Kan dat dan ?? Op een speltbeschuitje ? dat zou wel heel lekker zijnquote:
Banaantjes en ik gaan niet samen helaasquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:09 schreef conleche het volgende:
Banaantje op brood is ook best lekker.
Ja!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:09 schreef conleche het volgende:
Banaantje op brood is ook best lekker.
KLB is een paar deuren verder. Vort.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb een klacht. Conleche maakt me steeds in bij Wordfeud.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb een klacht. Conleche maakt me steeds in bij Wordfeud.
Vort levert niet zoveel punten opquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:12 schreef conleche het volgende:
[..]
KLB is een paar deuren verder. Vort.
Nou........als je 'm op dat ene plekje kan frotten.........quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Vort levert niet zoveel punten op.
*kick*!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb een klacht. Conleche maakt me steeds in bij Wordfeud.
Van Sonja mag je ook vruchtenhagel, volgens mij vooral druivensuiker, dus voor af en toe best primaquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:11 schreef conleche het volgende:
Vruchtenhagel is gewoon suiker, dus niet gezond. Niet erg voor een keer hoor, ik eet ook soms anijsmuisjes omdat ik het lekker vind, maar gezond is het niet.
Ai die zitquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Nou........als je 'm op dat ene plekje kan frotten.........
Dan moet je tegen mij Wordfeuden, ik verlies ALTIJDquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb een klacht. Conleche maakt me steeds in bij Wordfeud.
hihihi. Sonja.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:15 schreef Nallie het volgende:
[..]
Van Sonja mag je ook vruchtenhagel, volgens mij vooral druivensuiker, dus voor af en toe best prima
Het zou pas pijnlijk zijn als het om een vórk zou gaan!quote:
Mijn collega's Sonja Bakkeren.quote:
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:24 schreef kwakz0r het volgende:
mijn collega's doen sonja/marijke dinges/cambridge/een of andere zakjes en repentroep. gezellig joh, de dieetbank in de docentenkamer... ik houd wijselijk mijn mond...
er blijft ook echt altijd vlaai over! onze locatiedirecteur gaat dan rondlopen en vraagt iedereen of ze wel al vlaai gepakt hebben (hij is schattig, 71 en zal volgend jaar wel weer vertrekken als ie uitgeinterimd is en alle stoplichten bij de inspectie weer op groen staan. laatste kunstje.)quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:27 schreef Ml-etje het volgende:
[..]ik heb voor aanstaande maandag gebak besteld.
Ik negeer het wel maar ben wel benieuwd wat er gaat gebeuren.
Een 71 jarige directeurquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:31 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
er blijft ook echt altijd vlaai over! onze locatiedirecteur gaat dan rondlopen en vraagt iedereen of ze wel al vlaai gepakt hebben (hij is schattig, 71 en zal volgend jaar wel weer vertrekken als ie uitgeinterimd is en alle stoplichten bij de inspectie weer op groen staan. laatste kunstje.)
ik werk op een schoolquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:35 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Een 71 jarige directeur.
Is hij behalve lief ook kundig?
Gebak is altijd lastig met vrouwen.
Iquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:38 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik werk op een schoolhallo vrouwen!
ja hij is zeer kundig. heeft de puinhoop van z'n voorganger opgeruimd. hij is heel betrokken, heel stimulerend voor z'n personeel en inspirerend. ze hebben zich onder zijn leiding echt hard teruggeknokt (anderhalf jaar geleden vernietigend beoordeeld door de inspectie, nu alweer bijna groen licht).
enige nadeel is dat hij niet kan spreken (oeverloos gemompel) en niet verstaanbaar is, soms komt ie chaotisch over, maar hij regelt t wel allemaal.
ik hou van zwitserse roomvlaai. veel slagroom, weinig pudding, lekker beetje strooisel erop. omnom. eigenlijk de enige vlaai die ik lustquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:43 schreef Syrena het volgende:
Vlaai trakteer ik ook niet meer, ging nooit op en niet iedereen vindt mijn favoriete vlaai lekker (puddingkruimel). Ik doe altijd chocolaatjes, dan zeuren ze allemaal toch wel over hun lijn, maar het gaat altijd op (plus is ook dat je het gewoon kunt laten staan, vlaai moet altijd weer mee naar huis of koel gezet).
Vond daarstraks in de bus de oproep voor het bevolkingsonderzoekmeuh. En een rekening van het bloedprikken (denk ik, lekker onduidelijke declaratie) en medicijnen van 74 euro
![]()
Dacht zuinig aan te kunnen doen deez maand
Hmm ziektekosten jeuii.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:43 schreef Syrena het volgende:
Vlaai trakteer ik ook niet meer, ging nooit op en niet iedereen vindt mijn favoriete vlaai lekker (puddingkruimel). Ik doe altijd chocolaatjes, dan zeuren ze allemaal toch wel over hun lijn, maar het gaat altijd op (plus is ook dat je het gewoon kunt laten staan, vlaai moet altijd weer mee naar huis of koel gezet).
Vond daarstraks in de bus de oproep voor het bevolkingsonderzoekmeuh. En een rekening van het bloedprikken (denk ik, lekker onduidelijke declaratie) en medicijnen van 74 euro
![]()
Dacht zuinig aan te kunnen doen deez maand
Nationale Vacaturebank?quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:50 schreef Nallie het volgende:
Iemand goeie vacaturesites? Beetje overzichtelijke? Iets met bomen en bos...
Ja die heb ik, maar kan daar niet goed zoeken.quote:
Die moest ik googlenquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:47 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik hou van zwitserse roomvlaai. veel slagroom, weinig pudding, lekker beetje strooisel erop. omnom. eigenlijk de enige vlaai die ik lust
oei. vriendin van mij heeft dubbele master organisatiepsych. en criminologie en die komt al een jaar nergens aan de bak. zelfs niet met een jaar als veiligehdisconsultant op zak... :xquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:52 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ja die heb ik, maar kan daar niet goed zoeken.
Heb pedagogiek gestudeerd en criminologie, zoek iets in 1 van die 2 gebieden, maar weet niet goed welke termen ik moet invullen...![]()
Als ik pedagogiek intik komt er weinig uit.
Vaak staan de opleidingen niet direct genoemd, je kunt beter op functie zoeken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:52 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ja die heb ik, maar kan daar niet goed zoeken.
Heb pedagogiek gestudeerd en criminologie, zoek iets in 1 van die 2 gebieden, maar weet niet goed welke termen ik moet invullen...![]()
Als ik pedagogiek intik komt er weinig uit.
Ja herkenbaar, criminologie heb je weinig aan. Daarom heb ik ook nog pedagogiek gedaan, maar wel gespecialiseerd in crimineel gedrag. Maar goed, heb nu wel een baan al, maar wil even verder kijken ook!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:57 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
oei. vriendin van mij heeft dubbele master organisatiepsych. en criminologie en die komt al een jaar nergens aan de bak. zelfs niet met een jaar als veiligehdisconsultant op zak... :x
zij heeft t andersom gedaanquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:02 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ja herkenbaar, criminologie heb je weinig aan. Daarom heb ik ook nog pedagogiek gedaan, maar wel gespecialiseerd in crimineel gedrag. Maar goed, heb nu wel een baan al, maar wil even verder kijken ook!
Ja wel bij Monsterboard...quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 21:59 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Vaak staan de opleidingen niet direct genoemd, je kunt beter op functie zoeken.
Hb je je CV al geupload?
Ik werk nu in de jeugdzorg, puur op pedagogiek....quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:04 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
zij heeft t andersom gedaancriminologie als tweede studie. zoeken ze bij jou niet nog mensen? zij is gespecialiseerd in de sociale kant van crimineel gedrag, en daarnaast in de veiligheidsketen/beleid/organisatie....
Monsterboard vind ik persoonlijk een *** site om als werkgever op te zoekenquote:
Welke wel?quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:06 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Monsterboard vind ik persoonlijk een *** site om als werkgever op te zoeken
"quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik houd van kersenvlaai. En kersen met chocolade, volle kwark met kersen, maar niet zo van losse kersen
.
*wappert. Ik wilde kiezen tussen strafrecht en criminologie maar het werd arbeidsrechtquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:06 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ik werk nu in de jeugdzorg, puur op pedagogiek....
vriendinnetje van mij is alleen afgestudeerd in criminologie en die heeft al 4 jaar geen succes...
Nationale vacaturebankquote:
Ga ik dat doen. Wil zo graag een baan waar ik echt gelukkig van word...quote:
Als je erop staat en even aangeeft wat voor functies je leuk vind wil ik wel kijken of je ook vindbaar bent als iemand die zo'n functie heeft zoekt.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:12 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ga ik dat doen. Wil zo graag een baan waar ik echt gelukkig van word...Die van nu is dat niet
Cool, thanks, ga ik doen!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:22 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Als je erop staat en even aangeeft wat voor functies je leuk vind wil ik wel kijken of je ook vindbaar bent als iemand die zo'n functie heeft zoekt.
Doe maar per pm
quote:
Ja! Gruwelijk!quote:
Ja, maar goed. Dit is ook wel een eencelligequote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:40 schreef Ml-etje het volgende:
Vind het wel zieligje zal iets zo graag willen
Meer dan de moeder. Die dochter ziet eruit als 42 ipv 22. Volgens mij is ze jaloers op moeders..quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:06 schreef kwakz0r het volgende:
nou, deze dochter mag ook wel in de make-over...
ik denk dat t gedrag van ma (kerel begroeten met een halve lapdance in de kroeg) voor haar vervelender is dan de kleding, maar aangezien ze geen smaak heeft reageert ze t daar op af.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Meer dan de moeder. Die dochter ziet eruit als 42 ipv 22. Volgens mij is ze jaloers op moeders..
Hoi vanaf de bank die ik nu ga verruilen voor mn bed. Saaie vrijdagavonden FTW!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:14 schreef Cocotrimonium het volgende:
Hoi vanuit mijn lekkere warme bed![]()
Met katten. Ftw!
Geniet er nog even van dat je op je buik kunt liggenquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:14 schreef Cocotrimonium het volgende:
Hoi vanuit mijn lekkere warme bed![]()
Met katten. Ftw!
Nah, denk wel dat ze jaloers is dat mams wel aandacht krijgt van de heren en zij echt 0,0.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:12 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik denk dat t gedrag van ma (kerel begroeten met een halve lapdance in de kroeg) voor haar vervelender is dan de kleding, maar aangezien ze geen smaak heeft reageert ze t daar op af.
Niet raar, die 0,0 aandacht... zij straalt echt niks uitquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:17 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nah, denk wel dat ze jaloers is dat mams wel aandacht krijgt van de heren en zij echt 0,0.
Nee tis ook niet raar, maar zij denkt een babe te zijn, terwijl haar look wel erg ouwelijk is. Zachtjes uitgedrukt.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:17 schreef Nallie het volgende:
[..]
Niet raar, die 0,0 aandacht... zij straalt echt niks uit
Saaie vrijdagavonden zijn underrated!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:16 schreef Nallie het volgende:
[..]
Hoi vanaf de bank die ik nu ga verruilen voor mn bed. Saaie vrijdagavonden FTW!
Wat heb jij dan een cool vriendje, dat hij meegaatquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:22 schreef kwakz0r het volgende:
ik ga morgen met vriendje een dag een workshop beeldhouwen volgen. ben heel benieuwd.
euh, het was zijn verjaardagscadeau (van mij)quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:29 schreef Nallie het volgende:
[..]
Wat heb jij dan een cool vriendje, dat hij meegaat
Ja, bij de tips.... blz 8...quote:
Gewerkt, zo slapen..quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 07:11 schreef Muks het volgende:
lol ik zie het ja, thx anyway. jij bent ook vroeg voor de zaterdag ?
zijn prettyquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 00:12 schreef loveli het volgende:
Het is meer dat mijn tenen het net niet zijn
[ afbeelding ]
dan kan je beter kwark pudding maken ofzo? Een taart bodem is altijd met boter....Zeker als het een taart is die in de koelkast moet opstijven, anders trekt het vocht erin..quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 06:58 schreef Muks het volgende:
HELLUP...
Dinsdag ben ik zelf jarig, donderdag mijn zoon. Hij wil graag een kwarktaart maar met 3 man is dat veel te groot. Nu wil ik een mini exemplaar maken maar graag wel met een bodem die niet alleen uit koek en boter bestaat. Iemand een lekkere, makkelijke tip ? De bastoge variant, speculaas variant etc zijn allemaal met boter en daar zijn de heren hier niet gek op.
Mwah, prima prima...quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 08:56 schreef Rituals het volgende:
Siral! We misten je al. Hoe gaat het met je? Ik ga nu naar de stad, maar lees straks wel even bij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |