Het is een dual setup zoals de vorige servers, dat willen zeggen zowel een survival als een creative world.quote:
je zit toch in een joint chat, dan verschilt het niet zoveel van mensen die ergens op een afstandje van de rest gaan bouwen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:17 schreef drumstickNL het volgende:
Waarmee je de community opbreekt.
Dan is het goed!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:18 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
je zit toch in een joint chat, dan verschilt het niet zoveel van mensen die ergens op een afstandje van de rest gaan bouwen.
Niet duidelijk voor mijn simpele ziel!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:24 schreef dnbrainwash het volgende:
[..]
Dat was zoiezo eerst ook al het geval.
waar ik nooit op zatquote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:24 schreef dnbrainwash het volgende:
[..]
Dat was zoiezo eerst ook al het geval.
Veel plezier in de trein man. Niet fappen in het openbaar he?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:45 schreef gogosweden het volgende:
ik peer m weer jonges. 1 500 km met de trein nu.
Misschien tot vanavond anders tot morgen..
dankjewel..quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:46 schreef TJV het volgende:
[..]
Veel plezier in de trein man. Niet fappen in het openbaar he?
Je hebt een laagste punt? Dat is wel mooiquote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:59 schreef Timwonnacott het volgende:
Ongeveer vanaf Y32 tot aan bedrock kan je gold/diamond/redstone vinden.
YES AL SINDS VRIJDAG VAKANTIE!!!111!!!honderdelf!!!!quote:
YOU MOTHER OF TITCOCK!!!!!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:14 schreef JaimyLee het volgende:
[..]
YES AL SINDS VRIJDAG VAKANTIE!!!111!!!honderdelf!!!!
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:58 schreef SosuaCafe het volgende:
Gewoon nieuwe creative en survival. Weg met ouwe zooi. Is lastig nieuw leven in te blazen.
Gebruik wheat om ze te lokken tussen de fences. Dan Probeer je 2 van dezelfde dieren te vinden, je doet rechtermuisknop op allebei de dieren en ze gaan dan naar elkaar toe en beginnen te "paren".quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:01 schreef Tonkey het volgende:
Nu moet ik nog uitvinden hoe je kippen/andere dieren kan houden. Ik krijg ze niet eens tussen de hekkenEr zijn ook al zo weinig dieren..
Dat wheat werkte bij mij niet, is dat niet pas vanaf een bepaalde versie ofzo? Ik heb zelf 1.8.1..quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:02 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Gebruik wheat om ze te lokken tussen de fences. Dan Probeer je 2 van dezelfde dieren te vinden, je doet rechtermuisknop op allebei de dieren en ze gaan dan naar elkaar toe en beginnen te "paren".
Ze moeten wel best dicht bij elkaar staan.
Hmm, Breeding zit er sinds 1.9 dacht ik..quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:09 schreef Tonkey het volgende:
[..]
Dat wheat werkte bij mij niet, is dat niet pas vanaf een bepaalde versie ofzo? Ik heb zelf 1.8.1..
Overigens is zelf eieren neerleggen al mislukt, telkens gooi ik ze kapot..
Werkt een deur ook met een hek trouwens? Aders ga ik een dubbel hek gebruiken om geen dieren te laten ontsnappen
Kippen leggen eieren, ook goed toch?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:12 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Hmm, Breeding zit er sinds 1.9 dacht ik..
Chickens kun je trouwens niet breeden.
Deuren zouden moeten werken met hekken ja.
Jawel hoor.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:12 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Chickens kun je trouwens niet breeden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In the coolest little capital of the world
Stripminen is dan ook ineffectief. Zoek gewoon een grottenstelsel/ravijn, dan gaat het 10x zo snel.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:54 schreef Tonkey het volgende:
Ik kom niet veel verder met materialen dan ijzer
Hoe diep zit de rest van het spul?
[ afbeelding ]
dat wou ik ook net zeggenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |