 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Had ik in het begin ook erg last vanquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:35 schreef brother52 het volgende:
Stoppen is toch duurder dan ik dacht. Vandaag weer een leuk speeltje gekocht om mezelf te belonen.
Dat belonen heeft me nu al meer gekost dan ik bespaard heb...
 Dat trekt wel bij, al is het misschien na een jaar pas...
 Dat trekt wel bij, al is het misschien na een jaar pas...
											 
			 
			
			
			Ik hoop het eigenlijk niet. Die speeltjes zijn veel te leukquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:10 schreef Thrackan het volgende:
[..]
Had ik in het begin ook erg last vanDat trekt wel bij, al is het misschien na een jaar pas...
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat minder lang slapen trekt wel bij en dan gaat die vermoeidheid ook weer weg.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 11:04 schreef Demon-X het volgende:
Nou ja zo goed voelen, sinds ik gestopt ben slaap ik minder lang en ben vaker moe. En vind het zonde om voor dat groen betaald te hebben en dan maar te laten liggen. Verder vind ik het eigenlijk wel meevallen allemaal, dat stoppen.
 
			 
			
			
			Je mag doen wat je wilt hoor, ik zou je alleen niet aanraden om tabak bij je groente te doen. Puur een optie?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:57 schreef Demon-X het volgende:
*Hops on the bandwagon
Bijna een week gestopt met roken inmiddels (6 dagen) en alweer bijna twee weken geen wiet gerookt. Ligt een vol pakje shag, vloei, aanstekers en een zakje white widow in m'n lade hier maar nog niet aangeraakt
Gister mezelf beloond door een spel van ¤20,- te kopen, merk ook wel dat ik meer snack maar met mijn gewicht is dat niet zo'n groot probleem.
Mag ik hier nou niet meedoen als ik van plan ben om morgen een dikke joint te roken en dan verder niks voor een week (of meer) weer?
 
			 
			
			
			Qua geld wel misschien, maar dat weegt niet op tegen de voordelen voor je gezondheidquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:35 schreef brother52 het volgende:
Stoppen is toch duurder dan ik dacht. Vandaag weer een leuk speeltje gekocht om mezelf te belonen.
Dat belonen heeft me nu al meer gekost dan ik bespaard heb...
 
  
  
  
   gevoel.
  gevoel. 
  Maandag al 4 weken gestopt
 Maandag al 4 weken gestopt  
											 
			 
			
			
			Klopt helemaalquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 12:57 schreef Die_Andere het volgende:
[..]
Qua geld wel misschien, maar dat weegt niet op tegen de voordelen voor je gezondheid
 
 Bij mij was dat na een week of 2 wel over. Ik slaap nu regelmatig dwars door de wekker heen.quote:Slapen gaat hier ook nog steeds minder lekker dan normaal; ik val wel normaal snel in slaap, maar slaap minder diep en ben dus sneller wakker.
Best irritant
Hopelijk trekt dat snel bij.
Zondag alweer 89 wekenquote:Voor de rest heb ik soms al dagen dat ik helemaal niet meer aan het roken denk
Pas als mijn partner thuis komt en ff naar buiten gaat om te roken denk ik er aan, maar helemaal niet met een " ik wil ook
gevoel.
Het apart leggen van geld wat ik anders had opgerookt is wel jammerlijk gefaald trouwens
Maandag al 4 weken gestopt

 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			als ik een sigaretje wasquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:35 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
als ik een sigaretje was
muteerde ik je cellen
bij het laatste kuchje pas
ging je de kanker dokter bellen
- appeltje -
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:06 schreef Thrackan het volgende:
[..]
als ik een sigaretje was
dan moest je me niet meer
vroeger zoog je volop aan me
kan dat niet nog één keer?
ik zorgde dat je naar me terugkwam
je kon niet zonder mij
oh, wat nam je me toch lekker
maar nu is dat voorbij
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Hartstikke goedquote:Op maandag 31 oktober 2011 00:23 schreef Demon-X het volgende:
Toch nog van de jonko af weten te blijven, denk dat ik het maar bewaar voor een sociale gelegenheid. Na bijna 9 jaar roken&blowen, met de laatste 5 bijna elke dag wel een (aantal) jointje(s) is het aardig wennen.
Niet meer bij een nieuwe aflevering van iets eerst eentje draaien.
Zit te denken om een sport oid op te pakken om de verveling tegen te gaan maar ik ben niet graag buiten en heb een belabberde conditie dus zit een beetje vast. Het meest sportieve wat ik doe in de week is naar de supermarkt lopen
Dag 9 zit er iig op.
 
  
  
  
   ) ben gestopt kon ik ineens 3x zo lang doorlopen dan toen ik het van de zomer probeerde met een vriendin.
 ) ben gestopt kon ik ineens 3x zo lang doorlopen dan toen ik het van de zomer probeerde met een vriendin. -momentje.
  -momentje. 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Waarom wil je stoppen dan?quote:Op maandag 31 oktober 2011 06:36 schreef josja het volgende:
Hmm nou ik zou dus stoppen, zo ergens in het vorige deel, maar helaas. Het is nog niet gelukt; waarschijnlijk helpt het ook niet mee dat ik momenteel zonder baan thuis zit en me afgrijselijk zit te vervelen, weinig afleiding heb. En ik kan het nota bene best, want was er bijna een half jaar van af. Maand weer aan het roken en mijn conditie gaat alweer met sprongen achteruit, bah. Op de een of andere manier kan ik de motivatie maar niet vinden, help?
 
			 
			
			
			Omdat ik er geen geld meer voor heb, het eigenlijk smerig vind, mijn haar en huid ontzettend opgeknapt waren toen ik gestopt was, en inmiddels op een leeftijd ben dat ik me toch wel zorgen ga maken over ernstige ziektes en dergelijke. En over hoe lelijk oud je wordt als je rookt, rimpels en zoquote:
 Plus ik ben fanatiek sporter en kan de conditie goed gebruiken.
 Plus ik ben fanatiek sporter en kan de conditie goed gebruiken. 
			 
			
			
			Kom gezellig meedoen met Evy!quote:Op maandag 31 oktober 2011 00:23 schreef Demon-X het volgende:
Toch nog van de jonko af weten te blijven, denk dat ik het maar bewaar voor een sociale gelegenheid. Na bijna 9 jaar roken&blowen, met de laatste 5 bijna elke dag wel een (aantal) jointje(s) is het aardig wennen.
Niet meer bij een nieuwe aflevering van iets eerst eentje draaien.
Zit te denken om een sport oid op te pakken om de verveling tegen te gaan maar ik ben niet graag buiten en heb een belabberde conditie dus zit een beetje vast. Het meest sportieve wat ik doe in de week is naar de supermarkt lopen
Dag 9 zit er iig op.
 
			 
			
			
			Motivatie genoeg zo te zien.quote:Op maandag 31 oktober 2011 09:32 schreef josja het volgende:
[..]
Omdat ik er geen geld meer voor heb, het eigenlijk smerig vind, mijn haar en huid ontzettend opgeknapt waren toen ik gestopt was, en inmiddels op een leeftijd ben dat ik me toch wel zorgen ga maken over ernstige ziektes en dergelijke. En over hoe lelijk oud je wordt als je rookt, rimpels en zoPlus ik ben fanatiek sporter en kan de conditie goed gebruiken.

Die kilo's gaan er vanzelf weer vanaf als je regelmatig sport.quote:De kilo's die ik erbij kreeg de vorige keer vond ik het enige minpunt eigenlijk, en ik ben echt niet gaan snoepen of meer gaan eten.
 
			 
			
			
			Ja, het schema van Evy is ideaal. Alleen de muziek die ze gebruikt is minder.quote:Op maandag 31 oktober 2011 10:00 schreef mazaru het volgende:
[..]
Kom gezellig meedoen met Evy!
Ik heb meer dan 30 jaar gerookt, dus mijn conditie was gegarandeerd nog slechter dan die van jou.
Ik hield helemaal niet van sporten, maar dit is echt heel leuk om te doen.
En het is berekend op mensen die een conditie van 0 hebben.
Hardlopen voor beginners deel 31 - Dieettips en lifestyle opmerkingen
 
			 
			
			
			Nou.. ik trainde al 6 dagen per week, en heb er toen nog een schepje bovenop gegooid, maar dat schoot niet op hoor. Ben ze nu wel weer kwijt trouwens, liefdesverdriet doet wonderenquote:Op maandag 31 oktober 2011 10:28 schreef brother52 het volgende:
[..]
Motivatie genoeg zo te zien.
Ik zie al meer redenen staan dan ik nodig had.
[..]
Die kilo's gaan er vanzelf weer vanaf als je regelmatig sport.


| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |