http://logicfreezone.word(...)reren-uit-nederland/quote:Migratiesaldo neemt af
Bevolking groeit met 29 duizend mensen
In de eerste helft van 2011 verlieten ruim 58 duizend personen ons land. Dat zijn er bijna 5 duizend meer dan in dezelfde periode vorig jaar. In dezelfde periode vestigden zich 66,6 duizend personen vanuit het buitenland in Nederland, een stijging van bijna 2 duizend. Het migratieoverschot in het eerste halfjaar van 2011 daalde door deze ontwikkelingen naar 8,2 duizend personen. Dat blijkt uit cijfers van het CBS.
De stijging van het aantal emigranten is voor een belangrijk deel toe te schrijven aan in Nederland geboren personen die vertrekken.
De stijging van het aantal immigranten betreft vooral mensen die in de Europese Unie zijn geboren. Het meest toegenomen is het aantal Polen. De grootste groep immigranten, in Nederland geboren personen die terugkeren, daalde echter.
In de eerste helft van 2011 werden in Nederland 88,5 duizend kinderen geboren, 500 minder dan in dezelfde periode een jaar geleden. Tegenover de geboorten stonden 68 duizend overleden personen. Dat zijn er 900 minder dan in de vergelijkbare periode van vorig jaar. Dat komt mede door het vrijwel uitblijven van sterfte door griep in het voorjaar 2011.
Per saldo groeide de bevolking met bijna 29 duizend personen.
ik denk dat het andersom is. Ze emigreren omdat ze de huidige samenleving niet meer herkennen als het oh zo tolerante Nederland van vroeger. En dan zijn er inderdaad betere alternatieven.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:13 schreef Tocadisco het volgende:
Als je emigreert puur en alleen omdat een van de 16.700.000 Nederlanders een uitkering trekt en een hatelijke baard heeft dan ben je waarschijnlijk niet zo intelligent dat we je echt zullen missen.
Emigreren om te vluchten voor de negatieve zaken hier is gedoemd te mislukken.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:25 schreef Epsix het volgende:
ik denk dat het andersom is. Ze emigreren omdat ze de huidige samenleving niet meer herkennen als het oh zo tolerante Nederland van vroeger. En dan zijn er inderdaad betere alternatieven.
dat is toch hetzelfde? Als jij van Nederland houdt vanwege zijn tolerantie en open samenleving en je constateert dat dit tegenwoordig niet meer het geval is, dan vlucht je toch niet door weg te gaan? Dan ga je je heil gewoon ergens anders zoeken. Ik denk niet dat ze random een vliegtuig uitzoeken hoor. Ze zullen hun research wel gedaan hebben.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:44 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Emigreren om te vluchten voor de negatieve zaken hier is gedoemd te mislukken.
Emigreren omdat je een ander land helemaal fantastisch vindt en je je voor kunt stellen daar te wonen, met al zijn voors en tegens, heeft een kans van slagen.
Feit is dat lang niet iedereen gedegen onderzoek doet naar hun gewenste toekomstland en -leven.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:53 schreef Epsix het volgende:
dat is toch hetzelfde? Als jij van Nederland houdt vanwege zijn tolerantie en open samenleving en je constateert dat dit tegenwoordig niet meer het geval is, dan vlucht je toch niet door weg te gaan? Dan ga je je heil gewoon ergens anders zoeken. Ik denk niet dat ze random een vliegtuig uitzoeken hoor. Ze zullen hun research wel gedaan hebben.
Ik alleen aan uitkeringstrekkersquote:Op woensdag 2 november 2011 19:08 schreef QBay het volgende:
Terecht, Nederland takelt hard af. Ik geef ook aan iedereen om mij heen het advies om zo snel mogelijk uit dit land te vertrekken.
Voor dit soort PVV-volk lijkt het me een goed idee om te emigreren en wat meer van de wereld te zien. Als Utopia dan niet blijkt te bestaan gaan ze iig wat meer geinformeerd terug naar NL. Liever vinden ze hun weg niet terug zodat het idd weer een mooi tolerant en vrij land kan worden. CDAers en VVDers mogen ook wel wat buitenlandervaring opdoen.quote:Ook al zullen Linksche Menschen bij hoog en bij laag vol houden dat Nederlanders het helemaal niet erg vinden om... blablabla
Linkse mensen hebben geen lef om te emigreren...hebben wel veel opvoedkundige praatjes voor anderen.quote:Op donderdag 3 november 2011 07:05 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik overweeg te vertrekken vanwege het intolerante haatklimaat dat is ontstaan mede dankzij dit kabinet Breivik I.
Ik blijf het een lastige keuze vinden. Weggaan en opgeven of toch blijven en strijden samen met die paar mensen die nog in Nederland en Fryslan wonen die wel van goede wil zijn.
Links.. rechts.. degene die het hardste schreeuwen emigreren vaak toch niet.quote:Op donderdag 3 november 2011 07:26 schreef cempexo het volgende:
[..]
Linkse mensen hebben geen lef om te emigreren...hebben wel veel opvoedkundige praatjes voor anderen.
een vuige gastarbeider dus.quote:Op donderdag 3 november 2011 09:56 schreef sweetlady-o het volgende:
Geld kan ook een grote reden zijn te vertrekken. Mijn nicht bijvoorbeeld is half gemigreerd ( komt in het weekend terug naar NL) naar duitsland omdat ze daar 2000! euro meer verdient dan in Nederland voor hetzelfde werk.
Want alleen uitkeringstrekkers zijn links natuurlijkquote:Op donderdag 3 november 2011 09:59 schreef Truffelvarken het volgende:
De linksmens vertrekt nooit naar een land met minder uitgebreide uitkeringen. Dus we zitten straks in een links land met hier en daar een arbeider die te oud is om nog weg te gaan.
Hopelijk zal voor die tijd de wal het schip keren.
quote:Ook al zullen Linksche Menschen bij hoog en bij laag vol houden dat Nederlanders het helemaal niet erg vinden om uitkerinkjes voor haatbaarden en kansloze criminelen te betalen, de werkelijkheid is toch anders. Geboren en getogen Nederlanders vertrekken naar landen waar het wel op prijs wordt gesteld als je wil werken voor de kost.
In de eerste helft van 2011 verlieten ruim 58 duizend personen ons land. Dat zijn er bijna 5 duizend meer dan in dezelfde periode vorig jaar. (…) De stijging van het aantal emigranten is voor een belangrijk deel toe te schrijven aan in Nederland geboren personen die vertrekken.
En welke Nederlanders vertrekken er dan? Zouden dat onze geliefde Marokkaanse criminelen zijn die toch terug naar de Dar al Islam gaan? Of de Turkse Broeders om in Turkije zonder uitkering zelf voor de dagelijkse kost te gaan zorgen?
Of zouden het afgestudeerde ingenieurs uit Delft zijn die denken: Het is mooi zo. Ik ga wel ergens heen waar ik nog welkom ben. Australië bijvoorbeeld. Of Nieuw Zeeland of Canada.
--------------------------------------------------------------------------------
p.s.: Ik woon & werk zelf ook al jaren niet meer in Nederland. Heb de deur al lang achter me dicht getrokken. Ik ben toch niet gek zeg.
Wat ik ook mis is dat een hoop hoogopgeleide ingenieurs en wetenschappers emigreren vanwege gebrek aan banen hier. Dit terwijl we juist dit soort mensen nodig hebben.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:03 schreef Xingu het volgende:
Het ziet er naar uit dat veel (met name autochtone) Nederlanders, tegenwoordig liever elders in de wereld hun heil zoeken.
Veel gebruikte motieven om het land te verlaten zijn dan ook vaak: verhuftering in de maatschappij, toenemende immigrantenstromingen, graaicultuur van banken en bedrijven, niet gehoord en belazerd worden door de politiek, belastingklimaat, zorgvoorzieningen, open grenzen, de euro en het lidmaatschap in de EU met economisch zwakke broeders.
http://logicfreezone.word(...)reren-uit-nederland/
Kan TS even aanwijzen waar in zijn zogenaamde bron staat dat het met name om autochtonen gaat?quote:Op woensdag 2 november 2011 18:03 schreef Xingu het volgende:
Het ziet er naar uit dat veel (met name autochtone) Nederlanders, tegenwoordig liever elders in de wereld hun heil zoeken.
Veel gebruikte motieven om het land te verlaten zijn dan ook vaak: verhuftering in de maatschappij, toenemende immigrantenstromingen, graaicultuur van banken en bedrijven, niet gehoord en belazerd worden door de politiek, belastingklimaat, zorgvoorzieningen, open grenzen, de euro en het lidmaatschap in de EU met economisch zwakke broeders.
http://logicfreezone.word(...)reren-uit-nederland/
Die suggestie wordt in het oorspronkelijke CBS artikel gewekt:quote:Op donderdag 3 november 2011 11:00 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Kan TS even aanwijzen waar in zijn zogenaamde bron staat dat het met name om autochtonen gaat?
In theorie kunnen het natuurlijk ook tweede generatie allochtonen zijn.quote:De stijging van het aantal emigranten is voor een belangrijk deel toe te schrijven aan in Nederland geboren personen die vertrekken.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)2011/2011-050-pb.htm
Precies. TS' bron doet het voorkomen alsof het vooral kaaskoppen zijn terwijl dat niet door het CBS is gezegd.quote:Op donderdag 3 november 2011 11:04 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Die suggestie wordt in het oorspronkelijke CBS artikel gewekt:
[..]
In theorie kunnen het natuurlijk ook tweede generatie allochtonen zijn.
Inderdaad, ik ben er 1 van. Lef en doorzettingsvermogen. Bye bye.quote:Op donderdag 3 november 2011 07:18 schreef cempexo het volgende:
Sinds 2000 emigeren er jaarlijks 100.000 nederlanders.
Zijn dat uitkeringsgenieters, ambtenaren en zekerheidzoekers ??
Nee...
Dat zijn mensen met lef, doorzettingsvernogen en willen kansen omzetten in werkelijkheid.
De vraag is veel meer: Wat blijft er over in Nederland, wat is nog de kwaliteit !!
Hij is al weg, waarom zit ie dan nog te zeiken? Wat een lutser.quote:p.s.: Ik woon & werk zelf ook al jaren niet meer in Nederland. Heb de deur al lang achter me dicht getrokken. Ik ben toch niet gek zeg.
Noem eens een voorbeeld van dergelijke voorzieningen? Bedoel je de zorg? Dat kost 87 miljard per jaar, en jaarlijks 4 miljard meer... Of bedoel je vervoer? Dat kost vrijwel overal op aarde minder dan hier. Of bedoel je elektronica? Ook dat kan aanzienlijk goedkoper... Of energie? Ook dat is hier schandalig duur (voor consumenten). Geef eens voorbeeldenquote:Op donderdag 3 november 2011 11:05 schreef RM-rf het volgende:
bovenal merken zulke mensen dat bv veel voorzieningen die in nederland als normaal gelden en voor iedereen tegen lage kosten beschikbaar zijn, in andere landen vaak helemaal niet zo normaal en goedkoop zijn...
en ze bv privaat er veel geld voor moeten neerleggen
En? In welk land woon je?quote:Op donderdag 3 november 2011 11:08 schreef TheThinker het volgende:
Inderdaad, ik ben er 1 van. Lef en doorzettingsvermogen. Bye bye.
Het land is nooit rechtser geweest. Puinhopen van PVV, CDA en VVD? Rechts is sinds de oorlog voor het grotendeel aan de macht geweest.quote:Op donderdag 3 november 2011 09:59 schreef Truffelvarken het volgende:
De linksmens vertrekt nooit naar een land met minder uitgebreide uitkeringen. Dus we zitten straks in een links land met hier en daar een arbeider die te oud is om nog weg te gaan.
Hopelijk zal voor die tijd de wal het schip keren.
Ik hou het maar op cognitieve dissonantie, door jezelf er voortdurend van te overtuigen dat het idd slecht gaat in Nederland vergoelijk je de beslissing te emigreren. Maar als je werkelijk zo gelukkig zou zijn in je nieuwe thuishaven zou je dan niet wat beters te doen hebben dan je de godganse tijd bezig te houden met hoe kut het ook wel niet gaat in Nederland? Verreweg de zuurste FOK!-users zijn de emigrado's die hun hele postgeschiedenis hebben besteed aan gekanker op NL, daar straalt werkelijk geen spatje geluk vanaf.quote:Op donderdag 3 november 2011 11:09 schreef spijkerbroek het volgende:
Ik snap ook niet wat TS' bron te mekkeren heeft:
[..]
Hij is al weg, waarom zit ie dan nog te zeiken? Wat een lutser.
precies dat soort van gejammer bedoel ik dus....quote:Op donderdag 3 november 2011 11:09 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Noem eens een voorbeeld van dergelijke voorzieningen? Bedoel je de zorg? Dat kost 87 miljard per jaar, en jaarlijks 4 miljard meer... Of bedoel je vervoer? Dat kost vrijwel overal op aarde minder dan hier. Of bedoel je elektronica? Ook dat kan aanzienlijk goedkoper... Of energie? Ook dat is hier schandalig duur (voor consumenten). Geef eens voorbeelden
Noem er eens een paar dan? Ik ben benieuwd.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:25 schreef Epsix het volgende:
[..]
ik denk dat het andersom is. Ze emigreren omdat ze de huidige samenleving niet meer herkennen als het oh zo tolerante Nederland van vroeger. En dan zijn er inderdaad betere alternatieven.
Waarheen?quote:Op donderdag 3 november 2011 12:01 schreef KarinJ. het volgende:
Ik ben ook vertrokken.
Werd verliefd op het land, de natuur en de bevolking tijdens een vakantie.
Het gevoel ging niet over, sterker nog het werd erger.
We hadden een heel leuk leven in Nederland maar vonden ons leven n beetje teveel kabbelen.
We zijn gegaan om het avontuur. En nu kabbelen we nog veel meer haha. Leven meer met en in de natuur.
Veel gezonder met veel minder stress.
Heerlijk! Geen seconde spijt dat we zijn gegaan.
Het enige wat we echt van Nederland missen is de mensen waar we van houden.
Maar ach, die komen lekker bij ons vakantie vieren, zien we ze een tijdje zeer intensief.
Zuurtjes eerder. Ik zou er m'n accu mee kunnen vullen, met het geluk dat deze emigrado's uitstralen.quote:Op donderdag 3 november 2011 12:09 schreef Ryon het volgende:
Die website uit de OP.. Hilarisch. Het internet zit daadwerkelijk vol met idioten.
Wie doet hier Calimero? Het typische VS-bashen begint weer, zonder kennis van zaken... de VS geeft zo'n 13% BNP uit aan zorg, Nederland zo'n 9-11% (en dat stijgt hard!).quote:Op donderdag 3 november 2011 11:53 schreef RM-rf het volgende:
bv amerikanen geven ruim 25% van hun inkomen uit aan zorgtaken, wat veel minder is dan in nederland, europese landen als Franrkrijk en Italie hebben een hoger zorgniveau, maar deze is vele malen duurder dan in nederland..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |