Met zo'n instelling kom je nergens.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:16 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Al genoeg gekloot met Photoshop, mocht niet baten.
Gast, ik ben er sowieso 4 jaar mee bezig geweest, en ik ben slecht.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:17 schreef Rezania het volgende:
[..]
Met zo'n instelling kom je nergens.
quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:10 schreef coban het volgende:
[..]
Bloempot
Ik had vroeger toen ik heel klein was 4 ofzo altijd jongentjenskapsel omdat ik hele erge krullen had die mij altijd in de weg stonden dus had ik zo'n afrohoofd
Omdat jij dan pijn in je hart krijgt en tsja, ik als gemene user kick daar op.quote:
Rook een joint en probeer het opnieuw.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:18 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Gast, ik ben er sowieso 4 jaar mee bezig geweest, en ik ben slecht.
Ik rook niet, ga ik ook nooit doen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:18 schreef Rezania het volgende:
[..]
Rook een joint en probeer het opnieuw.
Nee ik speelde met meisjes maar thuis speelde ik met autootjes en lego mijn grote geheimquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:18 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Toen leek je op een jongentje, alle jongentjes vroegen aan je of ze na schooltijd konden spelen
quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:19 schreef BBQSausage het volgende:
Brb, heb energiedrank nodig, ik voel het.
Het wordt geen BAGGER of ONZIN sc, het wordt een profielsite voor de udowers, en daarom komen er gewoon geen kloons of al die andere onzin waar alleenmaar poep uitstroomt, die worden gewoon per direct weggehaald. De scripting server side is zo goed als af, de layout is in de maak en er moeten nog een paar dingetjes verbeterd worden zoals SEO en w3 validation.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:17 schreef Ouqz het volgende:
[..]
Omdat? En wat is er al en wie werkt er aan in wat?
Vandaag? Nee doordeweeks doe ik sowieso niet, en ook niet alleen. Alleen in gezelschap en dan 1x in de 2 maanden ofzo. Niet zo veel.quote:
Dit dus.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:23 schreef Dalando het volgende:
Ik rook niet, ik doe niet aan drugs, wat ben ik toch een nette jongeman.
Dus mensen die roken/aan drugs doen, zijn niet netjes?quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:23 schreef Dalando het volgende:
Ik rook niet, ik doe niet aan drugs, wat ben ik toch een nette jongeman.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |