dat is het enige dat ik ook hoop, dat ze het iig gaan proberen.... zoals ze afgelopen weekend gingen vechten toen ze nog maar met 10 man stonden....quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:48 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik hoop dat jullie alles geven.
Vooral omdat jullie dan dit weekend uitgeput zijn als jullie tegen ons moeten.
vind het best leuk en interessant.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:47 schreef rival het volgende:
[..]
succes, have fun maak er wat van enzo
Ik denk voor het eerst sinds tijden idd dat het wel weer een beetje spannend kan worden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:49 schreef rival het volgende:
[..]
dat is het enige dat ik ook hoop, dat ze het iig gaan proberen.... zoals ze afgelopen weekend gingen vechten toen ze nog maar met 10 man stonden....
Ik denk dat we eindelijk weer een echte klassieker gaan zien eigenlijk
Waarom volg je een EHBO-cursus eigenlijk?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:50 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
vind het best leuk en interessant.
Alleen beetje jammer dat ik elke keer een stap naar voren moet doen als de lerares vraagt wie het het eerste wil proberen. Als ik me niet steeds aanbiedt, komt niemand uit zichzelf.
dat wilde ik al heel lang, maar t kwam er steeds niet van.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:51 schreef Kluts het volgende:
[..]
Waarom volg je een EHBO-cursus eigenlijk?
Goed! Net lekker op vakantie geweest en zoquote:
Zou ik ook wel willen inderdaad, gewoon zodat je in noodgevallen weet wat je moet doenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:54 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat wilde ik al heel lang, maar t kwam er steeds niet van.
Nu moest mn moeder afgelopen zomer de buurman reanimeren die een hartaanval kreeg in de tuin en vond ik het echt tijd...
En toen bleek ook nog dat mn verzekering het vergoeddus dat was mooi meegenomen (volgend jaar ws niet meer, dus moest t ook echt nu)
Ah, dat is wel begrijpelijk idd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:54 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat wilde ik al heel lang, maar t kwam er steeds niet van.
Nu moest mn moeder afgelopen zomer de buurman reanimeren die een hartaanval kreeg in de tuin en vond ik het echt tijd...
En toen bleek ook nog dat mn verzekering het vergoedtdus dat was mooi meegenomen (volgend jaar ws niet meer, dus moest t ook echt nu)
Het gevaar schuilt 'm er wel in dat sommige mensen met zo'n diploma ook denken half arts te zijn, terwijl je met een beetje gezond verstand ook wel ongeveer weet wat je moet doen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:55 schreef Ripley het volgende:
[..]
Zou ik ook wel willen inderdaad, gewoon zodat je in noodgevallen weet wat je moet doen
o leuk! (allebei)quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:55 schreef Ripley het volgende:
[..]
Goed! Net lekker op vakantie geweest en zoEn ik mag vrijdag voor het eerst naar het televizierring gala
dat geldt voor verbinden enzo wel, maar hartmassage en mond op mond beademing moet je wel goed doen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:56 schreef Kluts het volgende:
[..]
Het gevaar schuilt 'm er wel in dat sommige mensen met zo'n diploma ook denken half arts te zijn, terwijl je met een beetje gezond verstand ook wel ongeveer weet wat je moet doen.
Ik bedoel meer in noodsituaties. Als je kan reanimeren tot er hulp komt is dat fijn, dat is ook wel goed. Maar je moet gewoon in noodsituaties altijd hulp inschakelen in plaats van zelf aanklooien.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat geldt voor verbinden enzo wel, maar hartmassage en mond op mond beademing moet je wel goed doen.
Ik vind het alleen niet prettig dat ik omstanders dan moet gaan vertellen wat ze moeten doen. Dat is voor een deel automatisme als je in zon situatie zit ws, maar ik vind het toch lastig om te doen denk ik.
'meneer kunt u bellen en zeggen bla bla....' niet helemaal iets voor mij, maar rustig blijven in ernstige situaties kan ik wel.
zo las ik het ook echt niet hoor. Ik stoort me ook aan de betweterige manier waarop mensen soms kunnen communiceren in dat soort situaties.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:04 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik bedoel meer in noodsituaties. Als je kan reanimeren tot er hulp komt is dat fijn, dat is ook wel goed. Maar je moet gewoon in noodsituaties altijd hulp inschakelen in plaats van zelf aanklooien.
Met wat gezond verstand kom je ook een heel eind.
Omstanders vertellen wat ze moeten doen? Reken er maar niet op dat een van de ramptoeristen je te hulp schiet, dat heb ik vaak zat gezien. Erg eigenlijk.
Heb er niets op tegen hoor, begrijp me niet verkeerd.
Ik kan me nog wel herinneren dat ik een paar jaar terug met een vriendin en haar broertje tijdens een stadsfestival in Apeldoorn liep, gaat haar broertje ineens onderuit, viel flauw. Er stonden denk ik wel 100 mensen omheen, ik die jongen op zijn zij gelegd (anders kan je volgens mij stikken in je tong geloof ik), wat zachts onder zijn hoofd, en een andere vriend eropuit gestuurd om wat te drinken te halen voor als hij weer bij kwam. Flauwvallen komt vaak door warmte/vocht-suikertekort geloof ik.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:09 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
zo las ik het ook echt niet hoor. Ik stoort me ook aan de betweterige manier waarop mensen soms kunnen communiceren in dat soort situaties.
Je leert dat je iemand persoonlijk aan moet spreken, niet: wie wil me helpen, maar iemand aanwijzen die je zegt: meneer, kunt u me helpen. Dat zou wel kunnen werken.
Maar je ziet al dat niemand zich vrijwillig aanbiedt in de les, dat is alleen al een mooi voorbeeld als je vrijwilligers vraagt...
snap ik. Ik ben zelf helemaal niet zo dat ik ga staan kijken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:14 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik kan me nog wel herinneren dat ik een paar jaar terug met een vriendin en haar broertje tijdens een stadsfestival in Apeldoorn liep, gaat haar broertje ineens onderuit, viel flauw. Er stonden denk ik wel 100 mensen omheen, ik die jongen op zijn zij gelegd (anders kan je volgens mij stikken in je tong geloof ik), wat zachts onder zijn hoofd, en een andere vriend eropuit gestuurd om wat te drinken te halen voor als hij weer bij kwam. Flauwvallen komt vaak door warmte/vocht-suikertekort geloof ik.
Pas toen hij bijkwam zij een van de omstanders "hij is weer wakker!". Waarop ik hem vertelde "ontzettende ramptoerist dat je er bent, als je nou even een handje had toegestoken in plaats van te lopen gapen!" . Ik was echt kwaad.
Idd, vooral omdat ik het zelf ook niet tof zou vinden als ik daar zou liggen en anderen vanuit sensatie-oogpunt staan te kijken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:18 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
snap ik. Ik ben zelf helemaal niet zo dat ik ga staan kijken.
Als ik niet kan helpen loop ik eerder weg.
Ik vind het wel interessant, hoor ook veel dingen die ik niet wist.
Zag ik een keer op het journaal, was een gebouw in gestort, zo'n gast die het had gezien "ja, ik heb het natuurlijk gelijk getwitterd!". Daarna pas 112 gebeld.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:41 schreef Godtje het volgende:
Ik film het meestal. Iemand moet het doen anders is er niks te zien op dumpert
Goeie gastquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:43 schreef Kluts het volgende:
[..]
Zag ik een keer op het journaal, was een gebouw in gestort, zo'n gast die het had gezien "ja, ik heb het natuurlijk gelijk getwitterd!". Daarna pas 112 gebeld.
Uiteraard. Die knalt het geperste werk meteen op www.ratemydoodie.com...quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:47 schreef Godtje het volgende:
Een pers fotograaf zou trouwens hetzelfde doen.
Mooi zo!quote:
Goed hoor! Ik zie je alleen af en toe wat posten in LIF dus ik vroeg me af hoe het ermee stond.quote:
http://www.whyilovethisbook.com/quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:27 schreef Cue_ het volgende:
Godt, wat was die boekenreview site ook alweer?
ik post niet alleen daar, zoals je ziet.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:30 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Goed hoor! Ik zie je alleen af en toe wat posten in LIF dus ik vroeg me af hoe het ermee stond.
Jij ook hierquote:
Zoquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:06 schreef 100% Tukker het volgende:
Uiteraard. Het is mijn internetavond.
Goeie(avond, middag, ochtend, door halen wat niet van toepassing is)quote:
quote:
Damnquote:
Ik ben ziek tijnquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:19 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Damnwaar haal je de tijd vandaan?
Beterschapquote:
En wat doen ze daar dan?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:24 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Ik heb niks anders te doen.Al m'n matties hangen in een garagebox ergens in Enschede Zuid...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |