Dat is altijd prettig.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 11:41 schreef JortK het volgende:
BAM! Link naar me site op een grote beurs site!![]()
Zeker prettig, niet alleen voor het korte termijn traffic maar ook nog als backlinkquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 11:46 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Dat is altijd prettig.![]()
Ben zelf momenteel bezig om onze nieuwe layout te introduceren bij de leden/bezoekers, testpanel was enthousiast over het nieuwe jasje, maar toch blijft het altijd spannend om te kijken hoe de rest erop reageert natuurlijk.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:25 schreef HalvinCarris het volgende:
Gasten ga eens ontopic. Dit heeft niks met Adsense te maken.
Ben het met je eens hoor maar als die jankzakken hier op Fok! (yes.. i said it) niet zo moeilijk deden en ons gewoon een slowchat webmaster topic hadden gegevenquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 06:54 schreef HalvinCarris het volgende:
[..]
Klopt. Maar jij komt gewoon met HTML/CSS vragen.
Er is een verschil tussen een simpele korte vraag en een discussie.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 12:27 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
[..]
Ben het met je eens hoor maar als die jankzakken hier op Fok! (yes.. i said it) niet zo moeilijk deden en ons gewoon een slowchat webmaster topic hadden gegeven
Heb me aangemeld nadat Razor de link plaatste. Viel me vandaag opeens op dat er Real-time aan de linkerkant.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 12:51 schreef Pizzalucht het volgende:
Ik wil ook realtimeHoelang duurde het voordat je toegang kreeg?
Denk dat ik binnenkort maar eens even bij je aanklopt.quote:Heb voor androidgemist.nl zojuist Varnish voor Apache gezet, hierdoor heb ik naast PHP APC(caching) ook nog een caching server voor de webserver.
Noem het overkill maar de site gebruikt veel externe bestanden, waardoor veel bezoeken de site makkelijk kunnen plat leggen.
Prepared for the future, zullen we het maar noemen.
Oh je krijgt niet eens een mailtje? Maar even in de gaten houden dan.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:05 schreef ursel het volgende:
[..]
Heb me aangemeld nadat Razor de link plaatste. Viel me vandaag opeens op dat er Real-time aan de linkerkant.
[..]
Denk dat ik binnenkort maar eens even bij je aanklopt.![]()
Nope, niet gezien in ieder geval.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:38 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Oh je krijgt niet eens een mailtje? Maar even in de gaten houden dan.
Zie PM verderquote:En waarom zou je bij me aankloppen?
Vastquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:18 schreef Razor21 het volgende:
Hartelijk dank voor uw bezwaarschrift. We zijn blij met de extra gegevens
die u ons heeft verstrekt en met uw interesse in het AdSense-programma in
het algemeen. Helaas hebben onze specialisten na zorgvuldig nieuw
onderzoek van uw accountgegevens en uw feedback moeten vaststellen dat we
de toegang tot uw AdSense-account niet kunnen herstellen.
Hij wel. Alleen als het één keer mis gaat komt niemand meer op zn site.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 16:30 schreef Pizzalucht het volgende:
Razor, je kunt geen dingen gaan posten waarvan je nog niet weet of ze waar zijn...
Ach van de Heineken ontvoering wist ik wel zeker wat de uitspraak zal zijn. Dus dat kun je gewoon posten. Vorige keer had ik het ook goed met de finale van Hollands Got Talent. Sommige zaken liggen zo voor de hand....quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 16:30 schreef Pizzalucht het volgende:
Razor, je kunt geen dingen gaan posten waarvan je nog niet weet of ze waar zijn...
Maar een keer gaat het natuurlijk foutquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 16:33 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ach van de Heineken ontvoering wist ik wel zeker wat de uitspraak zal zijn. Dus dat kun je gewoon posten. Vorige keer had ik het ook goed met de finale van Hollands Got Talent. Sommige zaken liggen zo voor de hand....
Uitslag van de Televizier uitreiking heb ik nu ook al online gezet let op mijn laatste twee zinnen. Hiermee heb ik het wel voor elkaar dat ik nu al goed indexeer in Google. Vanavond heb ik pas laat weer de beschikking over internet (tegen het einde van de show) dan kan ik nog snel de namen aanpassen indien onjuist.
Ben trouwens onderweg richting Almelo a.s. zondag zal ik weer wat actiever zijn. Succes iedereen dit weekend met jullie Adsense.
En dan is het een mooi leer momentquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 20:40 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Maar een keer gaat het natuurlijk fout
quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 20:58 schreef themole het volgende:
@Razor: Het sinterklaasjournaal klopt al niet.
Edit: en de televizierster vrouw ook niet.
Edit2: en the voice ook niet, daar ga je.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |