Suikerwater met een kleurtje drinkenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:10 schreef 2NutZ het volgende:
[ afbeelding ]
Zo. Wie dit gay vind is gay.
Zal het binnenkort eens gaan kijken.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:57 schreef Ron.Jeremy het volgende:
[..]
The Office UK + The Office USA, meer heb je voorlopig niet nodig
Niet haten op Fernandesquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:09 schreef Phantomesse het volgende:
Alle Fernandes is gay, ik had er eennaast gezet maar die heb ik maar weggehaald voor mensen gingen haten
Het originele topic hiervan was dan ook een klacht over Fernandes
Oke, degene die de volgende OP maakt mag die erin meenemenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:10 schreef 2NutZ het volgende:
[ afbeelding ]
Zo. Wie dit gay vind is gay.
DM/PM waar je osso woontquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:11 schreef Phantomesse het volgende:
Ik wil roken (ja, ik rook heel slecht) maar mijn peuken zijn open tankstation is een kwartier voluit fietsen. Wie komt er even met een peukenwaggi langs mijn haus?
Kom halen, ik heb hier genoegquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:13 schreef Posucice het volgende:
Hier in de supermarkt wordt alleen nog maar rode en groene Fernandes verkocht.
Ik wil de gele!
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:11 schreef Phantomesse het volgende:
Ik wil roken (ja, ik rook heel slecht) maar mijn peuken zijn open tankstation is een kwartier voluit fietsen. Wie komt er even met een peukenwaggi langs mijn haus?
Die groenequote:
Inderdaadquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:15 schreef Ron.Jeremy het volgende:
[..]
Dat is echt zo vies heeeeeeeeeeee
Nee man, dit spul is echtquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:15 schreef Ron.Jeremy het volgende:
[..]
Dat is echt zo vies heeeeeeeeeeee
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:11 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Zal het binnenkort eens gaan kijken.
Ik keek net The Haunted maar ik ben een pussy als het om bezeten kinderen en zulks gaat dus ik heb het maar afgezet
Gewoon slikken, daar zijn vrouwen goed in toch??quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:17 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Nee man, dit spul is echthet is alleen ff wennen in het begin en weten of je ze nou door moet slikken of moet kauwen
Als dat dilemma weg is dan
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:17 schreef Juminelle het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Bazensigaretten dit
[..]
Die groene![]()
Juist mooi. Met Paranormal activity ook gedaan en laatst met Grave Encountersquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:18 schreef JackieBrown het volgende:
[..]Ik kan daar ook echt niet tegen. Kijk ik nooit als ik alleen ben.
PM/DM je adres meisje, dan ben ik binnen no time bij jequote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:19 schreef Phantomesse het volgende:
[..]ik wil ook! Ik rook wel gewoon normale Marlboron tho ben niet zo weg van dat menthol alleen als ik keel ontsteking heb.
Ron Jeremy kom je even brengen?Ik woon 20 minuten rijden van Utrecht af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |