haha, aii klopt wel manquote:Op zondag 30 oktober 2011 23:18 schreef Nieuwedieper het volgende:
kheb hem ook wel redelijk laag, word er wel erg moe van dat leraren me er steeds op aanspreken![]()
mij hoor je toch ook niet klagen dat hun hun shirt in hun broek stoppen waardoor die dikke bierbuik nog groter uit komt
Dit dus, zeker niet als er ook nog een 'mooie' poepstreep te zien isquote:Op zondag 30 oktober 2011 22:28 schreef BlueMage het volgende:
...en ik vind het niet "chill" om tegen die reetspleet aan te moeten kijken.![]()
ik troll nietquote:Op zondag 30 oktober 2011 23:22 schreef Lhuram het volgende:
Mooi man, ik kan weer gelukkig slapen, als dit serieus is, is Nederland gedoemd kapot te gaan.
TS, slechte troll.
ik ben dun, blank, heb een platte cap adidas vest en lage broek en zwarte vansquote:Op maandag 31 oktober 2011 09:53 schreef Buitendam het volgende:
Het zijn altijd hele dunne blanke jongens, zo'n petje met platte cap, Adidas vestje, zo'n lage broek, en gekleurde Vans.
Gefeliciteerd met deze originaliteit.
Op de pet na ben je dus gewoon net als Sjoerd.quote:Op maandag 31 oktober 2011 10:29 schreef sjipsjap het volgende:
[..]
ik ben dun, blank, heb een platte cap adidas vest en lage broek en zwarte vans
sjoerd?quote:Op maandag 31 oktober 2011 10:32 schreef Piye het volgende:
[..]
Op de pet na ben je dus gewoon net als Sjoerd.
quote:Op zondag 30 oktober 2011 22:27 schreef Bundy. het volgende:
Zelfs ik, als hiphopliefhebber, vind het er niet uitzien...
Dat voelde ik al aankomen en daarom feliciteerde ik je met deze ongekende vorm van originaliteit.quote:Op maandag 31 oktober 2011 10:29 schreef sjipsjap het volgende:
[..]
ik ben dun, blank, heb een platte cap adidas vest en lage broek en zwarte vans
Volgens mij maakt ie maar een fopje.quote:Op maandag 31 oktober 2011 11:38 schreef o.us het volgende:
[..]
Als je niet capabel bent om een goede discussie te voeren zonder op de man te spelen en zonder fouten de Nederlandse taal te schrijven moet je er ook niet aan beginnen.
Het zou jou sieren om wat beters en intelligenters te verzinnen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |