver Canucks

Pacific Division

Anaheim Ducks
Dallas Stars
Los Angeles Kings
Phoenix Coyotes
San Jose Sharks

Links:

Officiële NHL Site.
NHL Wikipedia Nederlands
NHL Wikipedia Engels
Eastern Conference Wiki (Engels)
Western Conference Wiki (Engels)

OUDE NHL Topics:

NHL - Season 2005/2006
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 2
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 3
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 4
[NHL] - Season 2005/06 - Deel 5
[NHL] Season 2005/2006, Deel 6
[NHL] Season 2005/2006 Deel 7
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 8
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 2: Playoffs!
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 3: Playoffs!

HUIDIGE Reeks:

[NHL] Season 2007 - 2008
[NHL] Season 2007-2008 Part II
NHL Part 3: Battle for the Cup
[NHL] Part 4 - Working Overtime!
[NHL] Part 5 - Winter Special!
[NHL] Part 6 - Let the playoffs begin!
[NHL] Part 7 - Waar de playoffs in volle gang zijn..
[NHL] Part 8 - Seven Game series and Conference finals
[NHL] Part 9 - Met octopussen op het ijs
[NHL] Part 10 - Game 7, Stanley Cup Final!
[NHL] Part 11 - Het lange wachten is weer begonnen
[NHL] Part 12 - En we zijn weer los
[NHL] Part 13 - Waar de Canes eindelijk weer eens winnen
[NHL] Part 14 - Met de NHL Winter Classic achter de rug...
[NHL] Part 15 - Met de Olympic Break in het vooruitzicht....
[NHL] Part 16 - Eindsprint richting playoffs
[NHL] Part 17 - Playoffs!
[NHL] Part 18 - Met razendspannende playoffs
[NHL] Part 19 - Live vanuit Montréal
[NHL] Part 20
[NHL] Part 21 - Met alweer een Game 7
[NHL] Part 22 - Met de Stanley cup 2010 en een baby!
[NHL] Part 23 - Waar het seizoen weer gaat beginnen
[NHL] Part 24 - Met Stamkos op weg naar records
[NHL] Part 25 - Met career lows voor Kovalchuck
[NHL] 29th period - Playoffs!
[NHL] 30th period - Playoffs!
[NHL] 31st period - Offseason en een fantasy league!
[NHL] 32nd period - Waar het seizoen van start is!
[NHL] 33rd period - Price is Right

En hier gaat het uiteindelijk allemaal om:


*O* Game On! *O*
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 23 november 2011 @ 00:22:49 #2
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104704571
En zoals het vorige topic is afgesloten, openen we het nieuwe deel:

Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_104705148
Had een mooie titel verzonnen! Iets als Sid-sational Crosby is back of zoiets. :')

Wie is dat overigens? Kan in de roster van de Flyers geen #34 vinden.. Over Flyers gesproken: dit weekend is het Rangers-Flyers voor als je niet op de winter classic kunt wachten.. en over winter classic gesproken. Het is straks weer tijd voor HBO's Road to Winter Classic. Die van vorig jaar vond ik erg tof.

[ Bericht 25% gewijzigd door emokid op 23-11-2011 00:53:56 ]
  woensdag 23 november 2011 @ 01:12:01 #4
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104705694
http://en.wikipedia.org/wiki/Ben_Holmstrom

Ik had gewoon een #34 nodig. Lijkt me trouwens wel een leuke traditie om op te pikken, afsluiten met het nummer van het huidige topic, en openen met het nieuwe topic nummer.

Ik had al een titel trouwens, heb een mod gevraagd em te veranderen omdat ik dat vergat. ;)
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_104705702
quote:
1s.gif Op woensdag 23 november 2011 00:45 schreef emokid het volgende:
Had een mooie titel verzonnen! Iets als Sid-sational Crosby is back of zoiets. :')

Wie is dat overigens? Kan in de roster van de Flyers geen #34 vinden.. Over Flyers gesproken: dit weekend is het Rangers-Flyers voor als je niet op de winter classic kunt wachten.. en over winter classic gesproken. Het is straks weer tijd voor HBO's Road to Winter Classic. Die van vorig jaar vond ik erg tof.
Ben Holmstrom
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_104705714
Kutjebef te laat ;(
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_104708384
Van eergisteren.. Skinner. _O_

Deze ook.. maar mocht iemand hem nog niet gezien hebben.

Wtf verliezen Tampa thuis van Toronto met 7-1. :D
en is deze hit van Doughty suspension worthy? http://prohockeytalk.nbcs(...)e-suspension-worthy/

[ Bericht 7% gewijzigd door emokid op 23-11-2011 10:21:46 ]
pi_104710470
Wat mij betreft suspension worthy. Van achteren de boardings in checken kan nooit de bedoeling zijn.
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 23 november 2011 @ 10:46:31 #9
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104710910
Er zijn er meer die 7-1 verliezen van de Maple Leafs :')

Florida staat f*cking 1e in de SE division lol.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104711004
Florida had eergisteren een mooie comeback tegen New Jersey. Van 3-0 nog 3-4 gemaakt in regular time. Ik zat erover na te denken om Fleischman te signen en volgens mij was/is Versteeg ook FA maar dit gaan ze niet volhouden gok ik.

Ik sta overigens opeens 4e door een goede GAA. _O_ 8 punten uit GAA, en 1 uit SV..

[ Bericht 34% gewijzigd door emokid op 23-11-2011 10:55:39 ]
  woensdag 23 november 2011 @ 11:30:29 #11
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104712232
Ja, dat komt omdat Pekka Rinne een off day had. 3 goals tegen op 13 shots en is gepulled. Betekende 9 GAA voor mij, daar gaat je gemiddelde...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  woensdag 23 november 2011 @ 12:22:24 #12
348522 BusterPosey
Catch me if you can...
pi_104713988
quote:
0s.gif Op woensdag 23 november 2011 10:50 schreef emokid het volgende:
Ik zat erover na te denken om Fleischman te signen en volgens mij was/is Versteeg ook FA maar dit gaan ze niet volhouden gok ik.

Dan ben je toch echt te laat, vriend :)

Beide spelers staan bij mij op de loonlijst :Y

12 november Versteeg gecontracteerd en op 17 november volgde zijn teamgenoot Fleischmann.
Fok! Fantasy NHL Champion 2011 | Fok! Fantasy NBA Champion 2011 (Hoops West League)
pi_104714634
quote:
0s.gif Op woensdag 23 november 2011 12:22 schreef BusterPosey het volgende:

[..]

Dan ben je toch echt te laat, vriend :)

Beide spelers staan bij mij op de loonlijst :Y

12 november Versteeg gecontracteerd en op 17 november volgde zijn teamgenoot Fleischmann.
Goed bezig. :P tevens goed voor je +/-..
  woensdag 23 november 2011 @ 13:17:54 #14
348522 BusterPosey
Catch me if you can...
pi_104715830
quote:
1s.gif Op woensdag 23 november 2011 12:43 schreef emokid het volgende:

[..]

Goed bezig. :P tevens goed voor je +/-..
Hetgeen ik ook wel kan gebruiken 8-)
Fok! Fantasy NHL Champion 2011 | Fok! Fantasy NBA Champion 2011 (Hoops West League)
pi_104719277
Tering, wat een goal van Skinner. :D
  woensdag 23 november 2011 @ 15:24:58 #16
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104720742
Zoals die announcer van Carolina zou zeggen: "HEY HEY WHAT DO YOU SAY" of "SKINNER WINNER, CHICKEN DINNER".
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104723713
We suck.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  woensdag 23 november 2011 @ 21:58:21 #18
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104739381
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_104743015
_O-
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 24 november 2011 @ 01:17:16 #20
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104748262
Semin on the board 1-0 ;)
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104749117
Come on Elliott.. een shutout tegen de Pens moet wel lukken. :P
pi_104751167
Blues 3-2 Pens.. gekkigheid. Bruins 10e win nu. Ik zie overigens dat Selanne weer lekker bezig is voor mij met PIMs..
pi_104751556
Maargoed dat ik Hiller gebencht had :') .862 save percentage en 4 GAA
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104754220
Is Jason Garrison van Florida nou geblesseerd? Hij staat niet DTD op Fantasy maar lees er wel berichten over.
  donderdag 24 november 2011 @ 11:57:51 #25
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104755056
Het is stuivertje wisselen voor de 1e plek :)
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 24 november 2011 @ 12:17:40 #26
348522 BusterPosey
Catch me if you can...
pi_104755631
quote:
0s.gif Op donderdag 24 november 2011 11:57 schreef Katth het volgende:
Het is stuivertje wisselen voor de 1e plek :)
Ik kom langzaam maar zeker ook dichter bij. Nu nog maar 5 punten achterstand op de 1e plek :)
Daarbij heb ik nu ook Crosby tot mijn beschikking, wat waarschijnlijk (als hij fit blijft) geen verslechtering zal zijn.

Vooral in de +/- zit nog veel rek. 2 weken terug stond ik op -25 en bijna 20 punten achter op de één-na-laatste plek in die categorie, maar nu sta ik zelf op -9 en is het verschil met de volgende nog maar 2 punten :)
Fok! Fantasy NHL Champion 2011 | Fok! Fantasy NBA Champion 2011 (Hoops West League)
pi_104756143
quote:
0s.gif Op donderdag 24 november 2011 12:17 schreef BusterPosey het volgende:

[..]

Ik kom langzaam maar zeker ook dichter bij. Nu nog maar 5 punten achterstand op de 1e plek :)
Daarbij heb ik nu ook Crosby tot mijn beschikking, wat waarschijnlijk (als hij fit blijft) geen verslechtering zal zijn.

Vooral in de +/- zit nog veel rek. 2 weken terug stond ik op -25 en bijna 20 punten achter op de één-na-laatste plek in die categorie, maar nu sta ik zelf op -9 en is het verschil met de volgende nog maar 2 punten :)
Blijf van mn punten af! Ik heb ze hard nodig ;(
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104758907
quote:
0s.gif Op donderdag 24 november 2011 12:17 schreef BusterPosey het volgende:

[..]

Ik kom langzaam maar zeker ook dichter bij. Nu nog maar 5 punten achterstand op de 1e plek :)
Daarbij heb ik nu ook Crosby tot mijn beschikking, wat waarschijnlijk (als hij fit blijft) geen verslechtering zal zijn.

Ik denk sowieso dat je met Crosby een wapen in huis hebt, maar de roest van een speler na lang niet spelen zie je vaak pas na 3/4 wedstrijden verschijnen. Ik gun het hem verder wel, het blijft gewoon mooi om te zien hoe hij speelt.

Volgt er iemand NHL op Facebook? Die comments gaan echt bijna áltijd over haten op het andere team of als het over Crosby gaat over Ovechkin (en andersom). :')
  donderdag 24 november 2011 @ 15:01:42 #29
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104761216
op www.tsn.ca is het nog veel erger. Elke comment die ook maar een klein beetje negatief is over Crosby wordt beoordeeld met minnetjes.

Het is een weergaloze speler, maar hij is zo'n azijnzeiker.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 24 november 2011 @ 18:07:41 #30
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104767813
http://www.hockeyfights.com/fights/107134

Gaustad vs Lucic

http://www.hockeyfights.com/fights/107135

Regehr vs Chara

Boston houdt zich staande en wint ook nog eens in de shootout.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 24 november 2011 @ 18:54:42 #31
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104769466
quote:
0s.gif Op donderdag 24 november 2011 11:57 schreef Katth het volgende:
Het is stuivertje wisselen voor de 1e plek :)
Ik doorbreek de 4e plaats niet. :(
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 24 november 2011 @ 18:56:02 #32
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104769515
quote:
0s.gif Op donderdag 24 november 2011 09:42 schreef nyny83 het volgende:
Maargoed dat ik Hiller gebencht had :') .862 save percentage en 4 GAA
Ben eigenlijk blij dat ik em dit jaar niet heb als goalie. ;)
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  vrijdag 25 november 2011 @ 16:27:54 #33
348522 BusterPosey
Catch me if you can...
pi_104807211
Hmm, lastige keuze qua goalies vanavond.

Vokoun vs. NY Rangers
Howard vs. Boston
Ward vs. Winnipeg

Ik hou het voorlopig maar op Vokoun en Howard, maar ik twijfel hardop.
Fok! Fantasy NHL Champion 2011 | Fok! Fantasy NBA Champion 2011 (Hoops West League)
  vrijdag 25 november 2011 @ 16:56:37 #34
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104808207
Nog geen van de drie is bevestigd, dus ik zou later nog eens terugkijken :)
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104808257
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2011 16:27 schreef BusterPosey het volgende:
Hmm, lastige keuze qua goalies vanavond.

Vokoun vs. NY Rangers
Howard vs. Boston
Ward vs. Winnipeg

Ik hou het voorlopig maar op Vokoun en Howard, maar ik twijfel hardop.
Ward zou ik zeker opstellen als hij start. Winnipeg is bepaald geen hoogvlieger en de Bruins natuurlijk wel.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104813844
Thanksgiving showdown, Boston vs Detroit. Eindelijk weekend, eindelijk hockey. _O_ I'm all set.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_104814115
Altijd nice, live hockey op dit uur.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_104815408
Hoppa, Filppula 1-0. Transition goal, wat een snelheid.
  vrijdag 25 november 2011 @ 20:12:34 #39
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104817121
Gisteren ook al mooi NFL kunnen kijken 's avonds.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 25 november 2011 @ 20:14:14 #40
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104817236
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2011 16:27 schreef BusterPosey het volgende:
Hmm, lastige keuze qua goalies vanavond.

Vokoun vs. NY Rangers
Howard vs. Boston
Ward vs. Winnipeg

Ik hou het voorlopig maar op Vokoun en Howard, maar ik twijfel hardop.
Neuvirth speelt, dus zeker Ward opstellen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 25 november 2011 @ 20:19:24 #41
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104817541
Slechte turnover...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 25 november 2011 @ 20:20:31 #42
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104817611
Lol Datsyuk, skate to stick 2-1
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104817675
Holy shit, na de gelijkmaker al direct in een minuut 2-1 door een briljante Datsyuk. _O_
pi_104820586


heheh
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_104820994
Seidenberg :')
  vrijdag 25 november 2011 @ 21:15:31 #46
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104821205
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2011 21:05 schreef Saviola het volgende:
[ afbeelding ]

heheh
lol
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 25 november 2011 @ 21:18:27 #47
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104821381
Weer een slechte turnover van de Red Wings...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104821400
Deze goal is kenmerkend aan hoe de Bruins spelen de laatste tijd. De agressieve forecheck levert ze veel op.
  vrijdag 25 november 2011 @ 21:19:47 #49
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104821456
Ik ken de Bruins niet anders...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104821678
Ah, ik kijk eerlijk gezegd ook amper naar de Bruins, behalve als ze tegen Montreal spelen of een andere favoriete team van mij.
  vrijdag 25 november 2011 @ 21:35:38 #51
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104822430
Omg Datsyuk _O_
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104822513
Wtf :D doet me direct denken aan de goal van Ovi tegen de Rangers..
pi_104823667
Zo. Weg streak. Ben benieuwd of dit seizoensrecord nog verbeterd zal worden door een franchise. Goede wedstrijd van Howard op de 2-1 na.
  vrijdag 25 november 2011 @ 22:04:00 #54
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104824164
Let's go CAPS!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 25 november 2011 @ 23:21:54 #55
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104828739
Echt kansloze wedstrijd weer...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104828789
Mooie hit op Gaborik. Hoop dat de Caps terug kunnen komen.
  vrijdag 25 november 2011 @ 23:30:43 #57
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104829134
Fuck yeah 2-3
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104829180
Ovechkin draait een mega shift nu. Ze komen echt wel terug als het zo doorgaat.
pi_104831394
Oilers seal the deal, 5-2 Wild, met 2 voor Nugent-Hopkins. Een empty netter die Eberle ook zelf kon maken maar hij heeft liever een assist en een goal van de rookie. Mooi gebaar..

Meanwhile, in California.. Blackhawks 6-5 Ducks. Het stond in de 3rd nog 2-4 voor Ducks..
5 punten voor Toews. *O*

[ Bericht 52% gewijzigd door emokid op 26-11-2011 00:42:18 ]
pi_104833239
Crosby ook alweer 3 assists na 10 minuten :D
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 26 november 2011 @ 03:35:05 #61
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104834505
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 00:24 schreef emokid het volgende:
Meanwhile, in California.. Blackhawks 6-5 Ducks. Het stond in de 3rd nog 2-4 voor Ducks..
De tranen stonden bijna op mijn wangen.....

Ducks, staan ze al laatste? :')
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_104835541
quote:
2s.gif Op zaterdag 26 november 2011 03:35 schreef maartena het volgende:

[..]

De tranen stonden bijna op mijn wangen.....

Ducks, staan ze al laatste? :')
Hiller was ook weer fantastisch zag ik :') Alleen Columbus en de Islanders doen het NOG slechter.
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 26 november 2011 @ 08:59:50 #63
348522 BusterPosey
Catch me if you can...
pi_104835721
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2011 16:58 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Ward zou ik zeker opstellen als hij start. Winnipeg is bepaald geen hoogvlieger en de Bruins natuurlijk wel.
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2011 20:14 schreef Katth het volgende:

[..]

Neuvirth speelt, dus zeker Ward opstellen.
Uiteindelijk was ik niet meer in staat om veel te veranderen aangezien ik gisteren een feestje had, maar uiteindelijk blij dat ik Howard tegen de Bruins heb laten staan. Ward had ik gebenched, maar die heeft ook niet kunnen winnen, al heeft hij het niet slecht gedaan.

Ik schrok alleen even toen ik zag dat de Caps 6 tegendoelpunten hadden, maar zag daarna inderdaad dat Neuvirth in goal had gestaan.

Al met al toch tevreden met mijn keuze :)
Fok! Fantasy NHL Champion 2011 | Fok! Fantasy NBA Champion 2011 (Hoops West League)
pi_104838062
Jemig, nog een shutout voor Brian Elliott. _O_ waarom Halak nog opstellen?
pi_104867788
Pens-Habs is een erg mooie pot tot nu toe. Heb nu wél de juiste match gekozen om te kijken.

Pacioretty met een gigantisch smerige hit op Letang. Bloed overal. Shanahan kom maar binnen.. 2 wedstrijden minimaal.

Fucking refs.. :') Price heeft de puck beet voor een face off maar Letang peutert hem doodleuk weg uit zijn handschoen en knalt de OT winner erin. 4-3.

[ Bericht 30% gewijzigd door emokid op 27-11-2011 03:57:06 ]
pi_104871538
It's raining shutouts. 8 punten nu uit die categorie en 4 punten achter #3. Posey's Pack, watch out..
  zondag 27 november 2011 @ 14:08:09 #67
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104875693
Wel slecht van die refs dat ze het spel niet doodfloten, Price had de puck duidelijk tussen pad en glove en de ref stond achter Price, dus die had sowieso af moeten fluiten omdat hij geen zicht meer op de puck had.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 27 november 2011 @ 14:30:21 #68
348522 BusterPosey
Catch me if you can...
pi_104876779
quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2011 12:17 schreef emokid het volgende:
It's raining shutouts. 8 punten nu uit die categorie en 4 punten achter #3. Posey's Pack, watch out..
Doe je goed inderdaad. Ik begin me enige zorgen over Vokoun en de Caps te maken. Had ik toch wat meer van verwacht in verdedigende zin. Over het hele seizoen heeft Vokoun nu een GAA van 2.82 en een save % van .905%. Had ik allebei wat beter verwacht.
Fok! Fantasy NHL Champion 2011 | Fok! Fantasy NBA Champion 2011 (Hoops West League)
pi_104881823
Mijn god wat een fantasy season voor mij :') Alsof het nog niet erg genoeg is dat mijn goalies zo'n beetje elke strandbal nog door zouden laten, laten ook mijn andere spelers het weer eens afweten. Al mijn spelers opgesteld en met 35 shots on goal niet 1x weten te scoren.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104882239
quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2011 14:08 schreef Katth het volgende:
Wel slecht van die refs dat ze het spel niet doodfloten, Price had de puck duidelijk tussen pad en glove en de ref stond achter Price, dus die had sowieso af moeten fluiten omdat hij geen zicht meer op de puck had.
Echt dramatisch inderdaad.. en dan hoorde ik nog dat Price een fine gaat krijgen vanwege zijn gedrag?! Best raar, maar goed, een punt over houden aan de Pens is niet zo erg als je de Habs bent. Overigens wel mijn favoriete team een beetje.. komt vooral door Price. _O_

quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2011 16:31 schreef nyny83 het volgende:
Mijn god wat een fantasy season voor mij :') Alsof het nog niet erg genoeg is dat mijn goalies zo'n beetje elke strandbal nog door zouden laten, laten ook mijn andere spelers het weer eens afweten. Al mijn spelers opgesteld en met 35 shots on goal niet 1x weten te scoren.
Terwijl je Roster best goed is, je hebt gewoon Lecavalier op de bank.. op basis van in het verleden behaalde resultaten zou het niet moeten. Hiller laat het vooral afweten denk ik.

McDonagh is best een geinige signing geweest voor mij. Heeft tot nu toe in elke wedstrijd een assist en eindigt positief in de -/+..

Wie is overigens de meest overpaid speler in de NHL volgens jullie? Mijn stem gaat uit naar Scott "Al 42 wedstrijden niet gescoord" Gomez. 7 miljoen in de cap. :') Kovalchuk komt in de buurt.

[ Bericht 39% gewijzigd door emokid op 27-11-2011 16:47:39 ]
pi_104887554
quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2011 16:40 schreef emokid het volgende:

[..]

Echt dramatisch inderdaad.. en dan hoorde ik nog dat Price een fine gaat krijgen vanwege zijn gedrag?! Best raar, maar goed, een punt over houden aan de Pens is niet zo erg als je de Habs bent. Overigens wel mijn favoriete team een beetje.. komt vooral door Price. _O_

[..]

Terwijl je Roster best goed is, je hebt gewoon Lecavalier op de bank.. op basis van in het verleden behaalde resultaten zou het niet moeten. Hiller laat het vooral afweten denk ik.

McDonagh is best een geinige signing geweest voor mij. Heeft tot nu toe in elke wedstrijd een assist en eindigt positief in de -/+..

Wie is overigens de meest overpaid speler in de NHL volgens jullie? Mijn stem gaat uit naar Scott "Al 42 wedstrijden niet gescoord" Gomez. 7 miljoen in de cap. :') Kovalchuk komt in de buurt.
Lecavelier zit nu gewoon even op de bank omdat ie niet speelt die speelronde en dat het makkelijkste uitkwam (hij stond op F en daar heb ik games over). Als Lecavelier speelt stel ik hem in principe gewoon op.

De spelers die ik steeds op de bank heb gehad presteerden over het algemeen ook gewoon het minst die speelronde (zoals Gagne die zaterdag op de bank zat), dus daar ligt het echt niet aan.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104904315
en weer zit ik naar de Canes te kijken. Opnieuw tegen de Sens. Die generaal/kolonel typetjes die vooraf volksliederen gaan zingen in zo'n pavarotti stem. :') damn, zo fout..

Interessant detail aan deze wedstrijd: Nikita Filatov is opgeroepen uit de AHL, maar het is nu wel zijn 4e wedstrijd uit 4 dagen..

[ Bericht 21% gewijzigd door emokid op 27-11-2011 23:29:40 ]
pi_104905670
quote:
1s.gif Op zondag 27 november 2011 23:10 schreef emokid het volgende:
en weer zit ik naar de Canes te kijken. Opnieuw tegen de Sens. Die generaal/kolonel typetjes die vooraf volksliederen gaan zingen in zo'n pavarotti stem. :') damn, zo fout..

Interessant detail aan deze wedstrijd: Nikita Filatov is opgeroepen uit de AHL, maar het is nu wel zijn 4e wedstrijd uit 4 dagen..
Net ook ff gekeken maar ik moet bekennen dat ik er geen reet aan vind. Geen van beide teams heeft echt mijn sympathie, ze spelen niet bijster goed hockey en ze staan in het begin van het seizoen beide een beetje rond de 13e plek in de conference dus het is ook niet echt een topwedstrijd. Al met al kan ik mn aandacht er niet bij houden en doe ik liever andere dingen.
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 27 november 2011 @ 23:37:23 #74
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104905760
Senators :')

Het is dat ze 4x tegen de Caps moeten spelen, anders zou ik ze het hele jaar niet zien.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104907243
Haha, ik kijk ook niet meer. Ik vind Skinner en Alfredsson echt tof maar verder is er niets dat mij aantrekt. Staal is ook niet meer de oude.

Flames - Wild erop gezet. Boogaard tribute nu bezig.. Van beide teams nog nooit een hele wedstrijd gezien.
pi_104908088
quote:
1s.gif Op maandag 28 november 2011 00:11 schreef emokid het volgende:
Haha, ik kijk ook niet meer. Ik vind Skinner en Alfredsson echt tof maar verder is er niets dat mij aantrekt. Staal is ook niet meer de oude.

Flames - Wild erop gezet. Boogaard tribute nu bezig.. Van beide teams nog nooit een hele wedstrijd gezien.
Staal is een hele goede speler, maar hij heeft een matig team om zich heen. Kijk zijn cijfers maar, hij haalt altijd wel rond de 1:1 in punten en dat terwijl de Hurricanes al jaren geen hoogvliegers meer zijn.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104908140
quote:
0s.gif Op maandag 28 november 2011 00:37 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Staal is een hele goede speler, maar hij heeft een matig team om zich heen. Kijk zijn cijfers maar, hij haalt altijd wel rond de 1:1 in punten en dat terwijl de Hurricanes al jaren geen hoogvliegers meer zijn.
Een beetje het Iginla probleem..

Wat een wedstrijd :D al 3-2 na 9 minuten. Backstrom gepulled, Harding erin nu.
  maandag 28 november 2011 @ 14:42:41 #78
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104922110
The Washington Capitals have named Dale Hunter the team’s head coach, replacing Bruce Boudreau.

http://capitals.nhl.com/club/news.htm?id=603491&navid=DL|WSH|home

Die had ik niet verwacht...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104922434
quote:
0s.gif Op maandag 28 november 2011 14:42 schreef Katth het volgende:
The Washington Capitals have named Dale Hunter the team’s head coach, replacing Bruce Boudreau.

http://capitals.nhl.com/club/news.htm?id=603491&navid=DL|WSH|home

Die had ik niet verwacht...
Ik ook niet... maarja tis de makkelijkste weg he.
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 28 november 2011 @ 14:53:56 #80
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104922543
Ik weet gewoon niet of dit de oplossing is, laten we het hopen. Het team heeft genoeg potentie, maar ze zijn alleen zo lui als een lamme aap.

Laat wel zien waar de ambities van de club liggen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104923568
quote:
0s.gif Op maandag 28 november 2011 14:53 schreef Katth het volgende:
Ik weet gewoon niet of dit de oplossing is, laten we het hopen. Het team heeft genoeg potentie, maar ze zijn alleen zo lui als een lamme aap.

Laat wel zien waar de ambities van de club liggen.
Tis net als bij een voetbalclub he. Loopt het niet flikker je de trainer eruit. Is goedkoper dan de selectie vervangen.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104925024
Wow Boudreau fired? Had ik niet verwacht na zo'n begin van hun seizoen..

Best ook verrast dat ze Dale Hunter hebben kunnen weghalen bij de London Knights. Eén van de meest succesvolle junior clubs ter wereld die hij samen met zn broer managed..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_104926278
Maurice van de Canes is er trouwens ook uitgetieft.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104927014
Lekkere dag in de divisie :D
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_104927675
Wtf!
pi_104929220
Hoop stiekem dat Ovechkin´s rol ook zal veranderen.. Ik wil de oude terug zien, dat hoeft niet per se ten koste te gaan van de teamprestaties van de Caps..
  maandag 28 november 2011 @ 17:41:57 #87
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104929536
Wat Ovechkin wel eens nodig kan hebben is dat ze iemand anders captain maken.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104929749
Backstrom dan waarschijnlijk? Zo'n rol als Toews bij Chicago past perfect bij hem.

Iets zegt mij dat Randy Carlyle ook zomaar zonder werk kan zitten. Ducks hebben de laatste 16 uit 18 verloren. Kan het nog erger?
  maandag 28 november 2011 @ 17:52:11 #89
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104929912
Ik lees net dat GM McPhee al heeft aangegeven dat ze Ovechkin captain houden, maar goed wat niet is kan nog komen.

Weet ook niet of Backstrom wel het type ervoor is, lijkt mij eerlijk gezegd niet. Vind ik Brooks Laich een betere.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104930184
ESPN_NHL twitterde op maandag 28-11-2011 om 17:29:19 RT @TarikElBashir: GMGM says change was made b/c players were not responding to Boudreau. reageer retweet
TarikElBashir twitterde op maandag 28-11-2011 om 16:59:43 Coaches in the NHL have the shortest coaching lifespan among Big 4. Just 2.3 seasons, according to this: http://t.co/gM0SW73H reageer retweet
DownGoesBrown twitterde op maandag 28-11-2011 om 16:29:42 "So once you fire Paul Maurice, you get back to the playoffs pretty quickly, right?" - Hurricanes players. "Well, um...." - Tomas Kaberle. reageer retweet
Interessant stukje: For Dale Hunter to succeed, he needs to do it old school

[ Bericht 3% gewijzigd door emokid op 28-11-2011 18:19:14 ]
  maandag 28 november 2011 @ 18:27:38 #91
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104931108
Grote test donderdag voor Dale Hunter: Caps vs Pens
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104931123
quote:
0s.gif Op maandag 28 november 2011 17:52 schreef Katth het volgende:

Weet ook niet of Backstrom wel het type ervoor is, lijkt mij eerlijk gezegd niet. Vind ik Brooks Laich een betere.
Eens.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_104931138
quote:
0s.gif Op maandag 28 november 2011 18:27 schreef Katth het volgende:
Grote test donderdag voor Dale Hunter: Caps vs Pens
Nauwelijks. Voor zo'n wedstrijd hoef je je spelers niet te motiveren, dat gebeurt vanzelf wel :P
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 28 november 2011 @ 18:32:25 #94
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104931317
Ducks losing streak continues.... :'(
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  maandag 28 november 2011 @ 18:41:31 #95
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104931704
Er zijn een aantal coaches beschikbaar gekomen vandaag :P
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_104935791
Pronger een maand eruit. Hoop dat hij de winter classic haalt..
  maandag 28 november 2011 @ 20:02:33 #97
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104936392
quote:
4s.gif Op maandag 28 november 2011 19:54 schreef emokid het volgende:
Pronger een maand eruit. Hoop dat hij de winter classic haalt..
Oei. :( Daar gaat mijn #2 IR slot..... hij staat nu nog op DTD.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  maandag 28 november 2011 @ 22:03:33 #98
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_104945159
Ouch...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 29 november 2011 @ 04:09:48 #99
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_104955510


:X
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_104956695
_O-

Quick heeft gewoon een shutout op 33 saves.. tegen de Sharks nog wel. Hij leidt nu de dans in de categorie met 4, de rest komt pas op 3. Als hij net zo goed is tijdens de play-offs dan komen ze zeker ver.

[ Bericht 52% gewijzigd door emokid op 29-11-2011 09:51:23 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')