Geen onderzoek idd, maar dat is wel het gemiddelde dat elke NLer ziet! Dat lijkt mij dan niet de bedoeling voor wat occupy uitdraagt, dus werkt het niet?quote:
Elke Nederlander? What the.. Het aantal ouderen wat op is komen dagen is gigantisch, mensen die hebben gezien hoe het land naar de tyfus is geweest, opklom en weer naar de tyfus gaat.. mensen die keihard hebben gewerkt of nog steeds keihard werken...quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:46 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Geen onderzoek idd, maar dat is wel het gemiddelde dat elke NLer ziet! Dat lijkt mij dan niet de bedoeling voor wat occupy uitdraagt, dus werkt het niet?
quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:53 schreef Jack_ het volgende:
[..]
Elke Nederlander? What the.. Het aantal ouderen wat op is komen dagen is gigantisch, mensen die hebben gezien hoe het land naar de tyfus is geweest, opklom en weer naar de tyfus gaat.. mensen die keihard hebben gewerkt of nog steeds keihard werken...
Ik denk dat er meer Nederlanders zijn die begrijpen wat er aan de hand is, maar dat niet iedereen er iets mee doet is een persoonlijke keuze.. de mensen die daar zitten zijn laten we zeggen... de extreme die-hards die over het algemeen niets meer te verliezen hebben... ze zijn het namelijk al kwijt.
Had je het net niet over die al die zwervers die je bij occupy zagquote:Op dinsdag 1 november 2011 12:32 schreef Apekoek het volgende:
Dat is klote maar in NL hoef je niet dakloos te zijn, daar hebben wij een zeer sterk sociaal stelsel voor. Dat is te danken aan het kapitalisme en de deftige belastingen die NL daarop hanteert. In mijn opinie is het daarom niet terecht om in rijk land als NL met alle voorzieningen tegen de maatschappij te trappen.
[..]
In NL kun je altijd een uitkering krijgen...quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:42 schreef heartz het volgende:
[..]
Had je het net niet over die al die zwervers die je bij occupy zag
Nee ff serieus, wat zeg je nu?
Dat we in Nederland geen daklozen hebben?
Dat vraag ik niet.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:47 schreef Apekoek het volgende:
[..]
In NL kun je altijd een uitkering krijgen...
Dan doe je iets niet goed, dat is dan eerder aan jezelf te danken. Met een uitkering kun je een dak boven je hoofd hebben, te allen tijde. In heel veel landen krijg je niet eens een uitkering, daar ben je dan verplicht dakloos! Nogmaals NL is een occupy beweging onterecht met een dergelijk stelsel die wij hebben, alsquote:Op dinsdag 1 november 2011 13:48 schreef heartz het volgende:
[..]
Dat vraag ik niet.
Als je een uitkering krijgt kan je ook dakloos zijn hoor
Nogmaals. Je begrijpt het niet helemaal.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:56 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Dan doe je iets niet goed, dat is dan eerder aan jezelf te danken. Met een uitkering kun je een dak boven je hoofd hebben, te allen tijde. In heel veel landen krijg je niet eens een uitkering, daar ben je dan verplicht dakloos!
En dan uit die onzin lekker conclusies gaan trekkenquote:Nogmaals NL is een occupy beweging onterecht met een dergelijk stelsel die wij hebben, als
1 van de best wereldwijd! Wat wil je nog meer?
sprakeloosquote:Op dinsdag 1 november 2011 09:59 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Nos nieuws, rtl nieuws , pownews, zwervers hier op straat bij occupy groningen.
Nergens zeg ik dat dit goed onderzoek is en nergens zeg ik dat dit de Telegraaf journalistiek ontstijgt. Desalniettemin is dit het beeld dat de gemiddelde Nederlander heeft die zich niet al te veel interesseert in de Occupy beweging. Zo kom ik ook op mijn vooroordelen... Je zou je dan ook af kunnen vragen, is de demonstratie dan wel geslaagd?quote:
Nou de revolutie blijft idd uitquote:Op dinsdag 1 november 2011 15:48 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Nergens zeg ik dat dit goed onderzoek is en nergens zeg ik dat dit de Telegraaf journalistiek ontstijgt. Desalniettemin is dit het beeld dat de gemiddelde Nederlander heeft die zich niet al te veel interesseert in de Occupy beweging. Zo kom ik ook op mijn vooroordelen... Je zou je dan ook af kunnen vragen, is de demonstratie dan wel geslaagd?
Aangezien je alleen alles te zien krijgt op internet omdat de hele wereld inclusief Nederland het blijkbaar niet mag weten of volgen is dat ook niet zo gek .quote:Op dinsdag 1 november 2011 15:48 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Nergens zeg ik dat dit goed onderzoek is en nergens zeg ik dat dit de Telegraaf journalistiek ontstijgt. Desalniettemin is dit het beeld dat de gemiddelde Nederlander heeft die zich niet al te veel interesseert in de Occupy beweging. Zo kom ik ook op mijn vooroordelen... Je zou je dan ook af kunnen vragen, is de demonstratie dan wel geslaagd?
Ik snap de vergelijking met het midden oosten niet? Naar mijn weten hebben wij hier geen staats TV en ook gewoon youtube, naar mijn weten is onze welvaart toch net een stukje beter dan dat de standaard in Libie was en is? Naar mijn weten martelt Rutten geen tegenhangers ergens in een kelder...quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:09 schreef Summers het volgende:
[..]
Aangezien je alleen alles te zien krijgt op internet omdat de hele wereld inclusief Nederland het blijkbaar niet mag weten of volgen is dat ook niet zo gek .
Gelukkig mochten we het midden oosten per minuut volgen en toen wist de media de youtube filmpjes wel te vinden .
Vanaag in het nieuws vreedzaam OWS NYC en hun tentjes dus misschien krijgen we over een maand weer een korte update
Nee we bewaren vrede boven Libiëquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:22 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ik snap de vergelijking met het midden oosten niet? Naar mijn weten hebben wij hier geen staats TV en ook gewoon youtube, naar mijn weten is onze welvaart toch net een stukje beter dan dat de standaard in Libie was en is? Naar mijn weten martelt Rutten geen tegenhangers ergens in een kelder...
Lekker paranoïde allemaal weer. Helaas zal olie altijd een zeer belangrijk handels item zijn, doen we niks aan en bloedvergiet zal nooit helemaal ophouden. De mens heeft altijd en over alle eeuwen genomen in oorlog gezeten, het is iets wat in de aard zit. Een paar bomenknuffelaars kunnen dat helaas niet veranderen, het is een utopie. Wel was Khadaffi natuurlijk een lafaard die het volk intimideerde. Nu Navo heeft ingegrepen kan er gewerkt worden aan een democratie, natuurlijk hebben de Westerse landen weer een goede band met de verzet strijders dus ja olie zal altijd in het spel blijven en zijn. Hoe je het ook went of keertquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:25 schreef heartz het volgende:
[..]
Nee we bewaren vrede boven Libië![]()
En we stelen ook geen olie
Gewerkt worden aan een democratie?quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:29 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Lekker paranoïde allemaal weer. Helaas zal olie altijd een zeer belangrijk handels item zijn, doen we niks aan en bloedvergiet zal nooit helemaal ophouden. De mens heeft altijd en over alle eeuwen genomen in oorlog gezeten, het is iets wat in de aard zit. Een paar bomenknuffelaars kunnen dat helaas niet veranderen, het is een utopie. Wel was Khadaffi natuurlijk een lafaard die het volk intimideerde. Nu Navo heeft ingegrepen kan er gewerkt worden aan een democratie, natuurlijk hebben de Westerse landen weer een goede band met de verzet strijders dus ja olie zal altijd in het spel blijven en zijn. Hoe je het ook went of keert
We hebben ze wel, maar die kiezen er zelf voor.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:42 schreef heartz het volgende:
[..]
Had je het net niet over die al die zwervers die je bij occupy zag
Nee ff serieus, wat zeg je nu?
Dat we in Nederland geen daklozen hebben?
Bij de oorzaak komt meestal meer kijken dan alleen 'slechte keuzes'.quote:Op dinsdag 1 november 2011 19:56 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
We hebben ze wel, maar die kiezen er zelf voor.
Dude democratischer dan 95% van alle landen op deze aardbol. Als er geen democratie was dan hadden nu niet diverse partijen tov de PVV komen te staan, want de meeste partijen hebben daar geen zin in. Echter NL WEL een democratie is en dat dat de stem van het volk is moeten ze er nu wel samen uitkomen. Het is me al lang duidelijk dat de occupiers in een utopie blijven zitten en alleen maar naar een droom wereld verlangen dat niet realistisch is. Als je centen wil zul je daar hard voor moeten werken. En als je met minder genoegen neemt kan dat ook in NL.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:33 schreef heartz het volgende:
[..]
Gewerkt worden aan een democratie?
Oooh wacht, je wekt de indruk dat we hier in Nederland wel in een democratie leven
Dude!quote:Op dinsdag 1 november 2011 20:12 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Dude democratischer dan 95% van alle landen op deze aardbol. Als er geen democratie was dan hadden nu niet diverse partijen tov de PVV komen te staan, want de meeste partijen hebben daar geen zin in. Echter NL WEL een democratie is en dat dat de stem van het volk is moeten ze er nu wel samen uitkomen. Het is me al lang duidelijk dat de occupiers in een utopie blijven zitten en alleen maar naar een droom wereld verlangen dat niet realistisch is. Als je centen wil zul je daar hard voor moeten werken. En als je met minder genoegen neemt kan dat ook in NL.
Maar wat denk je daarvan? Tja leven kan soms hard zijn, voor de 1 meer dan de ander, ik geef toe dat dat naar kan zijn.quote:
Ik denk dat nog veel te veel peeps hier in Holland denken dat we in een democratie leven.quote:Op dinsdag 1 november 2011 20:19 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Maar wat denk je daarvan? Tja leven kan soms hard zijn, voor de 1 meer dan de ander, ik geef toe dat dat naar kan zijn.
Vooral in het weekend trekt het een groter (en breder) publiek...quote:AMSTERDAM - De Arabische lente, de exorbitante bonussen, de almacht van de grote bedrijven; geen discussiepunt is taboe tijdens de nachtelijke uurtjes op het Beursplein bij het ingaan van de tweede protestweek van Occupy Amsterdam.
Bij het financiële centrum van Nederland bevinden zich zaterdag rond één uur 's nachts bezorgde burgers van allerlei pluimage. Van oude provo's tot jonge alternatief geklede idealisten en van dakloze Oost-Europeanen tot nieuwsgierig stappubliek.
Ontevredenheid
Het anarchistische samenhorigheidsgevoel in combinatie met de notoire ontevredenheid over de uitwassen van ons financiële systeem zorgen voor eensgezindheid, maar ook doelloosheid.
Want door het nog ontbreken van een duidelijke agenda, mist de Amsterdamse tak van de Occupy-beweging richting, en straalt daarom machteloosheid uit.
Protestmars
Naarmate de nacht vordert, kruipen steeds meer actievoerders de kampeertenten in om weer fit te zijn voor de protestmars de volgende dag. Rond half drie is er dan nog een groep van ongeveer vijftig mensen over. De een speelt op de gitaar en de ander voert nog een politieke discussie.
Rond vier uur 's nachts is de groep geslonken tot ongeveer dertig. Door de centrale ligging trekt het Beursplein ook veel daklozen aan, waarvan er velen amper nog op hun benen kunnen staan. Studenten ontbreken bijna geheel, toeristen en rugzaktoeristen zijn er des te meer.
Amsterdam
De Amerikaanse Bryan Snell voelt zich meer thuis in Amsterdam dan bij de protesten in New York. "Het gaat hier meer om de invulling van je leven, in plaats van de eigen financiële problemen", zegt de 25-jarige uit Louisiana, die al drie jaar op reis is van het geld van zijn overleden vader. "Iedereen doet waar hij zin in heeft, pleit voor de eigen standpunten en maakt er zelfs nog een feestje van."
Op de vraag of de New Yorkse demonstranten niet meer reden tot klagen hebben, antwoordt Snell bevestigend. "In Amerika is amper sociale zekerheid, de armoede is groter dus ook de ontevredenheid. In Amerika zijn de demonstranten uit alle lagen van de bevolking. Dat is hier volgens mij stukken minder."
Week
De bijna 60-jarige Ali Maas uit Roermond vertoeft al een week, samen met haar twee honden, op het terrein. "Er wordt te veel gedronken, geblowd en andere drugs gebruikt. Veel mensen doen niks, verblijven hier alleen", zegt ze om acht uur 's ochtends.
Veel geïnteresseerde voorbijgangers lijken zich dan ook moeilijk te kunnen identificeren met de vele markante figuren die er rondlopen. Hierdoor, en door het ontbreken van een duidelijk doel, lijkt de drempel voor de buitenstaander zich aan te sluiten te groot. En zo is het lastig voor Occupy Amsterdam uit te groeien tot grotere proporties.
http://www.pzc.nl/nieuws/(...)ging-mist-agenda.ece
Ook jammer voor degenen die wel wat doen, ik ben bang dat het toch de minderheid is.quote:Op woensdag 2 november 2011 08:37 schreef Apekoek het volgende:
Kijk dat geeft dus het verkeerde signaal...
De bijna 60-jarige Ali Maas uit Roermond vertoeft al een week, samen met haar twee honden, op het terrein. "Er wordt te veel gedronken, geblowd en andere drugs gebruikt. Veel mensen doen niks, verblijven hier alleen", zegt ze om acht uur 's ochtends.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |