Er is nu ook een occupy maaskantje...een paar idioten hebben op dat pleintje hun tenten opgezet en spandoeken met: wij betalen nergens meer voorquote:Op zaterdag 19 november 2011 18:41 schreef FUFR het volgende:
Ik las dat je onterecht en op onze kosten misbruik hebt gemaakt van sociale voorzieningen en weekendjes weg bent geweest van dat geld
jij occupyer!
Eeltrasp waar de rasp van pleite isquote:Op vrijdag 18 november 2011 17:24 schreef Inu het volgende:
Ik heb een vondst gedaan, geen idee wat het isJullie?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mijn gok is een family size absinth lepel
hij was goed te happen, alleen die iri reclameblokken..quote:Op zaterdag 19 november 2011 23:20 schreef bleiblei het volgende:
Wanted is een zeer slechte maar toch wel toffe film.
Beetje Lucky number Slevin like
ja klopt. Teveel en giga kut timing. Maar goed, was al blij zat dat er geen hvn onderbreking in zat. Of nog erger, dat ze vergeten deel 2 uit te zendenquote:Op zondag 20 november 2011 01:13 schreef FUFR het volgende:
[..]
hij was goed te happen, alleen die iri reclameblokken..
en?quote:Op maandag 21 november 2011 01:00 schreef r8v2 het volgende:
Zo, lekker rustig hier. Ik ga morgenvroeg om 7.45 ff wakker worden om te kijken hoe NL vaststaat. En daarna draai ik me weer om }:>.
hij zou om 7.45 ff wakker wordenquote:Op maandag 21 november 2011 07:52 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Hij is pas om 11 uur wakker. De lambal.
Inderdaad, het ging wonderbaarlijk goed vanochtendquote:Op maandag 21 november 2011 08:00 schreef ArTiC het volgende:
[..]
hij zou om 7.45 ff wakker worden![]()
Geen last van files gehad trouwens...kon goed doorrijden...soms alleen niet meer dan 20-30m zicht maarja...dat heb je toch al nooit met die slome busjes voor je.
Wat zal ik zeggen, jij hebt mensen nodig om het werk gedaan te krijgen en bent zelf enorm veel vrij?quote:Op maandag 21 november 2011 09:10 schreef Inu het volgende:
Pfff, stressHet is echt maar goed dat ik niet in een commerciële omgeving werk, zou allang zijn omgevallen
Maar ik heb tips nodig. Er zijn nu 3 man die me helpen met mn werk, ik zet het werk wat ze moeten doen in een mapje en ze hebben pp 15 uur om dat leeg te maken in een week. Had nog extra gevraagd of ze alles vrijdag konden doormailen, zodat ik het kon verzamelen en doorsturen op mijn vrije dag. Krijg ik een mail binnen om 18.00 uur op vrijdag dat er een haastklus was met een ander project en dat ie dus zn ingeplande uren hiervoor ergens anders aan heeft besteed en het werk niet gedaan is. Maandag en dinsdag is hij vrij, dus woensdag werkt ie er weer aan. Wat doe je daar nu mee?...
Ik ga denk ik maar even bij de roostermaker aangeven dat het voor mij ook dringend is, dus dat ze niet zomaar ingeplande tijd kunnen veranderen... Maar moet ik nu ook nog wat tegen die vent zeggen dat dit niet de bedoeling is?
Het werk is sowieso te veel, ook al zou ik die 4 uur per week die ik nu vrij heb wel werken.quote:Op maandag 21 november 2011 09:17 schreef -moppie- het volgende:
[..]
Wat zal ik zeggen, jij hebt mensen nodig om het werk gedaan te krijgen en bent zelf enorm veel vrij?
Ben jij zijn leidinggevende of heeft hij er meer want in dat geval (en hij heeft die klus vrijdag van een andere leidinggevende gekregen) dan moet je het met die persoon uitzoeken en deze persoon die zijn werk doet met rust laten.
Goed bezig, nu honden erin en naar het bos... is ie weer vies!quote:Op maandag 21 november 2011 11:11 schreef ColtZ40 het volgende:
Zo, hondenauto voorzien van nieuwe remmen en hem netjes gepoetst.
goeden inschatting wel!quote:Op maandag 21 november 2011 07:52 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Hij is pas om 11 uur wakker. De lambal.
er was dus geen spoedklus, je collega's hadden geen zin en hebben verzaakt.quote:Op maandag 21 november 2011 10:50 schreef Inu het volgende:
Zo, even gebabbeld, want aankomende week wordt er ook maar 16 uur gewerkt ipv de beloofde 40...
Kon even niet anders ivm vakanties en andere zaken, wat idd kan gebeuren. Maar de spoedklus was bij beide leidinggevenden onbekend, dus daar ging even over overlegd wordenEn voortaan krijg ik elke vrijdag het rooster voor de week erop, plus dat ze me bellen als er iets verandert
Dus krijgt ie op zn flikker van zn eigen leidinggevendenquote:Op maandag 21 november 2011 11:25 schreef ArTiC het volgende:
[..]
er was dus geen spoedklus, je collega's hadden geen zin en hebben verzaakt.
buitenflikkerenquote:Op maandag 21 november 2011 11:31 schreef Inu het volgende:
[..]
Dus krijgt ie op zn flikker van zn eigen leidinggevenden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |