Ik veroordeel je ook niet, maar vraag me dan af waarom?quote:Op woensdag 16 november 2011 02:23 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik snap het zelf ook niet. Maar ik kan moeilijk gaan zeggen dat ik enorm van ze houd terwijl ik er eigenlijk niets bij voel, toch? Het zal wel hard zijn ja, maar ik lieg niet.
Hoe moet ik dat nu weten?quote:Op woensdag 16 november 2011 02:25 schreef kree het volgende:
[..]
Ik veroordeel je ook niet, maar vraag me dan af waarom?
Dat ben je vast niet. Maarja ik weet het ook niet.quote:Op woensdag 16 november 2011 02:26 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Hoe moet ik dat nu weten?
Waarschijnlijk omdat ik een koud en harteloos persoon ben ofzo.
Maar ik ga proberen te slapen, welterusten.
Oh for Christ sakes.quote:Op woensdag 16 november 2011 03:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Ah, heloef nu heb ik je facebook ook.
Nee, vertel?quote:Op woensdag 16 november 2011 03:09 schreef heloef het volgende:
U kent de bekende methode, linkje DM, alles.
Faye?quote:Op woensdag 16 november 2011 02:01 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee dat niet, zou ik nooit doen maar als je net iemand heb moet overtuigen dat er wel degelijk iemand is die haar zou missen als ze dood was vallen dit soort problemen nogal in het niet.
Ja leuk altijd, iedereen lekker vrolijk. In het verkeer ook enzo. Iedereen ziek. Heerlijk, najaar!quote:Op woensdag 16 november 2011 03:48 schreef Sinji het volgende:
Bohhh, winterdepressies komen er aan merk ik. Everybody so gloomy..
Hellep ik ben een lustobject gewordenquote:Op woensdag 16 november 2011 02:58 schreef -Strawberry- het volgende:
Newbie je ziet er inderdaad ouder uit dan 16. En best een lekker ding ook!
Dit is toch echt je eigen schuld. Jullie hebben bonje gehad en hij is klaar met jou. Alleen zie jij dat niet in.quote:Op woensdag 16 november 2011 01:54 schreef formerjellybean het volgende:
Dat heb ik ook echt gedaan na vanavond . Ik had hem dus een berichtje gestuurd om hem te bedanken ergens voor en kreeg als antwoord het boeit me niet wat je allemaal schrijft oke dus , het hoeft van mij niet meer oke . Ik heb het liever niet Thanx
En ja dat aardig eikelig als je weet dat iemand met een hele zieke moeder zit
Mee eens. Zwaar vermoeiend, lijkt wel een wedstrijd wie het meest down is hierquote:Op woensdag 16 november 2011 07:37 schreef mrk.n het volgende:
Kunnen we niet afspreken dat de mensen die hier constant lopen te zeiken/janken en depressief te doen, dat beter buiten dit topic kunnen doen? Daar heb je het depressie topic of hoe voel je je nu topic of de DM/PM voor.
quote:Op woensdag 16 november 2011 07:39 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Mee eens. Zwaar vermoeiend, lijkt wel een wedstrijd wie het meest down is hier
Jij bent mijn bitch!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |