Ja er is wel echt goed over nagedacht!quote:Op woensdag 23 november 2011 12:39 schreef janeway het volgende:
Ik ben ook weer opnieuw begonnen.. Er vallen nu een heleboel dingen op hun plaats. Die ik in seizoen 1 over het hoofd heb gezien.. Nu je weet wat er komt en gaat gebeuren zie je dingen die daar al op inspelen.
Zoals wat bijvoorbeeld?quote:Op woensdag 23 november 2011 12:39 schreef janeway het volgende:
Ik ben ook weer opnieuw begonnen.. Er vallen nu een heleboel dingen op hun plaats. Die ik in seizoen 1 over het hoofd heb gezien.. Nu je weet wat er komt en gaat gebeuren zie je dingen die daar al op inspelen.
Even in een spoiler voor de mensen die nog niet bij zijnquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kijk soms ook wel met ondertiteling, soms gaat het Engels idd te snel!quote:Op woensdag 23 november 2011 20:50 schreef loezzzje het volgende:
Ik ben me altijd zo aan het concentreren op het engels en wat er gebeurd dat de hints me niet eens opvallen
Of als ik snel wil kijken met engelse ondertiteling. Ik kijk het nu met Nl ondertiteling. Omdat die er gewoon is. De engelse ondertiteling zorgt er voor dat ik wat minder ingespannen hoef te luisteren. Dat kost wel extra engergie.quote:Op woensdag 23 november 2011 21:12 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Ik kijk soms ook wel met ondertiteling, soms gaat het Engels idd te snel!
quote:Op woensdag 23 november 2011 20:02 schreef janeway het volgende:
[
[..]
Even in een spoiler voor de mensen die nog niet bij zijnDat was toch al vrij gauw duidelijk? De eerste keer dat zoiets voorkwam, legde je de link nog niet, maar het was al vrij snel duidelijk dat het de weerwolf-kant opging... Vooral dankzij de maanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
People live to learn things, and I learn to live...
Ja, ik zou ook heel graag ondertiteling willen maar die staat er meestal pas zaterdag op en als degene zonder ondertiteling er al vrijdag op staat dan kan ik de verleiding niet weerstaanquote:Op woensdag 23 november 2011 21:12 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Ik kijk soms ook wel met ondertiteling, soms gaat het Engels idd te snel!
Hahaha dat heb ik ook gehad!!! ook met vervainquote:Op donderdag 24 november 2011 09:50 schreef Jill-RMC het volgende:
Ik mis de ondertiteling dus echt niet. Meestal is het nog een afleiding ook als iets raar ondertiteld wordt bv. Kan me met TVD nog herinneren (toen het ooit werd uitgezonden op Net5) dat ik een hele aflevering heb zitten nadenken over hoe ze Vervain hadden vertaald
Doe maar rustig aan, de nieuwe aflevringen laten nog 6 weken op zich wachtenquote:Op donderdag 24 november 2011 17:52 schreef Crohnjurist het volgende:
Nog één aflevering te gaan! Misschien straks nog even kijken en anders sowieso morgen
Te laat, net de aflevering toch gekekenquote:Op donderdag 24 november 2011 18:08 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Doe maar rustig aan, de nieuwe aflevringen laten nog 6 weken op zich wachten
Ik ben ook wel blij dat de winterbreak eraan komt, kan ik weer wat series kijken waar ik normaal geen tijd voor hebquote:Op donderdag 24 november 2011 19:43 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Te laat, net de aflevering toch gekeken![]()
Nou heb ik ten minste tijd voor andere series, want deze heeft de afgelopen weken veel van mijn tijd opgeslokt, heel veel tijd! Haha![]()
Vond het echt een supervet einde, heerlijk dat Stefan wraak neemt op Klaus! Door dat einde maakt het me wel iets makkelijker om zo lang te moeten wachten!
Ja vond ik ook een mooie scene. Vooral ook om te zien hoe Elena een dubbel gevoel heeft wat betreft haar neersteken. Vooral na het verhaal dat ze nog nooit naar een schoolbal is geweest en nu dus wéér niet kan gaan door Elena!quote:Op donderdag 24 november 2011 21:55 schreef Ang3l het volgende:
Eindelijk ingehaald en de laatste gekeken. Nice one!
Vond de Rebecca huil stab in the back scene mooi ... en onverwachts.
Elena grew some balls.
Nou ja, echt zielig is het nou ook weer niet. Waarschijnlijk krijgt ze alsnog wel een x de kans om heen te gaan, als de dagger eenmaal weer uit haar is, zou ze nog duizenden jaren kunnen levenquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:26 schreef loezzzje het volgende:
Ja, dat was zielig. Ze wilde zo graag naar het schoolbal
Ja, hopelijk kan ze nog een keer na een feest toequote:Op zaterdag 26 november 2011 16:06 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Nou ja, echt zielig is het nou ook weer niet. Waarschijnlijk krijgt ze alsnog wel een x de kans om heen te gaan, als de dagger eenmaal weer uit haar is, zou ze nog duizenden jaren kunnen leven
Dat is de aflevering waarin Katerine weer terug is. Net nadat ze hem verteld dat ze alleen van Stefan hield. S2E1.quote:Op zaterdag 26 november 2011 22:36 schreef Jill-RMC het volgende:
Vergeet af en toe dat Ian Somerhalder meer kan dan alleen 'eye thingy'. Mooie video (en mooi liedje...yay Lifehouse) met toch wel wat mooie acteermomentjes ook. Weet iemand trouwens uit welke aflevering die scene op 2.25 van is, waar ie zo ernstig sneu kijkt. Komt me wel bekend voor, maar kan me de context echt absoluut niet meer voor me halen.
Jaaa ik zag het ook... Ben dan wel erg benieuwd of dat gaat komen hihiquote:Op maandag 28 november 2011 14:17 schreef Koningin het volgende:
Damon heeft nog leuks getwittert! Leuk vooruitzicht:
@iansomerhalder
Of course 1st day back from a stuffing-your-face holiday, Damon Salvatore is naked... WTF?!
Oeh lekkerquote:Op maandag 28 november 2011 14:17 schreef Koningin het volgende:
Damon heeft nog leuks getwittert! Leuk vooruitzicht:
@iansomerhalder
Of course 1st day back from a stuffing-your-face holiday, Damon Salvatore is naked... WTF?!
Pics or it didn't happen :pquote:Op maandag 28 november 2011 14:17 schreef Koningin het volgende:
Damon heeft nog leuks getwittert! Leuk vooruitzicht:
@iansomerhalder
Of course 1st day back from a stuffing-your-face holiday, Damon Salvatore is naked... WTF?!
Heb seizoen 2 al drie maanden in huis. Gewoon op Amazon.co.uk bestellenquote:Op zondag 27 november 2011 23:56 schreef loezzzje het volgende:
Ik keek net toevallig op bol.com en zie ik dat de releasedatum van seizoen 2 verplaatst is van 31/01/2012 naar 30/07/2012dit klopt toch hopelijk niet he
Ik heb geen creditcardquote:Op woensdag 7 december 2011 17:57 schreef dutch-treat het volgende:
[..]
Heb seizoen 2 al drie maanden in huis. Gewoon op Amazon.co.uk bestellenTen eerste is het daar goedkoper EN er zitten gewoon Nederlandse ondertitels op (mocht je dat willen).
Dat is ook mijn probleem idd. Anders had ik 'm allang besteldquote:
Ebay? Staan ook nieuwe op, EN je kan met Paypal betalen.quote:Op zondag 11 december 2011 13:09 schreef Piepje het volgende:
[..]
Dat is ook mijn probleem idd. Anders had ik 'm allang besteld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |