Dat mondje op die bovenste fotoquote:Op woensdag 26 oktober 2011 20:42 schreef Juud79 het volgende:
Hier ook een frustie meisje hoor. Regelmatig kan ze ergens niet bij, of ze wil draaien (wat nog net niet helemaal lukt) en idd, ook de knietjes eronder zetten zo nu en dan, maar haar armpjes kunnen dat nog niet aan, dus dan valt ze met haar snoetie in t boxkleed.![]()
Ze begint heel hard te gillen en schreeuwen, dus met stemgeluid en volume, huilen doet ze minder snel gelukkig.
Ook hier nog even schaamteloze spam...![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hier gebruik ik een dental speen omdat Jelle de fles ook te snel dronk (en zich bijna bij elke slok verslikte) dit gaat zichtbaar beter, hij moet ook echt wat moeite doen om de melk uit z'n fles te krijgen en het wordt eerst verspreid over het gehemelte dus er zit als het ware een stap tussen voor hij het door kan slikken.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 19:06 schreef Jipster het volgende:
Danic, wat vervelend, snap dat je er toch een knoop van in je maag krijgt. Hoop dat het mee valt, dr ontwikkeling gaat in elk geval goed!
KD, lekker menneke, hij groeit goed! En jij kan zeker goed schatten zeg!
Tankgirl, hoe is het nu met Larissa?
Mignonne..![]()
Laiveneertiekje, was dat de eerste rol van Bart?![]()
Hier is ons mannetje nu zo'n 3240 gram en ik denk 51 cm. Morgenochtend naar het CB terug. Vandaag mijn eerste dag alleen, vriendlief moest weer werken. Het ging lekker vandaag, ik was van te voren best benieuwd hoe het zou zijn de hele dag met je baby![]()
We geven hem nu met de fles bv, om te kijken of ie dan aankomt, omdat ie eerst weer was afgevallen. Hij drinkt het goed weg, met dat johannesbroodpitmeel erbij, sloeg ie de fles binnen 2 min achteroverNu een andere fles, dr Brown, en nu deed ie er net 8 min over
Hij dronk in elk geval zichtbaar rustiger. Misschien probeer ik het nog eens met de Medela, ik weet alleen niet of de aangedikte melk daar uit komt.
Verder heb ik zelf een poging tot clusterkolven gedaan, ik weet niet hoe snel je productie daarop moet reageren en of je dat een paar dagen achter elkaar moet doen.. we zullen zien. Best intensief, om de 10 min kolven.
Hier even een plaatje van mijn 'work-out' mannetje van nu bijna 3 weken oud!
[ afbeelding ]
Ja, de huisarts had het over dat we dat dat het advies van 30 jaar geleden wasquote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:25 schreef Juud79 het volgende:
@tankgirl Volgens mij kan kloppen zo nu en dan, vrij hoog op de rug echt geen kwaad. Kan ze het makkelijker ophoesten. Hoest ze wel goed zelf en als je het voordoet doet ze het dan na? Zo kan je haar ook helpen. En een beetje stomen in een warme badkamer is ook lekker als je benauwd bent. 'Spreekt uit eigen ervaring'
daar had iemand laatst een heel programma voor toch? Daar kun je een hoop mee, ook lengte/gewicht/leeftijd uitrekenen enzoquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:23 schreef Aventura het volgende:
Oh ja- ik gebruik nog de grafiek van borstvoeding.com, maar ik ben sinds een week of 3 gestopt en overgegaan op flesvoeding. Weet iemand nog een fijne grafiek die ik nu kan gaan gebruiken? Die van groeiop vind ik te kleuterig en bovendien wil ik e.e.a. per week zien.
Die WHO statsquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:37 schreef mignonne het volgende:
[..]
daar had iemand laatst een heel programma voor toch? Daar kun je een hoop mee, ook lengte/gewicht/leeftijd uitrekenen enzo
Vanyel weet jij nog hoe dat heet? jij gebruikt het ook geloof ik?
Nee gekkie, ik ben Vanyel!quote:Op donderdag 27 oktober 2011 07:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die WHO stats
Die moet je downloaden, maar behalve dat het op de WHO-site staat weet ik zo niet waar, maar ik ben Vanyel ook niet
Maar darn wat is die uitgebreid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |