Ze heeft een liefde gevonden op RP, en weer kwijtgeraakt. [/sherlock modus]quote:Op donderdag 3 november 2011 12:24 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]![]()
... maar wat is er nu gebeurt?
Zorg dat je ergens tactisch gaat staan!quote:Op donderdag 3 november 2011 16:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Leuke meid leren kennen op RP. Ze is wel 2cm langer dan ik, dat kan nog welTotdat ze hakken aantrekt..
Op een krukje?quote:Op donderdag 3 november 2011 17:03 schreef Djieluh het volgende:
[..]
Zorg dat je ergens tactisch gaat staan!
Ja ik neem overal een kratje bier mee naartoequote:Op donderdag 3 november 2011 17:03 schreef Djieluh het volgende:
[..]
Zorg dat je ergens tactisch gaat staan!
Dan doe jij dat toch ook. Was een tijdje terug nog een topic over.. schijnt hip te worden.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Leuke meid leren kennen op RP. Ze is wel 2cm langer dan ik, dat kan nog welTotdat ze hakken aantrekt..
Hmm ik zal eens kijkenquote:Op donderdag 3 november 2011 17:05 schreef Kattenkop het volgende:
[..]
Dan doe jij dat toch ook. Was een tijdje terug nog een topic over.. schijnt hip te worden.
De kerst zit er ook aan te komenquote:Op donderdag 3 november 2011 17:06 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Hmm ik zal eens kijken
Krijg wel ineens veel berichten van leuke meiden op RP, pfff druk druk
laat haar in de goot lopen.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Leuke meid leren kennen op RP. Ze is wel 2cm langer dan ik, dat kan nog welTotdat ze hakken aantrekt..
Ja, druk druk. Als je verschillende lijntjes tegelijk begint, kom je zeker in de knel want over say 2,5 week is het wel tijd om af te spreken. En dat combineert lastigerquote:Op donderdag 3 november 2011 17:06 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Hmm ik zal eens kijken
Krijg wel ineens veel berichten van leuke meiden op RP, pfff druk druk
Nee nee, gewoon leuk door blijven daten! Ik heb van het weekend date 6 met mijn leuke meisje. We gaan naar een wijnproeverij (althans, ik ging al, en zij bobtquote:Op donderdag 3 november 2011 17:22 schreef macondo het volgende:
[..]
Ja, druk druk. Als je verschillende lijntjes tegelijk begint, kom je zeker in de knel want over say 2,5 week is het wel tijd om af te spreken. En dat combineert lastiger
Komend weekend date nummer twee met dat mooie meisje. Maar ergens heb ik er toch minder vertrouwen in gekregen. We zullen zien..
Ga je dan alleen proeven (waarbij ik voor mij zie een slokje wijn nemen en dan weer 'uitspugen') of ook een paar glazen drinken?quote:Op donderdag 3 november 2011 17:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Nee nee, gewoon leuk door blijven daten! Ik heb van het weekend date 6 met mijn leuke meisje. We gaan naar een wijnproeverij (althans, ik ging al, en zij bobtdat weet ze alleen nog niet)
Als ik wijn ga proeven slik ik het door ook, de afdronk is niet hetzelfde als je het weer uitspuugt. Dus ik zal wel een enkel glaasje wijn drinken ja. Dat haalt ze maar in als we thuis zijnquote:Op donderdag 3 november 2011 17:29 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ga je dan alleen proeven (waarbij ik voor mij zie een slokje wijn nemen en dan weer 'uitspugen') of ook een paar glazen drinken?
Ik zou nooit aangeschoten met een nuchtere man willen zijn waarmee ik aan het daten ben, slecht plan
Wat wordt het?quote:Op donderdag 3 november 2011 17:10 schreef Kattenkop het volgende:
[..]
De kerst zit er ook aan te komendus voor die tijd moet men wel voorzien zijn.
Ik ga er zo ook maar een reeks berichten uitgooien
'Ik lig al onder de boom. Kom je me uitpakken?'quote:Op donderdag 3 november 2011 17:58 schreef Godshand het volgende:
[..]
Wat wordt het?
" Hallo, ik mis nog iets voor bij de Kerstboom..", zoiets?
Te voor de hand liggend, maar hij doet het vast goedquote:Op donderdag 3 november 2011 18:03 schreef Kattenkop het volgende:
[..]
'Ik lig al onder de boom. Kom je me uitpakken?'
Vind het zelf eigenlijk wel leuk als iemand mij naar iets mee neemt waar ze zelf erg enthousiast over is. Iets wat haar passie is. Meestal gaan ze dan helemaal stralen en kunnen ze honderd uit erover vertellen.quote:Op donderdag 3 november 2011 18:08 schreef Godshand het volgende:
[..]
Te voor de hand liggend, maar hij doet het vast goed
Mn date van as zaterdag wil opeens naar de museumnacht. Eerst dacht ik: vooruit, voor haar. Maar zelf heb ik er niks mee, en ga ik beetje geirriteerd om mij heen kijken. Dus ik dacht: als ik nou 10 jaar met dr getrouwd was, ok. Maar dat ben ik niet, dus gezegd dat als zij heel graag wil, zij zonder mij kan gaan
Lekker saai ben ik he?
Jawel, maar musea vind ik meer iets voor overdag, en meestal ga ik liever niet. Uitzondering zijn technische nerden expo's zoals je (vroeger?) Nint had. Muzieum in Nijmegen is ook wel leuk.quote:Op donderdag 3 november 2011 18:13 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Vind het zelf eigenlijk wel leuk als iemand mij naar iets mee neemt waar ze zelf erg enthousiast over is. Iets wat haar passie is. Meestal gaan ze dan helemaal stralen en kunnen ze honderd uit erover vertellen.
Ach dat eeuwige "drankje doen" of uit eten gaan gaat ook vervelen, tenminste keer wat orgineels. En je hoeft toch niet de hele nacht te blijven? (hahaha).quote:Op donderdag 3 november 2011 18:33 schreef Godshand het volgende:
[..]
Jawel, maar musea vind ik meer iets voor overdag, en meestal ga ik liever niet. Uitzondering zijn technische nerden expo's zoals je (vroeger?) Nint had. Muzieum in Nijmegen is ook wel leuk.
Hoe dat zo dan ?quote:Op donderdag 3 november 2011 17:22 schreef macondo het volgende:
[..]
Komend weekend date nummer twee met dat mooie meisje. Maar ergens heb ik er toch minder vertrouwen in gekregen. We zullen zien..
Museumnacht is redelijk hip in Amsterdam, daar zal jij je vast niet thuisvoelen..quote:Op donderdag 3 november 2011 18:33 schreef Godshand het volgende:
[..]
Jawel, maar musea vind ik meer iets voor overdag, en meestal ga ik liever niet. Uitzondering zijn technische nerden expo's zoals je (vroeger?) Nint had. Muzieum in Nijmegen is ook wel leuk.
Maar iets met echte kunst, ofzo boeit mij totaal niet. Ik ga alleen maar sjagrijnig rondlopen, niet echt iets voor een date. Nu weet ik wel, dat ze om het op te leuken, een extra filmpje hier, een workshop daar en een iPod route ofzo voor zo'n museumnacht ontwikkelen, maar dat is ff leuk.
Kortom, voor een 1e date vind ik het niets, als het nu mijn vaste vriendin was, wil ik nog wel het risico wagen dat het inderdaad kut is, maar dan weet ik wat ik aan mijn vriendin heb. Aan een date weet je totaal ook niet wat je hebt
Ze is een beetje ziek deze week, de mailtjes zijn niet zo enthousiast.. maar aan de andere kant, dat waren ze vóór de eerste date ook niet.quote:
Wat dat betreft hou ik m'n hart vast voor dit weekend..de mailtjes/smsjes zijn zo enthousiast dat ik bang ben dat de eerste RL-date bijna alleen maar kan tegenvallenquote:Op vrijdag 4 november 2011 10:29 schreef macondo het volgende:
[..]
Museumnacht is redelijk hip in Amsterdam, daar zal jij je vast niet thuisvoelen..
[..]
Ze is een beetje ziek deze week, de mailtjes zijn niet zo enthousiast.. maar aan de andere kant, dat waren ze vóór de eerste date ook niet.
Puber!quote:Op vrijdag 4 november 2011 10:33 schreef Cinderella_Man het volgende:
[..]
Wat dat betreft hou ik m'n hart vast voor dit weekend..de mailtjes/smsjes zijn zo enthousiast dat ik bang ben dat de eerste RL-date bijna alleen maar kan tegenvallen
Meestal na een paar leuke mails/chats als het klikt.quote:Op vrijdag 4 november 2011 20:15 schreef Fateless het volgende:
Hoe lang (of hoe snel) wachten de meeste hier voor het vragen naar een date met iemand? Ik heb al eerder gezegd in dit topic dat ik een beetje moeite heb met het juiste moment in schatten dus ben wel benieuwd naar anderen.
Meestal vraag ik eerst algemeen of ze een keer binnenkort wil afspreken. Als ze dat weigert is het over natuurlijk. Als ze het wel, vraag ik haar of ze die of die dag kan.quote:En als die andere je eerste verzoek afwijst (om wat voor reden dan ook) ga je dan verder naar een volgende of probeer je later nog een keertje?
Na anderhalve week ongeveer.quote:Op vrijdag 4 november 2011 20:15 schreef Fateless het volgende:
Hoe lang (of hoe snel) wachten de meeste hier voor het vragen naar een date met iemand? Ik heb al eerder gezegd in dit topic dat ik een beetje moeite heb met het juiste moment in schatten dus ben wel benieuwd naar anderen.
En als die andere je eerste verzoek afwijst (om wat voor reden dan ook) ga je dan verder naar een volgende of probeer je later nog een keertje?
Ga jij toch lekker met LDP?quote:Op vrijdag 4 november 2011 09:52 schreef Silenus het volgende:
Precies, een museumnacht is toch leuk. Ik zou allang blij zijn dat ze niet naar the voice wil kijken ofzo.
Lekker snachts een beetje wandelen, praten over Vivaldi en Rodin en haar daarna in een steegje snoeihard...je snapt me wel.
Een fokster proberen te hosselen via een datingsitequote:Op vrijdag 4 november 2011 23:53 schreef DigitalGirl het volgende:
Log ik zojuist even op RP zie ik dat minnemin mijn hart gebroken heeft.
NOTquote:Maar voor degene die ook de gratis variant hebben van RP hoe krijg je het kuch kuch voor elkaar je e-mailadres te posten op je profiel?
Haha, true.quote:Op vrijdag 4 november 2011 21:55 schreef macondo het volgende:
Dan zegt ze:
• Ja, maar deze week heel druk kan je daarna ook? (lees : ik heb deze week al een date, maar als dat niets gaat worden wil ik volgende week wel met jou. Wanneer spreken we af?)
• Ja lijkt mij leuk, maar ben komende maand druk met stage/werk/studie (lees: nee, wilniet)
• Ja, lijkt me gezellig! (lees, doe een voorstel voor tijd en plaats)
• Lijkt mij leuk, maar (whatever ; ex, familie, gedoe) (lees : nee, natuurlijk niet eikel)
Ervaren dater die Macondoquote:Op vrijdag 4 november 2011 21:55 schreef macondo het volgende:
[..]
Na anderhalve week ongeveer.
Copy paste:
"Heb je zin om binnenkort eens wat te drinken samen?"
Dan zegt ze:
• Ja, maar deze week heel druk kan je daarna ook? (lees : ik heb deze week al een date, maar als dat niets gaat worden wil ik volgende week wel met jou. Wanneer spreken we af?)
• Ja lijkt mij leuk, maar ben komende maand druk met stage/werk/studie (lees: nee, wilniet)
• Ja, lijkt me gezellig! (lees, doe een voorstel voor tijd en plaats)
• Lijkt mij leuk, maar (whatever ; ex, familie, gedoe) (lees : nee, natuurlijk niet eikel)
Succes.
Waarom heeft ze je hart gebroken dan?quote:
Bedankt nog, FS1986NL. Was een erg geslaagde date geworden, veel gepraat, nog meer gelachen én een goede klik. Echt heel gezellig én.....er komt een 2e date. Moeten alleen nog even kijken wanneer we allebei kunnen.quote:Op vrijdag 4 november 2011 18:17 schreef FS1986NL het volgende:
Als ik al die verhalen hier lees zou ik ook weleens een date willen maarja![]()
Niet iedereen is knap![]()
Veel plezier Jay_Snake
Meestal na een paar leuke chats. Met het meisje met die ik gister een date was was het na 2 gesprekken op paiq, toen hebben we nummer uitgewisseld en vooral op Whatsapp veel contact gehad en zo kwam het er al vrij snel van om iets af te spreken. Vorige week vrijdag werden we aan elkaar gematched en precies een week later dus de 1e date.quote:Op vrijdag 4 november 2011 20:15 schreef Fateless het volgende:
Hoe lang (of hoe snel) wachten de meeste hier voor het vragen naar een date met iemand? Ik heb al eerder gezegd in dit topic dat ik een beetje moeite heb met het juiste moment in schatten dus ben wel benieuwd naar anderen.
En als die andere je eerste verzoek afwijst (om wat voor reden dan ook) ga je dan verder naar een volgende of probeer je later nog een keertje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |