Haha, ik had maar 1,1 punt! Van een kamer van 13m2 met 3 huisgenoten naar m'n studiootje! Moet wel zeggen dat ik een echt huis wel mis: met inbouw kasten en houten deuren en zo.quote:Op zondag 29 januari 2012 22:20 schreef Fhaan het volgende:
van niks naar een containertje, zonder maar 1 punt ervoor te hebben gehadbeter gezegt, ik had niet eens een woningnet account!
Ik had 22 punten maar was ook een beetje traag. Woon er pas sinds jullie en in blok E. En ik mis ook wel het huis-aspect. Ik probeer het een beetje te verbloemen met veel posters en andere dingen, maar een echt "huis" krijg je niet.quote:Op maandag 30 januari 2012 12:13 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Haha, ik had maar 1,1 punt! Van een kamer van 13m2 met 3 huisgenoten naar m'n studiootje! Moet wel zeggen dat ik een echt huis wel mis: met inbouw kasten en houten deuren en zo.
quote:Op maandag 30 januari 2012 20:31 schreef toenie het volgende:
Als je bij loecje binnenkomt dan heb je wel meer een huiselijk gevoel dan in veel andere kamers
Woon nu nog thuis en wil daar graag weg, kan ook niet echt een andere optie vinden... (vriendin studeert nog niet dus geen inkomen) dus kan niet echt duurder gaan wonenquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 23:16 schreef Mrjolyn_ het volgende:
Er mag maar 1 persoon ingeschreven staan, maar ik weet dat er wel mensen samenwonen.(Dus altijd standaard slaapt) Of het gecontroleerd wordt weet ik niet.
Weet niet of je erover nadenkt om er in samen te wonen maar dat zou ik je wel afraden. Het is niet echt bepaald erg groot
Alleen wonen in een studio container is prima hoor! Echt super chill, veel ruimte en alles voor jezelf. Maar samen wonen is gewoon krap, het is dus gewoon 1 ruimte.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 23:29 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Woon nu nog thuis en wil daar graag weg, kan ook niet echt een andere optie vinden... (vriendin studeert nog niet dus geen inkomen) dus kan niet echt duurder gaan wonen
Klopt, ik heb er gisteren gekeken. Ik denk echter dat ik niet veel beter ga krijgen in mijn budget.. Kan altijd over een jaar nog ergens anders heen als we allebei een inkomen hebben.. Op dit moment wil ik gewoon graag het huis uit. Mijn vriendin woont ook nog half thuis dus die kan altijd daar nog heen om voor mij te vluchtenquote:Op woensdag 17 oktober 2012 00:13 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Alleen wonen in een studio container is prima hoor! Echt super chill, veel ruimte en alles voor jezelf. Maar samen wonen is gewoon krap, het is dus gewoon 1 ruimte.
quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:34 schreef janaotj het volgende:
Is er ook een afbeelding met de precieze afmetingen? Ik wil eens even kijken of ik erin kwijt kan wat ik wil hebben. Dan ga ik eens even kijken of ik echt wil reageren op zo'n studio nadat mijn huidige huurcontract afloopt.
De plek onder het aanrecht voor je koelkast is 93 cm hoog, in de badkamer voor de wasmachine is net iets meer, 94 cm.quote:Op zondag 21 oktober 2012 13:34 schreef sander91 het volgende:
Hey, ik heb even een vraagje aan bewoners van blok C,
Ik weet zeker dat de studio die ik heb bezichtigd aan de rechter kant zit, maar volgens dit pdf'je zit het aan de linker kant
http://www.nijestee.nl/up(...)an%20Huisnummers.pdf
Dus zit mijn goudvisgeheugen me te bedriegen of kloppen deze huisnummers inderdaad niet?
En weet iemand wat de max hoogte voor de koelkast en wasmachine is? ik heb een pdf met alle afmetingen maar er staan geen hoogte afmetingen bij -.-
Oh en ik heb een 100mbit/sec glasvezelabonnement aangevraagd en hoewel ik best wel veel download is dat misschien lichtelijk overdreven (aangezien ik een 10mbit/sec verbinding gewend ben waar meestal 3 of meer personen gebruik van maken) dus als er mensen zijn die samen willen doen met internet hoor ik het wel
Yep! Ja, die 3,5 meter is het woongedeelte zeg maar, niet bij de keuken en badkamer, dat is ongeveer 1,4 meter.quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:55 schreef janaotj het volgende:
[..]
Dankjewel! Dus als ik het goed begrijp is de studio ongeveer 8 bij 3,5 meter?
Dankjewel! Ik ga eens even lekker puzzelen met maten van meubels =)quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:57 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Yep! Ja, die 3,5 meter is het woongedeelte zeg maar, niet bij de keuken en badkamer, dat is ongeveer 1,4 meter.
Succes! Overigens, weet niet of je al bekend met floorplanner.com maar daar kan je makkelijk alles invoeren zeg maar!quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:59 schreef janaotj het volgende:
[..]
Dankjewel! Ik ga eens even lekker puzzelen met maten van meubels =)
Oh crap had ik nou die hele reactie in een pb gezet? hm, beter opletten, verkeerde knopjes.quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:52 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
De plek onder het aanrecht voor je koelkast is 93 cm hoog, in de badkamer voor de wasmachine is net iets meer, 94 cm.
Heb je dus al geaccepteerd? Dan kan ik je eventueel wel even toevoegen op de Facebook pagina if you like.
In principe niet. Neemt niet weg dat je over het algemeen wel een signaal hebt, maar dat Ziggo dat naar verloop van tijd blokkeert.quote:Op zondag 3 februari 2013 09:33 schreef t0mmyb0y199 het volgende:
Ik heb bijna genoeg punten om een studio te gaan huren. Nu ben ik een overzichtje aan het maken van de kosten en vroeg ik me af of het noodzakelijk is om een tv kabel abonnement af te sluiten? Als ik dit niet afsluit, heb ik dan ook nog ontvangst?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |