Nja wachten tot 11-11 dan maar?quote:Op maandag 7 november 2011 13:55 schreef Aneurysma het volgende:
[..]
Zou het doen maar woon zelf ook op een uur treinafstand en er rijden 's nachts geen treinen dus dan kom ik niet meer thuis.
quote:Op maandag 7 november 2011 13:35 schreef Aneurysma het volgende:
Saturn Tilburg doet alleen maar een nachtrelease van Skyrim, vanavond om 23.59. Ze verkopen de rest van de week (tot 11-11-11 uiteraard) dus niet.
quote:Op maandag 7 november 2011 13:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus....
Zou raar zijn als het zou mogen van beteshda.quote:Op maandag 7 november 2011 13:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus....
Spelen zonder ban kan sowieso, je hebt überhaupt geen xbox live nodig voor Skyrim. Steam-activatie is nog steeds vrijdag pas.quote:Op maandag 7 november 2011 13:57 schreef leeell het volgende:
en die nachtopening, betekent dat je hem gewoon mag spelen voor de 11de (zonder ban ? )
en dat je hem al kan activeren via steam?
ik snap er nu niets meer van
Vrees het..quote:Op maandag 7 november 2011 13:57 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Nja wachten tot 11-11 dan maar?
Dat is geen nieuws hoor, Bethesda heeft verkoop voor 11-11-11 nooit goedgekeurd en Saturn heeft nooit toestemming gehad.quote:Op maandag 7 november 2011 13:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus....
Dit vraag ik me dus ook af.quote:Op maandag 7 november 2011 14:03 schreef Jesse_ het volgende:
Maar is het slim om hem nu bij Futurezone te bestellen zodat ik morgen kan spelen?
Voor de PC-versie is activatie via Steam verplicht, ja.quote:
Voor de PC-versie niet inderdaad.quote:Op maandag 7 november 2011 14:51 schreef Smoofie het volgende:
Omg, dan heeft die pre-release ook geen zin in tilburg enz omdat je hem ook al kan pre-loaden via Steam.
er zijn toch al mensen die hem spelenquote:Op maandag 7 november 2011 14:54 schreef RickoKun het volgende:
Gaan jullie hem maar pre-orderen, uiteindelijk ben ik toch altijd de eerste die de games speelt terwijl jullie met je 'pre-order' 4 dagen verder spelen omdat de shop niet delivared heeft
twitter:SaturnTilburg twitterde op maandag 07-11-2011 om 14:39:05Tot grote spijt moeten we mededelen dat we #Skyrim niet kunnen leveren vannacht. Ik houd jullie op de hoogte over de status, onze excuses reageer retweet
Nu ook bevestiging van saturn, slap excuus ook.twitter:SaturnTilburg twitterde op maandag 07-11-2011 om 14:55:54@GondelleX Nee, helaas, we krijgen 'm niet op tijd geleverd.. reageer retweet
Dat zijn kk zemmels a lanquote:Op maandag 7 november 2011 14:55 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
er zijn toch al mensen die hem spelen?
quote:Op maandag 7 november 2011 14:57 schreef themole het volgende:
twitter:SaturnTilburg twitterde op maandag 07-11-2011 om 14:39:05Tot grote spijt moeten we mededelen dat we #Skyrim niet kunnen leveren vannacht. Ik houd jullie op de hoogte over de status, onze excuses reageer retweet
Nu ook bevestiging van saturn, slap excuus ook.twitter:SaturnTilburg twitterde op maandag 07-11-2011 om 14:55:54@GondelleX Nee, helaas, we krijgen 'm niet op tijd geleverd.. reageer retweet
Straks krijgen ze hem als straf pas na het weekend, dat zou lachen zijn.quote:Op maandag 7 november 2011 15:04 schreef Aneurysma het volgende:
[..]![]()
Denk niet dat het een excuus is though. Bethesda zal hun levering wel hebben stopgezet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |