Niet zo in de gordijnen hoor, het is maar humor.quote:
Het is dan ook niet serieus bedoeld allemaal Memoquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:26 schreef Memento-Mori het volgende:
ik voel me niet echt serieus genomen andersik koop graag MD maar das nu niet n hobby
Dat doe ik zelf welquote:
Ik weet niet zeker of je dat wel staat eigenlijkquote:
Da's dubbel op te vattenquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:26 schreef Memento-Mori het volgende:
ik voel me niet echt serieus genomen anders![]()
Tsk...wat een vertrouwen weerquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:31 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker of je dat wel staat eigenlijk
ik ben te prestatiegericht bezig, werk-studie-werk-studie tussendoor wat aanmodderen maar doe te weinig echt ontspannende dingenquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:31 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Da's dubbel op te vatten
Maar MeMo, wat is de achterliggende gedachte van de psych? Dat je wat ontspannends zoekt?
Moet dat? Ik voorspel dat ik dat de komende paar maanden ook zo blijf houden. Vind het niet leuk, maar ja, t moet allemaal af en ik krijg ook geen erg goed gevoel van echt weggaan en iets 'ontspannends' doen.quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:36 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
ik ben te prestatiegericht bezig, werk-studie-werk-studie tussendoor wat aanmodderen maar doe te weinig echt ontspannende dingen
Ok. En dat dansen waar Steer zo gek van is, is niets voor jou? Anders misschien kroegjes, concerten, lekker 's avonds lezen, naar de bios, dat soort dingen?quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:36 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
ik ben te prestatiegericht bezig, werk-studie-werk-studie tussendoor wat aanmodderen maar doe te weinig echt ontspannende dingen
voor jou is sport datquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:38 schreef LieLie het volgende:
[..]
Moet dat? Ik voorspel dat ik dat de komende paar maanden ook zo blijf houden. Vind het niet leuk, maar ja, t moet allemaal af en ik krijg ook geen erg goed gevoel van echt weggaan en iets 'ontspannends' doen.
Je hebt af en toe ontspanning nodig jaquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:38 schreef LieLie het volgende:
[..]
Moet dat? Ik voorspel dat ik dat de komende paar maanden ook zo blijf houden. Vind het niet leuk, maar ja, t moet allemaal af en ik krijg ook geen erg goed gevoel van echt weggaan en iets 'ontspannends' doen.
ik ben daar niet zo van omdat ik er weinig aan vind mezelf voor mezelf uit te sloven lielie heeft nog een Mr. LieLie, voor twee is het leuker om te koken oid dan voor 1 (althans dat geldt voor mij wel)quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:39 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Je hebt af en toe ontspanning nodig jaMaar jij vind dat in koken en rommelen in de keuken en zo. Gok ik zo een beetje
Maar MeMo is daar niet helemaal van.
Dat doe ik dus nog heel weinig. Op een of andere manier kan ik dat er niet echt 'bij hebben'.quote:
Kan ik me van alles bij voorstellenquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:40 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
ik ben daar niet zo van omdat ik er weinig aan vind mezelf voor mezelf uit te sloven lielie heeft nog een Mr. LieLie, voor twee is het leuker om te koken oid dan voor 1 (althans dat geldt voor mij wel)
Hmm...kijk je wel ff een beetje uit dan? Boog kan een tijd gespannen blijven staan, maar af en toe even laten schieten kan geen kwaad.quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:42 schreef LieLie het volgende:
[..]
Dat doe ik dus nog heel weinig. Op een of andere manier kan ik dat er niet echt 'bij hebben'.
Zelfde geldt voor koken P.
Als jij je daar goed bij voelt, voor mij werkt dat dus heel negatief door individuele factoren en moet ik dus een "hobby" zoeken. En jouw leven is sowieso heel anders dan dat van mij, jij hebt een relatie en daar komen automatisch ook andere dingen bij kijken: op bezoek bij (schoon)ouders of n filmpje kijken of n uurtje kletsen met je vriend, of samen eten met je vriend bijv. dat is ook "ontspannend" als in, ff niet druk met studie-werk en daar tussen heen vliegen. Ik prop mn eten in 15min achter mn bureau naar binnen.quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:42 schreef LieLie het volgende:
[..]
Dat doe ik dus nog heel weinig. Op een of andere manier kan ik dat er niet echt 'bij hebben'.
Zelfde geldt voor koken P.
Ja, dat is wel waar, maar heel goed voel ik me er niet bij hoorquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:44 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Als jij je daar goed bij voelt, voor mij werkt dat dus heel negatief door individuele factoren en moet ik dus een "hobby" zoeken. En jouw leven is sowieso heel anders dan dat van mij, jij hebt een relatie en daar komen automatisch ook andere dingen bij kijken: op bezoek bij (schoon)ouders bijv. dat is ook "ontspannend" als in, ff niet druk met studie-werk en daar tussen heen vliegen.
Mjah, ik heb dus gelukkig wel mrLie inderdaad, die me dan verplicht om Tudors te kijkenquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:43 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Hmm...kijk je wel ff een beetje uit dan? Boog kan een tijd gespannen blijven staan, maar af en toe even laten schieten kan geen kwaad.
Niks dus.quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:50 schreef Jagärtrut het volgende:
Soms is ontspannen ook heel erg moeilijk.
Ik heb deze week elke dag van 8 tot 7 gewerkt, minstens. Twee avonden voor het werk weggeweest.... En vandaag van 10 tot half 7 gewerkt...En nu zit ik op de bank en is het zo onwerkelijk, lastig om te bedenken wat ik moet gaan doen.
Ik krijg altijd jeuk van mensen die vertellen dat je moet sporten of een hobby moet hebbenquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:51 schreef Memento-Mori het volgende:
En ik krijg dus best wel faalangst en negatieve gedachten door dat prestatiegerichte drukke gedoe "ik ben te dom en ik kan dit niet" . Dus ze heeft zeker een punt met dat ik een "hobby" moet zoeken.
Niet iedereen kan 'niets doen'. Ik ben er toevallig errug goed in, vervelen; héérlijk! (ik herken me dus ook totaal niet in die toegewijde verhalen, zou dat wel wat meer mogen hebben eigenlijkquote:Op zaterdag 5 november 2011 22:40 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Niks dus.filmpie kijken of iets op tv, beetje zappen, muziekjes luisteren, beetje voor je uit staren, mss nog een wandelingetje, beetje lezen... waarom zou je nu nog iets Moeten Doen
ja, dat moeten doen mag je lezen als willen doen. Ik heb dan moeite om me te ontspannen, zeker omdat ik weet dat er maandag weer heel veel werk op me ligt te wachten. Maar goed, morgen mag ik van mezelf niet aan werk denken!quote:Op zaterdag 5 november 2011 22:40 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Niks dus.filmpie kijken of iets op tv, beetje zappen, muziekjes luisteren, beetje voor je uit staren, mss nog een wandelingetje, beetje lezen... waarom zou je nu nog iets Moeten Doen
nouja hobby is een groot woor, ik moet gewoon iets anders ondernemen dan studie en werk wat ik nu vrijwel niet doequote:Op zaterdag 5 november 2011 22:41 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik krijg altijd jeuk van mensen die vertellen dat je moet sporten of een hobby moet hebben
Vroeger al en nu nog
Dat is ook een lastige valkuil voor mij. Als ik iets leuk vind of het moet af o.i.d. kan ik daar erg mee bezig zijn in mn hoofd. Ook als ik vrij ben.quote:Op zaterdag 5 november 2011 22:44 schreef Jagärtrut het volgende:
ja, dat moeten doen mag je lezen als willen doen. Ik heb dan moeite om me te ontspannen, zeker omdat ik weet dat er maandag weer heel veel werk op me ligt te wachten. Maar goed, morgen mag ik van mezelf niet aan werk denken!
En ik ga binnenkort denk ik inderdaad een TV kopen, om eens een beetje hersenloos te zappen...
Kan je zingen of wil je mss iets van een instrument leren? Totaal out of the box kan ook leuk zijn, je boort wat andere hersencellen aan en ontmoet vanzelf andere mensenquote:Op zaterdag 5 november 2011 22:46 schreef Memento-Mori het volgende:
nouja hobby is een groot woor, ik moet gewoon iets anders ondernemen dan studie en werk wat ik nu vrijwel niet doe
nouja dat andere mensen ontmoeten is het niet zo zeer, meer mezelf tijd gunnen ff echt iets totaal anders aan mn kop te hebben dan studie/werk, zoals Annex kopje thee drinken oid buiten de deur is wel n idee idd, cursus is moeilijk te plannen met mijn wisselende roosters van werkquote:Op zaterdag 5 november 2011 22:50 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Kan je zingen of wil je mss iets van een instrument leren? Totaal out of the box kan ook leuk zijn, je boort wat andere hersencellen aan en ontmoet vanzelf andere mensen
Ik zie me al een schaaltje invettenquote:Op zaterdag 5 november 2011 23:01 schreef Bluezz het volgende:
Dan heb je geen kwastje meer nodig ook, handy Lie
Is wandelen niets voor jou? Kun je doen wanneer je wilt en de omgeving heb je al mee daar. Werkt bij mij altijd goed om mijn hoofd leeg te krijgen.quote:Op zaterdag 5 november 2011 22:53 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
nouja dat andere mensen ontmoeten is het niet zo zeer, meer mezelf tijd gunnen ff echt iets totaal anders aan mn kop te hebben dan studie/werk, zoals Annex kopje thee drinken oid buiten de deur is wel n idee idd, cursus is moeilijk te plannen met mijn wisselende roosters van werk
Moeten jullie nog eten?quote:Op zaterdag 5 november 2011 23:26 schreef golfer het volgende:
Zo. Mooi tijdstip om eens te beginnen aan een variant op de linzensoep van Sunny. Ik combineer die van Sunny met dit recept en nog een beetje van mijzelf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |