Als jij voor beveiliger gaat, is het dan noodzakelijk om alle taken van de opsporingsambtenaar nu al te weten?quote:Op vrijdag 16 december 2011 12:47 schreef swagstyle het volgende:
Ja heb ik heb het gelezen. We hebben zelfs gepraat over cod modern warfare 3
Maar omdat ik zenuwachtig was vergat ik een paar dingen op te noemen zoals een paar andere taken van de marechaussee.
In het begin voelde ik me toch wel rot omdat het aan de mindere kant was ookal ik door ben.
Vind het raar dat ik me zo voelde.
Ga er maar alvast aan wennen. Zat onbekende dingen gaan nog komen in je leven. Ik zou zeggen, ga je voorbereiden op de drie core kracht oefeningen.quote:Op woensdag 21 december 2011 22:16 schreef swagstyle het volgende:
Wil wel graag weten wat voor oefeningen je gaat doen bij de krachttest zodat ik me daar extra kn voorbereiden.
Zelfs op de site van Kmar staat er niets...
Oh, denk dat je goed voorbereid bent. Squat, bench, deadlift.quote:Op woensdag 21 december 2011 22:57 schreef swagstyle het volgende:
Moet ik me dom voelen als ik zeg dat ik niet weet wat 'drie core' oefeningen zijn?
Blijkbaar is Google ook een beetje dom.
Ik train mijn hele lichaam al een tijdje dus ik zou wel goed voorbereid kunnen zijn maar je weet maar nooit.
En?quote:Op donderdag 15 december 2011 21:00 schreef swagstyle het volgende:
Ik zat op het randje zeiden ze maar ik ben er toch door! Het was aan de mindere kant omdat ik heel zenuwachtig was.
Volgende maand medische keuring!
Dat zijn niet de 3 core krachtoefeningenquote:Op woensdag 21 december 2011 23:41 schreef Esses het volgende:
[..]
Oh, denk dat je goed voorbereid bent. Squat, bench, deadlift.
Oh, welke zijn het sinds nu wel dan?quote:Op woensdag 25 januari 2012 18:18 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Dat zijn niet de 3 core krachtoefeningen
Dat zijn de 3 basis oefeningen jaquote:Op woensdag 25 januari 2012 18:21 schreef Esses het volgende:
[..]
Oh, welke zijn het sinds nu wel dan?
En dn heb ik het neit over laffe duw weg trek toe en heupjedraaien.
De 3 core exercises. Ik heb het niet over halfbakken nederlandse baggervertalingenquote:Op woensdag 25 januari 2012 18:26 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Dat zijn de 3 basis oefeningen jaMaar betekent in krachtoefeningen heeul wat anders
Zelfs danquote:Op woensdag 25 januari 2012 19:58 schreef Esses het volgende:
[..]
De 3 core exercises. Ik heb het niet over halfbakken nederlandse baggervertalingen
Nou zullen jullie het vast beter weten, maar ik denk ik breng het even vanuit een ander oogpuntquote:Als je één van deze onderdelen te veel of te weinig aandacht geeft, haal je niet het gewenste eindresultaat. Daarbij is trainen met je eigen lichaam – zoals opdrukken, sit-ups, optrekken en touwklimmen – beter dan het trainen met gewichten
Omdat je dat moet doen bij en voor het KCT. Kmar is totaal wat andersquote:Op donderdag 26 januari 2012 01:17 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Overigens hebben jullie het nu over die deadliften en bankdrukken en zo, maar volgens het schema van het KCT is het juist belangrijker om met je eigen lichaam te trainen, ipv gewichten I.V.M. Coordinatie en dergelijke.
[..]
Nou zullen jullie het vast beter weten, maar ik denk ik breng het even vanuit een ander oogpunt.
quote:Op maandag 13 februari 2012 13:50 schreef swagstyle het volgende:
En weer goedgekeurd. Opzicht was de sporttest makkelijk maar ik was toch moe omdat ik de hele tijd moest wachten in de wachtkamer, en dat haalt je energie helemaal weg
Geen problemen bij de medische keuring, alles was gewoon prima en daar ben ik natuurlijk heel blij om.
Ik heb een reserverings opleidingsplaats brief meegekregen voor volgende maand (op het Landelijk opleidings n knniscentrum) maar ik weet niet wat ik nou mee moet nemen daar, maar ik zal denk ik wel een brief met de nodige informatie thuis gestuurd krijgen.
Krijg je allemaal te horen.quote:Op maandag 13 februari 2012 13:50 schreef swagstyle het volgende:
En weer goedgekeurd. Opzicht was de sporttest makkelijk maar ik was toch moe omdat ik de hele tijd moest wachten in de wachtkamer, en dat haalt je energie helemaal weg
Geen problemen bij de medische keuring, alles was gewoon prima en daar ben ik natuurlijk heel blij om.
Ik heb een reserverings opleidingsplaats brief meegekregen voor volgende maand (op het Landelijk opleidings n knniscentrum) maar ik weet niet wat ik nou mee moet nemen daar, maar ik zal denk ik wel een brief met de nodige informatie thuis gestuurd krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |