HBO bouwkunde, architectuurquote:Op maandag 21 november 2011 14:57 schreef Chocolatebear het volgende:
Wat voor opleiding doe je? Ik zal het overwegen.
Ja hey en mijn aanbod dan?!quote:Op maandag 21 november 2011 14:57 schreef Chocolatebear het volgende:
Wat voor opleiding doe je? Ik zal het overwegen.
I know that feelquote:Op maandag 21 november 2011 14:52 schreef aight1 het volgende:
Wie wil mijn school overnemen
ik ben overspannen denk ik
Kut hequote:Op maandag 21 november 2011 15:02 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
I know that feel![]()
Hoe was het eigenlijk afgelopen bij de fysiotherapeut?
Ik ben downquote:Op maandag 21 november 2011 15:02 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Ja hey en mijn aanbod dan?!
Ik heb een mooi vak in de aanbieding, over aandoeningen aan het centrale zenuwstelsel.
Mijn voorkeur gaat uit naar een meisje maar met pruik en bh-kipfilets kunnen we misschien ook een eind komen.
Klinkt interessant wel!quote:Op maandag 21 november 2011 15:02 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Ja hey en mijn aanbod dan?!
Ik heb een mooi vak in de aanbieding, over aandoeningen aan het centrale zenuwstelsel.
Mijn voorkeur gaat uit naar een meisje maar met pruik en bh-kipfilets kunnen we misschien ook een eind komen.
[..]
I know that feel![]()
Hoe was het eigenlijk afgelopen bij de fysiotherapeut?
Maar ho wacht, waarom ga je nu niet naar school dan?quote:Op maandag 21 november 2011 14:01 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Dusdat
Ik mis het hinderlijke, afleidende kut geroezemoes in de klas. De leraren die de klas tot de orde roepen, wat nooit lukt. De kaasbroodjes van 1,50 in de kantineen het volproppen van mijn kluisje met veel te veel boeken.
Het haasten in de ochtend en met 1 geepileerde wenkbrauw en de andere niet omdat te weinig tijd de deur uit rennen en door de achterdeur weer terug naar binnen omdat je je sleutels bent vergeten. Weer terug naar binnen want spiegeltje om in de trein je andere wenkbraw nog ff snel te kunnen doen terwijl iedereen dood voor zich uit aan het staren is of je stiekem aan het checken is in het raam, denkende dat je dat niet doorhebt
Het beschaamd wegdraaien van die koppen zodra ze merken dat je het wel doorhebten daarna een beetje nerveus heen en weer gaan lopen friemelen niet wetend waar ze naar moeten kijken
Heerlijk.
Ik wil naar school
En Juminelle?quote:Op maandag 21 november 2011 16:02 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Maar ho wacht, waarom ga je nu niet naar school dan?
Mijn tussenjaar is een beetje uit de hand gelopenquote:Op maandag 21 november 2011 16:04 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
En Juminelle?
Chop chop, motivation 101. Deze SC wordt een movement.
Wats met dat haten op sardientjes? M'n moeder ook altijdquote:Op zondag 20 november 2011 21:43 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Sardientjes.![]()
Als je me dood wilt hebben..
Architectuurquote:
Ah lastig, tussenjaar? Vanaf de middelbare dus?quote:Op maandag 21 november 2011 16:05 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Mijn tussenjaar is een beetje uit de hand gelopenEn daarnaast weet ik niet welke studie ik wil gaan doen.
Yes.quote:Op maandag 21 november 2011 16:06 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ah lastig, tussenjaar? Vanaf de middelbare dus?
Op 16de gepoogd om mbo mode techniek te doen.quote:Op maandag 21 november 2011 16:02 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Maar ho wacht, waarom ga je nu niet naar school dan?
Haha wauw, mbo en hbo.quote:Op maandag 21 november 2011 16:07 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Op 16de gepoogd om mbo mode techniek te doen.
Op 18de gepoogd op hbo kunstacademie.
Beiden vroegtijdig mee gestopt![]()
Nu denkend aan SPW/SPH en met jongeren gaan werken in een leefgroep. Eigenlijk gewoon een internaat dus, maar dat vind ik zo'n kutwoord
quote:Op maandag 21 november 2011 16:08 schreef Phantomesse het volgende:
Ben wat ouder nu en heb andere prioriteiten dan swagg hebben en blowenDus moet het nu wel aankunnen en afmaken.
Zeker nog nergens op georiënteerd ook? Februari-instroom wordt 'm zeker ook niet?quote:Op maandag 21 november 2011 16:05 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Mijn tussenjaar is een beetje uit de hand gelopenEn daarnaast weet ik niet welke studie ik wil gaan doen.
Dit is nu m'n tweede tussenjaarquote:Op maandag 21 november 2011 16:07 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
mag ik vragen hoelang je nu al van de middelbare af bent dan?
Ik heb al een open dag bezocht! Vrijdag ga ik ook nog even in Utrecht kijken denk ik, maar ik wil niet naar Utrechtquote:Op maandag 21 november 2011 16:10 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Zeker nog nergens op georiënteerd ook? Februari-instroom wordt 'm zeker ook niet?
Oke dan, goed bezigquote:Op maandag 21 november 2011 16:10 schreef Juminelle het volgende:
Ik heb al een open dag bezocht! Vrijdag ga ik ook nog even in Utrecht kijken denk ik, maar ik wil niet naar Utrecht
Is wel het minste jaquote:
Ik twijfel heel erg. Als ik SPW doe op mbo, kan ik direct beginnen met werk ook. Ik wil het liefst BBL doen want 5 dagen op school zitten dat trek ik gewoon echt niet. Daarom is SPH dus minder aantrekkelijk, terwijl ik dat kwa stof ook aankan maar die 5 dagen school en studieleningen zinnen mij dus niet helemaal. Ik wil mijn volwassen leven niet beginnen met een schuldquote:
Ik word in december 19. Ik ben de jongste hier geloof ikquote:Op maandag 21 november 2011 16:11 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Oke dan, goed bezig.
[..]
Is wel het minste ja. Hoe oud ben je nu eik?
Nee dat ben ik. 17, 18 in maart. hoiquote:Op maandag 21 november 2011 16:12 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Ik word in december 19. Ik ben de jongste hier geloof ik
Wacht, wat? Nooitquote:Op maandag 21 november 2011 16:13 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Nee dat ben ik. 17, 18 in maart. hoi
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |