FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #1686 Met 100-jarige slankerds!
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:24
De Slankreeks

Vorige deel

vitaslim.jpg

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 10:25
Mijn ananas was lekker :9
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:21 schreef Nallie het volgende:
Ik heb zo'n leuk huis gezien gister :) nu zit ik er de hele tijd naar te kijken op funda...
Nu willen wij het natuurlijk ook zien :P

Zit een schoonmaakschema door te nemen en lach me kapot.
Vriezer hoeft niet ontdooit maar wel met een vochtige doek uitgenomen :')
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:26 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Nu willen wij het natuurlijk ook zien :P

Zit een schoonmaakschema door te nemen en lach me kapot.
Vriezer hoeft niet ontdooit maar wel met een vochtige doek uitgenomen :')
Straks kapen jullie het voor mijn neus weg ;)
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:27
Van wie is dat schema dan? :D
Phaidradinsdag 18 oktober 2011 @ 10:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:09 schreef anna82 het volgende:

[..]

Mijn vader is bijna 65 maar die ziet er echt wel iets beter uit! :D

Voorts heeft hij die marathon in meer dan 8 uur gelopen. Doet hij dit aansluitend nog drie dagen, dan heb ik respect 8-)
Sorry, mijn referentiekader is wellicht wat anders. Mijn moeder is ook bijna 65 en ziet er een stuk ouder uit dan die man van 100 :@ :') . Conclusie: jarenlang roken en ondergewicht doen je uiterlijk geen goed. Hardlopen blijkbaar wel :+ .
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:27 schreef Nallie het volgende:

[..]

Straks kapen jullie het voor mijn neus weg ;)
Heb al een hypotheek ;) dat is wel genoeg.
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:29
Ik PM m wel ff naar de liefhebbers!
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:30
:W ! PM!
Phaidradinsdag 18 oktober 2011 @ 10:30
Liefhebber meldt!

Ook hier heb je niets te vrezen, ik hoop de komende 28 jaar iig nog niet te verhuizen :P .
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:27 schreef Perruche het volgende:
Van wie is dat schema dan? :D
Schoonmaakbedrijf alhier.
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 10:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:29 schreef Nallie het volgende:
Ik PM m wel ff naar de liefhebbers!
:W :D
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 10:32
Planning:

O: 2 boterhammen kipkerriesalade
T: ananas
L: broodje met kip of spek (??)
T: appel
D: kip tandoori met rijst en sperziebonen
T: sla

Commentaar graag !
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:32 schreef Ewelina het volgende:
Planning:

O: 2 boterhammen kipkerriesalade
T: ananas
L: broodje met kip of spek (??)
T: appel
D: kip tandoori met rijst en sperziebonen
T: sla

Commentaar graag !
Thema kip? ;) eiwit-wise goed dus
Oh, ik mis wel zuivel trouwens!
Mini.dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:35
Nu ben ik ook wel benieuwd Nallie! En ik ga voorlopig ook echt niet meer verhuizen. :D
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:39
:o het huis wat ik een tijdje geleden wilde is in prijs omlaag gegaan!
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:39 schreef Perruche het volgende:
:o het huis wat ik een tijdje geleden wilde is in prijs omlaag gegaan!
Die wil ik ook zien dan ;)
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 10:42
Arme lurkers, al die PM's ;)
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:43
:D leuk he!
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:39 schreef Perruche het volgende:
:o het huis wat ik een tijdje geleden wilde is in prijs omlaag gegaan!
Het gaat sowieso nog allemaal zakken hoor, zoek nu een maandje of 6 en tis echt al best een stuk gedaald! Huizen staan ook lang te koop! Buyers market FTW :)
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:46
@Nallie: geen concurrentie van mij hier ;) Maar ik kan wel zien waarom iemand 't zou willen ;) :P
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 10:48
Had gisteren nog het idee dat ik misschien met het OV naar Utrecht wilde en dan een lift terug regelen, maar dat is niet echt aantrekkelijk met dit weer. Waar kun je handig en goedkoop parkeren in Utrecht?
Mini.dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:48 schreef loveli het volgende:
Had gisteren nog het idee dat ik misschien met het OV naar Utrecht wilde en dan een lift terug regelen, maar dat is niet echt aantrekkelijk met dit weer. Waar kun je handig en goedkoop parkeren in Utrecht?
Er zijn op een paar plaatsen (o.a. Vredenburg Leidsche Rijn) van die Park & Rides waar je kunt parkeren en dan met de bus de stad in. Weet alleen niet precies tot hoe laat de bussen daar naartoe gaan maar zeker wel tot een uur of 12.
http://www.slimutrechtin.nl/pagina/3/p-r-locaties/

In de stad parkeren is niet goedkoop, het meest handige is nog de parkeergarages in Hoog Catharijne maar die kosten geloof ik 2,60 per uur ofzo.
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:54
Mooi Nallie 1 van de weinige "stadse" huizen die ik kan waarderen (vanwege het athentieke bouwen).
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 10:59
In Amsterdam staan heel veel authentieke huizen :P ik woon nu in een huis dat omstreeks 1500 is gebouwd :D
anna82dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:04
Mag ik ook huisjes-PM's?

Loveli, ik heb een keer eerder bij de Zakkendrager gegeten en heb toen geparkeerd in parkeergarage La Vie, dat is wel ¤ 2,50 per uur.
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:06
Pimpabo, dus die kloterige reclame uitgezet :D

Denk dat het een transferium wordt, wil voor de spits die kant op.
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 11:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:06 schreef loveli het volgende:
Pimpabo, dus die kloterige reclame uitgezet :D

Denk dat het een transferium wordt, wil voor de spits die kant op.
Je kunt ook het transferium Westraven nemen, naast de A12. Daar vandaan de tram naar CS.
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:12
Een heel pand in hartje amsterdam voor maar 3 ton :D ik ga de loterij winnen en dan ga ik het kopen :7.
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:12 schreef Perruche het volgende:
Een heel pand in hartje amsterdam voor maar 3 ton :D ik ga de loterij winnen en dan ga ik het kopen :7.
Boven een seksclub?
Samen kopen is ook een optie ;)
anna82dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:15
Prachtig huisje Nallie!
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:14 schreef Nallie het volgende:

[..]

Boven een seksclub?
Samen kopen is ook een optie ;)
ik prefereer kopen op 1 salaris ivm den toekomst. En nee het is niet bven een sexclub, het is echt super schattig! Maar helaas heb ik geen 3 ton in mijn achterzak ;(
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:15 schreef anna82 het volgende:
Prachtig huisje Nallie!
Thank you :)
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:16 schreef Perruche het volgende:

[..]

ik prefereer kopen op 1 salaris ivm den toekomst. En nee het is niet bven een sexclub, het is echt super schattig! Maar helaas heb ik geen 3 ton in mijn achterzak ;(
Verstandig wel :Y
Probabilitydinsdag 18 oktober 2011 @ 11:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:59 schreef Perruche het volgende:
In Amsterdam staan heel veel authentieke huizen :P ik woon nu in een huis dat omstreeks 1500 is gebouwd :D
Heb je een foto :P? Ben ook benieuwd naar de andere 2 huisjes!
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:23
quote:
3s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:08 schreef Duvel het volgende:

[..]

Je kunt ook het transferium Westraven nemen, naast de A12. Daar vandaan de tram naar CS.
Of bij de jaarbeurs en daar zag ik dit!
_Calimero_dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:27
vanavond @ Zakkendrager toch?
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:29
Nog even een lijstje:

O: havermout met appel, kaneel, rozijntjes
T: koffie verkeerd, druiven
L: salade komkommer/witlof/tomaat, vruchtencracker met appelstroop en nog 1 of 2 knackebrod pindakaas
T: handje rozijnen, handje nootjes
D: spinazie soep met hummus/komkommer cracker(s)
S: ruim een uur boksen (eindelijk weer sporten :))
T: ... yoghurt?

Commentaar welkom
HenkPietKlaasWimdinsdag 18 oktober 2011 @ 11:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:16 schreef Perruche het volgende:

[..]

ik prefereer kopen op 1 salaris ivm den toekomst. En nee het is niet bven een sexclub, het is echt super schattig! Maar helaas heb ik geen 3 ton in mijn achterzak ;(
Ik wel! Linkje? B-)
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 11:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:48 schreef loveli het volgende:
Had gisteren nog het idee dat ik misschien met het OV naar Utrecht wilde en dan een lift terug regelen, maar dat is niet echt aantrekkelijk met dit weer. Waar kun je handig en goedkoop parkeren in Utrecht?
Kom je toevallig langs Gouda op de terugweg? O-)
MarMardinsdag 18 oktober 2011 @ 11:34
Heel veel plezier iedereen vanavond :*
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 11:34
Oh en ik ben waarschijnlijk ook wel wat eerder in Utrecht!
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 11:35
Banaan en nootjes door de yoghurt Nallie? Extra eiwitten en kalium voor na het sporten.
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:34 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Kom je toevallig langs Gouda op de terugweg? O-)
Als auto, dan ja.
barnvaktdinsdag 18 oktober 2011 @ 11:36
oeh jullie gaan vanavond gezellig uit eten , veel plezier alvast! *)
net weer een documentaire gezien over de walgelijke manier van vlees- en zuivelproductie.. zou dr bijna spontaan veganist van worden. Bijna :9
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 11:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:36 schreef loveli het volgende:

[..]

Als auto, dan ja.
Zou tof zijn als we dan niet per se aan de laatste trein gebonden zijn (niet letterlijk :') ). Maria logeert bij mij, dus... Maar als jij op tijd weer terug wilt, gaan we gewoon met de trein :Y.
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:36 schreef barnvakt het volgende:
oeh jullie gaan vanavond gezellig uit eten , veel plezier alvast! *)
net weer een documentaire gezien over de walgelijke manier van vlees- en zuivelproductie.. zou dr bijna spontaan veganist van worden. Bijna :9 biologische van gaan eten.
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:36 schreef barnvakt het volgende:
oeh jullie gaan vanavond gezellig uit eten , veel plezier alvast! *)
net weer een documentaire gezien over de walgelijke manier van vlees- en zuivelproductie.. zou dr bijna spontaan veganist van worden. Bijna :9
Welke docu?
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:37 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Zou tof zijn als we dan niet per se aan de laatste trein gebonden zijn (niet letterlijk :') ). Maria logeert bij mij, dus... Maar als jij op tijd weer terug wilt, gaan we gewoon met de trein :Y.
Op tijd? Ik kan morgen (weer) uitslapen :')
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:35 schreef V1z0R het volgende:
Banaan en nootjes door de yoghurt Nallie? Extra eiwitten en kalium voor na het sporten.
Ja alleen ik heb dus nooit echt zoveel honger na t sporten... gekookt eitje?
Maar dan niet door de yoghurt? :)
HenkPietKlaasWimdinsdag 18 oktober 2011 @ 11:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:37 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Zou tof zijn als we dan niet per se aan de laatste trein gebonden zijn (niet letterlijk :') ). Maria logeert bij mij, dus... Maar als jij op tijd weer terug wilt, gaan we gewoon met de trein :Y.
Mijn doel is de trein van kwart over 11! Misschien kunnen we wel trein-meeten dan! :D
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 11:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:38 schreef loveli het volgende:

[..]

Op tijd? Ik kan morgen (weer) uitslapen :')
Ja, ik ook, want werk thuis, maar goed, ik trek het fysiek nu niet om tot diep in de nacht door te gaan, maar we zien wel :).
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:40
;( jaloers ;(

ik wil ook meeten.. ;(

en dankzij Nallie inspiratie opgedaan om weer 's te gaan zoeken naar huisjes :') Dit keer in Wales, voor als de MA daar doorgaat :') _O-
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:40 schreef motorbloempje het volgende:
;( jaloers ;(

ik wil ook meeten.. ;(
Hoe laat gaat de boot?
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:41
Te laat :')
Muis006dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:40 schreef motorbloempje het volgende:
;( jaloers ;(

ik wil ook meeten.. ;(

en dankzij Nallie inspiratie opgedaan om weer 's te gaan zoeken naar huisjes :') Dit keer in Wales, voor als de MA daar doorgaat :') _O-
Kom naar Manchester volgende week maandag.
barnvaktdinsdag 18 oktober 2011 @ 11:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:37 schreef loveli het volgende:

[..]

maar eten met een biologisch labeltje is ook niet altijd zo biologisch..
een eigen boerderij met eigen blije kippetjes en blije koetjes en een grote moestuin is misschien nog wel een beter idee :)
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 11:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:42 schreef barnvakt het volgende:

[..]

maar eten met een biologisch labeltje is ook niet altijd zo biologisch..
een eigen boerderij met eigen blije kippetjes en blije koetjes en een grote moestuin is misschien nog wel een beter idee :)
Ik weet. Woon je bij sigme in de buurt? Binnenkort gaat daar weer een varken dood :9
barnvaktdinsdag 18 oktober 2011 @ 11:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:38 schreef Nallie het volgende:

[..]

Welke docu?
volgens mij 'Meat the truth' maar durf 't niet helemaal honderd procent zeker te zeggen want viel ergens halverwege in.. was op discovery channel.
_Calimero_dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:52
whooo mijn doel is de fiets van uiterlijk 11 uur naar huis :D
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 11:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:40 schreef motorbloempje het volgende:
;( jaloers ;(

ik wil ook meeten.. ;(

en dankzij Nallie inspiratie opgedaan om weer 's te gaan zoeken naar huisjes :') Dit keer in Wales, voor als de MA daar doorgaat :') _O-
Welcome ;)
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 11:54
Er zijn nog twee stoelen vrij vanavond! :)

Vanmiddag rond een uur of 2/3 bel ik even om het aantal bij te stellen, indien nodig :).
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 12:47
Duvel heeft z'n handen maar vol met al die dames vanavond :D
Quinazolinedinsdag 18 oktober 2011 @ 12:57
Mijn lijstje van vandaag wordt zoiets, want ben net toch maar ff naar de ah gegaan:

O: brinta met melk
T: 2 bruine boterhammen houmous
L: meergranen driehoek, rundvleessalade, bak (350gr) rauwkost snoepgroentenmix
T: 2 bruine boterhammen houmous
S: 1-1,5 uur hardlooptraining
T: iets@sportcentrum yoghurt met noten/honing wellicht, misschien ook soep v/d dag
S: uur duikcursus

Is dit al beter?
Mixende_matchdinsdag 18 oktober 2011 @ 13:01
ben ik weer! Druk weekend gehad!

Lekker in ons dorpje uit geweest, en heel veel bewoners van onze nieuwe wijk. Lekker gesocialized. 8-)

En gisteren onze duette opgehangen 8-)

En oeh. Leuke huisjes lees ik? PM?? :P

Mijn lijstje voor vandaag:
O: Mag. Yoghurt met muesli
T: niks
L: 2 volkoren pistoletjes, 1 kaas, 1 tonijnsalade.
T: niks denk.
D: Katonesche (?) kip met mie. :9

Iedereen, eetse vanavond!!
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 13:05
Kantonese? Catatonische?

Zou yoghurt doen Quinaz, rest is ^O^
Je mist je D trouwens... Of is die er niet?
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 13:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 12:47 schreef V1z0R het volgende:
Duvel heeft z'n handen maar vol met al die dames vanavond :D
So viele Frauen, so wenig Zeit!
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 13:14
quote:
3s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:13 schreef Duvel het volgende:

[..]

So viele Frauen, so wenig Zeit!
Hela!
Muis006dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:15
quote:
18s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Hela!
deegroller_groot.jpg ?
Quinazolinedinsdag 18 oktober 2011 @ 13:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:05 schreef V1z0R het volgende:
Kantonese? Catatonische?

Zou yoghurt doen Quinaz, rest is ^O^
Je mist je D trouwens... Of is die er niet?
Thanks. Probleem is dat hardlopen om 19 uur is, en duikcursus begint met theorie om 21 uur. Helemaal geen tijd om te eten (want als ik binnen 2 uur voor het hardlopen eet loopt dat echt niet lekker), dus daarom dit maar. Ik had het idee dat die lunch een beetje too much is, maar dat valt dus mee?
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 13:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:15 schreef Muis006 het volgende:

[..]

[ afbeelding ] ?
Hela!
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 13:19
quote:
3s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:13 schreef Duvel het volgende:

[..]

So viele Frauen, so wenig Zeit!
Nehmen was man kann ^O^ :P

quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:16 schreef Quinazoline het volgende:

[..]

Thanks. Probleem is dat hardlopen om 19 uur is, en duikcursus begint met theorie om 21 uur. Helemaal geen tijd om te eten (want als ik binnen 2 uur voor het hardlopen eet loopt dat echt niet lekker), dus daarom dit maar. Ik had het idee dat die lunch een beetje too much is, maar dat valt dus mee?
Zo'n L mag wel als je er de hele avond op moet :Y
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:19 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Nehmen was man kann ^O^ :P
Ik hou het wel bij m'n eigen vriendin. :)
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:15 schreef Muis006 het volgende:

[..]

[ afbeelding ] ?
79931.gif
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 13:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:20 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ik hou het wel bij m'n eigen vriendin. :)
Ik zal zachtjes slaan dan :*.
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 13:21
quote:
17s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:20 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik zal zachtjes slaan dan :*.
Mmm, lekker!
#ANONIEMdinsdag 18 oktober 2011 @ 13:22
Get a room you two.
#ANONIEMdinsdag 18 oktober 2011 @ 13:22
*werkontwijkend-lurkt*
Quinazolinedinsdag 18 oktober 2011 @ 13:23
Get an inbox :P! http://www.urbandictionary.com/define.php?term=get%20an%20inbox
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 13:24
quote:
10s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:22 schreef Razztwizzle het volgende:
Get a room you two.
Of een huis.
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 13:25
Hebbeweal!
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 13:28
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hebbeweal!
Maar daar hebben we niet zo veel toeschouwers als hier...
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 13:31
Gewoon de gordijnen openlaten :').
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 13:43
Dus dat is diner en een show vanavond? :P
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 13:46
quote:
10s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:43 schreef V1z0R het volgende:
Dus dat is diner en een show vanavond? :P
Nog 2 plaatsen vrij, grijp je kans.
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 13:56
Reken er maar niet op.
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 14:20
Wat een stomme kantoordag.
Duveldinsdag 18 oktober 2011 @ 14:20
quote:
13s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:20 schreef Perruche het volgende:
Wat een stomme kantoordag.
^^
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 14:21
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:20 schreef Duvel het volgende:

[..]

^^
^^
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 14:29
quote:
13s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:20 schreef Perruche het volgende:
Wat een stomme kantoordag studiedag.
En dus ben ik net maar even gaan shoppen om mezelf op te vrolijken en heb ik veel te dure laarzen gekocht. :')
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 14:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:29 schreef Lago het volgende:

[..]

En dus ben ik net maar even gaan shoppen om mezelf op te vrolijken en heb ik veel te dure laarzen gekocht. :')
Foto :P
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 14:33
Ik ben vast wel eerder in Utrecht :'). Ga hier niet tot half 6 blijven plakken :N.
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 14:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:29 schreef Lago het volgende:

[..]

En dus ben ik net maar even gaan shoppen om mezelf op te vrolijken en heb ik veel te dure laarzen gekocht. :')
Dus ze waren eigenlijk te goedkoop? :P
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:29 schreef Perruche het volgende:

[..]

Foto :P
21j3qs2.jpg
Ze zijn dus donkergroen en zitten super lekker. O+ Eigenlijk moest ik echt platte laarzen maar eh.. dat is dus niet gelukt. :')
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 14:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:33 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Dus ze waren eigenlijk te goedkoop? :P
Eh, iksnapniet? :+
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 14:49
Mooi :Y
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 14:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:45 schreef Lago het volgende:

[..]

Eh, iksnapniet? :+
Als ze nog duurder waren geweest had je ze niet gekocht neem ik aan? Dus waren ze te goedkoop :P
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 14:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:51 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Als ze nog duurder waren geweest had je ze niet gekocht neem ik aan? Dus waren ze te goedkoop :P
Ah daar heb je eigenlijk wel gelijk in. Ik heb gewoon goedkope schoenen gekocht dus, ha! :7
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 14:53
:W dood/gaar/zielig/wel pijnvrij zolang ik netjes zit .
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 14:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:49 schreef Perruche het volgende:
Mooi :Y
Thnx! Ik ben wel haast 1.90 als ik ze aan heb, maar ach. Lang was ik toch al. :+
Probabilitydinsdag 18 oktober 2011 @ 14:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:44 schreef Lago het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze zijn dus donkergroen en zitten super lekker. O+ Eigenlijk moest ik echt platte laarzen maar eh.. dat is dus niet gelukt. :')
leuk! wel een beetje een korte schacht?
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 14:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:53 schreef Ml-etje het volgende:
:W dood/gaar/zielig/wel pijnvrij zolang ik netjes zit .
Nou, dan kan je mooi aanschuiven vanavond :Y).
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 14:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:57 schreef Probability het volgende:

[..]

leuk! wel een beetje een korte schacht?
Dat lijkt op die foto inderdaad wel zo! Maar ze komen bij mij net tot onder mijn knie dus in het echt valt dat wel mee. :7
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 15:08
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:58 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nou, dan kan je mooi aanschuiven vanavond :Y).
:D sorry maar moet er niet aan denken.
Volgende keer op een vrijdag plannen ;)
Mini.dinsdag 18 oktober 2011 @ 15:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 15:08 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Volgende keer op een vrijdag plannen ;)
Second that!

Maar voor wie gaat, alvast veel plezier! :)
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 15:55
Dank!

Restaurant gebeld, bijgesteld naar 8 :).

Ik ben denk ik tegen zessen in Utrecht. Ik calculeer wat vertraging in. Want NS.
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 15:57
Ik neem met Phaidra de trein rond 18:00 uur. En dan zijn we er 25 minuten later :)
Probabilitydinsdag 18 oktober 2011 @ 15:59
perruche dm nog gezien :D?
anna82dinsdag 18 oktober 2011 @ 15:59
Ik hoop dat ik op tijd weg kan van kantoor en dat er niet heel erg veel files zijn rond 17:30 :)
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 16:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 15:59 schreef anna82 het volgende:
Ik hoop dat ik op tijd weg kan van kantoor en dat er niet heel erg veel files zijn rond 17:30 :)
Herfstvakantie, dat scheelt!
anna82dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:00 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Herfstvakantie, dat scheelt!
Oh ja! Fijn!

Mijn appel smaakt naar parfum. Best typisch. En er zijn saucijzenbroodjes op kantoor...
#ANONIEMdinsdag 18 oktober 2011 @ 16:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:44 schreef Lago het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze zijn dus donkergroen en zitten super lekker. O+ Eigenlijk moest ik echt platte laarzen maar eh.. dat is dus niet gelukt. :')
Die zijn mooi! Waar gekocht?
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 16:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:44 schreef Lago het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze zijn dus donkergroen en zitten super lekker. O+ Eigenlijk moest ik echt platte laarzen maar eh.. dat is dus niet gelukt. :')
Leuk! Waarvandaan?
Jagärtrutdinsdag 18 oktober 2011 @ 16:08
baaah..ik moet zo naar de tandarts...
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 16:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:05 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Die zijn mooi! Waar gekocht?
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:06 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Leuk! Waarvandaan?
Ecco! Dus eigenlijk zijn ze nog heel degelijk ook. :+ Was wel verbaasd dat ze daar ook mooie schoenen hadden. O-)
uniekhoorndinsdag 18 oktober 2011 @ 16:13
Bah Jeager, sterkte bij de tandarts :(

Jongens, veel plezier vanavond!

Lijst:
O: 150 kwark/150 vla
T's:appel, grote peer, cup a soup kerrie, slagroomtaart (van de echte bakker O+ )
L: 3 boterhammen ossenworst, kom tomatencremesoep met ballen, beker melk
T's: klein blokje choco, 4 wokkels (tja), rauwe wortel, tros druiven
D: halve grote bloemkool, spinazie, gegrilde biefstuk met ui en champignons
T: 2 stoofperen
lovelidinsdag 18 oktober 2011 @ 16:43
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:00 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Herfstvakantie, dat scheelt!
Afrit Lunetten afgesloten, dat scheelt ook.

Nu weer open en vier km stilstaand verkeer.
Probabilitydinsdag 18 oktober 2011 @ 16:44
Veel plezier luitjes :W
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 16:46
Allright guys, tot straks, nog even meeting en dan de trein! XM ik zal je sms'en/bellen als ik daar in de buurt ben :)
V1z0Rdinsdag 18 oktober 2011 @ 16:47
Muchos plezieros!
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 16:47
Is gut! :)
Nalliedinsdag 18 oktober 2011 @ 17:18
Have fun! Niet teveel roddelen hè ;) en goed XM knuffelen!
Tinkepinkdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:25
Veel plezier! Ik hoop dat het eten lekker is :Y)
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 17:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:25 schreef Tinkepink het volgende:
Veel plezier! Ik hoop dat het eten lekker is :Y)
barnvaktdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:44 schreef Lago het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze zijn dus donkergroen en zitten super lekker. O+ Eigenlijk moest ik echt platte laarzen maar eh.. dat is dus niet gelukt. :')
wauwie, mooi :o
en heel veel plezier vanavond allemaal !
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:31
Er hing een advertentie voor exact die laarzen in de tramhalte! :D
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 17:31
Hoofd explodeert! Niet spinnen :N

Wel veel thee en straks lekker lezen O+
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:41
Best raar om niet uit te stappen op Gouda :').
Mixende_matchdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:42
heel veel plezier iedereeeen!
Jagärtrutdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:44
terug van de tandarts. Niet zo veel aan de hand, kan reactie op vulling zijn. Afwachten. Fijn in ieder geval, nog geen wortelkanaal behandeling!

Nu nog even een artikel lezen, en dan eens een quiche in elkaar flansen denk ik.
Jagärtrutdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:45
En veel plezier allemaal! Ik wil ook eens meeten!
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 17:47
quote:
11s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:31 schreef XcUZ_Me het volgende:
Er hing een advertentie voor exact die laarzen in de tramhalte! :D
Haha, ze hangen inderdaad overal. Ik ben te gemakkelijk te beïnvloeden door reclames. ;(

En fijn Jagär, geen wortelkanaal behandeling. *O* Hopelijk doet het dan ook snel geen zeer meer.
HenkPietKlaasWimdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:41 schreef XcUZ_Me het volgende:
Best raar om niet uit te stappen op Gouda :').
Hihi, dan komen onze treinen tegelijkertijd aan! :D
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:48
Dat valt mee Jag! :)
Phaidradinsdag 18 oktober 2011 @ 17:54
Zonder perruche in de trein, ze redde het toch niet icm meeting.

Ik kom rond 18.20 aan (en dan nog langs de pinautomaat).
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 17:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:45 schreef Jagärtrut het volgende:
En veel plezier allemaal! Ik wil ook eens meeten!
Ik wil nog steeds 's naar Stockholm! :P
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:48 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Hihi, dan komen onze treinen tegelijkertijd aan! :D
Mijn trein is een slak aan het nadoen :{.
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:54 schreef Phaidra het volgende:
Zonder perruche in de trein, ze redde het toch niet icm meeting.

Ik kom rond 18.20 aan (en dan nog langs de pinautomaat).
Ze komt toch nog wel?! :o
Phaidradinsdag 18 oktober 2011 @ 17:55
Mooie meevaller jag! Hopen dat de pijn ook snel afneemt dan.
MarMardinsdag 18 oktober 2011 @ 17:57
Fijn dat het meevalt Jagar!

Veel plezier eters! :)

Wij gaan voor witlof met ham en kaas uit de oven ipv bietjes.
Phaidradinsdag 18 oktober 2011 @ 17:57
Ja, ze komt met de volgende trein, don't worry :@
HenkPietKlaasWimdinsdag 18 oktober 2011 @ 17:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:54 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Mijn trein is een slak aan het nadoen :{.
Die van mij ook. Er wordt net ingeroepen dat we waarschijnlijk achter een goederentrein zitten.
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:58
We hangen achter een of andere slome trein. Gangetje of 20 km/u :O.
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 17:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:58 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Die van mij ook. Er wordt net ingeroepen dat we waarschijnlijk achter een goederentrein zitten.
Ja, precies.
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 18:09
Veel plezier meeters!
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 18:10
Lijstje. Commentaar is welkom.

O: 2 boterhammen kipkerriesalade
T: schaaltje ananas :9
L: broodje zeeuws spek met honingmosterdsaus
T: appel
D: kip tandoori, sperziebonen
T: sla denk ik
Perruchedinsdag 18 oktober 2011 @ 18:14
Ha ha xm zeker kom ik, alleen
8 minuten later ;)

Batterij leeg doei!
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 18:15
Ladies veel plezier!!!!
Syrenadinsdag 18 oktober 2011 @ 18:32
Have fun ladies!
En toffe laarzen, me wants!

Ik zou ook uiteten, maar is verzet naar komende week. Lig nu voor pampus op de bank, cursus gegeven en otoweg gereden. Pffffft.
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 18:35
Eet smakelijk zo, meet-dames!

Mijn lijstje:
O) Volle kwark (175 ml) met honing en walnoten
T) Appel
L) Pizzapunt met 4 kazen.
T) Heel veel chocolade hazelnoten, ice tea green, wortels, tomaat
D) Aardappelschijfjes uit de oven, superveel snijbonen, vegaburger
T) Vast nog meer chocoladehazelnoten. :')
S) Harlopen (nu echt)

Was een beetje een prut dag, dus voor ik de schoenen kocht om me op te vrolijken had ik al pizza, chocolade hazelnoten en ice tea gekocht. Dus vandaar de slechte lunch en T. Volgende keer moet ik gewoon meteen gaan shoppen. :+
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 18:37
8-) Office professional besteld, kan ik voortaan tenminste ongestoord thuis op m'n laptop werken aan mijn shizzle :P Had op m'n vorige laptop een illigali, maar vond 't toch niet kunnen om dat weer te flikken, dus nu maar eentje besteld via de uni. Kostte maar 47 euro, voor 't hele pakket. *)

O+ happy O+
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 18:49
Wat goed Moblo. :7

Ik zou zelf ook meer officiële versies van software moeten kopen. Maar ik vind het vaak zo duur. :@ Koop jij het meeste echt?
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 18:51
Ik heb vooral gratis software eigenlijk.. Office is het enige waar ik voor betaal. En als ik het niet via de universiteit had kunnen krijgen had ik wrsch weer mijn heil gezocht in het loawndoden :P
Sjaapjedinsdag 18 oktober 2011 @ 18:52
Hoipiepeloi! Leuke meet gewenst aan allen!

Lijstje:
O: 300 mg magere kwark met een appel
L: bord groenten met 2 hardgekookte eitjes en een kleine bruine bol
L2: 1 volkorenboterham sinasappelconfituur homemade, 3 boterhammen Nutella (ik moet echt dringend iets anders kopen voor op mijn brood)
T: 200 gram kwark en wat magere yogurt, appel en wat musli, blokje kaas
S: looooooooooooooopen (eindelijk want terug warm water, anders is dat best lastig...)
D: tournedos met mosterdsausje (vooral voor vriendje), venkel in currysaus (voor mij), boontjes en een paprika
MevrouwPuffdinsdag 18 oktober 2011 @ 18:52
Hier viel het erg mee, 10 min. langer dan je er normaal over zou doen. Ben veel meer file gewend naar utrecht :')
sigmedinsdag 18 oktober 2011 @ 19:14
lijst
• 5 km hardlopen
• yoghurt & muesli
• 2 roggebroodjes pindakaas
• 1 kg groente/fruit
• 4 boterhammen vleesbeleg
• 4 chocoprincen
• 2 kopjes bouillon
• avondeten: beetje nasi, foe yong hai, gekookte bloemkool, currysausje
uniekhoorndinsdag 18 oktober 2011 @ 19:15
Eet smakelijk meeters!

wat is het verschil tussen een tuniek en een jurkje?
/modenoob
sigmedinsdag 18 oktober 2011 @ 19:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 19:15 schreef uniekhoorn het volgende:
Eet smakelijk meeters!

wat is het verschil tussen een tuniek en een jurkje?
/modenoob
Bij een tuniek hoor je d'r een broek onder te dragen, bij een jurk niet.
Als je 16 bent en recalcitrant doe je géén broek aan onder je tuniek en als je turk bent wel onder de jurk, dus het is relatief.
uniekhoorndinsdag 18 oktober 2011 @ 19:18
Ja maar veel tuniekjes zijn langer dan jurkjes...

Pfff.. stom :P

Lekker lijstje
:9
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 19:19
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 19:16 schreef sigme het volgende:

[..]

Bij een tuniek hoor je d'r een broek onder te dragen, bij een jurk niet.
Als je 16 bent en recalcitrant doe je géén broek aan onder je tuniek en als je turk bent wel onder de jurk, dus het is relatief.
:D _O-

Overigens draag ik ook niet altijd een broek onder een tuniek. Maar ik ben dan ook klein en veel tunieken vallen bij mij als jurkjes.
Tinkepinkdinsdag 18 oktober 2011 @ 19:21
Jurkjes komen bij mij tot de knie. Korter = tuniek.
motorbloempjedinsdag 18 oktober 2011 @ 19:33
En toen aten we bíjna pannenkoeken, maar toch net niet!

Toch maar gaan koken :P
conlechedinsdag 18 oktober 2011 @ 19:41
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 19:16 schreef sigme het volgende:

[..]

Bij een tuniek hoor je d'r een broek onder te dragen, bij een jurk niet.
Als je 16 bent en recalcitrant doe je géén broek aan onder je tuniek en als je turk bent wel onder de jurk, dus het is relatief.
:D
conlechedinsdag 18 oktober 2011 @ 19:45
Veel plezier in Utrecht!

Lijstje:
O: 2 beschuitjes met boter en hagelslag
L: uientaart met zoete paprika-ringetjes
T: druiven
T: wodka, chips
D: gemarineerde en gegrilde kip. Bimi en pindasaus. Misschien rijst.
T: peertje
Xenniadinsdag 18 oktober 2011 @ 20:00
Pff, ik heb nogal heftige napijn van de tandarts. Iedere paar minuten gaan er een soort van stroomschokjes door mijn kies, bijzonder pijnlijk. En al helemaal als ik iets eet, of drink, bij warm of koud en als ik me inspan.

Lijstje:
O: kwark
L/T/D: 1 gekookt ei
S: half uur fietsen

Ik heb honger, maar eten is niet te doen.
Lagodinsdag 18 oktober 2011 @ 20:09
quote:
8s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:00 schreef Xennia het volgende:
Pff, ik heb nogal heftige napijn van de tandarts. Iedere paar minuten gaan er een soort van stroomschokjes door mijn kies, bijzonder pijnlijk. En al helemaal als ik iets eet, of drink, bij warm of koud en als ik me inspan.

Lijstje:
O: kwark
L/T/D: 1 gekookt ei
S: half uur fietsen

Ik heb honger, maar eten is niet te doen.
Ojee, en iets van lauwwarme soep? Niet extreem heet/koud en je hoeft niet te kauwen? Kan me voorstellen dat je nu inderdaad honger hebt!
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 20:16
Xennia, misschien gewoon zacht brood wat je niet zo erg hoeft te kauwen? Een ei koken en koud laten worden? Of iets als een banaan?
sigmedinsdag 18 oktober 2011 @ 20:16
quote:
In onze studio staan 5 professionele zonnecombinaties in verschillende sterktes. We werken uitsluitend met de beste merken: Alisun en Sontegra met optimale lampkracht! Onze consulente geeft u het juiste advies. In onze studio hebben wij ook een kapsalon, een schoonheidsspecialiste, manicure & pedicure en een psychiater.
Hmm. Ik zoek wel een andere studio.
Ewelinadinsdag 18 oktober 2011 @ 20:17
quote:
11s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:16 schreef sigme het volgende:

[..]

Hmm. Ik zoek wel een andere studio.
Vooral die laatste. _O-
Xenniadinsdag 18 oktober 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:09 schreef Lago het volgende:

[..]

Ojee, en iets van lauwwarme soep? Niet extreem heet/koud en je hoeft niet te kauwen? Kan me voorstellen dat je nu inderdaad honger hebt!
Ik durf gewoon niet meer te eten.

Ik ben het omgekeerde Pavlov-hondje. Wel geniaal voor de lijn dit, ik kan deze pijn dan ook iedereen die wat kilo's kwijt wil, aanbevelen ;)
sigmedinsdag 18 oktober 2011 @ 20:32
Voor de dag van morgen heb ik nu 1,3 kg gesneden groente & fruit klaarliggen voor kantoor.
Hap hap hap :').

'truste!
Ml-etjedinsdag 18 oktober 2011 @ 21:30
quote:
10s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:32 schreef sigme het volgende:
Voor de dag van morgen heb ik nu 1,3 kg gesneden groente & fruit klaarliggen voor kantoor.
Hap hap hap :').

'truste!
_O- Wow!

Lijstje:

O: 2 gebakken eieren champi-tomaat-courgette
T: speltboterham kaas
L: Bulghur met courgette en paprika
T: Bruine pistolet met filet AM
T: kwark
D: Kip-groene paprika-tomaat-ui-knof gebakken
T: Appel
S: pijnbank plus file :') geen zwemmen dus
Jagärtrutdinsdag 18 oktober 2011 @ 22:20
Lijstje:

O: yoghurt met chocopuffs ofzo
L: thais buffet: rijst met gewokte groente, 2 stuk kroepoek, beetje noedels met satey, 1 koekje bij de koffie
T: mandarijn
T: klein koekje
D: courgettequiche met ricotta en parmezaanse kaas.
Probabilitydinsdag 18 oktober 2011 @ 23:16
Co hoe gaat ie? Ben je nog ziek?
MevrouwPuffdinsdag 18 oktober 2011 @ 23:39
:W vanaf het busstation, stilstaan is koud!
Phaidradinsdag 18 oktober 2011 @ 23:42
Ha, ik ben net thuis. Het was erg gezellig!! Maar ben nu wel erg moeiig :@.
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 23:45
:W vanuit de trein met Maria!
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 23:48
En 't was tof!

PM's wbt eten komen morgen!
HenkPietKlaasWimdinsdag 18 oktober 2011 @ 23:57
Ik zit ook in de trein! B-)
Was een tof concert, volgende keer maar wat beter plannen zodat ik alle kan mesten en niet alleen een verdwaalde loveli!
XcUZ_Medinsdag 18 oktober 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:57 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik zit ook in de trein! B-)
Was een tof concert, volgende keer maar wat beter plannen zodat ik alle kan mesten en niet alleen een verdwaalde loveli!
Ik wil niet gemest worden :'(!
HenkPietKlaasWimwoensdag 19 oktober 2011 @ 00:01
Meeten bedoel ik!!! :D
En er moest nog ergens slankies tussen! :o
HenkPietKlaasWimwoensdag 19 oktober 2011 @ 00:10
Owjee... lege batterij! :D
conlechewoensdag 19 oktober 2011 @ 00:11
Is er iemand van hier die bob-nog-wat heet op WF? ik krijg een invite van iemand die ik niet kan thuisbrengen :')

En Billy: ik ben aan de beterende hand eindelijk, heb 4 volle dagen in bed gelegen, maar vandaag weer wat eruit geweest en boodschappen gedaan en in huis gerommeld. Morgen weer werken, dus dat doe ik goed, alle vrije dagen en het mooie weer gemist. :P
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 00:26
Home :)
sigmewoensdag 19 oktober 2011 @ 06:13
mogge
5 km hardlopen zit er al weer op.
Nu koffie c_/
MevrouwPuffwoensdag 19 oktober 2011 @ 07:18
Mogge, lekker bij lief gepit :)
HenkPietKlaasWimwoensdag 19 oktober 2011 @ 07:24
Brak! En niet fit!
En toch gewoon gaan werken! B-)
Phaidrawoensdag 19 oktober 2011 @ 07:25
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 07:24 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Brak! En niet fit!
En toch gewoon gaan werken! B-)
^^ watzijzegt :z

li, check m'n sig O+ !
XcUZ_Mewoensdag 19 oktober 2011 @ 07:32
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 07:25 schreef Phaidra het volgende:

[..]

^^ watzijzegt :z

li, check m'n sig O+ !
:D

Zal Maria straks ff vertellen dat ze wel een sig als 'Mijn neef heeft een bloemenwinkel' móet nemen!
Phaidrawoensdag 19 oktober 2011 @ 07:36
quote:
10s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 07:32 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

:D

Zal Maria straks ff vertellen dat ze wel een sig als 'Mijn neef heeft een bloemenwinkel' móet nemen!
:Y
Ml-etjewoensdag 19 oktober 2011 @ 08:35
:W mogge! Was het leuk?
Ewelinawoensdag 19 oktober 2011 @ 08:36
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 07:24 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Brak! En niet fit!
En toch gewoon gaan werken! B-)
Ja, dat. Wijn bij de buurvrouw was erg gezellig, maar het was wel erg moeilijk om vanochtend mijn bed uit te komen. :z
MevrouwPuffwoensdag 19 oktober 2011 @ 08:43
Was om half 9 achter mn bureau. Viel goed mee, maar herfstvakantie.
Ewelinawoensdag 19 oktober 2011 @ 08:50
Ik was precies om 8:30 op de afdeling _O-
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 08:52
Mogguh!

Was leuk begrijp ik dus? :) Moet haast wel, want geen update tussendoor :D

Groninger metworst op de groene bonen meekoken :9~
Tinkepinkwoensdag 19 oktober 2011 @ 08:57
Ik zit al aan mijn tweede ontbijt. Spruitjes, aardappelen en gehaktbal :Y)
Nalliewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:00
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 08:57 schreef Tinkepink het volgende:
Ik zit al aan mijn tweede ontbijt. Spruitjes, aardappelen en gehaktbal :Y)
Speciale gelegenheid? Of gewoon omdat t kan? ;)
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:04
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 08:57 schreef Tinkepink het volgende:
Ik zit al aan mijn tweede ontbijt. Spruitjes, aardappelen en gehaktbal :Y)
Nice! :D

Over een uurtje weer lekker 2 broodjes kalkoenfilet en peer... Met een glas kalfjesdrank :')
Tinkepinkwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:04
quote:
1s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 09:00 schreef Nallie het volgende:

[..]

Speciale gelegenheid? Of gewoon omdat t kan? ;)
Gewoon, omdat het kan. In de herfst/winter heb ik 's morgens altijd berehonger. Dus nu ontbijt ik eerst normaal met de kinderen (brood, havermout of brinta oid) en neem warm eten mee naar het werk. Dat warm ik dan op. Straks lunch met brood.
Mixende_matchwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:04
Was dus leuk?? Haha

Poeh. Vandaag alleen op mijn werk.. }:|
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:18
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 07:25 schreef Phaidra het volgende:

[..]

^^ watzijzegt :z

li, check m'n sig O+ !
Cute O+
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 09:18
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 00:11 schreef conleche het volgende:
Is er iemand van hier die bob-nog-wat heet op WF? ik krijg een invite van iemand die ik niet kan thuisbrengen :')

En Billy: ik ben aan de beterende hand eindelijk, heb 4 volle dagen in bed gelegen, maar vandaag weer wat eruit geweest en boodschappen gedaan en in huis gerommeld. Morgen weer werken, dus dat doe ik goed, alle vrije dagen en het mooie weer gemist. :P
Zonde! Maar ach.. volgend jaar weer een zomer he... ;(
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:18
quote:
10s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 07:32 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

:D

Zal Maria straks ff vertellen dat ze wel een sig als 'Mijn neef heeft een bloemenwinkel' móet nemen!
Heeft ze een neef met een bloemenwinkel?!
Cocotrimoniumwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:25
Goedemorgen!

Niet helemaal bijgelezen, maar zag wel dat de meet geslaagd was O+

Verder:

O: broodje met chocoladepasta, melk
T: hardgekookt eitje
L: broodje met pindakaas, soepje
T: banaan
D: spaghetti
T: ?

Nu weer werken. Is de laatste lesweek, dus enorm hectisch en druk.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:26
Goedemorgen!

Stom dat 't leuk was, want ik heb dus weer 's wat gemist }:| :P

Vandaag een research paper dagje... met heel veel thee en een middagdutje O+ :@
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:29
Oh, en...

Only in America..

:') ;( :X :X :X :r

[ Bericht 0% gewijzigd door motorbloempje op 19-10-2011 09:37:04 ]
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:31
quote:
Happy breakfast :')
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 09:34
Mo, moet dit :')?
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:34
Nog wat fruit en voldoende groente door de spaghetti Coco en dan lijkt 'ie mij redelijk :)
quote:
Noes, le kitteh ;(

Charleston, West Virginia... Dus ik gok in de VS :P

Ik weet trouwens niet of ik die Clint voor gek moet verklaren, of diep respect voor moet hebben :')
Muis006woensdag 19 oktober 2011 @ 09:34
quote:
Oh my :')

That's a whole different kind of fur between your thighs, missus.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:36
Gedeelde smart is halve smart ;(
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:36
Oh ja, Amerika! Hm, gelukkig maar :X even aanpassen _O-
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:38
SPOILER
xzibit_meme_7219_RE_Anne_Hathaway_is_Hot-s510x334-195393.jpg
Yo dawg, I heard you liked pussy.... :')
MarMarwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:40
Jemig :{w

En tof dat het leuk was gister voor de meetslankies, maar had niet anders verwacht :)

Lijstje voor vandaag

O: havermout
T: mandarijntjes
L: 2 crackers met kaas, salade, gekookt eitje
T: appel
T: worteltjes
D: bietjes die we gister dus niet hebben gegeten en tartaar
T: ? kwark met iets ofzo of misschien een warm toetje als custard of griesmeel, ff zien.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:42
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 09:38 schreef V1z0R het volgende:
SPOILER
[ afbeelding ]
Yo dawg, I heard you liked pussy.... :')
:D! _O-
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:42
quote:
6s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 09:36 schreef motorbloempje het volgende:
Gedeelde smart is halve smart ;(
Halve smart.
m1cz3afapuja.jpg
XcUZ_Mewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:43
:')
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:51
RIP
Muis006woensdag 19 oktober 2011 @ 09:53
Oblig. flauwe grapjes:

Hopelijk was de begrafenis kittig. Ik bedoel, om zo aan je einde te komen, dat is niet voor de poes. Hoe zouden ze het lijkje verwijderd hebben? Het lijkt me iets meer werk dan gewoon de kat uit de boom kijken.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 09:56
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 09:53 schreef Muis006 het volgende:
Oblig. flauwe grapjes:

Hopelijk was de begrafenis kittig. Ik bedoel, om zo aan je einde te komen, dat is niet voor de poes. Hoe zouden ze het lijkje verwijderd hebben? Het lijkt me iets meer werk dan gewoon de kat uit de boom kijken.
:') ;( huuuu
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 09:56
Zulke flauwe grappen waren te verwachten van een muis :')
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:00
Ik begrijp het niet :')

goedemorgen! brakheid ten top :D
XcUZ_Mewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:01
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:00 schreef Perruche het volgende:
Ik begrijp het niet :')

goedemorgen! brakheid ten top :D
Die gnocchi he :')
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:01
quote:
10s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:01 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Die gnocchi he :')
Die deden me de das om, inderdaad.

En vanavond weer uit eten *O*
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:03
Goeiemorgen! :) Leuk dat het leuk was gisteren!
resquewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:03
Mogguh mensen,

Als er snackjes liggen op tafel op een avond(tuc bacon O+ ) nemen jullie er dan ook 1tje voor de smaak ipv helemaal niks?

Gisteren had ik echt zoiets van, 1tje voor de smaak thats it. En heb ik overigens ook volgehouden, dus niet nog meer gepakt.

Laten jullie het liever helemaal liggen of pakken jullie er ook 1 voor de smaak?
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:03
quote:
14s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:01 schreef Perruche het volgende:

[..]

Die deden me de das om, inderdaad.

En vanavond weer uit eten *O*
"Ik eet geen vlees, alleen als ik uit eten ga."
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:04
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:03 schreef resque het volgende:
Mogguh mensen,

Als er snackjes liggen op tafel op een avond(tuc bacon O+ ) nemen jullie er dan ook 1tje voor de smaak ipv helemaal niks?

Gisteren had ik echt zoiets van, 1tje voor de smaak thats it. En heb ik overigens ook volgehouden, dus niet nog meer gepakt.

Laten jullie het liever helemaal liggen of pakken jullie er ook 1 voor de smaak?
Noop. Als er iets voor m'n neus staat, eet ik ervan.
Muis006woensdag 19 oktober 2011 @ 10:05
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 09:56 schreef loveli het volgende:
Zulke flauwe grappen waren te verwachten van een muis :')
I hate to disappoint.

62.4 vanochtend, be gone vetjes!
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:11
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:03 schreef resque het volgende:
Mogguh mensen,

Als er snackjes liggen op tafel op een avond(tuc bacon O+ ) nemen jullie er dan ook 1tje voor de smaak ipv helemaal niks?

Gisteren had ik echt zoiets van, 1tje voor de smaak thats it. En heb ik overigens ook volgehouden, dus niet nog meer gepakt.

Laten jullie het liever helemaal liggen of pakken jullie er ook 1 voor de smaak?
Ik doe dat ook weleens ja, vooraf beslissen hoeveel ik er mag en dat in een apart bakje doen ofzo. :) Maar da's vooral als bijv. de rest van de familie ook zit te snacken, dan vind ik dat leuker dan helemaal niks mogen. Als ik alleen thuis ben komt het gewoon niet op tafel, dan neem ik net zo lief helemaal niks.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:13
Mijn dagelijkse blokje pure chocolade doe ik ook voor de smaak O+
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:17
quote:
14s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:01 schreef Perruche het volgende:

[..]

Die deden me de das om, inderdaad.

En vanavond weer uit eten *O*
Doe maar luxe hoor!! Waar ga je heen?
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:19
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:03 schreef resque het volgende:
Mogguh mensen,

Als er snackjes liggen op tafel op een avond(tuc bacon O+ ) nemen jullie er dan ook 1tje voor de smaak ipv helemaal niks?

Gisteren had ik echt zoiets van, 1tje voor de smaak thats it. En heb ik overigens ook volgehouden, dus niet nog meer gepakt.

Laten jullie het liever helemaal liggen of pakken jullie er ook 1 voor de smaak?
Hangt er vanaf wat het is.. Als het echt lekker is dan neem ik er wel 1 of 2 of 3 van. Maar een tucje of zo hoef ik niet :P!!
Syrenawoensdag 19 oktober 2011 @ 10:19
Ik neem niks meer 's avonds.

Ik ben nog steeds moe van gister. En nu zit in onze loungehoek al sinds vanmorgen een groep te leuteren over hun stage in Zambia en ik moet me enorm inhouden om er niet heen te gaan en te loeien of ze in vredesnaam niet in de kantine verder kunnen gaan, want ik kan het letterlijk allemaal horen en het is echt zoooooooooooooo niet interessant en ik wil gewoon mijn werk doen :'(

Echt jong, de eerstvolgende die zegt dat werken in een bieb lekker rustig is knal ik voor zijn kop c_/
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:20
Lijkt me heerlijk, werken in een bibliotheek! O+ Al die boeken, de rust... O+
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:21
* motorbloempje gaat alvast thee zetten
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:21
Bieb met een loungehoek? Waar is de tijd gebleven dat de strenge bibliothecaresse je eruit trapte als je fluisterde?
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:21
Scone erbij Syreen?
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:21
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:20 schreef motorbloempje het volgende:
Lijkt me heerlijk, werken in een bibliotheek! O+ Al die boeken, de rust... O+
:D! haha arme syreen
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:23
Gisteren zat ik (op een brakke pc waarvan het toetsenbord zo vol zat met meuk dat de spatie het niet meer deed) in de bibliotheek naast iemand die boven zijn pc en redelijk oud uitziende boeken (er zijn hier heel veel zeldzame boeken, die je niet mag lenen vanwege breekbaarheid etc...) een bak pasta weg zat te werken...

;( huuu
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:26
Damn, bij onze Letterenbieb moest je je tas in een kluisje stoppen en mocht je bijna niks mee naar binnen nemen, laat staan eten en drinken!
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:27
Wij mochten ook niets meenemen, en terecht!
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:27
Hier mag het ook niet :X
MarMarwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:28
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:03 schreef resque het volgende:
Mogguh mensen,

Als er snackjes liggen op tafel op een avond(tuc bacon O+ ) nemen jullie er dan ook 1tje voor de smaak ipv helemaal niks?

Gisteren had ik echt zoiets van, 1tje voor de smaak thats it. En heb ik overigens ook volgehouden, dus niet nog meer gepakt.

Laten jullie het liever helemaal liggen of pakken jullie er ook 1 voor de smaak?
Tuc neem ik niet, als dan iets van kaasjes O+ en dan neem ik van te voren de beslissing.
Als het bij mij thuis is, zorg ik altijd voor plakjes komkommer etc. dat kan je best ongestraft een avondje door eten en dan heb ik toch het idee dat ik "meedoe"
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:29
Als het bij ons thuis is zorg ik dat de hapjes zo lekker zijn dat 't op is tegen de tijd dat ik tijd vind om te zitten *)
DeLunawoensdag 19 oktober 2011 @ 10:29
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:28 schreef MarMar het volgende:

[..]

Tuc neem ik niet, als dan iets van kaasjes O+ en dan neem ik van te voren de beslissing.
Als het bij mij thuis is, zorg ik altijd voor plakjes komkommer etc. dat kan je best ongestraft een avondje door eten en dan heb ik toch het idee dat ik "meedoe"
Ik begon op mijn verjaardag met komkommer en tomaatjes. De volgende verjaardag in de familie had dat ook ineens. Het slaat wel aan _O_
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:30
En komkommer vind ik vies ;(
DeLunawoensdag 19 oktober 2011 @ 10:31
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:30 schreef motorbloempje het volgende:
En komkommer vind ik vies ;(
Dan mis je wel wat hoor :o
MarMarwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:32
Komkommer, tomaatjes, wortel, reepjes paprika :) ik vind het lekker en zie het idd ook steeds meer bij vriendinnen op tafel komen.

En dan niet die zooi verzuipen in dipsausjes, want dan kan je net zo goed de kaas en de worst nemen :P
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:33
Op trainingsdagen heb ik zo rond 10uur altijd grote trek en dan moet ik daar niet aan beginnen, want dan gaat het compleet op :') Maar op die dagen ben ik vaak gewoon thuis, dus dan trek ik gewoon een blikje vis open :9

Als we pokeren dan maak ik gewoon lekkere dingen die gezond zijn, tomaatjes gevuld met garnaal/pepertjes salade, ananas in ham, zalmrolletjes met yoghurtsaus....
MarMarwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:35
Raar ziekenhuis trouwens :')
Ik had laatst gebeld omdat ze me een 20 minuten lange fietstest wilden laten doen.. huisarts is er achteraan geweest en zou een nieuwe afspraak regelen..

Dus vanochtend nieuwe oproep in de bus:
Eerst een hartfilmpje, dan een consult bij de cardioloog en daarna ja hoor: een fietstest!
|:(

Weer gebeld dus, de afspraak gaat door minus de fietstest..

Zijn ze nu optimistisch of ontzettend onoplettend? :')
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:36
Wat dat betreft zijn de ouderwetse augurk in cervelaat en asperges in ham nog best gezonde/magere hapjes als je er niet te veel van neemt. Of olijven. :)

MarMar, waarschijnlijk is dat gewoon een standaard-oproep die ze naar iedereen sturen? Wel slordig hoor...
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:36
quote:
10s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:31 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Dan mis je wel wat hoor :o
Nee dus, want ik vind 't vies.
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:38
Komkommer :9. Dat is imo net zo iets als water vies vinden :P eet je het ook niet in salade? Of geraspt? of, zoals in Mexico, "agua de pepino"? Super lekker verfrissend, uitgeperste komkommer met bijv. een beetje zout en citroen :9
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:38
In tzaziki! :9
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:38
Alleen door tzaziki heen, verder niet. Vis het netjes overal uit en geef het aan Mr.Mo. Ik vind het gewoon echt niet lekker.
MarMarwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:39
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:36 schreef Mini. het volgende:
Wat dat betreft zijn de ouderwetse augurk in cervelaat en asperges in ham nog best gezonde/magere hapjes als je er niet te veel van neemt. Of olijven. :)

MarMar, waarschijnlijk is dat gewoon een standaard-oproep die ze naar iedereen sturen? Wel slordig hoor...
Waarschijnlijk, maar het was de bedoeling dat deze afspraak inplaats van de eerst geplande fietstest zou zijn, dus idd, best slordig!
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:41
Heel leuk dat whatsapp, maar vrienden/kennissen die het gebruiken als babbelbox. Hou op daar mee!

Prima om even te overleggen maar dat eindeloze gezeur hoeft niet zo van mij :P
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:42
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:38 schreef Perruche het volgende:
Komkommer :9. Dat is imo net zo iets als water vies vinden :P eet je het ook niet in salade? Of geraspt? of, zoals in Mexico, "agua de pepino"? Super lekker verfrissend, uitgeperste komkommer met bijv. een beetje zout en citroen :9
Komkommer heeft best een sterke smaak/geur hoor :o Snap 't wel :P

Maar toch, komkommer O+!
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:43
Mo neem je ook nooit zuur bij je surinaamse broodjes? Dat is ook komkommer :Y
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:49
Ik heb überhaupt nog nooit Surinaams gegeten :D
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:50
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:49 schreef V1z0R het volgende:
Ik heb überhaupt nog nooit Surinaams gegeten :D
:o en dat is zo lekker! Roti hete kip :9
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:51
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:49 schreef V1z0R het volgende:
Ik heb überhaupt nog nooit Surinaams gegeten :D
nee :o? ben er mee opgegroeid :9 ik zelf hou erg van roti (maar eigenlijk alleen maar van 1 specifiek roti tentje in amsterdam, de rest is het net niet.. )
Mijn vader eet graag BB met R, met zoutvlees. Zul je vast ook lekker vinden :Y
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:51
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:43 schreef Probability het volgende:
Mo neem je ook nooit zuur bij je surinaamse broodjes? Dat is ook komkommer :Y
Bij welke surinaamse broodjes? :+
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:52
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Bij welke surinaamse broodjes? :+
Dacht dat je wel eens surinaams at!!
_Calimero_woensdag 19 oktober 2011 @ 10:52
Ik vind het ook leuk gister!
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:53
Roti. O+
Da's wel echt iets waar je aan kunt zien dat iemand van buiten de Randstad komt. :P Ik was het in Limburg ook nog nooit tegengekomen.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:53
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:52 schreef Probability het volgende:

[..]

Dacht dat je wel eens surinaams at!!
Nope :N al vind ik Roti wel heel lekker O+
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:54
Prob doe mij eens jouw adres voor goede roti? Ik heb het nog niet gevonden. Of, als je weet waar ik kouseband, mme jeanette, rotiplaat en surinaamse kerrie kan kopen, ook top, dan maak ik het zelf :P
_Calimero_woensdag 19 oktober 2011 @ 10:54
En roti lust ik ook graag!
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:54
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:54 schreef Perruche het volgende:
Prob doe mij eens jouw adres voor goede roti? Ik heb het nog niet gevonden.
Warung sweetie bij de cuyp vind ik persoonlijk erg lekker! Maar daar at ik als kind al dus ben misschien een beetje bevooroordeeld..
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:54
quote:
3s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:54 schreef _Calimero_ het volgende:
En roti lust ik ook graag!
Wat zijn we toch eensgezind vandaag met zijn allen!
_Calimero_woensdag 19 oktober 2011 @ 10:55
En posten via telefoon vind ik maar lastig!
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:55
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:54 schreef Probability het volgende:

[..]

Warung sweetie bij de cuyp vind ik persoonlijk erg lekker! Maar daar at ik als kind al dus ben misschien een beetje bevooroordeeld..
Ik was laatst naar de surinamer "uit mijn jeugd" en die viel me toch tegen! Laf en koud was het, echt jammer. Maar die zit niet in A'dam :P
XcUZ_Mewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:56
Ik heb nog nooit roti op :o.
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 10:56
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:53 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Nope :N al vind ik Roti wel heel lekker O+
Hoe weet je dat als je nooit surinaams eet?
Syrenawoensdag 19 oktober 2011 @ 10:57
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:21 schreef motorbloempje het volgende:
Scone erbij Syreen?
Jaaaaaaaaaaaaa! :9

Want je mag nu ook eten en drinken in de bieb jeweets 8-) Gastvrijheid en zulks c_/
_Calimero_woensdag 19 oktober 2011 @ 10:57
En de bus kwam net bij de halte en reed vervolgens weg zonder mij omdat ik niet stond op te letten :')
Probabilitywoensdag 19 oktober 2011 @ 10:57
Lang geleden haalde mijn ouders toch wel een paar keer per maand Indonesisch :9
Dan was ik vooral fan van die kokosvleesjes en mijn broertje van die torentjes (tempeh). Later meer van de risolle en lempur was helemaal feest! Ben het alleen nog nooit in vegetarische variant tegen gekomen ;(
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 10:57
Goh. :) http://www.rug.nl/corpora(...)berichten/152_noback
Vraag me af of dat is in vergelijking met parttime werken, of met 5 dagen van 8 uur. In geval van het laatste, kom maar op met die vrije dag! :9
XcUZ_Mewoensdag 19 oktober 2011 @ 10:57
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:57 schreef _Calimero_ het volgende:
En de bus kwam net bij de halte en reed vervolgens weg zonder mij omdat ik niet stond op te letten :')
:D :') Sorry, maar :D
Syrenawoensdag 19 oktober 2011 @ 11:02
Het is wel volle bak hier, en dat is goed, want een bieb waar niemand zit wil de school ook niet voor betalen :+

Om man, terwijl ik dit typ belt er een vrouwmens of ik even tegen "die-en-die" wil zeggen dat ze later is _O- Ja nou, dacht het niet, er zitten minstens 100 mensen binnen.
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 11:03
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:56 schreef loveli het volgende:

[..]

Hoe weet je dat als je nooit surinaams eet?
Ik eet nooit surinaamse broodjes.

Roti != surinaams broodje
Tinkepinkwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:08
Ik snap dat wel hoor, komkommer vies vinden. Hoewel ik het zelf wel lust heeft het toch een aparte nasmaak en consistentie.
Tinkepinkwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:10
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:53 schreef Mini. het volgende:
Roti. O+
Da's wel echt iets waar je aan kunt zien dat iemand van buiten de Randstad komt. :P Ik was het in Limburg ook nog nooit tegengekomen.
Oh? Ook buiten de randstad wordt Roti gegeten hoor.
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:10
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:03 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ik eet nooit surinaamse broodjes.

Roti != surinaams broodje
Zeg dat dan meteen goed :+
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:51 schreef Probability het volgende:

[..]

nee :o? ben er mee opgegroeid :9 ik zelf hou erg van roti (maar eigenlijk alleen maar van 1 specifiek roti tentje in amsterdam, de rest is het net niet.. )
Mijn vader eet graag BB met R, met zoutvlees. Zul je vast ook lekker vinden :Y
Als jij mij een Surinaams restaurant of afhaal in Drenthe kunt vinden, wil ik het best eens proberen :P
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:20
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:17 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Als jij mij een Surinaams restaurant of afhaal in Drenthe kunt vinden, wil ik het best eens proberen :P
http://www.thuisbezorgd.nl/surinaams-bestellen-drenthe
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:23
quote:
En nu? Overal 0 resultaten na verfijning :P
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:23
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:23 schreef V1z0R het volgende:

[..]

En nu? Overal 0 resultaten na verfijning :P
:'(
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:26
http://www.tokosoraya.nl/
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:30
http://www.hapsalons.nl/r(...)naams/15227/grab-go/
Perruchewoensdag 19 oktober 2011 @ 11:31
:D loveli to the resque :7
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:31
En nou niet klagen dat die laatste linkt naar een dode pagina :7
Quinazolinewoensdag 19 oktober 2011 @ 11:32
Ik heb ook nog nooit roti gegeten. Maar het klinkt heel lekker!

Lijstje van gisteren zijn nog een peer en een plak oude kaas bijgekomen. Hardlopen ging lekker, kon goed meekomen met de groep en duiken was ook leuk. Vanmorgen was het wel weer heel vroeg toen ik hierheen ging voor een meeting die niet door bleek te gaan -O- .
V1z0Rwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:34
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:31 schreef loveli het volgende:
En nou niet klagen dat die laatste linkt naar een dode pagina :7
Zou ik noooooiit doen :P
Maar op hun pagina bij justeat zie ik niets staan van roti of iets anders Surinaams :{
Mini.woensdag 19 oktober 2011 @ 11:37
Geheel offtopic: wtf? :D

WfSxr.jpg
motorbloempjewoensdag 19 oktober 2011 @ 11:38
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:37 schreef Mini. het volgende:
Geheel offtopic: wtf? :D

[ afbeelding ]
O+ _O_
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:38
_O_
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:40
bijna vol
loveliwoensdag 19 oktober 2011 @ 11:40
vol