Ehm ... er is al gedagvaardquote:Op woensdag 19 oktober 2011 01:08 schreef swollywood het volgende:
Als je 200% zeker bent dat er alleen nog die 121.50 openstaat, dan zou ik die als de donder betalen, dan is er geen hoofdsom meer en de kans dat ze gaan procederen voor alleen de incassokosten is nihil.
Ik vrees dat ze dat niet meer doen. De deurwaarder zal immers gewoon betaald willen hebben, die kosten nemen ze echt niet op het zere been.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 01:11 schreef swollywood het volgende:
Ik bedoel dat ze dan waarschijnlijk de dagvaarding intrekken, r_one.
Waar wil je nu precies een specificatie van (voordat je gaat betalen): van die ¤ 121,50, van de hoofdsom ad ¤ 237,22 of van salaris en dagvaardingskosten (resp. ¤ 30 en ¤ 97,81)?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 01:24 schreef Miss.Mary het volgende:
het bedrag van 121.50 moet ik betalen dat weet ik, maar ik wil eerst weten wat en hoe voordat ik betaal, want ze vragen salaris en buitengerechtelijke kosten, moet ik die ook gewoon betalen?
Nou, ik zou echt als de sodemieter die 121,50 overmaken, die ben je hoe dan ook verschuldigd, waarom wachten op wat en hoe daaromtrent?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 01:24 schreef Miss.Mary het volgende:
het bedrag van 121.50 moet ik betalen dat weet ik, maar ik wil eerst weten wat en hoe voordat ik betaal, want ze vragen salaris en buitengerechtelijke kosten, moet ik die ook gewoon betalen?
Bedraagt de hoofdsom werkelijk maar 121,5 of heb je meer over het hoofd gezien? Het lijkt me namelijk niet dat de hoofdsom is opgebouwd uit/over 2 termijnen, want dan zou je aan een bedrag van 243 + kosten zitten. Dat is dit niet, dus ik heb niet de indruk dat ze je dagvaarden voor 2 volledige termijnen. Is het misschien zo dat je vaker niet of slecht hebt betaald en een deel van je betaling die volgens jouw dubbel is is ingezet voor de openstaande aanmanings- of herinneringskosten?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 01:52 schreef Miss.Mary het volgende:
mij lijkt het als de hoofdsom ( ¤ 237,22 ) niet klopt, dan klopt de incassokosten ook niet, toch?,
want volgens voorwerk II moet ik dan ¤ 44.03 incl btw moeten betalen voor ¤ 121.50 want de incassokosten gaan op voor de hoofdsom alleen en niet voor de andere bedragen zoals buitengerechtelijkkosten + salaris? of begrijp het ik verkeerd?
Als jij ons kunt vertellen welk bedrag aan incassokosten in rekening is gebracht, kunnen wij je vertellen of dit kan kloppen of niet.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 01:52 schreef Miss.Mary het volgende:
mij lijkt het als de hoofdsom ( ¤ 237,22 ) niet klopt, dan klopt de incassokosten ook niet, toch?,
Niet duidelijk dit.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 03:01 schreef Miss.Mary het volgende:
incassobureau heeft er bij geteld ¤ 55 eigen risico [betaald], 16 april krijg ik giro om weer te betalen samen met de premie van mei en ¤ 121.50 [dit is aanvullende verzekering], hier is het mis gegaan voor mij, dat bedrag heb ik niet betaald, want alles bij elkaar moest ik ¤ 324.35 betalen en toen had ik het geld niet voor.
de zorgverzekering zegt ook dat ik de maand augustus verschuldigd ben, heb zelfs per abuis twee maanden premie betaald, dus twee keer ¤ 106.35 = 212.70, ze hadden het kunnen verrekenen toch?
Op basis van de informatie hier en bij Radar zou ik niet in zien wat er fout zit en waarom jij niet zou hoeven betalen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 03:49 schreef Miss.Mary het volgende:
mensen ik weet dat ik moet betalen, ik zeg ook niet dat ik NIET wil betalen, mijn vraag was voornamelijk, en misschien heb ik de vraag niet goed gesteld, of ik de buitengerechtelijke incassokosten en de voor het uit handen geven bedrag ook moet betalen, ik had ergens gelezen dat het opsomen van het uit handen geven bedrag niet mag bijgeteld worden in de hoofdsom, zit ik verkeerd?
Ga morgen bellen met de deurwaarder of een regeling kan treffen.
ik ga nu wat slapen, heb hoofdpijn en ben moe... in ieder geval bedank voor de moeite.
in ieder geval dit een lang verhaal die begon in oktober vorig jaar.
Niks advocaat.het is een simpele civiele zaak,kan de TS zelf ook afhandelen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 00:55 schreef Doodloper het volgende:
Je hebt nooit herinneringen gehad?
Tevens; een advocaat voor dit
quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:57 schreef Miss.Mary het volgende:
Voor degene die geintereseerd is/zijn, begin februari heb ik de uitspraak van de rechter gekregen en ben ik in het gelijk gesteld, heb uiteindelijk alles zelfs geregeld, want waar ik ook om hulp gevraagd heb, krijg ik te horen dat ik het bedrag gewoon moest betalen, ik was er zeker van dat het bedrag niet klopte en dat heb ik zo goed en zo kwaad als ik kon tegen de rechter gezegd, uiteraard met al mijn bewijsstukken erbij.
Wat heeft dit gelijk jou nu eigenlijk gekost?quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:57 schreef Miss.Mary het volgende:
Voor degene die geintereseerd is/zijn, begin februari heb ik de uitspraak van de rechter gekregen en ben ik in het gelijk gesteld
Dit.quote:Op woensdag 29 februari 2012 21:26 schreef Fer het volgende:
Toch knap, TS kon hier niet duidelijk uitleggen waarom er niet betaald hoeft te worden. Maar de rechter begreep het gelukkig wel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |