Over anderhalve week beginnen we dus in Chelyabinsk. De 9de stad van Rusland(gebaseerd op inwoneraantal). Wielrenner Sergei Ivanov komt uit die stad en ook Ksenia Pervak(WTA-38) is er geboren.quote:Team Sprint demonstration event.
Team Sprint races over 3 laps are planned as demonstration events, according to the following competition format (further details to be provided):
• Inner lane demarcation defines the competition track (same track as for Team Pursuit).
• Start and finish in the middle of each of the straights (same as for Team Pursuit).
• Teams consist of 3 Skaters, each skater must be assigned a position nr 1, 2 or 3.
• Teams may be composed of skaters from different countries (mixed national teams allowed)
• Skater nr 3 must wear transponders for timekeeping, and all skaters (if so provided) numbers 1-2-3 or differently coloured armbands for easy identification.
• The first lap is skated with the Skater assigned as no. 1 leading the team, with the two other Skaters following. After one lap Skater no. 1 has to leave to the outside part of the track while the two other Skaters of the team pass. Skater no. 2 then has to lead the team through the second lap, before leaving the race in the same manner as skater no. 1. Skater no. 3 skates the last lap alone and finishes the race for the team.
Denk alleen dat het op zondag dat het live is. Verder NOS.nlquote:Op woensdag 9 november 2011 10:57 schreef Felagund het volgende:
Volgende weekend ben ik in Nederland, maar het komt zeker niet live op tv?
quote:Mannen: Jorrit Bergsma (5000m), Jan Blokhuijsen (5000m), Stefan Groothuis (500, 1000 en 1500m), Wouter olde Heuvel (1500m), Jesper Hospes (500m), Bob de Jong (5000m), Sven Kramer (5000m), Michel Mulder (500 en 1000m), Ronald Mulder (500m), Kjeld Nuis (1000 en 1500m), Pim Schipper (1000m), Jan Smeekens (500m), Mark Tuitert (1500m), Douwe de Vries (5000m) en Sjoerd de Vries (1000 en 1500m).
Dames: Carlijn Achtereekte (3000m), Margot Boer (500, 1000 en 1500m), Anice Das (500m), Janneke Ensing (3000m), Annette Gerritsen (500m), Marrit Leenstra (1000 en 1500 meter) Thijsje Oenema (500 en 1000m), Laurine van Riessen (500, 1000 en 1500m), Diane Valkenburg (1500 en 3000m), Linda de Vries (1500 en 3000m) en Ireen Wüst (1000, 1500 en 3000 meter).
Goed nieuws en vreemde redenatie van Anema (op het WK afstanden is de 10km ook een dag voor de pursuit.) Krijgen de marathonschaatsers eindelijk eens een kans nadat ze roepen altijd beschikbaar te zijn, trekt BAM zich nu ineens terug. Het TVM-team (Kramer, Blokhuijsen, Olde Heuvel) lijkt me verreweg de beste combinatie op dit moment en (wellicht met Verweij) ook voor de lange termijn, Tuitert zie ik persoonlijk niet zo zitten en de stayers/marathonschaatsers missen gewoon snelheid.quote:Beschikbaar
“We hebben na de NK afstanden gekeken welke rijders beschikbaar waren voor de ploegachtervolging. Anema heeft toen laten weten dat zijn schaatsers ingezet konden worden. Zonder voorbehoud."
"Vervolgens hebben we besloten om komend weekend met een allroundstrategie te starten en in Heerenveen met een stayersploeg. Ik heb dat afgelopen vrijdag aan de coaches voorgelegd en toen heeft Anema opnieuw bevestigd dat zijn rijders beschikbaar waren.”
Op de dag dat de Nederlandse equipe naar Tsjeljabinsk afreisde voor de wereldbekerwedstrijden van komend weekeinde stuurde Anema een mail naar Koops en liet daarin weten toch af te zien van deelname van zijn rijders.
“Ik denk niet dat het feit dat de tien kilometer en de team pursuit zo dicht op elkaar zitten de echte reden is om niet mee te doen. Op de WK afstanden zit er zo ook geen dag tussen. Dit was juist een mooie testcase. En vorig seizoen heeft Bob de Vries op het WK het ook al gedaan. Wat de echte reden wel is, weet ik niet”, laat Koops weten.
Verbaasd
In de Leeuwarder Courant laat de BAM-ploeg bovendien weten dat ze in hun wiek geschoten zijn omdat de TVM-ploeg in Tsjeljabinsk wel in hun favoriete formatie mogen rijden en de BAM'ers niet. Ook hierover is Koops verbaasd.
“We hebben niet op basis van teams gekozen, maar op basis van profiel. We wilden met allrounders rijden en met stayers. Bij allrounders kom je bij TVM uit en bij stayers bij BAM, maar we vragen niet aan teams of ze willen rijden, maar aan rijders met een bepaald profiel.”
Nadenken
Na de wedstrijden in Tsjeljabinsk zal er een nieuwe ploeg worden samengesteld. Hierbij hoopt Koops wel vast te kunnen houden aan zijn stayerstrategie voor Heerenveen.
"We moeten nu goed nadenken hoe we toch aan die strategie kunnen vasthouden."
Op de NOS-site staat dat het iedere dag om 10.00 uur begint.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:58 schreef borisz het volgende:
Chelyabinsk alle dagen vanaf 11u NLtijd.
Check. Schaatsen.nl heeft het ook aangepast.quote:Op vrijdag 18 november 2011 08:14 schreef Sdivad het volgende:
[..]
Op de NOS-site staat dat het iedere dag om 10.00 uur begint.
Groothuis lijkt mij de 1500 en 1000 meter met afstand te gaan winnen.quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:54 schreef Crocmaz het volgende:
En we hebben Medailles, Oenema Brons en Smeekens zilver.
Gerritsen 4e, Groothuis heel netjes 5e.
En nu bent u vast heel benieuwd naar de hobbies van de canadese... die heb ik voor u opgezocht. kajakken, vissen etc etc...quote:
Dat ging maar doorquote:Op vrijdag 18 november 2011 11:34 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En nu bent u vast heel benieuwd naar de hobbies van de canadese... die heb ik voor u opgezocht. kajakken, vissen etc etc...
zzz.zzz...zzz
Hij heeft er geen zak verstand van die kerelquote:
Moet je nagaanquote:Op vrijdag 18 november 2011 14:30 schreef TheArt het volgende:
[..]
Terwijl hij het bij het wielrennen zo vaak beter doet dan zijn collega's op tv.
Nope.quote:Op vrijdag 18 november 2011 13:55 schreef Paul-89 het volgende:
Geen live-uitzendingen op tv dit weekend ?
Herbert was ook weer in vorm bij de samenvatting. Sablikova komt 2 rondes voor het einde door met een rondje 32.6, Herbert opgewonden roepen dat dat niet genoeg is. Sablikova sluit af met 32.6 en 32.7 en duikt meer dan een halve seconde onder Wüstquote:Op vrijdag 18 november 2011 13:34 schreef I.R.Baboon het volgende:
Verslag bij de 1.500 meter leek ook echt helemaal nergens op...
Laatste rondje onder de 28 van Skobrev is ook wel indrukwekkend (net als de halve seconde verval van Bokko). Heb wel weer zin in een EK.
Ik hoor die overslaande stem net jaquote:Op vrijdag 18 november 2011 17:41 schreef wimderon het volgende:
[..]
Herbert was ook weer in vorm bij de samenvatting. Sablikova komt 2 rondes voor het einde door met een rondje 32.6, Herbert opgewonden roepen dat dat niet genoeg is. Sablikova sluit af met 32.6 en 32.7 en duikt meer dan een halve seconde onder Wüst![]()
En hoe hij met overslaande stem verslag deed bij Groothuis
Die was mooi ja.quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:41 schreef wimderon het volgende:
[..]
En hoe hij met overslaande stem verslag deed bij Groothuis
Goed punt.quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:44 schreef wimderon het volgende:
Nederlanders zitten er over het algemeen goed bij, maar dat komt deels ook doordat die voor het grootste deel bij het NK afstanden al een eerste (mini)piek hadden itt het gros van de concurrentie.
Ja, je denkt steeds dat het een 34'er wordt.quote:Op zaterdag 19 november 2011 10:50 schreef DennisDeBengel het volgende:
Irritant dat de tijdwaarneming steeds achterloopt op de echte tijd.
Idd, beetje denigrerend over Dobbin doen, terwijl ie best een okeeje stayer is.quote:Op zaterdag 19 november 2011 12:27 schreef danos het volgende:
Aan!
Echt die commentator is wel een enorme fail weer vanochtend
En hij vond 0.1 sneller in een rondje een hele verbetering.quote:Op zaterdag 19 november 2011 13:55 schreef Van_Poppel het volgende:
Die commentator heeft blijkbaar nog nooit van Kuck gehoord
Inderdaad ik verlang terug naar Herbiequote:Op zaterdag 19 november 2011 13:57 schreef Held_op_Sokken het volgende:
Wat een matig commentaar trouwens
http://www.telegraaf.nl/t(...)weg__.html?cid=shortquote:Vrachtwagen met schaatspakken weg
ASTANA - De Nederlandse schaatsequipe is tijdens de verplaatsing van de Russische stad Tsjeljabinsk naar de Kazachstaanse hoofdstad Astana een vrachtwagen vol spullen kwijtgeraakt.
Omdat de twee chartervliegtuigen niet alle bagage konden vervoeren, werd een truck ingezet die onder meer fietsen, schaatspakken en reclamedoeken vervoerde. De vrachtauto had dinsdagmiddag moeten aankomen, maar is spoorloos.
De chauffeur zou hebben gezegd dat hij vanwege slechte weersomstandigheden niet verder kan rijden, maar het wordt zeer in twijfel getrokken of die informatie klopt. Schaatsers en coaches vrezen dat de spullen zijn gestolen.
Dus een beetje paniek om niks?quote:
wust sablikovaquote:Op donderdag 24 november 2011 17:10 schreef Montov het volgende:
Boer tegen Gerritsen is leuk, en Groothuis vs Davis. Voor de rest weinig opzienbarende ritten imho.
Mhaw, Wust is duidelijk beter en gezien de totaal verschillende opbouw zullen ze samen niet lang n 1 beeld te vangen zijn.quote:
quote:Jesper Hospes heeft vrijdag bij de wereldbekerwedstrijden in Astana de 500 meter in de B-groep gewonnen. De schaatser klokte een tijd van 35,46 seconden en bleef daarmee de Rus Aleksei Jesin 0,01 seconde voor.
De Koreanen staan er meestal wel als het echt nodig is en Groothuis is iemand die hoe dan ook de best opgelegde kansen nog weet te verkloten. Scoren in wereldbekers is leuk maar die wereldbekers is iedereen alweer vergeten als we een seizoen verder zijn.quote:Op vrijdag 25 november 2011 10:47 schreef Van_Poppel het volgende:
Als Groothuis niet gaat choken, dan wint ie het WK spint met 2 vingers in de neus.
Inderdaad. Vorige week al de 'verrassing' van Skobrev op de 1500, waar 'ie vandaag nog maar eens op doorging. En net Davis afschrijven terwijl 'ie maar 6 tiende achter Groothuis zat, en volgens mij nog sneller was in de ronde ook.quote:Op vrijdag 25 november 2011 12:48 schreef Van_Poppel het volgende:
Wat is die commentator trouwens uitermate zwak...
En WOH compleet vergetenquote:Op vrijdag 25 november 2011 12:57 schreef Sdivad het volgende:
[..]
Inderdaad. Vorige week al de 'verrassing' van Skobrev op de 1500, waar 'ie vandaag nog maar eens op doorging. En net Davis afschrijven terwijl 'ie maar 6 tiende achter Groothuis zat, en volgens mij nog sneller was in de ronde ook.
HAH! Daar komt Davis!quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:34 schreef Montov het volgende:
http://nos.nl/video/316635-wb-astana-1500-meter-m.html
Dijkstra wist het 1 ronde voor de finish van Groothuis al. Dan valt die commentator bij de livestream eigenlijk wel mee.
Ja want dat is natuurlijk wel een succesquote:Op vrijdag 25 november 2011 16:51 schreef Van_Poppel het volgende:
Herbert moet het gewoon bij wielrennen houden,
Natuurlijk slaat hij daar ook onzin uit, maar soms kan onzin ook vermakelijk zijn.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:18 schreef Ericr het volgende:
[..]
Ja want dat is natuurlijk wel een succes
De Koreanen presteren vrijwel altijd op de sprintnummers, ook dit weekend dus weer. Het lijkt me dus logisch om Mo, Lee en Lee gewoon weer tot de topfavorieten voor het WK sprint te rekenen, nog voor de Nederlanders.quote:Op vrijdag 25 november 2011 11:48 schreef Ericr het volgende:
[..]
De Koreanen staan er meestal wel als het echt nodig is en Groothuis is iemand die hoe dan ook de best opgelegde kansen nog weet te verkloten. Scoren in wereldbekers is leuk maar die wereldbekers is iedereen alweer vergeten als we een seizoen verder zijn.
Kang-Seok Lee hoort ook in topvorm niet echt bij de favorieten. Kyou-Hyuk Lee wel uiteraard en als Mo deze lijn doortrekt hoort hij daar ook wel bij.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:35 schreef Leatherface het volgende:
[..]
De Koreanen presteren vrijwel altijd op de sprintnummers, ook dit weekend dus weer. Het lijkt me dus logisch om Mo, Lee en Lee gewoon weer tot de topfavorieten voor het WK sprint te rekenen, nog voor de Nederlanders.
Maar toch heeft Kang Seok eens het podium gehaald van het WK sprint, of vergis ik me nu? Verder zijn Kyou Hyuk en Mo (uiteraard) wel completere sprinters.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:18 schreef wimderon het volgende:
[..]
Kang-Seok Lee hoort ook in topvorm niet echt bij de favorieten. Kyou-Hyuk Lee wel uiteraard en als Mo deze lijn doortrekt hoort hij daar ook wel bij.
Dank voor de tipquote:Op vrijdag 25 november 2011 20:42 schreef borisz het volgende:
Vanavond bij PenW ook iemand over die baan in Astana.
2010 maar dat toernooi was wel redelijk gedevalueerd natuurlijk, meeste toppers lieten verstek gaan in Obihiro omdat die tocht daar naar toe niet paste in de voorbereiding op de OS.quote:Op vrijdag 25 november 2011 20:42 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Maar toch heeft Kang Seok eens het podium gehaald van het WK sprint, of vergis ik me nu? Verder zijn Kyou Hyuk en Mo (uiteraard) wel completere sprinters.
Davis rijdt 6.28 met een aflopend schema, dus hoop dat die ook weer eens mee kan doen voor de winst bij de WK allround.quote:Op zaterdag 26 november 2011 10:31 schreef I.R.Baboon het volgende:
Martin Hänggi heeft in de B-groep 5km op z'n 43e een PR gereden. Ben benieuwd of ie mee mag doen op het WK.
Nee, ik verwerk de informatie gewoon wat langzaam.quote:Op zaterdag 26 november 2011 10:41 schreef Felagund het volgende:
De 5000 km B-groep en de 500 m A-groep is tegelijk bezig?
Gezien zijn tijd op de 500m (laatste in de B-groep in 36.78) lijkt het er niet op. En ook op de 1500 is hij niet meer dominant, wat wel nodig is voor hem.quote:Op zaterdag 26 november 2011 10:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Davis rijdt 6.28 met een aflopend schema, dus hoop dat die ook weer eens mee kan doen voor de winst bij de WK allround.
Zoals gezegd, Dubai in de toendra's.quote:
Ook 8/10 verval in het rondje daarvoor.quote:Op zaterdag 26 november 2011 11:27 schreef I.R.Baboon het volgende:
Pechstein lijkt heel goed in vorm, 8/10 verval in laatste rondje.
ook veel minder verval dan Sablikova bijv. die had 1,4 in slotrondequote:Op zaterdag 26 november 2011 11:28 schreef Montov het volgende:
[..]
Ook 8/10 verval in het rondje daarvoor.
Zo slecht was de slotronde van Wust toch niet?? ze was wel sneller dan Nesbittquote:Op zaterdag 26 november 2011 11:36 schreef Montov het volgende:
Wust en Leenstra met een teleurstellende slotronde. Nesbitt super.
Van 30.0 naar 32.0 is niet goed genoeg. Daar had ze zeker 0.8 sneller gemoeten.quote:Op zaterdag 26 november 2011 11:37 schreef roos85 het volgende:
[..]
Zo slecht was de slotronde van Wust toch niet?? ze was wel sneller dan Nesbitt
Hierbij nog even Een mooi verhaan over Hänggi. Weet ik ook weer wie ik bij het EK moet aanmoedigen.quote:Op zaterdag 26 november 2011 10:31 schreef I.R.Baboon het volgende:
Martin Hänggi heeft in de B-groep 5km op z'n 43e een PR gereden. Ben benieuwd of ie mee mag doen op het WK.
Is dat een automatische DQ recentelijk? Dat was het 'vroeger' nooit.quote:Op zaterdag 26 november 2011 12:32 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou, swings tikt de pilon om en ligt eruit.
Ik dácht dat dat sinds de blokjesregel zo was. Maar we zien het wel.quote:Op zaterdag 26 november 2011 12:33 schreef Montov het volgende:
[..]
Is dat een automatische DQ recentelijk? Dat was het 'vroeger' nooit.
Hij was alleen maar aan het skeeleren, leerde een googlezoektocht mij. Maar ja, als je op je 43e een comeback met een PR kan maken moet je het zeker niet laten.quote:Op zaterdag 26 november 2011 12:39 schreef MiLalaa het volgende:
Hänggi ?? Die is toch wel een poos gestopt toch zeker?
zeker! leuk juist.quote:Op zaterdag 26 november 2011 12:43 schreef I.R.Baboon het volgende:
Hij was alleen maar aan het skeeleren, leerde een googlezoektocht mij. Maar ja, als je op je 43e een comeback met een PR kan maken moet je het zeker niet laten.
Alexis Contin (die kent u niet).quote:Op zaterdag 26 november 2011 13:02 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dat gezeik van de commentator dat Contin zo verrast... hij was vorige week ook gewoon sneller dan alle mensen behalve de 4 die nog moeten rijden.
Vorige keer was Bergsma vooral in het 2e deel sneller, maar als Kramer gaat vechten valt ie nauwelijks los te rijden dus ben benieuwd.quote:
Ik vraag het me al een paar maanden af. Wie is die jofele dame in je usericoonquote:Op zaterdag 26 november 2011 13:06 schreef TheArt het volgende:
De Jong ook gewoon trager dan Blokhuijsen en Geisreiter.
Madeline Zima, heeft een niet verkeerde rol in Californicationquote:Op zaterdag 26 november 2011 13:08 schreef Falco het volgende:
[..]
Ik vraag het me al een paar maanden af. Wie is die jofele dame in je usericoon?
Dat viel mij ook op hij had het over de 29,5 van Bergsma en dacht volgensmij echt dat Kramer 29,8 reedquote:Op zaterdag 26 november 2011 18:07 schreef Montov het volgende:
Dijkstra had de 28.8-versnelling van Kramer gemist.
Dijkstra zat weer te zwetsen dat ze in elkaars hotel zitten en even het ontbijt-buffet te reviewen in plaats van dat hij gewoon op de race let inderdaad...quote:Op zaterdag 26 november 2011 18:07 schreef Montov het volgende:
Dijkstra had de 28.8-versnelling van Kramer gemist.
Heren 20 rondenquote:Op zaterdag 26 november 2011 19:21 schreef danos het volgende:
Wel benieuwd naar de Mass Start morgen!
Wat is nou de afstand daarbij?
Ben nog nooit zo blij met Herbert geweest.quote:Op zondag 27 november 2011 10:20 schreef Montov het volgende:
Het is weer op de livestream, nu wel met ADHDijkstra als commentator.
Dat ís ook best leuk.quote:Op zondag 27 november 2011 11:40 schreef Zorro het volgende:
Ik vind het he-le-maal niks.![]()
Als ik zoiets wil zien kijk ik wel marathonschaatsen of zo.
Beetje een Mickey Mouse-onderdeel idd.quote:Op zondag 27 november 2011 11:40 schreef Zorro het volgende:
Ik vind het he-le-maal niks.![]()
Als ik zoiets wil zien kijk ik wel marathonschaatsen of zo.
Kun je hier iets mee?quote:Op zondag 27 november 2011 11:53 schreef Montov het volgende:
Maar heeft iemand de einduitslag al gezien? Nummers 1 en 2 zijn duidelijk, maar wie is 3. Ensing?
NOS-TT 854.quote:Op zondag 27 november 2011 11:53 schreef Montov het volgende:
Maar heeft iemand de einduitslag al gezien? Nummers 1 en 2 zijn duidelijk, maar wie is 3. Ensing?
Tnx.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |