Tuurlijk, ik zal hem wel even in de juiste vorm snijden en voorkoken. Dan sopt hij beter. :$quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:17 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ik heb gehoord dat gemberwortel ook voor meer plezier kan zorgen, neem jij die mee?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:18 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik zal hem wel even in de juiste vorm snijden en voorkoken. Dan sopt hij beter. :$
quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:18 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Wat goed trouwens van je dat je je voor mij hebt "gespaard".
True! Ik zal er op lettenquote:Op maandag 17 oktober 2011 21:19 schreef BBQSausage het volgende:
[..]Niet teveel wegsnijden he, straks droogt ie uit.
Das nog niks!quote:
Dat KvK-nummer bestaat niet eensquote:Op maandag 17 oktober 2011 21:20 schreef MarokkaanseKip het volgende:
http://www.spa-roermond.nl/
Een computer van Mediamarkt?...hahaha, nou ja,
iedereen heeft wel eens een slechte dag.
Zelfs die pc repareren wij voordelig voor u !!!![]()
_
quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:20 schreef MarokkaanseKip het volgende:
http://www.spa-roermond.nl/
Een computer van Mediamarkt?...hahaha, nou ja,
iedereen heeft wel eens een slechte dag.
Zelfs die pc repareren wij voordelig voor u !!!![]()
_
Dit ook, wettelijk is drie jaar, vraag maar na bij Dellquote:Indien niet anders vermeld geven wij standaard 2 jaar Europese Garantie op systemen en artikelen.
Nou neger of nigger is wek een verschil, teven is er ook een oorlogsfilm waar een zwarte labrador nigger heet. en dan roepen ze elke keer ook: Come here nigger! Good boy good nigger!quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:21 schreef LompeHork het volgende:
[..]
True! Ik zal er op letten
[..]
Das nog niks!
Hehe ja klopt, welke film was dat ook alweer? Ik heb hem wel gezien, stiekem moest ik lachen (hoe fout ook trouwens, voor huidige tijden)quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:22 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Nou neger of nigger is wek een verschil, teven is er ook een oorlogsfilm waar een zwarte labrador nigger heet. en dan roepen ze elke keer ook: Come here nigger! Good boy good nigger!
quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:19 schreef FreezePop het volgende:
Hoe zet je in de nieuwste MSN op windows 7 aan dat mensen kunnen zien wat je luistert?
Dambusters? Uit mijn hoofdquote:Op maandag 17 oktober 2011 21:22 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Hehe ja klopt, welke film was dat ook alweer? Ik heb hem wel gezien, stiekem moest ik lachen (hoe fout ook trouwens, voor huidige tijden)
Op pijltje naast je naam drukken, "Meer Opties" -> Informatie weergeven over nummers waar ik naar luister aanvinken.quote:
Ja! Dat was hem inderdaad, ik zat net al te zoeken. Op zich best een vermakelijke film, maar die stukjes:quote:
Je zag hem toch vandaag?quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:24 schreef Plastic_zak het volgende:
trein had vandaag erg veel vertraging maakt me altijd kk boos, als ik hem zie vuist erin
ik zou gewoon kopstoot gevequote:Op maandag 17 oktober 2011 21:24 schreef Plastic_zak het volgende:
trein had vandaag erg veel vertraging maakt me altijd kk boos, als ik hem zie vuist erin
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |