SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Absoluut verwacht ik dat!quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:32 schreef Cactus1 het volgende:
Je verwacht dat er een reeks komt? Dat is optimistisch. Nu ff OP lezen.
Edit: verder geen ervaring mee en vooralsnog ook geen behoefte aan. Maar wellicht geeft dit topic me een ander beeld ervan
Zat Chinese meisjes die er goed uit zienquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:36 schreef DeKleineBaas het volgende:
Ik vind japanse chicks er best geil uitzien.
Die chinezen daar in tegen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Who motivates the motivator?
quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:45 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Zat Chinese meisjes die er goed uit zienOk sorry zal het meteen verbeterenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Uhm ik heb me bedacht doe het toch nietGroot Geworden Door Klein Te Blijven !!!
Je eigen topic openen, TS negeert mijn geweldige idee en wilt enkel Japanners verheerlijkenquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:54 schreef Plantagehouder het volgende:
Waar moet ik heen met mijn voor liefde voor de Koreaanse vrouw, waarde ts.
O ik dacht je maakt een topic om met mensen te praten die min of meer gedeelde interesses hebben, blijkt het alleen om jou te gaanquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:50 schreef Klaasvaak87 het volgende:
Er zijn inderdaad genoeg chinese meisjes die er goed uitzien (in nederland dan)
In china hebben ze volgens mij nog nooit van make up gehoord. (in shanghai en shenzhen dan)
Vanaf nu ontopic graag aangezien chinezen niet bepaald mijn interesse hebben :>
Moeilijk he begrijpend lezen *zucht*quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:56 schreef kwiwi het volgende:
[..]
O ik dacht je maakt een topic om met mensen te praten die min of meer gedeelde interesses hebben, blijkt het alleen om jou te gaanNee dat gaat geen reeks worden zo vrees ik.
quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 21:06 schreef o43blondiee het volgende:
Ik vind Japanse jongens er ook goed uit zien.
Sommigen zien eruit als homo's, dat hoeft dus niet
Je moet inderdaad goed zoeken naar meiden die voor jou gaan, en niet voor "de buitenlander", ik had er ooit 1 te pakken, en ik weet er nog wel 2-3.quote:Op zondag 16 oktober 2011 12:34 schreef RufusWainwright het volgende:
Vind ze een stuk knapper dan Nederlandse vrouwen, maar heb vaak het gevoel dat ze meer voor de status gaan van een Westerling dan voor de man zelf.
Bij de oudere generatie kom je er ook als 'blanke westerling' (ook wel 'gaijin' genoemd) niet in. Iets met atoombommen enzo.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 06:50 schreef Seasonic het volgende:
Japanners zijn vaak racistisch. Ze maken onderscheid in blanke Westerlingen, Negers/zwarten(Somaliers enz) kotsen ze al helemaal uit, die maken al helemaal geen kans bij ze.
Ik ken voornamelijk Japanners die niets tegen buitenlanders hebben, maar niet zozeer op een relatie met buitenlanders zitten te wachten. Dat komt meer dan eens door de zich misdragende uitwisselingsstudenten (vaak, maar lang niet altijd uit de VS).quote:Op woensdag 19 oktober 2011 07:32 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Bij de oudere generatie kom je er ook als 'blanke westerling' (ook wel 'gaijin' genoemd) niet in. Iets met atoombommen enzo.
Het is overigens wel waar wat je zegt; het zijn vaak xenofobe racisten. Ik ken een goed opgeleide, succesvolle en verder intelligente Japanse dame die zwarte mensen maar 'vies' vindt. En zij is inderdaad niet de enige die het maar niks vindt.
Ik denk trouwens wel dat negers en Japanners gewoon lichamelijk incompatibel zijn: een beetje Afrikaans geschapen neger scheurt zo'n krap Japans meisje helemaal verrot
Hoi. Jij kwam langs in dit topic. Waarom? Een latente interesse in Japanse meisjes?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 17:52 schreef ilovelamp het volgende:
TS is een japanophile.Je bent zeker ook groot fan van manga, anime en hentai. Cosplay ben je vast ook in thuis.
Ligt er ook een beetje aan waar in Japan ze vandaan komen denk ik. Japan is qua enticiteit 99.5% Japans, dus op zich is het niet heel gek dat ze buitenlanders een beetje scheef aankijken.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 17:45 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ik ken voornamelijk Japanners die niets tegen buitenlanders hebben, maar niet zozeer op een relatie met buitenlanders zitten te wachten. Dat komt meer dan eens door de zich misdragende uitwisselingsstudenten (vaak, maar lang niet altijd uit de VS).
Goede vraag, die zijn mooierquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:54 schreef Plantagehouder het volgende:
Waar moet ik heen met mijn voorliefde voor de Koreaanse vrouw, waarde ts.
Kimchiquote:
Goed punt. Ik woonde in Kyotoquote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:19 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ligt er ook een beetje aan waar in Japan ze vandaan komen denk ik. Japan is qua enticiteit 99.5% Japans, dus op zich is het niet heel gek dat ze buitenlanders een beetje scheef aankijken.
Kunt ze altijd nog goed opvoeden natuurlijkquote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:21 schreef Phantomesse het volgende:
Ik vind Thaise vrouwen mooi(alleen mooi, verder hebben ze 9 van de 10 keer een kutkarakter) maar daar is dit het verkeerde topic voor.
Japanse meisjes scheren zich nietdat is echt 1 groot minpunt waardoor de interesse gelijk foetsie is.
quote:
Tja. Een kale poes wordt in Japan geassocieerd met hoer zijn. Cultuurdingetje wat je zult moeten accepteren vrees ik.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:21 schreef Phantomesse het volgende:
Japanse meisjes scheren zich nietdat is echt 1 groot minpunt waardoor de interesse gelijk foetsie is.
En andersom dan.. een japanse jonge en een donker meisje? moet lukken,quote:Op woensdag 19 oktober 2011 07:32 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Bij de oudere generatie kom je er ook als 'blanke westerling' (ook wel 'gaijin' genoemd) niet in. Iets met atoombommen enzo.
Het is overigens wel waar wat je zegt; het zijn vaak xenofobe racisten. Ik ken een goed opgeleide, succesvolle en verder intelligente Japanse dame die zwarte mensen maar 'vies' vindt. En zij is inderdaad niet de enige die het maar niks vindt.
Ik denk trouwens wel dat negers en Japanners gewoon lichamelijk incompatibel zijn: een beetje Afrikaans geschapen neger scheurt zo'n krap Japans meisje helemaal verrot
Je moet het dan ook niet te serieus nemen, hippie.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 18:40 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
En andersom dan.. een japanse jonge en een donker meisje? moet lukken,
Ik vind je laatste regels echt nergens op slaan
ik vind dat aziatische vrouwen er vaak keurig uitzien, en ze zijn beschaafd. Maar als ik een man was zou ik dat juist saai vinden, dan liever wat wilder en een tikje brutaal.quote:Op zondag 23 oktober 2011 11:12 schreef LostInSpace het volgende:
Het hangt er erg vanaf.. ik zie er ook genoeg die ik er niet uit vind zien.
Toch heeft het onschuldige uiterlijk vaak wel iets. Het zijn echt van die kleine poppetjes haha (ik ben 1m90 lang).
Naar de buitenwereld toe zijn ze vaak ingetogen, maar dat is echt social conditioning. Zit in de cultuur. Ind e slaapkamer kan er echter wel eens een andere kant boven komenquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:18 schreef spookje-van-het-noorden het volgende:
[..]
ik vind dat aziatische vrouwen er vaak keurig uitzien, en ze zijn beschaafd. Maar als ik een man was zou ik dat juist saai vinden, dan liever wat wilder en een tikje brutaal.
Aziaten maken niet voor niks de gestoorde pornquote:Op maandag 31 oktober 2011 01:57 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Naar de buitenwereld toe zijn ze vaak ingetogen, maar dat is echt social conditioning. Zit in de cultuur. Ind e slaapkamer kan er echter wel eens een andere kant boven komen
quote:Gomenasai, my name is Ken-Sama
I'm a 27 year old American Otaku (Anime fan for you gaijins). I draw Anime and Manga on my tablet, and spend my days perfecting my art and playing superior Japanese games. (Disgaea, Final Fantasy, Persona series)
I train with my Katana every day, this superior weapon can cut clean through steel because it is folded over a thousand times, and is vastly superior to any other weapon on earth. I earned my sword license two years ago, and I have been getting better every day.
I speak Japanese fluently, both Kanji and the Osaka dialect, and I write fluently as well. I know everything about Japanese history and their bushido code, which I follow 100%
When I get my Japanese visa, I am moving to Tokyo to attend a prestigious High School to learn more about their magnificent culture. I hope I can become an animator for Studio Ghibli or a game designer!
I own several kimonos, which I wear around town. I want to get used to wearing them before I move to Japan, so I can fit in easier. I bow to my elders and seniors and speak Japanese as often as I can, but rarely does anyone manage to respond.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |