quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:06 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je kan beter gewoon een plaatje van een witte vlag plaatsen, dat is nog subtieler dan deze bocht. Het moet vervelend voor je zijn om zo hard op je plaats gewezen te worden; wen er maar aan. Met een dermate beperkte verstandelijke ontwikkeling zul je nooit een overwinning boeken, ik adviseer je per direct jouw eigen zelfmoord te initiėren.
Ja, die kwam erg hard aan, ik voel de pijn al aankomen...quote:Het moet vervelend voor je zijn om zo hard op je plaats gewezen te worden; wen er maar aan.
Zozo, knap van je dat je me kan analyseren zonder dat je me werkelijk kent, ben je helderziende ofso?quote:Met een dermate beperkte verstandelijke ontwikkeling zul je nooit een overwinning boeken, ik adviseer je per direct jouw eigen zelfmoord te initiėren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |