Werdum staat een aardig stuk lager op de UFC totempaal dan Overeem.quote:Op maandag 7 november 2011 20:36 schreef THEFXR het volgende:
[..]
in de eerste 3 min al!
Brendan Schaubb vs Fabricio Werdum at UFC 141
Ariel gaat wel heeeeeeel erg lang op dit onderwerp in z'n radioshow inquote:Op maandag 7 november 2011 20:52 schreef Tazmaniac het volgende:
MMA Fighting van AOL naar SBNation
Not that anyone cares
quote:Don't forget: Cain and JDS battle this Sat @ufc on Fox to determine who will get smashed by @Alistairovereem at a later date! Tune in!
En Machida zegt dat het hem helpt. Twee stemmen, twee meningen. Bijzonder dat je partij kiest voor een van de stemmen terwijl beiden nergens op gefundeerd zijnquote:Op maandag 7 november 2011 21:26 schreef Tazmaniac het volgende:
Misschien interessant stukje informatie.
Ik zit net naar 24/7 Pacquiao vs. Marquez te kijken en wat blijkt.. Marquez drinkt ook al
een hele lange tijd zijn eigen urine. Maar zowel door dokter als nieuwe conditioning coach
werd hem verteld er per direct mee te stoppen omdat het nadelen voor je lichaam zou hebben.
Het fijne weet ik er ook niet van maar vrij interessant om te zien dat Machida het nog steeds
doet terwijl het wellicht juist tegen je werkt op het niveau waarop Machida vecht.
Zeker nu hij het tegen Jones moet opnemen heeft hij alle kleine advantages nodig die hij krijgen kan.
Lijkt me inderdaad een hele goede keus. Knokken bij Greg Jackson was toch ook niet verkeerd geweest?quote:Op maandag 7 november 2011 19:52 schreef Tazmaniac het volgende:
Leuke episode, hij zou ze veel vaker moeten doen!!
Goede keuze ook voor Overeem dat hij nu naar Xtreme Couture gaat
Vet, hij gaat dus samen trainen met Ray Sefoquote:
Bader en Couture zijn toch beiden niet van het caliber (formaat) Lesnar als het op worstelen aankomt. Dat vind ik toch wel opmerkelijk aan zijn keuze.quote:Op maandag 7 november 2011 22:02 schreef Hooidraad het volgende:
Alistair had toen toch die afspraak met GG dat het management de vechter sowieso betaalde en GG dan achter de betaling van de organisatie aan zou gaan? Of was dat alleen voor zijn MMA-partijen?
Verder geen verkeerde keuze van hem om bij Couture te gaan trainen. Veel goeie wrestlers van zijn gewichtsklasse heeft 'ie niet tot zijn beschikking maar ik denk dat Couture zelf en Bader hem wel één en ander aan TDD kunnen bijspijkeren.
Struve, you know what to do next
En gratis iPhone + iPad voor The Reemquote:Op maandag 7 november 2011 19:52 schreef Tazmaniac het volgende:
Leuke episode, hij zou ze veel vaker moeten doen!!
Goede keuze ook voor Overeem dat hij nu naar Xtreme Couture gaat
Formaat niet, caliber .. heeft Couture niet (veel) meer bereikt met zijn greco roman background?quote:Op maandag 7 november 2011 22:08 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Bader en Couture zijn toch beiden niet van het caliber (formaat) Lesnar als het op worstelen aankomt. Dat vind ik toch wel opmerkelijk aan zijn keuze.
True.quote:Op dinsdag 8 november 2011 01:24 schreef Jajong het volgende:
die camps hebben altijd pure worstelaars onder contract puur om dat aspect te trainen. En dat hoeven niet eens MMA-ers te zijn.
quote:Voormalig topbokser Joe Frazier is gisteren overleden. Hij is 67 jaar geworden. Zijn dood komt enkele dagen na de bekendmaking dat hij leed aan leverkanker.
Frazier overleed thuis in de Amerikaanse stad Philadelphia. Dat maakte zijn familie vannacht bekend. De diagnose leverkanker werd pas vorige maand gesteld. De laatste week verbleef hij voornamelijk in een hospice.
Joe Frazier behoort tot de grootheden uit de bokssport. Hij won goud op de Olympische Spelen van 1964 en was wereldkampioen in de categorie zwaargewicht. Hij schreef geschiedenis door, in 1971, als eerste Mohammed Ali te verslaan. Dat gebeurde in de zogeheten 'Fight of the Century', een evenement dat wereldwijd live op tv werd uitgezonden.
Naderhand zou hij nog tweemaal van Ali verliezen, waaronder de beruchte 'Thrilla in Manila', uitgevochten in de hoofdstad van de Filipijnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |