quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 16:42 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ik won met Telstar van Ajax in de beker, in de ArenA, met 7-0. In het eerste seizoen. Ja, FM12 is makkelijker dan FM11. Véél makkelijker zelfs.
[ afbeelding ]
Nu speelde Ajax wel met 2e-elftal en jeugdspelers, maar toch zou dit nóóit mogen gebeuren...
Ik vind het ook niet makkelijker dan eerst..quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 18:33 schreef Pinterman het volgende:
Ik ervaar het spel ook niet als makkelijker dan voorheen... Heb het moeilijk zat. Misschien dat het aan tactiek ligt, dat een goede tactiek nu duidelijker het verschil maakt dan eerst. Ik zie wel dat bv. team talk en morale minder effect heeft op de uitslag.
Dat doe ik sowieso.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 17:55 schreef Snorrenbaard het volgende:
Maak het jezelf moeilijker dan, geen zoekfunctie gebruiken. Dus alleen kopen waarmee je scouts aankomen zetten.
Ik heb letterlijk mijn 4-4-2 tactiek in 5 minuten in elkaar geklikt, zonder wat te tweaken.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 18:33 schreef Pinterman het volgende:
Ik ervaar het spel ook niet als makkelijker dan voorheen... Heb het moeilijk zat. Misschien dat het aan tactiek ligt, dat een goede tactiek nu duidelijker het verschil maakt dan eerst. Ik zie wel dat bv. team talk en morale minder effect heeft op de uitslag.
Is dat IRL niet dan? Ik neem tenminste aan dat FM de officiële competitieregels gebruikt...quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 01:02 schreef eywtf het volgende:
Pff wat een klote Turkse league.
Met Galatasaray 1e geeindigd met 77 punten, 85 voor en 20 tegen (zoiets).
Blijkt dat de nr 1 tot nr 4 vervolgens een poule spelen met 50% van de punten.
GS 39
Trabzonspor 37
IBB 36
Fenerbahce 36
En dan meteen Fenerbahce uit beginnen, vervolgens 3x thuis, dan IBB uit en dan Trabzonspor uit.
Na dit seizoen ben ik weg uit Turkije, wat een drama. Wil zon poule weleens in irl zien trouwens, Galatasaray-Fenerbahce-Besiktas-Trabzonspor en dan om de 3 dagen een derby, haha.
Jawel, ze hanteren dit in het echt ook. Wat een drama zeg, ook al eindig je met 34 wedstrijden 34 gewonnen, je bent dan alsnog geen kampioen. Zal wel wat te maken hebben met tvgelden/ omkoopschandaal. Als ik er in FM geeneens zin in heb vraag ik me af hoe dat IRL zal lopen.. ben iig weg uit Turkije na 1 jaar.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:21 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Is dat IRL niet dan? Ik neem tenminste aan dat FM de officiële competitieregels gebruikt...
Thanks, vanavond voor het eerst fatsoenlijk spelen hopelijk. Ben zeker al 3 uur bezig geweest met alles in te stellen. Ben eigenlijk nu al klaar met spel, jammer.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 16:55 schreef Snorrenbaard het volgende:
Documenten/sports interactive/fm12/graphics(zelf aanmaken)/kits(zelfaanmaken)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |