quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:21 schreef Twisted_Logic het volgende:
Hoe heet dat dance nummer wat de hele tijd als eerste wordt gedraaid bij die tune voor die actie van het Amsterdam Dance Event? Ben telkens te laat om SoundHound erbij te pakken.
Metallica - Nothing else mattersquote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:14 schreef minthy het volgende:
[..]
Brabant van Guus bedenk ik me net, kan er zo niet meer verzinnen
Money is inderdaad heel vreemd, maar dat geeft het weer iets speciaalsquote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:25 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Metallica - Nothing else matters
Die is in 6/8
En Money van Pink Floyd is in 7/4Ook lekker vaag
Ja lekker tegendraads ook voelt het als je dat nummer wil spelen op (bas)gitaarquote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:37 schreef Againzender het volgende:
[..]
Money is inderdaad heel vreemd, maar dat geeft het weer iets speciaals
En voor driekwartsmaten kan je altijd bij Andre Rieu terecht
met zn kut muziekquote:
twitter:gerardekdom twitterde op donderdag 20-10-2011 om 16:16:20Net gehoord op het nieuws: "er zijn bewegende beelden van een dode Kaddafi"... #huh reageer retweet
quote:
En toch blijven luisteren hè.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:52 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Het is en blijft ook echt mongooltjesradio wat C&S maken
Valt ie in de doelgroep wssquote:
Inmiddels niet meerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |