Zal Pelé geweest zijn met een omhaal?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:06 schreef tong80 het volgende:
Wie scoorde de winnende treffer in de film Escape to Victory en op welke manier ?
Je bent snel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zal Pelé geweest zijn met een omhaal?
Was het goed? Kan me die waardeloze film niet zo goed meer herinnerenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:10 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je bent snel.
Het grappige was dat Stallone de doelman was en met de bal liep te stuiteren alsof ie aan het basketballen was
Halvar Thoresen, John Wark ik vergeet een paar namen.quote:
Ruch Chorzow?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 13:43 schreef Tarado het volgende:
Vraagje dan maar:
Hij was onlangs weer even op tv ivm play-offs loting Euro 2012
Zbigniew Boniek![]()
Voor welke Poolse club speelde hij voor hij naar Juventus ging?
WTF.quote:Carew heeft een tatoeage in zijn nek met de tekst: Ma Vie, Mes Régles. Doordat het accent verkeerd staat (Régles in plaats van Rčgles), staat er nu vertaald Mijn leven, mijn menstruaties in plaats van het bedoelde Mijn leven, mijn regels.
Hoezo domme voetballer?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 14:56 schreef Lange_Lans het volgende:
Even op de wiki gekeken om dat te checken. Ik was vrij zeker van mezelf namelijk. Zie dat ik geen gelijk had, maar kwam wel dit tegen.
[..]
WTF.![]()
![]()
Even in Parijs door de Banlieue lopen met je übercoole nieuwe tattoo.quote:
Valerengen?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 14:15 schreef vincerusso het volgende:
Waar begon John Carew zijn voetballoopbaan ?
Erwin van Bergen Henegouwenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:32 schreef tong80 het volgende:
Noem zo veel mogelijk voetballers met een dubbele achternaam
Ik begin met Milan Berck Belenkamp.
Ik denk het wel, maar goed we kunnen oneindig doorgaan want het is in Brazilië gebruik om de achternaam van de moeder voor de achternaam van de vader te zetten maw alle Brazilianen hebben een dubbele achternaam, zullen wel meer landen zijn die dat ook doenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:15 schreef Hallojo het volgende:
Ronaldo Luis Nazario de Lima
Dat zijn er zelfs 3! Of is Luis zijn tweede voornaam?
...of je leest even de laatste post, Tong.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:20 schreef tong80 het volgende:
Nengt Schmit Hansen
Johnny Oude Wesseling
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |