Ja, dat hou ik mezelf ook gewoon voor. Het zal een goede reden hebben. Neemt niet weg dat het balen is, maar het relativeert idd wel een stuk makkelijkerquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:26 schreef Muks het volgende:
Hier ook een miskraam (of watachter mij, en idd wat Coco zegt : je voelt het. Bij ons werd bij 1 heel duidelijk waarom het mis ging, open nekje. (10 weken zwanger) dus moet je het niet alleen relativeren maar doe je het ook makkelijker.
Goed tekenquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:25 schreef Probability het volgende:
Iets een beetje anders: ik heb samenwoonkriebels! Ieh! Het lijkt mij voor het eerst eigenlijk wel heel erg fijn ipv verschrikkelijk. Waar gaat het heen met mij
Ja niet nu hoor, denk pas als ik aan het werk benquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:29 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ja, dat hou ik mezelf ook gewoon voor. Het zal een goede reden hebben. Neemt niet weg dat het balen is, maar het relativeert idd wel een stuk makkelijker
@Prob: samenwonen??Toe maar
![]()
Ik kan hem af en toe achter het behang plakken en trek dan heel dramatisch al zijn foto's van de muur.. Hoe kinderachtigquote:
Martijn en ik woonden binnen een maand of twee samen... You never knowquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:34 schreef Probability het volgende:
[..]
Ja niet nu hoor, denk pas als ik aan het werk ben(Over 8 jaar dus..)
En het is vooral een verschuiving richting het positieve, niet dat ik het meteen zou willen doen
Nee wil ik niet, maar als ik de tendens voortzetquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:36 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Martijn en ik woonden binnen een maand of twee samen... You never know
En damn Prob, jij wilt over 8 jaar pas aan het werk zijn?
Je kan skype krediet kopen, is sowieso handig mocht je hem echt kwijt zijn, kun je daar mee bellen!quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:16 schreef Ewelina het volgende:
Meh. Ik ben mijn telefoon kwijt.Of verloren, of hij ligt nog bij mijn vader (heel klein kansje...)
Omg, vet en koolhydratenquote:Op zondag 23 oktober 2011 14:54 schreef Perruche het volgende:
Net gedaanpasta met roomsaus en champignons, 1 kippeboutje, zure komkommer.
Nee, ik weet namelijk dat jij al heel dun en strak bentquote:Op zondag 23 oktober 2011 15:52 schreef ChipsZak. het volgende:
Hai,ben ik hier eventueel ook welkom?
Ik zit een beetje te klooien met mijn gewicht; mijn gewicht is wel gezond maar ik wil alles wel wat strakker en wat gezonder eten -hoewel het zeker slechter kan-. Alleen ik heb nog een beetje een strijd met mezelf wat betreft discipline en motivatie.
Ahah, ik ben wel slank maar niet zo strakquote:Op zondag 23 oktober 2011 15:53 schreef Probability het volgende:
[..]
Nee, ik weet namelijk dat jij al heel dun en strak bent
Je bent welkom hoorquote:Op zondag 23 oktober 2011 15:55 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ahah, ik ben wel slank maar niet zo strak.
Ik heb nog een halve broccoli in de koelkast want ik had dat gister gegeten,quote:Op zondag 23 oktober 2011 15:56 schreef Probability het volgende:
[..]
Je bent welkom hoorNu moet je nog voor de vorm zeggen dat je vaak broccoli eet!
O en wie je bent en wat je doet en enz enz enz
In voedingsmiddelen is het bekend als E904: glansmiddel. Het wordt toegepast als waxcoating bij vruchten, bonbons en suikergoed.quote:Op zondag 23 oktober 2011 16:04 schreef loveli het volgende:
Schellak is toch iets wat je op tafels smeert en niet eet? Je bent principieel tegen gebruik van dierproducten gok ik? Let erop dat je uit andere bronnen voldoende eiwitten binnenkrijgt. Zeker als je intensief wilt sporten. Welkom enzo. Kokosvet = goed.
Ken het alleen voor gepolitoerde meubelsquote:Op zondag 23 oktober 2011 16:04 schreef Probability het volgende:
[..]
In voedingsmiddelen is het bekend als E904: glansmiddel. Het wordt toegepast als waxcoating bij vruchten, bonbons en suikergoed.
quote:Op zondag 23 oktober 2011 16:04 schreef uniekhoorn het volgende:
Hoi Chipszak
Wat eet je dan op een dag?
Mijn lijstje (buh ben nog steeds vol van gisteren)
O: 150 kwark, 100 vla
T's: appel, peer, paar druiven, roggebrood met kaas
L: cup a soup kerrie, beker melk, 3 boterhammen banaan
T's: blokje choco, mandarijn, klein bakje nibb-it
D: Hele bloemkool met een beetje kaas
T: 3 augurken
Gezienquote:
Terugsturen? Ik ga mee!quote:Op zondag 23 oktober 2011 16:08 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Gezien
Wat zal Edwards zich ook kut voelen...
Heb de foto's gezien Chips, hoe wil je dat strakker krijgen, en waarom
Kan iemand mij terugsturen naar de jaren 60 of zo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |