JAAAH!! Nog een positieve test!quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 15:50 schreef Marjolijntje het volgende:
Jongens! Help! Ik deed net een ovutestje, knalpositief.. En een zwangerschapstestje, met 2 minuten, positief! Foto staat nog mn telefoon.. Volgt zo! Ik zit te trillen, niet normaal!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mama van F. (2012) en M. (2016)
quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 16:27 schreef Marjolijntje het volgende:
Dankjulliewel!
In de bijsluiter staat dat ik nu langs de huisarts moet, maar moet ik dan maandag gelijk al bellen?
Bloedverlies was minimaal, ook vandaag niet meer gezien. Wel nog een beetje bruinverlies en een buik die aanvoelt alsof ik hartstikke ongesteld ben. Wat is dit spannend zeg!
Hier een foto, van mn telefoon afhalen zonder dat ze op twitter komen kreeg ik niet voor elkaardus maar even een nieuwe gemaakt met de digi cam. Die streepjes zijn niet te missen volgens mij
Superduidelijk!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb de huisarts nog niet gebeld. Bellen moet bij voorkeur tussen 8 en 9 uur 's ochtends en dan ben ik of onderweg, of op het werk. Niet echt ideaal. En vandaag heb ik er eerlijk gezegd niet aan gedacht
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ik gun het je echt heeel erg!!!quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 20:55 schreef clauwheee het volgende:
Labellootje en andere meiden, dat begrijp ik echt wel hoor,
quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 23:27 schreef Kolonia het volgende:
Van harte alle nieuwe zwangeren!![]()
![]()
![]()
En dikkevoor alle dames die het even moeilijk hebben met al dat goede nieuws.
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |