Je bent gewoon jaloers dat ik nooit in jouw boekje heb geschreven.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 15:59 schreef GlowMouse het volgende:
Of een grote spin zoeken, pletten, uitdrogen, en dan tussen twee pagina's stoppen.
In dat geval terechte TT.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:06 schreef Beatles het volgende:
TT slaat natuurlijk op GM.
[..]
Je bent gewoon jaloers dat ik nooit in jouw boekje heb geschreven.
Toen ik dat boekje had, moest jij nog geboren worden.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:06 schreef Beatles het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers dat ik nooit in jouw boekje heb geschreven.
Ja, weet ik.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:07 schreef Dastan het volgende:
[..]
Niet betrouwbaar en al helemaal niet bruikbaar als bron.
Dat kan.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:07 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Toen ik dat boekje had, moest jij nog geboren worden.
Plagiaat valt dan ook niet in een enkel getal als 41 uit te drukken.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:09 schreef Heroinjunk het volgende:
Wtf, ik heb 41% plagiaat gepleegd volgens dat machien in mijn paper, maar ik heb hem helemaal in mijn eigen woorden geschreven.
Dat zeggen ze allemaal.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:09 schreef Heroinjunk het volgende:
Wtf, ik heb 41% plagiaat gepleegd volgens dat machien in mijn paper, maar ik heb hem helemaal in mijn eigen woorden geschreven.
Beetje plagiaat plegen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:09 schreef Heroinjunk het volgende:
Wtf, ik heb 41% plagiaat gepleegd volgens dat machien in mijn paper, maar ik heb hem helemaal in mijn eigen woorden geschreven.
Jepquote:
Zeker wel. Ik heb zelfs in mijn Geomicrobiologie verslag Wikipedia onder andere als bron vermeld. 8 voor gekregen. Ligt er erg aan welk onderwerp het over gaat en naar welke bronnen wiki je doorverwijst.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:07 schreef Dastan het volgende:
[..]
Niet betrouwbaar en al helemaal niet bruikbaar als bron.
Daar moet je voor gaan betalen jong.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:08 schreef Gitaarmat het volgende:
We hebben een nieuwe tv. Samsung smart tv, wel nice beeldscherm, er zitten apps op zoals youtube en dergelijke maar nergens kan ik vinden hoe je een app van uitzendinggemist kan installen, iemand met toevallig dezelfde tv?
Nee, neem desnoods de bronnen die onderaan de Wikipedia-pagina staan. Wikipedia zelf heeft geen autoriteit door de anonimiteit en is derhalve geen bron.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:10 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Zeker wel. Ik heb zelfs in mijn Geomicrobiologie verslag Wikipedia onder andere als bron vermeld. 8 voor gekregen. Licht er erg aan welk onderwerp het over gaat en naar welke bronnen wiki je doorverwijst.
? Nee hoor zit gewoon een internetkabel aan de achterkant in : twitter, youtube, facebook en dergelijke staan er al op maar de enige die ik zou willen gebruiken is uitzendinggemist die dus ontbreekt op een TVquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:10 schreef Dastan het volgende:
[..]
Daar moet je voor gaan betalen jong.
En aan wie het nakijkt. Van mij had je geen goede beoordeling voor je bronnen gekregen, tenzij je alleen een idee gebruikt en dat voldoende onderbouwt. Je kunt wel de bronnen die wikipedia noemt, gebruiken.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:10 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Zeker wel. Ik heb zelfs in mijn Geomicrobiologie verslag Wikipedia onder andere als bron vermeld. 8 voor gekregen. Licht er erg aan welk onderwerp het over gaat en naar welke bronnen wiki je doorverwijst.
Uitzendinggemist. Dat is niet meer zo lang gratis waarschijnlijk.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:11 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
? Nee hoor zit gewoon een internetkabel aan de achterkant in : twitter, youtube, facebook en dergelijke staan er al op maar de enige die ik zou willen gebruiken is uitzendinggemist die dus ontbreekt op een TV
Dat zegt dat machien.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:09 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Plagiaat valt dan ook niet in een enkel getal als 41 uit te drukken.
Ik heb overal gerefereerd zoals in de APA-norm staat.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:10 schreef GlowMouse het volgende:
Daarnaast heeft 'in mijn eigen woorden geschreven' niets met plagiaat te maken.
Dr. Laura van Niftrik dacht daar anders over kennelijkquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:11 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
En aan wie het nakijkt. Van mij had je geen goede beoordeling voor je bronnen gekregen, tenzij je alleen een idee gebruikt en dat voldoende onderbouwt. Je kunt wel de bronnen die wikipedia noemt, gebruiken.
Je mist anders nog twee punten op de schaal van tien hoor.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:11 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Dr. Laura van Niftrik dacht daar anders over kennelijk.
Oh? Dan heb ik wat gemist. Kut leven.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:11 schreef Dastan het volgende:
[..]
Uitzendinggemist. Dat is niet meer zo lang gratis waarschijnlijk.
Ons cijfer was het hoogste in onze groepquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:12 schreef Dastan het volgende:
[..]
Je mist anders nog twee punten op de schaal van tien hoor.
Zonde dat je bronvermelding niet in orde was, anders had je een nog hoger cijfer gekregen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:12 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ons cijfer was het hoogste in onze groep
Ligt trouwens, of je moet het licht aan willen doen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:10 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Jep
[..]
Zeker wel. Ik heb zelfs in mijn Geomicrobiologie verslag Wikipedia onder andere als bron vermeld. 8 voor gekregen. Licht er erg aan welk onderwerp het over gaat en naar welke bronnen wiki je doorverwijst.
Die klinkt mij niet als autoriteit in de oren. Maar als jij wikipedia gebruikt hebt voor feitelijke informatie, en zij maakt daar geen opmerking over, dan zegt dat wat over het niveau.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:11 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Dr. Laura van Niftrik dacht daar anders over kennelijk.
Ik heb wikipedia in conjunctie met andere autoritaire bronnen gebruiktquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:14 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Die klinkt mij niet als autoriteit in de oren. Maar als jij wikipedia gebruikt hebt voor feitelijke informatie, en zij maakt daar geen opmerking over, dan zegt dat wat over het niveau.
Je was toch gestopt?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:15 schreef Gitaarmat het volgende:
Al drie dagen thuis en nog niks gedaan voor de laatste opdracht ever op deze opleiding.Morgen toch maar eens beginnen.
Is dat zo, of denk je dat? In het eerste geval, waarom heeft ze nog geen vaste aanstelling?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:16 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Dr. Niftrik is overigens gerenomeerd specialist op elektronenmicroscopisch/wetenschappelijk vakgebied. Dus ze zal het wel weten.
Volgens Prof. Dr. Mike Jetten was ze een erg goede specialiste op dat vakgebied. Ondanks dat Mike graag stoer doet met bacteriën die naar hem vernoemd zijn (quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:18 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Is dat zo, of denk je dat? In het eerste geval, waarom heeft ze nog geen vaste aanstelling?
Tja, kan altijd hequote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:25 schreef GlowMouse het volgende:
En misschien heeft ze wel over je bronnenlijst heengekeken. Dat er geen opmerking over is gemaakt, betekent niet dat het goed is.
wat is frot?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:26 schreef Heroinjunk het volgende:
GOD, er is een hoekje los van een stickertje op mijn laptop en die frot telkens tegen mijn hand aan.
Helemaal er af scheurenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:26 schreef Heroinjunk het volgende:
GOD, er is een hoekje los van een stickertje op mijn laptop en die frot telkens tegen mijn hand aan.
Anglicismequote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:25 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Tja, kan altijd he. Ontken ik niet.
Maar ik zei wel dat ik het in conjunctie met andere autoritaire bronnen heb gebruikt.
Pics van een blije HJ met een los stickertje?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:28 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik gedaan. Wat een opluchting.
Eigenlyk wel, maar ik zit nog in een projectgroepje en die opdracht rond ik nog maar even af. Ik heb er zelf ook een hekel aan als er ineens mensen uit mn groepje zouden stappen.quote:
Ik heb hem al weggegooid, hij moest weg!!!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:29 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Pics van een blije HJ met een los stickertje?
Nee, je moet kijken naar de manier waarop het gebruikt werd: 'in conjunctie met'.quote:
Als ze erachter komen, mag je gaan dokken.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:34 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Eigenlyk wel, maar ik zit nog in een projectgroepje en die opdracht rond ik nog maar even af. Ik heb er zelf ook een hekel aan als er ineens mensen uit mn groepje zouden stappen.
Maar nog een vraag: iemand ervaring met het ingeschreven staan bij een studie (dus: stufi+ov studentenreisproduct) zonder dat je nog naar school gaat?
Dat is vrij dom omdat je wel collegegeld betaalt.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:34 schreef Gitaarmat het volgende:
Maar nog een vraag: iemand ervaring met het ingeschreven staan bij een studie (dus: stufi+ov studentenreisproduct) zonder dat je nog naar school gaat?
niet waarquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:35 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Als ze erachter komen, mag je gaan dokken.
Oh? Dus dan kunnen we met zijn allen gewoon lekker uit je neus gaan vreten, maar wel leven op stufi en ov? Lekker krom.quote:
Klopt, mits je collegegeld betaalt.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:36 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Oh? Dus dan kunnen we met zijn allen gewoon lekker uit je neus gaan vreten, maar wel leven op stufi en ov? Lekker krom.
Dat heb ik al betaald voor het eerste blok/kwartaal.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:35 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Dat is vrij dom omdat je wel collegegeld betaalt.
Nou ja, van die stufi moet je ook 170 euro per maand aan collegegeld blijven betalen, dus tsja...quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:36 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Oh? Dus dan kunnen we met zijn allen gewoon lekker uit je neus gaan vreten, maar wel leven op stufi en ov? Lekker krom.
Stom.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:36 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Klopt, mits je collegegeld betaalt.
Als je jezelf voor februari uitschrijft, krijg je een gedeelte terug en je mag je stufi + ov behouden tot het moment dat je uitgeschreven bent.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:36 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Dat heb ik al betaald voor het eerste blok/kwartaal.
Want ik ga misschien 3 maand in de stad werken, maar dan laat ik me gewoon lekker ingeschreven staan want dat scheelt ¤20 reiskosten per dag.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:36 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Klopt, mits je collegegeld betaalt.
Ik vind het sowieso dom om collegegeld te blijven betalen als je toch niet gaat.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, van die stufi moet je ook 170 euro per maand aan collegegeld blijven betalen, dus tsja...
Aha. Maar het woord zelf is een latinisme staat hier.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:34 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Nee, je moet kijken naar de manier waarop het gebruikt werd: 'in conjunctie met'.
Tot het moment waarop ik uitgeschreven ben bij de studie waar ik net mee gestopt ben?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:37 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Stom.
[..]
Als je jezelf voor februari uitschrijft, krijg je een gedeelte terug en je mag je stufi + ov behouden tot het moment dat je uitgeschreven bent.
Je moet je dan wel weer in kunnen schrijven, voor veel opleidingen kan dat alleen in september.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:37 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Als je jezelf voor februari uitschrijft, krijg je een gedeelte terug en je mag je stufi + ov behouden tot het moment dat je uitgeschreven bent.
Ik stroom in in februari.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:38 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Je moet je dan wel weer in kunnen schrijven, voor veel opleidingen kan dat alleen in september.
Nou, zover ik het begrepen heb, krijg je tot op het moment dat je uitgeschreven bent bij de school, dus bijvoorbeeld 30 juni, stufi en daarna moet je zorgen dat je hem niet meer krijgt, omdat je dan niet meer ingeschreven staat. Als je in september weer aan een studie begint en opnieuw stufi aanvraagt, is er verder niets aan de hand.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:38 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Je moet je dan wel weer in kunnen schrijven, voor veel opleidingen kan dat alleen in september.
Mieters!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:37 schreef Beatles het volgende:
Morgen komt mijn stagebeoordelaarster kijken, spannend he!
Spannend he?quote:
En als je naar kortingskaarten/abonnementen kijkt?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:37 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Want ik ga misschien 3 maand in de stad werken, maar dan laat ik me gewoon lekker ingeschreven staan want dat scheelt ¤20 reiskosten per dag.
En ook boos worden als ze het niet goed doenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:41 schreef Beatles het volgende:
[..]
Spannend he?
Ik ga een rekenlesje in de kring geven, ik laat een touw zien en ga dan allemaal vragen stellen: Is dit touw net zo lang als de kast/de deur/het raam/*naam kind* etc
Nee, tuurlijk nietquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:41 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
En ook boos worden als ze het niet goed doen?
dat is vergelijken, geen rekenen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:41 schreef Beatles het volgende:
[..]
Spannend he?
Ik ga een rekenlesje in de kring geven, ik laat een touw zien en ga dan allemaal vragen stellen: Is dit touw net zo lang als de kast/de deur/het raam/*naam kind* etc
Het valt onder meten/meetkunde, bemoei er niet mee. Belhamel.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:42 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
dat is vergelijken, geen rekenen.
Ik snap je niet.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:41 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
En als je naar kortingskaarten/abonnementen kijkt?
Daar staat tegenover dat je, wanneer je geen recht meer op ov hebt, naar je onderwijsinstelling moet reizen, je nu 3/12 x 1713 = 428 euro collegegeld weggooit, en je nu mogelijk ook de maanden dat je recht op ov hebt gebruikt voor de lage thuiswonendevergoeding terwijl je anders misschien uitwonendevergoeding zou krijgen.
Doe aan de hand van voorbeelden met fruit. Dan leer je ze ook meteen biologie!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:43 schreef Beatles het volgende:
[..]
Het valt onder meten/meetkunde, bemoei er niet mee. Belhamel.
Zeker spannend.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:41 schreef Beatles het volgende:
[..]
Spannend he?
Ik ga een rekenlesje in de kring geven, ik laat een touw zien en ga dan allemaal vragen stellen: Is dit touw net zo lang als de kast/de deur/het raam/*naam kind* etc
Wat betaald is, is irrelevant. Je betaalt uiteindelijk de maanden (2/12 of 3/12) wat je ingeschreven hebt gestaan.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:44 schreef Gitaarmat het volgende:
Als ik me voor februari uitschrijf dan krijg ik alles wat betaald is dus in dit geval 428 ofzoiets idd of het eerste kwartaal helemaal terug?
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:45 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Doe aan de hand van voorbeelden met fruit. Dan leer je ze ook meteen biologie!![]()
Gelukkig komt ze alleen kijken en niet beoordelen en nee, helemaal zelf gevonden op het internet.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zeker spannend.
En tof, origineel wel, zelf bedacht?
Ah, oke. Dat wist ik niet. Bedankt!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:45 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Wat betaald is, is irrelevant. Je betaalt uiteindelijk de maanden (2/12 of 3/12) wat je ingeschreven hebt gestaan.
Het zijn fucking domme kleuters, moet ik het nog platter zeggen?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:48 schreef GlowMouse het volgende:
Je moet een touw met 12 knopen op gelijke afstand zoeken om de stelling van Pythagoras in praktijk te brengen.
Wat?quote:
probeer eensquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:48 schreef Beatles het volgende:
[..]
Het zijn fucking domme kleuters, moet ik het nog platter zeggen?
Nee.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:48 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Wat?
''Dit is een appel. Een appel is biologisch gezien een schijnvrucht. Het behoort tot de familie van de Rosaceae''.
Nee.quote:
ja dat moet jequote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:48 schreef Beatles het volgende:
[..]
Het zijn fucking domme kleuters, moet ik het nog platter zeggen?
Ik moest lachen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:50 schreef Heroinjunk het volgende:
Een meisje uit mijn werkgroep heeft bij Kinderen voor Kinderen gezongen.
Wellus! Alleen je werk wel goed doen he! Zijn allemaal kleine wetenschappertjes in spé!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:50 schreef Beatles het volgende:
[..]![]()
Jullie nemen mijn vak niet serieus.
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:50 schreef Heroinjunk het volgende:
Een meisje uit mijn werkgroep heeft bij Kinderen voor Kinderen gezongen.
Zitten wel een paar pientere kindjes tussen, die zijn leuk want daar kan ik ook diepe gesprekken mee voeren.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:51 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Wellus! Alleen je werk wel goed doen he! Zijn allemaal kleine wetenschappertjes in spé!
Nouja.. niet allemaal. Ok, lang niet allemaal.
Ik meen het serieus.quote:
Nee, niet EliZe.quote:
Ja, lijkt me inderdaad is een leuke afwisselingquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:52 schreef Beatles het volgende:
[..]
Zitten wel een paar pientere kindjes tussen, die zijn leuk want daar kan ik ook diepe gesprekken mee voeren.
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:05 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ja, lijkt me inderdaad is een leuke afwisseling.
dat nummer ken ik wel jaquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:53 schreef Heroinjunk het volgende:
Die blondie met krulletjes die de solo zingt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Si vis amari, ama~
Ons hele leven is nutteloos.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:50 schreef Kaasrol het volgende:
En weer treintje terug, wat een nutteloze middag weer.
De kwaadaardige bizonkit-gebruiker nog gevonden?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:50 schreef Kaasrol het volgende:
En weer treintje terug, wat een nutteloze middag weer.
Oud omaatje beroven.quote:
Komt goed.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 18:14 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Oud omaatje beroven.
Mensen die vandaag al BF3quote:
Mensenquote:
Terechte klacht.quote:
dan heb je een goed immuunsysteemquote:
Echt?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 19:40 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
dan heb je een goed immuunsysteem
Hihihiquote:Op woensdag 26 oktober 2011 19:44 schreef Dastan het volgende:
O ja, de griepprik. Ben die brief kwijt denk ik.
Oude tweet wel.quote:
JIJ HEBT NIET GISTER DE HELE DAG NEDERLANDS GELEERD EN VANDAAG HELE DAG INFORMATICA GELEERD EN ZOJUIST ECONOMIE SAMENVATTING MOETEN MAKEN OMDAT JE HET DRUK HEBT MET ALLES EN VOLGENDE WEEK SE-WEEK HEBT EN ALLES.quote:
Zoals het hoort.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:06 schreef GlowMouse het volgende:
Haha jij schuift alles vooruit tot de SE en gaat dan klagen dat je het druk hebt.
Jezus, het is wat man.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:05 schreef Etsu het volgende:
[..]
JIJ HEBT NIET GISTER DE HELE DAG NEDERLANDS GELEERD EN VANDAAG HELE DAG INFORMATICA GELEERD EN ZOJUIST ECONOMIE SAMENVATTING MOETEN MAKEN OMDAT JE HET DRUK HEBT MET ALLES EN VOLGENDE WEEK SE-WEEK HEBT EN ALLES.
Zo, ladderzat dus zelfs.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:05 schreef Etsu het volgende:
[..]
JIJ HEBT NIET GISTER DE HELE DAG NEDERLANDS GELEERD EN VANDAAG HELE DAG INFORMATICA GELEERD EN ZOJUIST ECONOMIE SAMENVATTING MOETEN MAKEN OMDAT JE HET DRUK HEBT MET ALLES EN VOLGENDE WEEK SE-WEEK HEBT EN ALLES.
ja vind ik wel, ander zou ik het niet zeggenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jezus, het is wat man.
Dat is geen pretje.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:08 schreef Etsu het volgende:
ik neem nu vrij, want morgen moet ik de hele dag werken, en dan savonds naar school en dan vrijdag weer hele dag werken en dan heb ik zaterdag open dag en alles ik kom tijd te kort
Baas jwtquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:13 schreef Etsu het volgende:
[..]
hihi zijn we toch weer verbonden met iets
is mijn moeders werkquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:16 schreef Kaasrol het volgende:
Dat programma over die hersenoperatie.
Serieus? Ik ben maar gestopt, zit nu hier met een naar gevoel.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:17 schreef Etsu het volgende:
[..]
is mijn moeders werk
ze wilde dat ik ging kijken
Ja.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:17 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Serieus? Ik ben maar gestopt, zit nu hier met een naar gevoel.
Terecht. Aan de andere kant ook wel interessant voor mensen die niet weten wat het is/hoe het gaat, over het algemeen kent bijna niemand het.quote:
Oh, dan kan het wel zijn ja.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:21 schreef Heroinjunk het volgende:
Vorig jaar was er een bypass geloof ik.
Jij mag alles.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:21 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Ik wil je dit live zien eten op tv
Nee.quote:
Ja, daar hebben wij altijd college.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:24 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nee.
Willem C. van Unnikgebouw
Marinus Ruppertgebouw
Geen idee of jij en Tom daar ook zijn, maar daar zit ik dus.
waar zit jij de 25te?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:24 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, daar hebben wij altijd college.
KEAUNING MEETEN BOHquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:26 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Nee, dan ben ik allang klaar.Tom wel.
hij praat ook niet op msn wat is dezenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:27 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Hij was vandaag niet op onze bazenbrunch.Anders ging ik met hem babbelen.
Hij had gister een parteh.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:28 schreef Etsu het volgende:
[..]
hij praat ook niet op msn wat is dezen
issie wel altijd toch?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:30 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Geen idee, eentje waar ie goed bezopen was.
perm banquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:31 schreef Beatles het volgende:
Hihihi ik zei tegen leeell dat hij een babyface heeft, zou hij noten+banaanvraag doen?!
crewbash, ban.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:31 schreef Beatles het volgende:
Hihihi ik zei tegen leeell dat hij een babyface heeft, zou hij noten+banaanvraag doen?!
wat voor opleiding ookalweer?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:38 schreef Beatles het volgende:
Breaking News!!!!: KZ stopt met de opleiding![ afbeelding ]
Wat is dat dan.quote:
Waatttttquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:38 schreef Beatles het volgende:
Breaking News!!!!: KZ stopt met de opleiding![ afbeelding ]
Het is ook van de bekendste opleidingen in Nederland.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:43 schreef Etsu het volgende:
[..]
Sociaal Pedagogische Hulpverlening.
Zelfs ik weet dat.
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:43 schreef Etsu het volgende:
[..]
Sociaal Pedagogische Hulpverlening.
Zelfs ik weet dat.
O, kut.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:45 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Het is ook van de bekendste opleidingen in Nederland.
ik ken ook zo iemand, maar dan 15 en ik ken de anderequote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:49 schreef Etsu het volgende:
Ik ken iemand die 17 is en heeft een vriendje van 25.
Ik vind dat zo naar.
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:49 schreef Beatles het volgende:
MN OUDERS STEUNEN HAAR GEWOON EN TOEN IK WILDE STOPPEN ZEIDEN ZE NEEEEEEEEEEEE NIKS DAAR VAN GODVERDOMME TERING STIERENKL
Jezus ze is nog geen 2 maanden bezig en dan dat steunenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:49 schreef Beatles het volgende:
MN OUDERS STEUNEN HAAR GEWOON EN TOEN IK WILDE STOPPEN ZEIDEN ZE NEEEEEEEEEEEE NIKS DAAR VAN GODVERDOMME TERING STIERENKL
Ik had gewoon een tyfusknakertyfusteringnogmeerziektengriepstage vorig jaar.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:54 schreef Kaasrol het volgende:
Aan de andere kant, als het niks is moet ze er ook vooral niet mee doorgaan toch? Ik heb de indruk dat jij je opleiding wel leuk vindt KB.
Informatica de hemel inprijzen en vervolgens overwogen hebben om te stoppen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:03 schreef Kaasrol het volgende:
Heb ook al overwogen om te stoppen hoor
Maar toch nog even doorzetten, allicht wordt het nog beter.
Zeg maar: Ok.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:11 schreef Beatles het volgende:
Dastan zegt dat jullie moeten stoppen met hem negeren hoor.
wie wat waarquote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:11 schreef Beatles het volgende:
Dastan zegt dat jullie moeten stoppen met hem negeren hoor.
Ik neem de schuld op mequote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:14 schreef Dastan het volgende:
Sc was uitgestorven, ik was drie kwartier weg en de sc ging als een trein, ik kom terug, valt weer dood.
Dat kan altijd inderdaad.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:16 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
oke dan geef ik de schuld aan emzor1994 de bitch
goeie.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:16 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
oke dan geef ik de schuld aan emzor1994 de bitch
Niet genoegquote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:22 schreef emzor1994 het volgende:
Ik bied dan hierbij mijn verontschuldigingen aan voor waarvoor jullie mij beschuldigen.
van alles en nog wat, vanaf exa tot nu toe dus.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:22 schreef emzor1994 het volgende:
Ik bied dan hierbij mijn verontschuldigingen aan voor waarvoor jullie mij beschuldigen.
Oke cool.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:23 schreef Etsu het volgende:
[..]
van alles en nog wat, vanaf exa tot nu toe dus.
Geen idee?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:19 schreef Etsu het volgende:
KlinkerBotsing Wat Doe Je Nou Weer JeetjeMina.
Skl.quote:
Iets wat je net ook tegen mij op msn zeiquote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:26 schreef Beatles het volgende:
OMG PANIEK IK KRIJG EEN 403 FORBIDDEN ALS IK FACEBOOK AANKLIKWAT IS DIT????????????
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:26 schreef Beatles het volgende:
OMG PANIEK IK KRIJG EEN 403 FORBIDDEN ALS IK FACEBOOK AANKLIKWAT IS DIT????????????
Wat we nu krijgen is meer bedrijfskunde dan informatica.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
Informatica de hemel inprijzen en vervolgens overwogen hebben om te stoppen.
Bescherming tegen jezelf.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:26 schreef Beatles het volgende:
OMG PANIEK IK KRIJG EEN 403 FORBIDDEN ALS IK FACEBOOK AANKLIKWAT IS DIT????????????
HUquote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:32 schreef Kaasrol het volgende:
Wat is dit nou weer, marktplaats.hu.nl?
[..]
Hoe bedoel je..?quote:
Sjonge jonge jonge. Zwaar leven moet je hebben man.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:04 schreef GlowMouse het volgende:
Het is niet de bedoeling om content die in besloten delen van andere sites staan hier te posten, e-mailadressen te posten, of elkaar op te hitsen om te bieden.
Niet dat ik weet. Sommige kwamen gewoon van marktplaats.quote:
nog minder dan 0%quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:06 schreef Etsu het volgende:
waarom zit je mijn post te bewerken gloeimuisje omg WAAROM VERTEL HET ME
dat krijg je als een post per ongeluk delete en terugzetquote:
Jij ook.quote:
Jij ook. Poosje terug ook al dichtgooien en verwijderen.quote:
wat liefquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:07 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
dat krijg je als een post per ongeluk delete en terugzet
Moet kunnen, hij is ook maar een mens.quote:
verhef je me nou of trek je me juist naar benedenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Moet kunnen, hij is ook maar een mens.
Het feit dat je twijfelt zegt genoeg lijkt me.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:13 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
verhef je me nou of trek je me juist naar beneden
Geen van beide. Ik vind dat ik jou mag afzeiken omdat je maar een mens bent. Je bent geen verheven figuur die niet afgezeken mag worden, je bent gewoon een mens. Net als mij. Wel met een paar knopjes extra op het forum, dat maakt het afzeiken wat lastiger, maar het gaat om het idee.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:13 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
verhef je me nou of trek je me juist naar beneden
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:10 schreef Kaasrol het volgende:
ohnee wacht mag niet snel haal het weg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:17 schreef Ezell het volgende:
[..]![]()
Kijk dit:
[ afbeelding ]
Voor 2,50 euro.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tof.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:17 schreef Ezell het volgende:
[..]![]()
Kijk dit:
[ afbeelding ]
Voor 2,50 euro.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op vrijdag 10 juni 2011 02:55 schreef Ezell het volgende:
Onze pappie gaat mij zometeen weer melken. Dan krijgt Kaasrol een nieuwe broertje of zusje. :D
quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:17 schreef Ezell het volgende:
[..]![]()
Kijk dit:
[ afbeelding ]
Voor 2,50 euro.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trauma's.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
Schoolfeesten met alleen maar van die Grease muziek en al die wijven (en een verdwaalde homo) die helemaal uit hun plaat gingen terwijl alle jongens een facepalm deden. Terechte trauma's. Je bent zelf gewoon een TT.quote:
Schoolfeesten met Grease-muziek?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Schoolfeesten met alleen maar van die Grease muziek en al die wijven (en een verdwaalde homo) die helemaal uit hun plaat gingen terwijl alle jongens een facepalm deden. Terechte trauma's. Je bent zelf gewoon een TT.
Is leuk! Ik kon het niet laten. Hij kostte maar 2,50 euro!quote:
Onze schoolfeesten werden altijd afgesloten met Paradise By the Dashboard Lights van Meat Loaf. Nog een trauma.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:20 schreef Dastan het volgende:
[..]
Schoolfeesten met Grease-muziek?Klinkt beter dan die tamme van mij.
Desirequote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:21 schreef Ezell het volgende:
[..]
Is leuk! Ik kon het niet laten. Hij kostte maar 2,50 euro!Heb deze ook gehaald:
[ afbeelding ]
Ook een koopje!
Nog toffer.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:21 schreef Ezell het volgende:
[..]
Is leuk! Ik kon het niet laten. Hij kostte maar 2,50 euro!Heb deze ook gehaald:
[ afbeelding ]
Ook een koopje!
Dit. Brugklasfeesten.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Schoolfeesten met alleen maar van die Grease muziek en al die wijven (en een verdwaalde homo) die helemaal uit hun plaat gingen terwijl alle jongens een facepalm deden. Terechte trauma's. Je bent zelf gewoon een TT.
Ook in hogere klassen. Ik weet nog dat mijn leraar aardrijkskunde vanwege zulke liedjes weigerde om op schoolfeesten zijn gezicht te laten zien.quote:
Bij mij ook. Beter, dan heeft de school tenminste in de gaten hoeveel iedereen drinkt.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:25 schreef Ezell het volgende:
Op de feesten van mijn oude school kon je gewoon drank kopen.
Dat hadden we niet. Maar het werd er ook niet veel beter op hoor. Dirty house enzulksquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:23 schreef Ezell het volgende:
[..]
Ook in hogere klassen. Ik weet nog dat mijn leraar aardrijkskunde vanwege zulke liedjes weigerde om op schoolfeesten zijn gezicht te laten zien.
Vertel dat maar tegen m'n maten. Mijn probleem niet.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:25 schreef Dastan het volgende:
[..]
Bij mij ook. Beter, dan heeft de school tenminste in de gaten hoeveel iedereen drinkt.
Daarbij gewoon een heupflacon mee, R_R.
Uitstekend nummer.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |