abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102834130
Hoes 1 voor een rolkussen is af en met nummer twee ben ik bezig...gaat een cadeautje worden voor een kennis, foto's volgens nog maar dit weekend geen tijd. :P
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_102835368
Herfstblad ik schrijf idd ergens anders mee met deze naam, dus wss zal je het gelezen hebben..(wie ben jij daar trouwens? mag via pm..) In mijn geval zat het er al 3 maand aan te komen maar ik heb het gewoon verdrongen denk ik en gehoopt dat het goed ging komen.. Stom maarja, we komen er wel.

Inderdaad tijd om te haken ;-)

KarinVdb, dank je wel voor de tip! Morgen even op zoek naar een mooi kleurtje catania (als ik er nog vind want ze doen het hier allemaal weg omdat het winter wordt)
pi_102846348


was blij met mijn nieuwe mutsen vandaag.. wat een weer!
3 nieuwe aanvragen voor mutsen, dus ik zal vanavond maar eens starten :P
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_102846385
beginnetje gemaakt voor een omslagdoek, alleen de draad wisselen ziet er nog niet echt mooi uit, moet ik nog ff een goeie manier voor vinden.

'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_102847036
Leuke mutsen Dottey!

Mirjam: Ik zie geen lelijke overgang hoor! :)
  zaterdag 8 oktober 2011 @ 17:06:46 #81
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_102847266
StefanieV, wat jammer van je relatie. sterkte! en haken kan inderdaad heel therapeutisch zijn.

dottey, wat een productie, je gaat hard!

mirjam, wordt mooi! en wat vind je er niet goed aan dan, qua overgang? je kunt eventueel nog een randje langs de hele buitenkant doen aan het eind, dan zie je daar nog minder van.
in de haak.
pi_102847920
Mirjam niks mis mee hoor...
Ik dacht het in het begin ook, maar als je er daarna een rand omheen haakt zie je er nagenoeg niks meer van :)
pi_102850989
bedankt dames :D
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_102856659
thanks :D ik had er al twee klaar, maar nog geen foto van gemaakt. Ik heb ze niet allemaal tegelijkertijd gemaakt hoor :P
zat een dag tussen :P
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
  zaterdag 8 oktober 2011 @ 22:15:07 #85
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_102856933
Sterkte StefanieV :*

Het haken wil bij mij niet vlotten. Misschien dat de lange winteravonden er verandering in zullen brengen. Alle projectjes liggen ff stil. -O-
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_102863568
Tja, het 100ste nummer, daar moet ik natuurlijk ook even in reageren! Gefeliciteerd dames!

Ik heb een paar bollen prachtige wol hier gekocht, maar ik kan hier helaas geen foto's uploaden, dus dat wordt over 2 weken als ik weer in Nederland ben. Ik heb jullie ondertussen wel half-half bijgehouden en er zijn weer echt leuke dingen gemaakt! Die mutsen, bijvoorbeeld, brengen me op ideeen!
Maar eerst mijn sjaal afmaken, ik kom er niet altijd aan toe hier, ik moet vroeg opstaan en slaap niet zo heel goed, dus ook ontzettend vroeg naar bed. Niet dat er hier op het schip veel te doen is als het donker is....

Ik had trouwens verwacht dat haken en breien in Amerika veel groter zou zijn dan in Nederland, maar ik denk dat het hier net zo 'gewoon' is. De dichtstbijzijnde wolwinkel hier (ik zit in Albany NY) is 20 minuten met de auto. In New York City zit een hele mooie winkel (Purl Soho) waar ik heeel zachte merino wol heb gekocht maar naar die winkel ben ik echt op zoek geweest. Heel anders dan in Leiden, waar ik er 2 op loopafstand heb (en dan heb ik het nog niet eens over de Wibra en Zeeman die tegenover elkaar zitten) maar ik geloof dat dat sowieso luxe is ;)

Zo, lang verhaal en geeneens een foto! Dat komt weer als ik terug ben! Ik ga nu nog even verder haken, zodat ik ook echt wat kan laten zien!
"An unfortunate thing about this world is that the good habits are much easier to give up than the bad ones."
W. Somerset Maugham
  zondag 9 oktober 2011 @ 09:54:33 #87
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_102867185
Leuke muts en shawl in wording!

Heb de kop van het rendier al af! Leuke van Dawn Toussaint (ofzo) patronen (althans, deze) is dat je de losse onderdelen mee moet haken. Moet tussendoor wle steeds stoppen omdat ik dan weer oren oid moet maken, maar aan het einde hoef ik dus niet al die losse stukken eraan te naaien! :D

Kreeg vannacht smsje van mn moeder of ik Zpagetti wou voor een shawl, ik sliep al, maar ze heeft het toch meegenomen :) nu heb ik gister net een shawl gekocht, maar kan er natuurlijk ook een tas van maken :D (en ze heeft voor een poef en een paddestoelkrukje meegenomen :D)
pi_102868054
^O^
en weer leuke dingen gezien ^O^
zet hem maar even hier neer, de volgende ga ik haken.
oudste zag een babydeken liggen in een duur babywinkeltje, oh mam die vind ik zo leuk he met al die kleuren zei ze....nou foto van gemaakt ik zeg ach dat ken ik wel maken hoor....alle wol of wat voor garen het ook is opgezocht van de wibra ( hannah) pen 3 en hier het resultaat, moet nog wel een paar banen ( 332 steken per pen) maar hij gaat echt leuk worden. :@ al zeg ik het zelf

OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
  zondag 9 oktober 2011 @ 12:20:46 #89
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_102869817
zpagetti lijkt me ook te zwaar voor een sjaal, esseEi, maar wel heel lief van je moeder!

leuk toverheks! dat dat op 1 breipen past zeg!

daste, ik ben benieuwd naar je overzeese aankopen!

ik ga m'n laatste project hier pas laten zien als ik 'm gegeven heb, dus ook van mij nog even geen foto's.
in de haak.
pi_102871043
whoh heks!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
  zondag 9 oktober 2011 @ 14:27:03 #91
74276 saaw
fight harder or walk away
pi_102874241
te gekke dingen weer gehaakt dames! ik blijf jaloers meeloeren :)

oh en :o O+
hebben!
an urge to help mankind overcomes me
pi_102876928
Toch eens even mijn medehaaksters om advies vragen ;)

Ben op het moment bezig aan een lammetje (eigen patroon + fluffy wol, dus is nog een hele opgave!), maar ik kan maar niet beslissen wat voor ogen ik zal gebruiken..!

Dit is het hoofdje tot nu toe (let niet op de spelden, dat was alleen om het gezichtje op z'n plek te houden :P ):



Ik heb hier geheel zwarte oogjes liggen (6mm) of deze bruine (10mm):


Ik kan maar niet kiezen... -O-
Smile, tomorrow will be worse...
pi_102878858
Ik zou voor de grootste gaan. Het lijkt best een groot schaapje en dan is 6mm erg klein. Of je moet er nog een randje omheen haken in een passende kleur (met een magic ring bijv).

Hij is nu al supercute trouwens!

[ Bericht 10% gewijzigd door Lyssa op 09-10-2011 16:43:07 ]
pi_102883388
Vanmiddag om half 6 heeft 1 van de problemen zich hier opgelost, zieke poes Trico is op mijn schoot overleden aan de FIP. We wisten dat het er aan zat te komen maar zijn wel blij dat ze op mijn schoot heeft kunnen overlijden en rustig is gegaan zonder ingrijpen van de dierenarts. We zullen ons kleine kittentje van 13 jaar missen. ;(
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_102883451
Aw gecondoleerd trovey!

Ik weet niet of ik nog aan haken toe kom. Beestjes van vilt is ook zo leuk.
  zondag 9 oktober 2011 @ 19:51:14 #96
241000 BuupWerk
hAsTaLaPaStA
pi_102885247
Halloa, Ik heb een vraagje over een patroon en ik hoop dat iemand me verder kan helpen...

http://www.lollychops.com(...)-fuschia-friday.html

dit staat er wat ik niet snap: chain-2 space

Hoop dat iemand me kan helpen...
pi_102885569
quote:
0s.gif Op zondag 9 oktober 2011 19:51 schreef BuupWerk het volgende:
Halloa, Ik heb een vraagje over een patroon en ik hoop dat iemand me verder kan helpen...

http://www.lollychops.com(...)-fuschia-friday.html

dit staat er wat ik niet snap: chain-2 space

Hoop dat iemand me kan helpen...
Een opening die is ontstaan door twee lossen tussen bijvoorbeeld twee stokjes te haken, dan krijg je een ruimte die zo wordt aangeduid. Als je op de tweede en derde foto kijkt kan iedere ruimte tussen de stokjes zo aangeduidt worden.

"5 double crochet in first chain-2 space" wil zeggen dat je vijf stokjes in zo'n opening haakt.
  zondag 9 oktober 2011 @ 19:59:29 #98
241000 BuupWerk
hAsTaLaPaStA
pi_102885644
oke, maar ik moet wel gewoon het volgende lusje pakken ?

Of twee lusjes overslaan in me ketting ??

Of eigenlijk gewoon doen alsof het er niet staat ??

Alvast bedankt !!
  zondag 9 oktober 2011 @ 20:00:35 #99
241000 BuupWerk
hAsTaLaPaStA
pi_102885710
Eigenlijk snap ik het gewoon nog niet...of bedoelen ze het lusjes van de ketting ?!?

of denk ik gewoon te moeilijk..
pi_102885771
quote:
0s.gif Op zondag 9 oktober 2011 19:59 schreef BuupWerk het volgende:
oke, maar ik moet wel gewoon het volgende lusje pakken ?

Of twee lusjes overslaan in me ketting ??

Of eigenlijk gewoon doen alsof het er niet staat ??

Alvast bedankt !!
Bij welke foto ben je?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')