Heel goedquote:Op maandag 21 november 2011 16:38 schreef DanseMacabre het volgende:
[..]
Nee, ik heb WJ naar huis gecommandeerd en de DA gebeld.
Maar anders had ik het aanbod graag aangenomen.
Ja, het zijn echt hele sociale vogels, met een eigen taal en zorg voor elkaar. Prachtigquote:Op maandag 21 november 2011 16:58 schreef nokwanda het volgende:
[..]
In de bomen voor Blijdorp zit een hele troep kauwtjes. Echt heel erg veel en die stijgen dan ook op gezette tijden allemaal samen op. Geweldig is dat.
Nee zeker niet, ze zijn juist heel slim en sociaal.quote:Op maandag 21 november 2011 17:02 schreef oh-oh het volgende:
Kraaien zijn echt vet niet achterlijk maar onwijs gaaf, en kauen ook
Kauwen bedoel jequote:Op maandag 21 november 2011 17:02 schreef oh-oh het volgende:
Kraaien zijn echt vet niet achterlijk maar onwijs gaaf, en kauen ook
Die heb ik bij the Tower of London gezien. Machtige vogelsquote:Op maandag 21 november 2011 17:06 schreef _Multiply86_ het volgende:
In de dierentuin hadden ze raven, die zijn groot
ik dacht dat ie al op je balkon woondequote:Op maandag 21 november 2011 17:08 schreef oh-oh het volgende:
Ja dan mag die stinkert buiten gaan meuren hoor
Ff zien hoe ie geneest en zo, en of ie even mobiel is als een normale egel met die misvormde voetjes. Anders mag ie op mn balkon wonen, dat is groot zat voor een invalide egel
Haha. ja want eigenlijk gaan ze toch normaal in een winterslaap? Naja..ben benieuwd hoe het gaat, anders lekker op je balkon.quote:Op maandag 21 november 2011 17:08 schreef oh-oh het volgende:
Ja dan mag die stinkert buiten gaan meuren hoor
Ff zien hoe ie geneest en zo, en of ie even mobiel is als een normale egel met die misvormde voetjes. Anders mag ie op mn balkon wonen, dat is groot zat voor een invalide egel
Sorry hoor DM, nog ff dit hier.. want je kan er best zelf komen. Je bent toch niet gehandicapt? Je hoeft alleen maar die bus bij de flat te nemen of zelfs lopen, dat is ook maar een klein stukje..en vanaf veenendaal centrum station is het alleen maar die ene straat uitlopen. Dus ik zie niet echt in waarom je zelf niet daarheen zou kunnen gaan. Dit heb je al vaker gezegd.. ook dat je nergens heen kan met je honden enzo. Toen ik nog geen auto had ging ik ook gewoon met de trein en bus met zelfs 3 honden. En daarnaast weet je ook best dat je mij kan bellen of smsen , dat heb ik al vaker gezegd. Wil niet lullig zijn, en oke dat je op WJ wil wachten..maar dat je er niet zelf kan komen is gewoon onzin.quote:Op maandag 21 november 2011 15:58 schreef DanseMacabre het volgende:
[..]
Ik heb een kruik in z'n mandje gelegd.
Ik zou wel eerder gegaan zijn als het kon, maar ik heb geen rijbewijs en op de fiets krijg ik 'm niet mee en te voet ook niet.
Joh, ze is al onderweg en god weet wat voor een kutnieuws ze op DIT moment al gehoord hebben. Want eerlijk gezegd..... ik heb er niet veel vertrouwen meer in, met die pijnquote:Op maandag 21 november 2011 17:13 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
Sorry hoor DM, nog ff dit hier.. want je kan er best zelf komen. Je bent toch niet gehandicapt? Je hoeft alleen maar die bus bij de flat te nemen of zelfs lopen, dat is ook maar een klein stukje..en vanaf veenendaal centrum station is het alleen maar die ene straat uitlopen. Dus ik zie niet echt in waarom je zelf niet daarheen zou kunnen gaan. Dit heb je al vaker gezegd.. ook dat je nergens heen kan met je honden enzo. Toen ik nog geen auto had ging ik ook gewoon met de trein en bus met zelfs 3 honden. En daarnaast weet je ook best dat je mij kan bellen of smsen , dat heb ik al vaker gezegd. Wil niet lullig zijn, en oke dat je op WJ wil wachten..maar dat je er niet zelf kan komen is gewoon onzin.
heh??quote:Op maandag 21 november 2011 17:20 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ach nee joh, nu vind ze het nodig om dit op een ander forum te zetten, weet ook niet waarom..waarschijnlijk omdat ze daar meer slijmpunten verdient heeft. Best johIk zet toch ook jouw posts niet op andere forums. get a life.
Huh, ze is toch onderweg naar de dierenarts?quote:Op maandag 21 november 2011 17:22 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
Die post waarin ik zeg dat ze best zelf kon gaan..zet ze nu op het hondenforum..
Alsof het daarom gaat, om de slijmpunten.quote:Op maandag 21 november 2011 17:20 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ach nee joh, nu vind ze het nodig om dit op een ander forum te zetten, weet ook niet waarom..waarschijnlijk omdat ze daar meer slijmpunten verdient heeft. Best johIk zet toch ook jouw posts niet op andere forums. get a life.
Mobiel internet,quote:Op maandag 21 november 2011 17:23 schreef Samzz het volgende:
[..]
Huh, ze is toch onderweg naar de dierenarts?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |