Dit gaat de beste digitale gangbang worden sinds de uitvinding van het gesneden broodquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:47 schreef stbabylon het volgende:
Waarom niet de volgende topics bij elkaar mikken:
R&P SC
Singles
Als versieren niet zo makkelijk gaat
Datingsite-ervaringen topic
Hoe Voel Je Je Nu (losse opmerking er tussendoor kan prima)
Er is toch al kruisbestuiving tussen al die topics, en in de praktijk komt het overal op hetzelfde neer: dom gelul.
Waarom het dan niet allemaal in de R&P SC doen? Kan, maar een nieuwe reeks geeft ieder kliekje een gelijke kans
En kom nou niet met gezeur: ja, maar ik mag groepje A in R&P niet, of user B in Singles. Dat zit allemaal tussen de oren (), en is voornamelijk gebasseerd op ervaringen uit een ver verleden. Tegenwoordig zijn vaste posters uit de ene reeks ook regelmatig te vinden in minstens 1 andere reeks, soms meer.
Dus, hop, samenvoegen die hap, en gezellig kleppen
Eerste post die ik van je lees.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dit gaat de beste digitale gangbang worden sinds de uitvinding van het gesneden brood
Alleen als het echt lukt. Als dit topic al open blijft, hebben we naast die topics uit de OP er gewoon nog een reeks bijquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:50 schreef HeatWave het volgende:
Dan duurt een topic ongeveer 2 min man, niet bij te houden met zoveel users.
Dit zal dan de eerste zijn die ze sluiten hoorquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:51 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Alleen als het echt lukt. Als dit topic al open blijft, hebben we naast die topics uit de OP er gewoon nog een reeks bij
+1 als er iets zielig isquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:52 schreef Silenus het volgende:
Ja daar heb ik dus echt geen zin in, dat slappe geouwehoer en elkaar virtuele koffie aanbieden is aan mij niet besteed.
Mag ook alleen met slap geouwehoer hoorquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:52 schreef Silenus het volgende:
Ja daar heb ik dus echt geen zin in, dat slappe geouwehoer en elkaar virtuele koffie aanbieden is aan mij niet besteed.
Ja, graag gedaan natuurlijk.quote:
Door wie?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:55 schreef ook_gek het volgende:
Happah!!!!
Nou als dit geen neuken gaat worden!
Geen idee! We laten ons gewoon verrassen!quote:
Iedereen natuurlijk. Dit draadje is eeen potentieel orgie-topic van epische proporties.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |