Okequote:Op dinsdag 1 november 2011 15:37 schreef Greys het volgende:
Ja dat is superspul! Wel af en toe even goed 'omroeren', anders krijg je onderin een vieze laag na een tijdje zonder dat je het door hebt, omdat het bovenin er dan nog vrij schoon uit ziet
Dus gewoon even goed graven, de onderste laag naar boven schoffelen zeg maarquote:
Oh goed, ik wil het ook zo zuinig mogelijk benutten, het is niet erg goedkoopquote:Op dinsdag 1 november 2011 15:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Dus gewoon even goed graven, de onderste laag naar boven schoffelen zeg maar
Dan ziet het er een beetje viezig uit (je korrels zijn dan gelig ipv wit) maar de geur blijft nog steeds weg en zo doe je er écht veel langer mee per keer![]()
Moest ik zelf ook met schade en schande achter komen
Nou hij zit niet meer zoveel onder de bankquote:Op woensdag 2 november 2011 14:20 schreef miek221 het volgende:
Hoe gaat het nu met Dazzle? Zit hij al minder onder de bank?
En wat voor iets is dat met de kattenbakvulling? is zoiets ook te doen met de momenteel 6 aanwezige katten bij mij thuis?
Met zes katten zou je 4 tot 6 dagen met een pak moeten kunnen doen.quote:Op woensdag 2 november 2011 14:20 schreef miek221 het volgende:
Hoe gaat het nu met Dazzle? Zit hij al minder onder de bank?
En wat voor iets is dat met de kattenbakvulling? is zoiets ook te doen met de momenteel 6 aanwezige katten bij mij thuis?
Haha nou ik merk gewoon dat hij niet zo kroelerig is.quote:Op woensdag 2 november 2011 20:58 schreef NorthernStar het volgende:
Ah jij hebt zelf vast ook wel eens een mindere dag.
Als je nieuwe foto's hebt mag je ze gerust posten hoor.
[..]
Met zes katten zou je 4 tot 6 dagen met een pak moeten kunnen doen.
http://www.zooplus.nl/sho(...)oisel/tigerino/50038
Met 2x3 pakken (totaal 27 euro) zou je een hele maand toe moeten kunnen.
Haha ik kwam beneden:quote:Op donderdag 3 november 2011 09:54 schreef miek221 het volgende:
Ik zal me er eens in verdiepen. Dank voor de tips.
Dazzle vrolijker vandaag?
quote:Op donderdag 3 november 2011 17:42 schreef Fratz het volgende:
Wat heb jij het getroffen! Wat een prachtbeestje!
quote:Op donderdag 3 november 2011 14:05 schreef PamSwynfordDeBeaufort het volgende:
[..]
Haha ik kwam beneden:
* Plaid ligt midden in de woonkamer
* Dekjes zijn van de bank af
* Balletjes uit de puzzel
* Speelgoed ligt overal
* Krantjes van de tafel
Of er een goeie zin heeft?
Dacht het wel![]()
quote:Op donderdag 3 november 2011 19:11 schreef miek221 het volgende:
[..]vrolijk it is!
Wat een prachtbeest is het ook.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ik heb de druppels voor Dazzle gekregen van Strega.
Meneer zit nog steeds in shock onder de bankmaar die zal er straks wel onderuit komen.
Ik voel me niet zo lekker maar ik moet toch even de deur uit boodschappen doen dan heeft hij even het rijk alleen dat zal ook wel goed zijn voor hem.
Ben benieuwd hoe het gaat met de druppels
[ Bericht 12% gewijzigd door PamSwynfordDeBeaufort op 04-11-2011 22:32:04 ]"I'm gonna shove my fist up your ass and use you as a handwarmer."
Ah gos, dat mondje en die pootjes zo gevouwenquote:Op donderdag 3 november 2011 14:54 schreef PamSwynfordDeBeaufort het volgende:
In de doos
[ afbeelding ]
Jaaa snoetje hequote:Op vrijdag 4 november 2011 16:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ah gos, dat mondje en die pootjes zo gevouwen![]()
En wat een mooi werkblad, dit is wel iets anders dan het gemiddelde werkblad
De winkel dan misschien, maar ik vind hem wel erg mooiquote:Op vrijdag 4 november 2011 17:08 schreef PamSwynfordDeBeaufort het volgende:
[..]
Jaaa snoetje he
Ikea
Best gemiddeld dacht ik zo toch?
Oh zoquote:Op vrijdag 4 november 2011 17:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
De winkel dan misschien, maar ik vind hem wel erg mooiBij werkblad denk ik aan een goedkoop uitziend spierwit blad
Neequote:Op vrijdag 4 november 2011 18:54 schreef Greys het volgende:
En dat wil je echt niet, een jengelende Bengaal
Hoezo kieskeurig, neusje van de zalmquote:Op vrijdag 4 november 2011 19:42 schreef miek221 het volgende:
Hier vallen de c1000 brokjes ook het beste in de smaak. Niet bij de andere, maar rambo is erg kieskeurig en na een week vlees, bleek hij wel brokjes te lusten maar alleen die van de c1000. De winkel die het verste weg isextra rondje op de fiets.
Wat voor druppels heeft hij gehad?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |