Je hebt gelijk, WO1 was de eerste oorlog waarin camouflage grootschalig werd toegepast.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 02:04 schreef yvonne het volgende:
[..]
Uh?
Welnee
http://www.forumeerstewereldoorlog.nl/viewtopic.php?t=10826
Dazzle camouflage
http://www.forumeerstewereldoorlog.nl/viewtopic.php?t=18265
Ja, had met de kunst uit die tijd te maken, daar is het uit ontstaanquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 02:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, WO1 was de eerste oorlog waarin camouflage grootschalig werd toegepast.
Die camouflage van die marineschepen met strepen en blokken om het inschatten van de afstand moeilijk te maken vind ik nog steeds gaat!
Pff dat prikt en dan krijg je al die hars tegen je aan ... totaal onpraktischquote:
Spa is een bron.quote:
Impressionisme?quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 02:13 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, had met de kunst uit die tijd te maken, daar is het uit ontstaan
jah. ben ik een uur lang plaatjes aan het posten, gaan jullie het over misdaad hebbenquote:

quote:Coca-Cola waaraan men een aspirientje heeft toegevoegd, zou een krachtig afrodisiacum zijn. Zo krachtig dat degene die dit consumeert met de eerste de beste naar bed zou willen gaan. Volgens een andere lezing zou de combinatie geen afrodisiacum zijn, maar wordt iemand die het consumeert gek of hyperactief.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
_!
Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |