Haar pa heeft een goede baan, dus hij kan ernaar leven. Woont sinds een weekje hier in de straat ook, eindelijk een koophuis gekocht (mijn pa heeft ook een koophuis maar is niet achterlijk rijk verder) en dat ook echt ontzettend duur en mooi ingericht. Mja zijn dochter loopt echt alleen maar in merk kleding en zit op iets van 5 sporten waaronder paardrijden. Verder is het wel een erg lief meisje hoor en ze doet ook niet uit de hoogte (tegen mij dan, hoe ze tegen leeftijdsgenootjes is weet ik niet), eigenlijk is ze gewoon heel zorgzaam, over mijn zusje ook.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:46 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
WtfDie is rijk. D'r vader is FOK!'er?
Kwaliteit van leraren keldert ook keihard. Het is gewoon een samenvoeging van al die elementen die er voor zorgt dat Nederland stukje bij beetje afbrokkelt. En dan ben ik nog niet begonnen over Amerika.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:49 schreef Boca_Raton het volgende:
Helemaal eens.
Ik ben blij dat ik geen kinderen heb, ik zou werkelijk niet weten hoe je rust, regelmaat en structuur kunt aanbrengen als het alleen al op school zo'n grenzeloze wanboel is.
Oh dat zie je vaker hè. Vaders beschermen de dochters meer en de zonen worden meestal wel achtergesteld. De oudste heeft het ook altijd gedaan.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:50 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Haar pa heeft een goede baan, dus hij kan ernaar leven. Woont sinds een weekje hier in de straat ook, eindelijk een koophuis gekocht (mijn pa heeft ook een koophuis maar is niet achterlijk rijk verder) en dat ook echt ontzettend duur en mooi ingericht. Mja zijn dochter loopt echt alleen maar in merk kleding en zit op iets van 5 sporten waaronder paardrijden. Verder is het wel een erg lief meisje hoor en ze doet ook niet uit de hoogte (tegen mij dan, hoe ze tegen leeftijdsgenootjes is weet ik niet), eigenlijk is ze gewoon heel zorgzaam, over mijn zusje ook.
Mja die pa die heeft wel een ligfiets voor haar gekocht van 1500 euro waar ze 3 keer gebruik van heeft gemaakt ofzo
Zijn zoon daarentegen is hij heel anders tegen, die word niet zo verwend en krijgt veel op zijn flikker.
Great minds think alike.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:52 schreef Phantomesse het volgende:
Stiekem zou ik wel een beetje heel erg keihard moeten lachen als december 2012 ook gewoon echt blijkt te zijnIk zou er niet mee kunnen zitten, deze wereld, deze mensheid, het is rijp voor de sloop.
Niet zoveel smoken, jij.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:52 schreef Phantomesse het volgende:
Stiekem zou ik wel een beetje heel erg keihard moeten lachen als december 2012 ook gewoon echt blijkt te zijnIk zou er niet mee kunnen zitten, deze wereld, deze mensheid, het is rijp voor de sloop.
Mee eens haha.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:53 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Great minds think alike.Het had gisteravond (?) al kunnen gebeuren.
Ik speelde als kind Quake en keek naar films als Terminator 2, vond ik enig. Ik heb nooit gevochten in de buurt.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:45 schreef penny-wise het volgende:
Dat de kinderen zo`n grote waffel hebben komt ook merendeels door wat ze op internet doen en op wat ze op TV zien. Kijk maar eens wat voor zooi erop is de hele dag.
Vroeger hadden wij alleen maar Ned 1 en 2 en de Duitse zenders. Braaf naar Die Sendung mit die maus kijken en Hallo Spencer. Verstond er geen reet van maar het is niks vergeleken met wat er nu op is....
En dan die games die je kan kopen, sommige laten hun kinderen gewoon vec Ik htgames spelen. Ja en dan nog klagen over het gedrag
Haha is precies hoe ik er ook over denk. Ik ben ook niet depressief maar ik zou het niet eens zo heel erg vinden. We gaan toch met zijn allen dood.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:54 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Mee eens haha.
Ik ben totaal niet depressief hoor, en ik hou van het leven. Maar man oh man wat maken we er met zijn allen toch een potje van.
Al die koppen als het echt blijkt te zijn, onvergetelijk, oh wat zal ik me vermaken zegIk pak een tuinstoel, een fles whisky, pomp goede muziek en verwelkom zo het einde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik geloof er verder totaal niet in hoorquote:
Als de zon uitdooft zijn we snel klaar hoor.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:55 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Ik geloof er verder totaal niet in hoor![]()
Het is theoretisch gewoon niet mogelijk, maar als het wel zo blijkt te zijn dan hihi
Jezus, mijn post voelt echt misplaatst aan.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:56 schreef Euribob het volgende:
[..]
Als de zon uitdooft zijn we snel klaar hoor.
Zelfde geval hier. Quake, GTA etc. gespeeld, Terminator films, Scary Movies, Saw films, DragonBall gezien. Was nooit agressief.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:54 schreef Philosopheraptor het volgende:
[..]
Ik speelde als kind Quake en keek naar films als Terminator 2, vond ik enig. Ik heb nooit gevochten in de buurt.
Dat duurt toch nog een aantal miljard jaar.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:56 schreef Euribob het volgende:
[..]
Als de zon uitdooft zijn we snel klaar hoor.
Duurt nog wel een tijdje hoor, dan sterf je vrij langzaam. Liever een zwart gat ingezogen, binnen paar milliseconden ben je dood.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:56 schreef Euribob het volgende:
[..]
Als de zon uitdooft zijn we snel klaar hoor.
De zon dooft volgend jaar niet, de zon die leeft naar schatting nog zo'n 4 a 5 miljard jaar. Wat wel gebeurt is dat over zo'n 20 jaar (grofweg geschat) de zon zo sterk zal zijn dat de signalen van electrische apparaten op/om aarde niet meer goed werkzaam zijn waardoor bijvoorbeeld internet het niet meer zou doen. Ik denk dat ze hier voor die tijd wel een oplossing voor gevonden hebbenquote:Op donderdag 10 november 2011 17:56 schreef Euribob het volgende:
[..]
Als de zon uitdooft zijn we snel klaar hoor.
Ja, en men dacht vroeger dat we met 7 computers de wereld draaiende konden houden.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:57 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Dat duurt toch nog een aantal miljard jaar.
Hier ben ik het strak mee eens. Één van je beste posts die je hier op FOK! hebt neergeplundert.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:52 schreef Phantomesse het volgende:
Stiekem zou ik wel een beetje heel erg keihard moeten lachen als december 2012 ook gewoon echt blijkt te zijnIk zou er niet mee kunnen zitten, deze wereld, deze mensheid, het is rijp voor de sloop.
Bedanktquote:
Ghehe, danku. Ja, nja als het gebeurt laat me dan ook maar gewoon doodgaan want ik zit er niet zo op te wachten om in een ijsgrot te gaan wonen ofzo in mijn eentje met ergens 3 lichtjaar verderop nog een overlever.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:58 schreef Zenato het volgende:
[..]
Hier ben ik het strak mee eens. Één van je beste posts die je hier op FOK! hebt neergeplundert.
Ik ben niet verzuurd ofzo hoor, alles loopt op z'n rolletjes. Maar als we doodgaan, dan maakt het eigenlijk geen fuck uit.
[..]
Bedankt
Maar, dan heb je zegmaar alleen nog maar mensen die normaal kunnen praten en normale normen en waarden hebben. En dat gaat vervelen hoor, voor je het weet heb je weer een groep die pauper wordt gevonden.quote:Op donderdag 10 november 2011 18:00 schreef Philosopheraptor het volgende:
Voor mijn part sterven alle paupers uit en overleven alleen de besten:P
Ik denk iets met koeling en een goede bescherm-laag. Ik denk ook dat als we merken dat de aarde opwarmt, we ook al daartegen iets hebben gevonden.quote:Op donderdag 10 november 2011 17:58 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
De zon dooft volgend jaar niet, de zon die leeft naar schatting nog zo'n 4 a 5 miljard jaar. Wat wel gebeurt is dat over zo'n 20 jaar (grofweg geschat) de zon zo sterk zal zijn dat de signalen van electrische apparaten op/om aarde niet meer goed werkzaam zijn waardoor bijvoorbeeld internet het niet meer zou doen. Ik denk dat ze hier voor die tijd wel een oplossing voor gevonden hebben
Kk op gek. En dan lekker elke week aan mijn man geld moeten vragen om leuke dingen voor mezelf van te kunnen kopenquote:Op donderdag 10 november 2011 18:01 schreef Kutstudent het volgende:
Zeer terechte klacht, en het komt deels door de tendens dat een tik en dergelijke uit den boze is en deels door het feminisme. Als vrouwen gewoon thuis zouden blijven en zich fatsoenlijk met de opvoeding zouden bezig houden, zoals het hoort, dan zou dit ook al veel minder erg zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |