Wel eens een Spanjaard zien schaatsenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:23 schreef remlof het volgende:
[..]
En het betekent ook dat onze cultuur nauw met die van hen verwant is.
Que?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij moet gewoon kappen met trollen, je loopt hier het tegenovergestelde te verkondigen van wat je in POL al jaren roept
Dat is nog steeds overvol. Ik Frankrijk is er geen ABP maar staan de pensioenen van ambtenaren gewoon op de balans van de overheid.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:21 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Overvol ?!... ze halen de dekkingsgraad van 105 % nog niet eens.
Logisch toch? Ze hebben het kaartenhuis namelijk VOOR HENZELF zeer goed ingericht! Riant salaris, weinig werk(dagen), goede voorwaarden, etc. etc.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:13 schreef Basp1 het volgende:
Nou zien we dat 1 gezamelijke munt niet werk, waarschijnlijk nooit gaat werken, maar toch willen ze blijven doorbouwen aan het totaal instabiele kaartenhuis wat ze gecreerd hebben.
De Mongolen, die hebben Oost-Europa ook een tijdje bezet.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:23 schreef remlof het volgende:
[..]
En het betekent ook dat onze cultuur nauw met die van hen verwant is.
Exact, en om te zorgen dat die pensioenen betaalbaar blijven kunnen we best onze eigen pensioenpotjes aanbreken!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat is nog steeds overvol. Ik Frankrijk is er geen ABP maar staan de pensioenen van ambtenaren gewoon op de balans van de overheid.
Ja schulden hebben is 1 ding, assets er tegen over kunnen zetten een tweede (oa corporaties en hun huizen...).quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:21 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik weet dat Italianen ongeveer de laagste schuld per persoon hebben in de EU en Nederlanders de hoogste.
En waar ik wil dat de Europese integratie stopt? Bij een Europese superstaat, eentje die opgewassen is tegen Amerika en China. Als we dat niet doen zijn we binnen 50 jaar een Chinese kolonie, ze zijn nu al Griekenland aan het opkopen stukje bij beetje.
Maar jij vindt natuurlijk dat Nederlanders meer gemeen hebben met Chinezen dan met Grieken of Italianen?
Natuurlijk. Griekse ambtenaren hebben net zoveel recht op een pensioen als Nederlandse ambtenaren.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:27 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Exact, en om te zorgen dat die pensioenen betaalbaar blijven kunnen we best onze eigen pensioenpotjes aanbreken!
Ik zeg net dat de Italianen de laagste schulden per persoon van de EU hebben en jij zegt dat ze alles verbrassenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:27 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Ja schulden hebben is 1 ding, assets er tegen over kunnen zetten een tweede (oa corporaties en hun huizen...).
De italianen hebben geen pensioenfonds. Niets nada. Dat moet allemaal nog gefinancierd worden. Alles. Daar gaan wij dus via het ESM aan mee betalen. Omdat die italianen alles verbrassen aan pasta en vino, en men dat hier anders heeft aangepakt. En dit is maar een van de vele mogelijke financiële problemen, waaruit je toch zo onderhand zou op moeten maken dat de landen in de EU wezenlijk te veel van elkaar verschillen om er een "superstaat" van te kunnen maken.
Daarnaast is het lineair doortrekken van ontwikkelingen van bijv China niet gepast. Wat of waar China is over 50 jaar is nog steeds maar de vraag. En als we een vuist moeten maken tegen China zal het via het leger moeten gaan. Nou... De enige hier in de buurt die iets kan is de UK, en anders moeten we tegen die tijd maar hopen op Rusland. Maar goed, dit is erg koffiedik kijken.
Wat ik mij ook kan voorstellen is een soort van "solidariteitstaks" die meteen op het salaris wordt ingehouden, dat bestaat ook al sinds jaren in Duitsland om het zwakkere Oost-Duitsland erboven op te helpen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:27 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Natuurlijk. Griekse ambtenaren hebben net zoveel recht op een pensioen als Nederlandse ambtenaren.
We zijn allen immers Europeanen.
Dzjengis Khan draait zich om in z'n grafquote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De Mongolen, die hebben Oost-Europa ook een tijdje bezet.
Tijd voor Mongolie in de EU.
Ja en dat is juist het probleem wat veel zuidelijke landen als de vergrijzing daar toe slaat ook nog eens gaan krijgen dus omdat wij hier altijd gespaard hebben, redelijk begrotings discipline hebben gehad mogen we vanwege het falen van onze eu leiders om het verdrag van maastricht na te leven ook nog eens extra gaan bloeden.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat is nog steeds overvol. Ik Frankrijk is er geen ABP maar staan de pensioenen van ambtenaren gewoon op de balans van de overheid.
Nouja, laat je hier niet verblinden door boekhoudige truukjes, er is nogal een verschil tussen lage schulden hebben met ongefinancieerde toekomstige verplichtingen en hoge schulden hebben met gefinancieerde toekomstige verplichtingen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik zeg net dat de Italianen de laagste schulden per persoon van de EU hebben en jij zegt dat ze alles verbrassen
Is het hier goedkoop dan. ?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:32 schreef remlof het volgende:
Nederlanderse burgers zijn trouwens de grootste leners van Europa, wat dat betreft lijken wij van alle EU-landen nog het meest op Amerikanen.
Als er één Europees volk op de pof leeft zijn het wel de Nederlanders.
Er zal nooit een Europese Unie zijn waarin niet zowel Duitsland als Frankrijk zitten.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:32 schreef Jian het volgende:
De Noord-Europese Unie ik zie 'm reeds gloren
Daarbij is de Nederlandse overheid de grootste schuldige, met hun fiscale stelsel wat het maken van schulden stimuleert.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:32 schreef remlof het volgende:
Nederlanderse burgers zijn trouwens de grootste leners van Europa, wat dat betreft lijken wij van alle EU-landen nog het meest op Amerikanen.
Als er één Europees volk op de pof leeft zijn het wel de Nederlanders.
Je valt uit je rol ....quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nouja, laat je hier niet verblinden door boekhoudige truukjes, er is nogal een verschil tussen lage schulden hebben met ongefinancieerde toekomstige verplichtingen en hoge schulden hebben met gefinancieerde toekomstige verplichtingen.
Inderdaad. Daar moeten we snel vanaf anders moeten we straks zelf aankloppen bij het ESM.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:33 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Daarbij is de Nederlandse overheid de grootste schuldige, met hun fiscale stelsel wat het maken van schulden stimuleert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |