Je leert wel snel gelukkig.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:18 schreef RinaOki het volgende:
Wat een gastvrijheidEn bronnen ho maar. Ik zie het al: ik zal wijselijk mijn mond houden, want tegen jullie ware wereldse wijsheid begin ik toch niets.
Seppukuquote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:02 schreef Prenzlauer het volgende:
[..]
Awh, you havin bad time? Maybe kill youself, to protect honor.
Japanners
Jij bent zeker nieuwquote:
Laten we van dat "bijna kwart" 80,000 maken. Dan is dat zo'n 0.5% van de bevolking.quote:Elk jaar overwegen ruim 400 000 mensen in Nederland zelfmoord te plegen; bijna een kwart onderneemt ook daadwerkelijk een poging.
Die 0.5% in Nederland zijn grotendeels mensen van Japanse afkomst.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:38 schreef RinaOki het volgende:
Prachtige bron. Maar liest ~32000 zelfmoorden in een land met zo'n 132 miljoen inwoners. Dat betekend dat zo'n 0,02% van de bevolking zelfmoord pleegt.
Laten we nu eens even naar Nederland kijken, met zo'n 16 miljoen inwoners.
[..]
Laten we van dat "bijna kwart" 80,000 maken. Dan is dat zo'n 0.5% van de bevolking.
0,02% vs 0,5%. Bedankt voor Uwe grenzeloze wijsheid. Ik ga hier verder ook geen energie meer aan verspillen.
Originaliteit: +1. Leuk bedacht.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:48 schreef DSS24 het volgende:
[..]
Die 0.5% in Nederland zijn grotendeels mensen van Japanse afkomst.
Tiefstraal? Wat dacht je van: "Zandzeepsodemineraalwaterstraal een eind op".quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:56 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ja ja ja, Tiefstraal lekker een eind op naar Japanforum.com ofzo
Dan wil je niet hard genoeg.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 08:20 schreef BELASTING het volgende:
[..]
Zelfs als ik zou willen kan ik mijn ritme niet aanpassen.
Tuurlijk met 70 nog keihard sporten...als je dan tenminste nog je sportkleding aan kan krijgen met je stramme botten (over de andere ouderdomskwaaltjes maar niet te spreken).quote:Op donderdag 27 oktober 2011 07:42 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Dat minder slaap naarmate je ouder wordt komt gewoon omdat ouderen veel te weinig bewegen.
Gewoon blijven sporten keihard. Ook als je 70 bent. Gewoon blijven doen.
Er zal best een verschil tussen mensen zijn, maar ik weet zeker dat het ook aan je ritme ligt.
En dat je dat prima aan kan passen.
Als ik een week op vakantie ga, sta ik ook later op, en ga ik ook later naar bed. Terwijl ik tijdens een werk week met de kippen op stok ga. En het vaak gewoon niet meer trek na 20:00 's avonds.
Je zal op je 70e idd. niet meer zo kunnen trainen als op je 20 of 30e. Maar als je het blijft doen, kun je toch een heel eind komen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 12:20 schreef trovey het volgende:
[..]
Tuurlijk met 70 nog keihard sporten...als je dan tenminste nog je sportkleding aan kan krijgen met je stramme botten (over de andere ouderdomskwaaltjes maar niet te spreken).Ik weet dat er mensen van 70 zijn die een triatlon doen maar dat zijn toch echt de extreme uitzondering op die leeftijd.
![]()
Meeste mensen blijven toch gewoon een avondmens of ochtendmens hoor, leuk dat jij blijkbaar de overgang kan maken maar de meest mensen kunnen dat niet...ondanks vele pogingen.
En dat lees jij op hun voorhoofd? Knap van je.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:27 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Je zal op je 70e idd. niet meer zo kunnen trainen als op je 20 of 30e. Maar als je het blijft doen, kun je toch een heel eind komen.
In tegenstelling tot sommmige vatsige figuren die met hun 55e in een scootmobiel bootschappen moeten doen omdat ze hun hele leven geen hol hebben uitgevoerd.
Sollicitatie gesprek --> uit het raam vallen --> 2 benen breken --> aanklagen --> 2 miljoen binnen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 07:29 schreef Speciman. het volgende:
dan haal je toch gewoon geen diploma?/of verdien je lekker toch geen geld?
Niet van allemaal.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:30 schreef trovey het volgende:
[..]
En dat lees jij op hun voorhoofd? Knap van je.
Weet je wel wat artrose eigenlijk is?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:35 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Niet van allemaal.
Maar ik ken persoonlijk een paar gevallen waarvan al jaren werd gezegd dat ze meer moesten bewegen. En nu zijn ze 65, hebben artrose van het niks doen, vocht in hun poten van het niks doen, jicht en een pens van hier tot Tokyo van het zuipen, enz enz.
Ineressant PDFje voor je:http://www.google.nl/url?(...)fUbxZXm9zMig&cad=rjaquote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:44 schreef trovey het volgende:
[..]
Weet je wel wat artrose eigenlijk is?Ik wel en geloof me dat krijg je niet van te weinig bewegen.
Je beweegt er wel minder door als je het eenmaal hebt ja.
Dat zeg ik toch ook niet.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 08:28 schreef RinaOki het volgende:
[..]
Jullie Nederlanders klagen te veel over zogenaamd 'werk'. Jullie weten (doorgaans) niet wat werken inhoudt.
Hier gaat in minder dan een maand voor 2 maanden het licht uitquote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:40 schreef RinaOki het volgende:
TS, je zou maar daar wonen waar het een half jaar lang donker is!
Proleten die zo vroeg beginnenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:01 schreef proletariteit het volgende:
dude, wat een mietje ben jij. Ik sta altijd om 5:15 op, en dan is het in augustus al donker. Heb ik toen een topic geopend om te lopen janken? NEE!
Het gevoel dat je dan alleen op de wereld bentquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:46 schreef Eenskijken het volgende:
onterechte klacht. 's nachts fietsen is hemels. die rust.. die kalmte
Gewoon party hard op je stage, man.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:38 schreef o.us het volgende:
Over een paar maanden moet ik stage lopen. In het donker naar je werk en in het donker naar huis. Wat een despressir wordt dat dan.
Inderdaad, of het nou in de winter is of in de zomer, het voelt zo sereenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 23:19 schreef Muisraket het volgende:
's Avonds fietsen met een muziekje op terwijl en weinig/geen mensen op straat:
waarom zou je daar depressief van worden¿quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:37 schreef Posucice het volgende:
Dan kijk je door het badkamerraampje en zie je de donkere lucht, word je gewoon spontaan depressief van
Het idee hebben dat je leven niet veel meer voorstelt als de wereld die je bewandelt; duisternis, droevigheid, stilte, kou.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:38 schreef wise het volgende:
[..]
waarom zou je daar depressief van worden¿
Omdat het lijkt alsof je gewoon 's nachts opstaat.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:38 schreef wise het volgende:
[..]
waarom zou je daar depressief van worden¿
En datquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:41 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Het idee hebben dat je leven niet veel meer voorstelt als de wereld die je bewandelt; duisternis, droevigheid, stilte, kou.
Voor jou heeft het voordelen ja, ben je immers een neger voor.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:44 schreef 2NutZ het volgende:
Wat een emo's allemaal gelijk met depressie omdat het nog donker is
Neger? wat?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:49 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Voor jou heeft het voordelen ja, ben je immers een neger voor.
Onzichtbaar tijdens een nachtelijke overval.
owh, geen last vanquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:41 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Het idee hebben dat je leven niet veel meer voorstelt als de wereld die je bewandelt; duisternis, droevigheid, stilte, kou.
pipa tegen je voorhoofd mattie?!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:51 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Uncle Ruckus, gaan we problemen krijgen?
Dat hebben ze hier tussen '40 en '45 wel geprobeerd, was geen groot succes.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |