Laat aub even weten hoe ze klinken als je ze binnen hebtquote:Op zondag 13 november 2011 20:46 schreef monkeybrain het volgende:
Toch maar de Awei 800 en 900 gekocht![]()
Niet zo spannend als Shiz zijn B2's (wah zeggie!!!) maar zien er wel leuk uit.
[ afbeelding ]
Ja, de bommenwerper en vitamine.quote:Op zondag 13 november 2011 20:46 schreef monkeybrain het volgende:
Toch maar de Awei 800 en 900 gekocht![]()
Niet zo spannend als Shiz zijn B2's (wah zeggie!!!) maar zien er wel leuk uit.
[ afbeelding ]
See?quote:Op zondag 13 november 2011 22:32 schreef Raznov het volgende:
Eergister mijn Awei 800's binnen, de dag ervoor gingen mijn Brainwavz M2's stuk (dus die gaan weer retour) maar moet zeggen dat voor het geld dit op dit moment zonder meer de beste zijn. Kanen (MD 52), Brainwavz (Alpha) en Soundmagic's (Pl-30) waren voor mij altijd prima qua prijs kwaliteit verhouding maar de 800's zijn echt heerlijk. Denk dat ik de 900's ook maar ga proberen. Goed geluid, lekker compleet en met een paar mooie Comply foamy's geven ze een prachtig geluid weer. Vooral goed in de bass en lage tonen maar voor mijn rock-muziek smaak kan dat geen kwaad.
Als je $2,- voor vier protected 3000 mAh 18650's uitgeeft, weet je al dat er iets niet klopt.quote:Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Die batterijen zou protected moeten zijn. Die oplader heb ik zelf al, nog nooit gebruikt.
Als ik zou opladen (nog niet nodig geweest) doe ik dat gewoon in de garage/schuur o.i.d. overdag; kan er niets gebeuren.
Lader is ook iets ja waar je niet zomaar de goedkoopste moet nemen inderdaad.quote:Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef Skiet het volgende:
[..]
Hmm ik moet eigenlijk die combo ook nog bestellen. Maar is het wel te vertrouwen zo een goedkope lader... en zijn die batterijen veilig? Altijd maar opladen als je ernaast zit is ook zo vervelend.
Live chat? Support message? E-mail? Clear blue, dan weet je het zeker.quote:Op zondag 13 november 2011 21:49 schreef Eenskijken het volgende:
Anderhalve week geleden wat besteld bij pickegg, maar nog niets van gehoord dat het verzonden is. kan ook mijn ordernummer niet bekijken. Dat het lang duurt duurt voordat ik het heb, oke, maar meestal ben ik wel gewend dat het binnen 3-4 dagen verzonden is als het in stock is bij alle dx alike shops.
Haha ook al eens over nagedacht, maar het is en lijft zooi uit china he.quote:Op maandag 14 november 2011 01:03 schreef xminator het volgende:
http://lightake.com/detai(...)tener_Set_Blue-41803
Wie test het uit
Moet je het als sinterklaas/kerst kado geven, wordt het gelijk voor je getestquote:Op maandag 14 november 2011 01:03 schreef xminator het volgende:
http://lightake.com/detai(...)tener_Set_Blue-41803
Wie test het uit
Rapid white en hoe heet dat allemaal niet.quote:Op maandag 14 november 2011 01:27 schreef Racer88 het volgende:
[..]
Moet je het als sinterklaas/kerst kado geven, wordt het gelijk voor je getest
Edit: Volgens mij komt dit van tellsell
Tweede week van novemer.quote:Op maandag 14 november 2011 06:45 schreef shiznuts het volgende:
Net ff met V.J. van MP4N gesproken, ze verwachten de HM3 binnen een dag of twee de deur uit te hebben.
Ik denk dat ieder willekeurig draadloos toetsenbord die 5 meter makkelijk haalt. Ik heb er zelf twee relatief goedkoop gekocht (van dutchtronics en medion) en beide reageren gewoon goed op afstand.quote:Op maandag 14 november 2011 01:01 schreef Racer88 het volgende:
Zoek een toetsenbord met relatief ver bereik Als cadeau voor de kerst. Mag ook combinatie met muis zijn. Enige belangrijke is dat ie ver bereik heeft. Minimaal zo'n 5 meter. Maar t moet niet te duur zijn.
De china muizen die ik heb besteld halen deze afstand makkelijk. Maar weet niet of dit met een toetsenbord ook net zo is. Hoeft niet perse uit een chinashop te komen trouwens.
Dus het moet goedkoop zijn, en ver bereik hebben. Uiterlijke kenmerken en opties maken niet uit. Als die maar typt op wat langere afstand.
Dus iemand die ervaring heeft??
Nog een dag of 14 voordat we de eerste reviews zien dusquote:
zoals altijd heb ik weer te vroeg gesproken :p kreeg net een mailtje dat ie verzonden is. Nu nog maar 2 maanden wachtenquote:Op zondag 13 november 2011 22:11 schreef thecuriousone het volgende:
Ik heb op 26/09 een screenprotector besteld bij Pickegg. Op 27/09 kreeg ik een mailtje dat mijn bestelling was verzonden... (pakje is pas 04/11 aangekomen).
Ja china prices heb k soieso al gekeken. Maar ik zie dat er hier in NL ook al voor 10 euro tekoop zijn, dus dat is dan de moeite niet.quote:Op maandag 14 november 2011 08:31 schreef i124Q het volgende:
[..]
Ik denk dat ieder willekeurig draadloos toetsenbord die 5 meter makkelijk haalt. Ik heb er zelf twee relatief goedkoop gekocht (van dutchtronics en medion) en beide reageren gewoon goed op afstand.
http://chinaprices.us?q=wireless%20keyboard
Wij hebben twee van deze setjes gehad. Mijn vriendin had er 1 besteld, zonder mede weten van mij, in nederland ergens. Zoiets als dit voor 45 euro. Dus ik direct op ebay kijken 5euro incl verzendkosten en meteen ook besteld. De verpakkingen en het product zijn eigenlijk exact het zelfde alleen de nederlandse was er natuurlijk binnen een paar dagen en die van ebay duurde 2 weken. Het werkt een heel klein beetje en maar maakt volgens mij alleen je tanden schoon (net als mondwater/tandpasta).quote:Op maandag 14 november 2011 01:10 schreef AlphaBravoCharlie het volgende:
[..]
Haha ook al eens over nagedacht, maar het is en lijft zooi uit china he.
Zal wel gemiddeld 8% zijn alleen hebben niet alle shops zo een systeem dus daar verdienen ze niks aan. Zal wel lekker verdienen schat ik zo.quote:Op maandag 14 november 2011 13:27 schreef RobertNL het volgende:
Vraag me af wat Chinaprices verdiend met de reccommending vanuit de zoekresultaten.
Zelf heb ik ze bij BuyInCoins gekocht, goedkoop en van prima kwaliteit.quote:Op maandag 14 november 2011 13:55 schreef wesselbraaksma het volgende:
heeft hier iemand ervaring met gamesalor.com ik ben van plan er rj-45 connectoren te kopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |