SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja als we daar van verliezen wordt ik maar AZ supporter.quote:
quote:Op zondag 6 november 2011 16:28 schreef De_kromme het volgende:
Wel stoer zo'n Engelse TT.
I like to think that my english is not poor, what's wrong with the sentence in the original post then sir?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ga maar terug naar de basisschool om dat te leren.quote:Op zondag 6 november 2011 16:32 schreef Quisho het volgende:
[..]
Ja als we daar van verliezen wordt ik maar AZ supporter.
[..]
I like to think that my english is not poor, what's wrong with the sentence in the original post then sir?
Klopt, en bovendien denkt de defensie zelf (Van Der Wiel en Vertonghen o.a.) dat het allemaal wel op halve kracht kan.quote:Op zondag 6 november 2011 16:33 schreef Shreyas het volgende:
Opzich is het wel duidelijk waar het mis gaat bij Ajax. Er is in principe goed geïnvesteerd. Jansen doet het steeds beter nu hij op een betere positie speelt. Boerrighter is een topaankoop en ook ben ik te spreken over Sigthorsson en Bulykin (alleen jammer dat de eerste geblesseerd is). Ook Suljemani speelt een beter seizoen dan ooit tevoren bij Ajax, vooral in de CL verdient hij toch beetje bij beetje zichzelf terug.
Waar het is mis gaat is na vandaag nog maar eens extra helder geworden: Verdediging + Keeper. Dat wisten we allang natuurlijk, maar een resultaat als vandaag maakt de technische staf van Ajax (hopelijk) echt goed wakker.
Mod mag hem aanpassen als ie wil hoor. Wou een beetje een internationaal tintje gevenquote:Op zondag 6 november 2011 16:35 schreef Saekerhett het volgende:
Weer naar Madrid en Zagreb
Wat een kut TT
Natuurlijk gaat het achterin compleet mis, maar je gaat me niet zeggen dat Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen en Anita slechtere verdedigers zijn dan de verdedigers van RKC, NAC, Heerenveen, Heracles, NEC en Feyenoordquote:Op zondag 6 november 2011 16:33 schreef Shreyas het volgende:
Opzich is het wel duidelijk waar het mis gaat bij Ajax. Er is in principe goed geïnvesteerd. Jansen doet het steeds beter nu hij op een betere positie speelt. Boerrighter is een topaankoop en ook ben ik te spreken over Sigthorsson en Bulykin (alleen jammer dat de eerste geblesseerd is). Ook Suljemani speelt een beter seizoen dan ooit tevoren bij Ajax, vooral in de CL verdient hij toch beetje bij beetje zichzelf terug.
Waar het is mis gaat is na vandaag nog maar eens extra helder geworden: Verdediging + Keeper. Dat wisten we allang natuurlijk, maar een resultaat als vandaag maakt de technische staf van Ajax (hopelijk) echt goed wakker.
Is ook niets mis mee als je minimaal Engels niveau groep 8 haalt.quote:Op zondag 6 november 2011 16:37 schreef Quisho het volgende:
[..]
Mod mag hem aanpassen als ie wil hoor. Wou een beetje een internationaal tintje geven
Doe eens niet zo lelijkquote:Op zondag 6 november 2011 16:50 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Is ook niets mis mee als je minimaal Engels niveau groep 8 haalt.
Daar waren ze bij PSV twee jaar geleden al achter. Die jongen van Groningen moet in de gaten gehouden worden, want Ooijer als enige back-up is inderdaad te schraal voor woorden.quote:
We missen wel meer. De koppies staan bij Ajax al jaren lang niet de goede kanten op. Wij verliezen over het algemeen veel meer van dit soort kleine rot partijtjes in vergelijking met PSV en Twente. Dat doen we al jaren. Mentaal zijn ze zo broos als wat. Ajax heeft wat meer spelers zoals Suarez nodig wat betreft werklust en emotie.quote:
Wat laat jij je kennen dan?quote:Op zondag 6 november 2011 17:32 schreef kurk_droog het volgende:
Het leukste blijft nog altijd die kut utrechters daar aan de rechterkant.. Wat een knatels zeg
En Sneijdertje mag lekker in utrecht blijven!
Oh dat heb ik ook meerdere malen gezegd hier hoor.quote:Op zondag 6 november 2011 17:38 schreef S0nic het volgende:
Ben ik nou echt de enige die dat geluk van Frankie over het voetballend uitverdedigen zat is?
Ik schreeuw echt 100x per wedstrijd TRAP DIE BAL GEWOON NAAR VOREN MAN!
Maar omdat dat niet mag gaan ze gewoon achterin voetballen en dan gaat het mis jah.
Ik roep het al jaren!quote:Op zondag 6 november 2011 17:39 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Oh dat heb ik ook meerdere malen gezegd hier hoor.
Een back-up voor Boerrigter zou wel welkom zijn ja.quote:Op zondag 6 november 2011 17:56 schreef Ferdii het volgende:
In de winterstop maar 5 nieuwe verdedigers + nieuwe links buiten kopen...
Dat lukt idd alleen als je toppers met een boel inzicht hebt + een team wat al jaren samen speelt en volledig op elkaar is i gespeeld. Niet met prutsers die amPer een bal kunnen pasen of kaatsenquote:Op zondag 6 november 2011 17:43 schreef Vjenne12345 het volgende:
Frank probeert Barcelona na te doen die alles voetballend oplossend. Helaas begrijpt hij niet dat je met die prutsers in de huidige selectie van Ajax dat je daar simpel weg de kwaliteit niet voor hebt. Leuk als je dat probeert met Man City of Chelsea maar niet met het Ajax materiaal. Zelfde als dat geknoei met die korte corners alá Barca stijl.
Backup voor boerrigter is gewoon nodig, hij is de enige die daar kan spelen atm, imbecilio niet meegerekend. Hoewel een vervanger voor sulejmani ook een goed Idee is :-)quote:Op zondag 6 november 2011 17:59 schreef TheArt het volgende:
[..]
Een back-up voor Boerrigter zou wel welkom zijn ja.
Inderdaad. Suljemani kan aan de linkerkant. Een rechtsbuiten zou dus ook welkom zijn. En er moet wat komen voor de verdediging.quote:Op zondag 6 november 2011 18:03 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Backup voor boerrigter is gewoon nodig, hij is de enige die daar kan spelen atm, imbecilio niet meegerekend. Hoewel een vervanger voor sulejmani ook een goed Idee is :-)
Een fatsoenlijke keeper in het doel zetten zou helpen.quote:Op zondag 6 november 2011 18:18 schreef Contador_The_Best het volgende:
Ik ben eigenlijk nog te ziek van dit zooitje van vanmiddag om iets te zeggen. Maar ja, geld komt toch weer op de rekeningen van de heren Ajacieden he.![]()
Alleen Enoh, Van der Wiel en Bulykin ontsprongen de dans en toonden wél mentaliteit.
Hoe kan je in Godsnaam iets bereiken als je geen mentaliteit toont? Kan iemand mij dat verklaren?
Laten we nou eerst maar een fatsoenlijke verdediger erbij kopenquote:Op zondag 6 november 2011 18:03 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Backup voor boerrigter is gewoon nodig, hij is de enige die daar kan spelen atm, imbecilio niet meegerekend. Hoewel een vervanger voor sulejmani ook een goed Idee is :-)
1? Beter een volledig nieuw centrum + backupsquote:Op zondag 6 november 2011 18:27 schreef Splutje het volgende:
[..]
Laten we nou eerst maar een fatsoenlijke verdediger erbij kopen
quote:Op zondag 6 november 2011 18:29 schreef Ferdii het volgende:
[..]
1? Beter een volledig nieuw centrum + backups
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |